Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Pia, 29.03.2024, 1:52
Dnes je piatok 29. marca 2024, meniny má Miroslav a zajtra Vieroslava




Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 10488 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 618, 619, 620, 621, 622, 623, 624 ... 700  Ďalší
 Nieco pravdy na tom bude... 
Autor Správa
OFFROAD Expert

Registrovaný: Uto, 17.04.2012, 18:31
Príspevky: 2593
Bydlisko: Vychod
Odpoveď s citáciou
Sacurovsky cigosi z tej osady patria k tym najhorsim z celej okolice vo vranovskom okrese :smt021 A presne aj mna to dnes napadlo,ze maju coronu a ani o nej nevedeli ,,normalne,, ziju dalej a nikto z nich nie je na plucnej ventilacii a podobne :smt017 Ze ako je to mozne ? Divne to je :mrgreen:


Štv, 04.02.2021, 21:35
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Ned, 21.10.2007, 18:48
Príspevky: 2482
Bydlisko: LIPT.MIKULAS
Odpoveď s citáciou
Asi im duce nic neslubil zato,ze budu na ventilatoroch.Budu zvysene dotacie,budu osadnici na ventilatoroch :wink: ....ba este sa o ne aj pobiju,ako je to u nich zvykom :-D .

....na rohu ulice vrah o moralce kaze....
https://www.youtube.com/watch?v=jTfoPtSiVnM
...ako vravim,robo si na hrosiu kozu este navliekol brnrnie.
Nechapem,ako si moze dovolit hovorit v mojom mene,ked som mu ziadne povolenie na to nedal?
Robovi neskoro doslo,ze v zivote sa moze stat to,ze zbran nim vyrobenu moze niekto pouzit proti nemu.Nikdy by asi nepomyslel,ze naka zalozena nato,aby buzerovala odporcov ci kritikov robovych svinstiev bude nakoniec pouzita proti nemu a jeho spolupachatelom :D .Kym vytahovala z posteli jeho odporcov,mierila sapikmi na deti jeho odporcov,ci zasahovala proti vymletej samicke co ochcala nejaku knihu...,tak to bolo v poriadku.Teraz,ked naka konecne robi co ma,tak to odrazu robovi vadi :shock: ......zeby sa zacinal bat,ze aj ponho pridu?Inak to zatykanie poskokov minulej vlady je asi jedina pozitivna vec tohto nasho vladneho zlepenca,aj ked dovody su ine,ako nastolenie spravodlivosti :-D .


Štv, 04.02.2021, 23:42
Profil
Frajer

Registrovaný: Pon, 31.12.2018, 15:41
Príspevky: 208
Bydlisko: TN Mitice
Odpoveď s citáciou
Bahno, túto reláciu som pozeral celú. Fico si to dosť pokazil, ale v tomto má pravdu.
Vieš, čo je na tom najhoršie? Ako títo kooti prijímajú dôležité zákony v rýchlom konaní.

Toto je presne spôsob iluzionistov (kúzelníkov), zaujmem tvoju pozornosť nejakou aktivitou, aby som ťa odviedol od pozornosti a potom ľahúčko urobím trik (akože kúzlo).

Tie zákony, ktoré sa potichu prijímajú, sú riadne proti zdravému rozumu.

Všetci sú šťastní, že ako každého zatvárajú do vyšetrovacej väzby(!!!!!) a popritom sú slepí, lebo nevidia, ako ich táto vláda ojebáva.

_________________
OPEL Frontera A 2.2i 16V benzín http://www.strechy-tono.sk


Pia, 05.02.2021, 8:09
Profil WWW
OFFROAD Expert

Registrovaný: Ned, 21.10.2007, 18:48
Príspevky: 2482
Bydlisko: LIPT.MIKULAS
Odpoveď s citáciou
V com ma pravdu?Sak ten terajsi marazmus je jeho dielo!Davno som vravel,ze ak bude nejaka revolucia voci svinstvam ktore napachal fico,nak na jej cele bude fico a bude dristat presny opak toho,co robil predtym.Ved keby sa ficovci nechovali tak ako sa chovali,tak v zivote by sa tam nedostali tvory,ktore su tam teraz.

Sposobom iluzionistov a kuzelnikov vedu republiku vsetky vlady od hadraku.Jedno svinstvo prikryju inym,niekedy vecsim.....inokedy mensim....ale stale odvadzaju pozornost od jedneho.No a ked je tych svinstiev vela,ovcania ich prestavaju vnimat a zacinaju si na ne zvykat.

Zakony proti zdravemu rozumu....to je dan za clenstvo v unii a zatial stale velkeho blahobytu.Jednoducho musia prijimat coraz debilnejsie zakony z bruselu a kedze poturcenec bol vzdy horsi ako turek.... :-D

.....vsetci su stastni.....vsetci nie :wink: ,niekto su nasrati,niektori sa boja,ze budu zatknuti tiez a niektori sa raduju.Ti radujuci sa zas delia na ovcanov ktori veria,ze sa to deje v zaujme spravodlivosti :smt121 :smt121 :smt121 a na obcanov ktori vedia,ze sa to deje preto,ze nova verchuska potrebuje vymenit lokajov,plus uz nema tak velku moznost kradnut.....teda vlastne privatizovat :wink: ,tak uz musi siahat aj na majetky zlodejov a podvodnikov,ktori niesu ''nasi'' :wink: .
Ja som napriklad spokojnejsi,ked viem,ze v base sedi blondata monca,(ktora by mala vyfasovat aspon 3 dozivotia),ako ta dievcina,ktoru naka zobrala zato,ze ochcala koran.Radsej som,ked by tam sedel trnka,ako ked tam zavreli toho vlasateho sasa,co sorosovej barbine nadaval do pic.Takze nech uz je duce s jeho bandou psychopat aky chce,neda sa mu upriet,ze ako jedina vlada po hadraku zacali stihat aj tie dolezitejsie(nie dolezite) ryby,okrem uplnych chudakov.

Mozno sa dozijeme toho(ak duce dostane este chvilu casu,aby republiku dostal az na dno od ktoreho sa bude dat odrazit),ze ludia si konecne uvedomia,ze sloboda sa musi zaplatit urcitou (velkou)castou blahobytu,(ktoru teraz este odmietaju zaplatit) z zvolia si nejaku pronarodnu stranu,ktora pozaviera zas tychto zlodejov :smt139,bude mat na programe vystupenie z toho nepodareneho spolku(unie) ....kua,taky nadherny sen :smt135


Pia, 05.02.2021, 16:41
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Str, 20.05.2009, 21:33
Príspevky: 1827
Odpoveď s citáciou
[quote="bahno"] ,,,,,,,,Mozno sa dozijeme toho(ak duce dostane este chvilu casu,aby republiku dostal az na dno od ktoreho sa bude dat odrazit .... [/quote]

Skôr si myslím, že po dosiahnutí toho dna, bude toto dno úspešne prerazené a zažijeme voľný pád.


Pia, 05.02.2021, 23:42
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Ned, 21.10.2007, 18:48
Príspevky: 2482
Bydlisko: LIPT.MIKULAS
Odpoveď s citáciou
Aj to je jedna z moznosti :cry:


Sob, 06.02.2021, 0:26
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Uto, 17.04.2012, 18:31
Príspevky: 2593
Bydlisko: Vychod
Odpoveď s citáciou
Bahno si pisal v minulosti,ze ziadna revolucia nic neriesi lebo aj buduca vlada po tom by zacala mat maniere a podobne a boli by sme tak ci tak v prdeli :o Ale po dnesnom zvoleni lipsica som toho nazoru ,ze po dobrotky to nepojde a bude treba po ,,zlotky,, alebo ako to nazvat :smt017 :-D


Sob, 06.02.2021, 2:23
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Ned, 21.10.2007, 18:48
Príspevky: 2482
Bydlisko: LIPT.MIKULAS
Odpoveď s citáciou
No,ze tym co som pisal v minulosti si stojim :cry: .A na potvrdenie toho mojho nazoru mi staci to,ako znova rastu preferencie smeru,ci preoblecenemu novemu smeru.Takze v minulych volbach si ovcania namiesto vlkov zvolili hyeny a po rieseni ''po zlotky'' sa k moci dostanu zas len vlci.Takze z pohladu oviec sa nic nemeni.....im moze byt jedno,kto ich zerie.Lisi sa to len v tom,ci im najprv prehryznu hrdlo,alebo zacnu vnutornostami.
Vyriesilo by to len zomknutie oviec,ktore by potom svojim mnozstvom jednoducho uslapali vsetkych predatorov a to sa nikdy nestane.Nikdy sa nedokazu zomknut,lebo vzdy sa najdu nejaki ''pastieri'',ktori ich rozdelia.Takto to funguje stale :cry: ...a najhorsie je,ze ''pastieri'' dokazu ovciam vymyt mozgy tak,ze oni sa uslapavaju medzi sebou.
Zvolenie lipstajna sa dalo cakat.Vynalozilo sa tolko penazi a zakony sa poohybali tak,ze ti co to riadia uz nemozu cuvnut.Uz musia len pritahovat sroby a dufat,ze zavity vydrzia.Ale len tak medzi recou..... :smt139 ....o co je lipstajn horsi,ako ti pred nim?Rozdiel vidim len v tom,ze prenho su ''nasi'' ludia ini,ako pre opoziciu a asi najvecsie nebezpecenstvo vidim v tom,za ''koho'' on kope.V tomto ohlade je pre mna nieze tym najmenej vhodnym,ale je na prvom mieste z absolutne nevhodnych.Lenze vecsina tupcov(z mojho pohladu :wink: ) volbami rozhodla inak a lipstajn sa tam predsa len dostal.Ale necudujem sa ....verchuska len ukazala pravu tvar.Niezeby ju neukazovala aj pred volbami,ale davala si zalezat na mejkape a tak ju vecsina ovcanov videli taku,aku ju chceli vidiet.


Sob, 06.02.2021, 9:27
Profil
Začínajúci koumák

Registrovaný: Sob, 05.12.2009, 20:45
Príspevky: 137
Bydlisko: lipt.mikulas
Odpoveď s citáciou
chlopy, sorry za OT, ALE, kedze nemam telku /chvalabohu uz 12 rokov/ a taktiez nesledujem dianie - lebo naco?....
ale obcas si hladam nejaku info - napr. ze vysledky vykendovych testov.... asi som uplne hovado, ale nic som nikde nenasiel....ja vas poprosim o nejaky link, ze tam budu nejake cisla /ktore sa nebudu kazdu hodinu menit....
v tejto "imformacnej dobe je vyhoda, ze si najdes co chces, no ja to nejak neviem, kde su tie vysledky????? :shock:
asi neviem guglit abo co....
co mam zadat do gugla? som bezradny, fakt
asi si kupim telku a tam to bude , nie? a budem mat vyhodu, ze to budu zarucene spravy, ako min. tyzden pred testovanim v piatok?teda predminuli?
/niekto mi to ukazoval v telefone , abo co.../
Dali jasny odkaz vsetkym zucastnenym, kde ich maju a ako si vazia ich ochotu atd....
by ma zaujimalo, ze ked kreteni nevedia zratat za tyzden jabĺčka a hruštičky, co by robili keby sme im dali vypocitat napriklad obsah štvorca?!! :smt021
je jasne co tym niekto sledoval a preco - ale, neprehanaju to uz trochu?
za sociku by niekto uz sedel, som si isty. co tyto robia, sa nam nesniva, to cumim.
musim uznat, ze sa tam dostavaju coraz vzdelanesi a vymakanejsi zlodeji, su to profici a hodne dobre plateny
ono špičkove je to, ze sa to javy ako ich absolutna neschopnost, ale som presvedceny ,ze kurwa dobre vedia co robia a robia to najlepsie....
neviem ale ci to uz nieje cez ramec
asi si kupim telku a ked pojdem von z domu dam stople do usi a pasku na oci :wink:
a budem v poriadku...

_________________
LR disco I 300tdi , retrowood.sk , drevotuning.sk


Pon, 08.02.2021, 21:54
Profil WWW
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 12.10.2006, 20:37
Príspevky: 3267
Bydlisko: Nitra
Odpoveď s citáciou
marek sk,lm píše:
.ja vas poprosim o nejaky link, ze tam budu nejake cisla /ktore sa nebudu kazdu hodinu menit....
.

Neviem ci taky link aj existuje,ale zatial si o nic neprisiel.

_________________
Patrol GR, kde neprejdem tam pretiahnem!!!


Pon, 08.02.2021, 22:02
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Ned, 31.03.2013, 19:37
Príspevky: 2117
Bydlisko: Lipt. Mikuláš
Odpoveď s citáciou
Marek, nerob to! Minule som bol na návšteve a švagor si pustil TV a normálne som sa pristihol ako nechápavo s otvorenými ústami sledujem to vymývanie mozgov. Dlhšie som nevidel správy a neveril som vlastným očiam kam až to zašlo. Už sa nečudujem ľuďom, že sú taký vystrašený, lebo za takú mediálnu masáž by sa nemusel hanbiť áno Kim Čong Un.
Mňa len fascinuje, že kto to môže dobrovoľne podstupovať takú lobotómiu.

_________________
...Respect Nature...
Som označený za extrém, pretože milujem svoju zem!


Uto, 09.02.2021, 0:16
Profil
Ťažký Profík
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon, 25.11.2013, 8:17
Príspevky: 351
Bydlisko: Lučenecko
Odpoveď s citáciou
A by si sa čudoval, že aj akí vzdelaní a ľudia s bystrím umom im to žerú. (Lebo niekedy aj vzdelaný môže byť tupý!!!)
To ja jednoducho nechápem. :smt009

_________________
Nikdy sa nevzdávaj!
Toyota LC 95 3,4 V6 leštenka
Ex. Mitsubishi Pajero II 3,5 V6
Ex. Jeep Grand Cherokee WG stock
Ex. Subaru Forester MY 2007 IM
Ex. TLC 90 +2" Ultimate suspension
Ex. THilux +2" OME


Uto, 09.02.2021, 8:49
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Ned, 15.03.2009, 22:18
Príspevky: 2349
Bydlisko: Banská Štiavnica
Odpoveď s citáciou
No ja nechapem jedno , s 26h. neg. špajdlovým testom pridem do roboty a musim sa dať znovu prešpajdlovať a o 2 dni zas , lebo si to ridicí tak želá .

_________________
Ex. XJ. 2,5td 1998.
WJ 2,7 crd 2002. zatial leštenka . Grand Vitara 2,0td 2006 3dv.
WK/WH 3crd. 2006.
Prejdem kade chcem - skoro všade !


Uto, 09.02.2021, 9:09
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Str, 20.05.2009, 21:33
Príspevky: 1827
Odpoveď s citáciou
No lebo rídící má pravdu. Ak by pravdu nemal, platí další bod. Ak další bod neplatí, rídící má vyššieho rídícího a ten si to žiada. Napr. Hlavný hygienik SR, Mgr. RNDr. MUDr. Ján Mikas, PhD. Človek, ktorý prekukol schopnosti koronavírusu a dokáže stanoviť bezpečnostné vzdialenosti medzi človekom a vírusom s presnosťou na centimetre. Pred takouto kapacitou musí bežný človek omdlieť.


Uto, 09.02.2021, 14:19
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Ned, 31.03.2013, 19:37
Príspevky: 2117
Bydlisko: Lipt. Mikuláš
Odpoveď s citáciou
OGO píše:
Pred takouto kapacitou musí bežný človek omdlieť.

:smt126

_________________
...Respect Nature...
Som označený za extrém, pretože milujem svoju zem!


Uto, 09.02.2021, 14:36
Profil
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 10488 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 618, 619, 620, 621, 622, 623, 624 ... 700  Ďalší

Kto je on-line

Užívatelia prehliadajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na: