Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Pia, 26.04.2024, 8:11
Dnes je piatok 26. apríla 2024, meniny má Jaroslava a zajtra Jaroslav




Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 10518 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 613, 614, 615, 616, 617, 618, 619 ... 702  Ďalší
 Nieco pravdy na tom bude... 
Autor Správa
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Ned, 15.03.2009, 22:18
Príspevky: 2349
Bydlisko: Banská Štiavnica
Odpoveď s citáciou
ja to zas schvalujem keby si videl to co sa dialo a deje napr. okolo BS tak to schvališ aj ty určita casť populacie z NR ,a BA si mysli ,že su nadludia a nic pre nich neplatí osobne som vydel ako sa ista slečna z NR hadala z policajtom aš tak že ho vitočila a dostala 1600e. z fleku a bola štastna ako blcha , NR vieme aka je tam situacia a oni si kludne špaciruju po SK zgrupuju sa a podotýkam bez ruška sa miešaju medzi iných ludi akoby nič a ked im niekto niečo povie tak dostane papulovú polievku takže tak , to iste aj pani akože turisti z BA.
PS: nevravým že všetci najdu sa aj svetle výnimky , normalny vyjde z auta a ide hned preč lenže dementi sa obimaju a boskavaju ako uchili a popritom sa miešaju z domacim zdravým obivatelstvom , co mislite kolko poz. testovaných v % bolo mimo okr.BS a priratali ich k nám .
A všetko ludia z zapadneho slovenska okresi nejdem udávať doftípte sa samy.

_________________
Ex. XJ. 2,5td 1998.
WJ 2,7 crd 2002. zatial leštenka . Grand Vitara 2,0td 2006 3dv.
WK/WH 3crd. 2006.
Prejdem kade chcem - skoro všade !


Pon, 18.01.2021, 6:14
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Ned, 21.10.2007, 18:48
Príspevky: 2495
Bydlisko: LIPT.MIKULAS
Odpoveď s citáciou
Tibi a ty vies aka je situacia v nitre?Odkial to vies?
https://www.youtube.com/watch?v=N_iqt5rVKls
https://www.tvnoviny.sk/koronavirus/201 ... ni-jedneho
....ono zalezi na tom,kto,cim a ako testuje....-vid 40%''pozitivnych" v harmanci...Jednoducho,pred kovidom sa neda ujst a myslim si,ze kazdy tym musi prejst,ci uz presiel.Ked si pozres,ako bleskovo sa to rozsirilo po celom svete,tak dufat,ze v malickom slovenskom bananistane sa to zastavi :shock: :smt121 .
Inak to,ze sa ''navstevnici'' z ''vyspelych'' casti slovenska niekedy chovaju v ''zapadakovoch''ako prasata je fakt...ale to je ludska prirodzenost.Akonahle stoji clovek s malou empatiou a velkym egom na pomyslenom rebriku o stupienok vyssie,hned nadobudne ''bozsky''syndrom....vid ten material v nasej vlade.Ked sa takto chovaju ''reprezentanti'' :smt126 naroda,co cakas od ostatnych....?


Pon, 18.01.2021, 7:38
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Str, 20.05.2009, 21:33
Príspevky: 1835
Odpoveď s citáciou
[quote="bahno"].....Ked si pozres,ako bleskovo sa to rozsirilo po celom svete,tak ....[/quote]

tak mňa ako prvé napadá, že sa o to starajú. Tam, kde je treba, tam kus toho fúknu a vybavené. Úplná záhada je objavenie sa toho nového vírusu...z ničoho nič ? alebo práve vtedy kedy ten prvý už stráca na sile ?
Veľmi ma zaráža situácia, že napriek všeobecne známym faktom, ktoré látky pomáhajú, tak ani ozbrojené zložky nedostali nič. Už mali byť dávno dávno natlakovaní aspoň tími základními vitamínmi.
A prečo sa nepoužívajú lacné liečivá, ktoré majú účinnosť tesne do 100 % ? Títo naši lekári im to nejak nedošlo ? Alebo nemajú o tom vedomosti ? Ináč poznám plno ľudí, čo sa vyliečilo zo všelijakých pliag pomocou alternatívnej medicíny, včetne mňa, lebo "schválená medicína" má toľko vedľajších účinkov, že kým sa ozdraví jedna oblasť, tak tá druhá to schytá.

Ináč Bahno - ako sa máš ? Príznaky, priebeh ? Písal si, že si to dostal od manželky. A pani manželka sa k tomu ako dostala.? Ona príznaky, priebeh ?


Pon, 18.01.2021, 12:05
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Ned, 21.10.2007, 18:48
Príspevky: 2495
Bydlisko: LIPT.MIKULAS
Odpoveď s citáciou
Nuz,manzelka si to priniesla z roboty od zeny,ktorej to priniesli deti z anglie.Manzelku to zlozilo dost,bolelo ju cele telo,stratila cuch aj chut(doteraz nema a je to uz skoro 2 mesiace),rychlo sa zadychala,ked sme sli na prechadzku(to je uz v cajku :D )....no a ja som asi na den stratil cuch(neviem,ci som si neodpalil nuchac,ked som sa nadychal ozonu),inak bez priznakov.Syn rovnako.Zaujimave je,ze manzelka po 10 dnoch nemusela ist na ziadne testy,ja tiez...tak ma napada rovnoko to,ako teba....-ze sa o to staraju.Inak si neviem predstavit,zeby po tak tazkej infekcii neposlai ''vylieceneho'' znova na pcr test,ci je uz naozaj vylieceny.
Lekari presne vedia,co pomaha,aj si to predpisuju(ivermectin),ale podla mna musia plnit prikazy zhora a nepredpisovat ucinne lieky.No a priznajme si,su to tiez len ludia a diler za predpisovanie lacneho Dcka,selenu,zinku a dalsich neda ziadne vsimne :wink:ani pan doktor nepojde na dovolenku na bahamy :wink: .
Ako vravis,ludia by sa sami mali dopovat vitaminmi,kym este su v predaji.Lenze vrchnost a media ludi dokazali tak zblbnut,ze polovica hypochondrov pomre od strachu.Dalsi zblbnuti si daju pichnut vakcinu a odtrhnu sa z retaze v mylnej viere,ze sa uz nemozu nakazit,alebo nakazit inych.Sice na inych srat,-to je teraz moderne.Tak prestanu dodrziavat aj tych par bezpecnostnych opatreni,ktore dodrziavaju teraz a vysledok budu dalsi nakazeni a mrtvi.
Vela ludi pomre na nasledky nedostatocnej starostlivosti,odlozenych operacii,neskory,ci ziadny prichod zachranky....dalsich mrtvych bude mat na triku 30 rokov devastovane zdravotnictvo, zrusene oddelenia nemocnic,ci zrusene cele nemocnice,odchod sikovnejsich zdravotnikov do zahranicia....
To je dan zato,ze zdravotnictvo sa po hadraku zmenilo na biznis.A ako funguje biznis pozname.Co najmensie naklady,co najvyssi zisk,bez ohladu na dosledky.Zato som vravel,ze stat si zdravotnictvo nesmie pustit z ruky a zdravotnictvo sa nesmie stat sucastou biznisu.Inak to dopadne zle.Samozrejme,tomu,kto sa na tom biznise nabaluje,tomu sa to vidi v poriadku a preto neverim ani slovo nasim ''odbornikom'' vo vlade.A snazim sa o svoje zdravie starat sam,bez rad zkorumpovanych ''odbornikov''.


Pon, 18.01.2021, 18:48
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 12.10.2006, 20:37
Príspevky: 3268
Bydlisko: Nitra
Odpoveď s citáciou
A na co si prisiel?Lebo mne to nic nehovorilo co chceli povedat tym skriningom ci ako sa to pise :smt017

_________________
Patrol GR, kde neprejdem tam pretiahnem!!!


Pon, 18.01.2021, 19:52
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Ned, 21.10.2007, 18:48
Príspevky: 2495
Bydlisko: LIPT.MIKULAS
Odpoveď s citáciou
Ja ani netusim,co to ten skrining je :oops: ...ale ak to vymysleli nasi terajsi vladcovia,tak to bude zas daky ojeb :smt139 .


Pon, 18.01.2021, 21:54
Profil
Frajer

Registrovaný: Pon, 31.12.2018, 15:41
Príspevky: 209
Bydlisko: TN Mitice
Odpoveď s citáciou
Tibik, ja to nijak nezľahčujem, ja sa snažím dodržiavať všetko, čo odporúčajú odborníci.

Krivka začala klesať, lebo je lockdown. Ale títo magori si stále budú tvrdiť svoje.
Aj na jeseň, testovanie bolo skoro presne, ako teraz.
Dva týždne po lockdowne. Ale štatisticky im to pasuje tak, že klesať to začalo až vďaka pretestovaniu.
Veď kde by potom minuli toľko testov?

Na druhej strane, ako tak sledujem tie plačovky, kde sa všetci trasú pri tom pulte, len aby nepovedali niečo viac, ako treba. Ale občas sa prekecnú, ako napríklad včera:

MOM-ku si môže otvoriť nejaká právnická osoba (sročka) a veselo testovať AG testami.
To čo už je za hovadinu??????
Osobne si myslím, že tie MOM-ky míňali málo testov a nebol taký biznis, aký očakávali.
Tak vymysleli opäť celoplošné testovanie (po slovensky skríning) :smt121

_________________
OPEL Frontera A 2.2i 16V benzín http://www.strechy-tono.sk


Pon, 18.01.2021, 23:42
Profil WWW
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Ned, 15.03.2009, 22:18
Príspevky: 2349
Bydlisko: Banská Štiavnica
Odpoveď s citáciou
to je tak ako ked nas testuju - špajdluju v robote a ak nahodou niekoho zachytia tak pošlu domov ale papier o tom nik neda :smt021 a potom su doťahovačky u dochtora ,že na zaklade coho má on vypísať PN , a zväčša to koncí telefonatom na Socialku , lebo ten vraví ,že bez potvrdeneho testu nemôže nic , jedine objednať na PCR ale to trva 5 dní a tak zacarovaný kruh :-D :-D :-D

_________________
Ex. XJ. 2,5td 1998.
WJ 2,7 crd 2002. zatial leštenka . Grand Vitara 2,0td 2006 3dv.
WK/WH 3crd. 2006.
Prejdem kade chcem - skoro všade !


Uto, 19.01.2021, 5:46
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Ned, 21.10.2007, 18:48
Príspevky: 2495
Bydlisko: LIPT.MIKULAS
Odpoveď s citáciou
Jednym slovom,ojeb.Keby nejaky novodoby Capek teraz pisal knizku O psikovi a macicke ako piekli tortu,tak by mu stacilo opisat (ne)fungovanie nasej vlady :-D :cry: .
Krivky a rozlicne grafy ma nezaujimaju....to si vitazi falsuju podla momentalnej potreby.Mne staci pozerat po okoli mojho bydliska.Tam na vlastne oci vidim,ci zomiera ovela viac ludi ako po ine roky.


Uto, 19.01.2021, 8:38
Profil
Velky Kraken
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia, 16.11.2007, 23:01
Príspevky: 7908
Bydlisko: mesto vychadzajuceho slnka Tornala City
Odpoveď s citáciou
To odkedy je Matelko u moci,, :-D vyliecil krajinu testovanim,, :smt126 nik neumiera na infarkt, :smt152 rakovinu, :smt152 tuberkulozu :smt152 a vobec nanicinsie sa neumiera, :smt152 jedine na corona vyrus,, :smt151 a dokonca aj pry dopravnych nehodach sa neumiera na zranenie :smt152 , jedine na corona vyrus :smt151 :smt126

_________________
EX Suzuky Samuraj1.3
EXJeep Cheroke 2.1TDI
EX Jeep Grand Cheroke Limited 4Liter
EX Mitsubishi Pajero2,5TDI GLS
EX Jeep Grand Cheroke WJ 3.2 TDI Limited
EX Nissan Patrol 2.8 TDI Y60
EX Jeep Grand Cheroke 2.5TDI laredo
EX Jeep Grand Cheroke2,5TDI Limited


Str, 20.01.2021, 12:01
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 12.10.2006, 20:37
Príspevky: 3268
Bydlisko: Nitra
Odpoveď s citáciou
efendi píše:
nik neumiera na infarkt, :smt152 rakovinu, :smt152 tuberkulozu :smt152 a vobec nanicinsie sa neumiera, :smt152 jedine na corona vyrus,, :smt151 a dokonca aj pry dopravnych nehodach sa neumiera na zranenie :smt152 , jedine na corona vyrus :smt151 :smt126

A na starobu si zabudol.Konkretne v decembri zomrela zenina babka 95 rocna a ako inak,v sprave zomrela na koronu. :smt121

_________________
Patrol GR, kde neprejdem tam pretiahnem!!!


Str, 20.01.2021, 13:58
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Ned, 31.03.2013, 19:37
Príspevky: 2118
Bydlisko: Lipt. Mikuláš
Odpoveď s citáciou
Keby ste boli zodpovední mohla si ešte požiť pár pekných rôčkov :smt134

_________________
...Respect Nature...
Som označený za extrém, pretože milujem svoju zem!


Str, 20.01.2021, 14:54
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Ned, 03.07.2011, 11:10
Príspevky: 851
Bydlisko: Martin
Odpoveď s citáciou
Ak si chce niekto pozrieť(vypočuť) jeden z normálnych a triezvych pohľadov na to bláznovstvo čo sa deje už takmer rok, tak odporúčam Bukovského na youtube.
Už ho neuvidíte na Markíze ani sa vám neprihovorí z rozhlasu. Dlhé roky s nimi spolupracoval ale už sa im nehodí.
Toto je niečo medzi 50 rokmi tvrdých čistiek a 70 rokmi normalizácie.

_________________
MAZDA CX-30
EX: Jeep Grand Cherokee Overland 2004
2.7 Diesel
bbooble zavináč gmail.com


Str, 20.01.2021, 14:59
Profil
Velky Kraken
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia, 16.11.2007, 23:01
Príspevky: 7908
Bydlisko: mesto vychadzajuceho slnka Tornala City
Odpoveď s citáciou
Milan píše:
efendi píše:
nik neumiera na infarkt, :smt152 rakovinu, :smt152 tuberkulozu :smt152 a vobec nanicinsie sa neumiera, :smt152 jedine na corona vyrus,, :smt151 a dokonca aj pry dopravnych nehodach sa neumiera na zranenie :smt152 , jedine na corona vyrus :smt151 :smt126

A na starobu si zabudol.Konkretne v decembri zomrela zenina babka 95 rocna a ako inak,v sprave zomrela na koronu. :smt121




Milanko soryyyy :-D :-D :-D *vidis nato som zabudol*,, a mozno preto ze ja uz tes mam niakych 65 conevidiet, a na starobu nechcem ani len pomysliet :smt126 tak asi mozno preto :smt121 :smt121 :smt121

_________________
EX Suzuky Samuraj1.3
EXJeep Cheroke 2.1TDI
EX Jeep Grand Cheroke Limited 4Liter
EX Mitsubishi Pajero2,5TDI GLS
EX Jeep Grand Cheroke WJ 3.2 TDI Limited
EX Nissan Patrol 2.8 TDI Y60
EX Jeep Grand Cheroke 2.5TDI laredo
EX Jeep Grand Cheroke2,5TDI Limited


Str, 20.01.2021, 19:00
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Ned, 21.10.2007, 18:48
Príspevky: 2495
Bydlisko: LIPT.MIKULAS
Odpoveď s citáciou
Bukovsky ma dobre prispevky a hodnotne rady,ale je to dietolog,ci co.A v poslednych relaciach uz pomaly otaca a uz o kovide vravi ako o viruse.Tak neviem,ci nato prisiel sam,alebo mal daku navstevu panov v kozenych plastoch :wink: .To blaznovstvo sa vo vecsej,ci mensej miere deje vsade....akurat nas duce sa to vzhladom na svoju dusevnu chorobu snazi vytiahnut o level vyssie.
Tento doktor ma tiez velmi spravne nazory....
https://zemavek.sk/mudr-mario-jurovcik- ... -covid-19/
...lenze,ako niekto nedavno spominal,zdravotnictvo je teraz byznys.A byznys zaujima jedina vec,-zisk.No a tak sa nasi vladcovia(mimochodom,demokraticky zvoleni :shock: ) chovaju ako byznysmeni.A unia a farmacekorporaty ponukaju viac ako obcania,,,,
Inak,mne nedavno zomrel sused v mojich rokoch.Ozral sa,spadol na hlavu :cry: ,no a kedze mu predtym vysiel pozitivny test,hadajte co ma ako pricinu smrti :-D ?
Pozeram....crta sa nam dalsia nova strana?
https://www.aktuality.sk/clanok/857258/ ... kritizuju/


Str, 20.01.2021, 19:15
Profil
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 10518 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 613, 614, 615, 616, 617, 618, 619 ... 702  Ďalší

Kto je on-line

Užívatelia prehliadajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na: