Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Sob, 27.04.2024, 21:14
Dnes je sobota 27. apríla 2024, meniny má Jaroslav a zajtra Jarmila




Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 10518 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 680, 681, 682, 683, 684, 685, 686 ... 702  Ďalší
 Nieco pravdy na tom bude... 
Autor Správa
OFFROAD Expert

Registrovaný: Ned, 21.10.2007, 18:48
Príspevky: 2495
Bydlisko: LIPT.MIKULAS
Odpoveď s citáciou
Ogo,zalezi,ze co videl ten novinar na vlastne oci a aku ''naplast'' :wink: a od koho na nich mal.Moderna novinarcina je biznis ako kazdy druhy a preto ''nestranny'' :smt121 pohlad novinara zalezi od toho,ktory objednavatel ''nezavislej'' :smt126 recenzie poskytne presvedcivejsi argument...=vyssiu cifru.Preto vravim,zeby som to musel vidiet na vlastne oci sam a to este na stolici ktoru by som vybral ja.Videi o''zazracnych'' motoroch co skoro nic nezeru a vykon maju deklarovany taky,zeby sa po chvili behu museli rozsypat je na jutube pochuja.Pricom vobec netvrdim,zeby take motory nemohli realne jestvovat.Tvrdim len,ze tomu uverim az ked to uvidim.


Ned, 19.02.2023, 12:22
Profil
On-line
OFFROAD Expert

Registrovaný: Str, 20.05.2009, 21:33
Príspevky: 1835
Odpoveď s citáciou
Bahno, ty si ma pravdepodobne asi nesprávne pochopil.
Ja som tie odkazy na videá nedával za to aby som teba presvedčoval.
Ja som to sem dal za to, lebo je to zaujímavá téma.
To čomu veríš alebo neveríš, to je výsostne tvoja osobná vec, a mimo teba to nemá žiaden vplyv úplne na nič.
Ak ťa to zaujíma, tak si to dohľadaj a doštuduj sám, ja tu nebudem robiť sprostredkovateľa.


Ned, 19.02.2023, 12:54
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Ned, 31.03.2013, 19:37
Príspevky: 2118
Bydlisko: Lipt. Mikuláš
Odpoveď s citáciou
bahno píše:
Praveze sa daju porovnavat.Tiso nerobil vsetko pre zachranu naroda,len sa snazil oddialit jeho planovane znicenie.Ako cernoprdelnik sa samozrejme postavil na stranu ktora sice planovala znicit slovanov ako narod,ale zaroven nelikvidovala cernoprdelnikov...takze jeho volba bola jasna.Ale zeby mu slo o nejaky narod..... .

Klasická boľševická dogma. Netreba sa o tom viacej baviť.

_________________
...Respect Nature...
Som označený za extrém, pretože milujem svoju zem!


Ned, 19.02.2023, 16:53
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Ned, 21.10.2007, 18:48
Príspevky: 2495
Bydlisko: LIPT.MIKULAS
Odpoveď s citáciou
Co je na mojom pohlade bolsevickeho :shock: ?Bavit sa podla mna prave treba.Lebo ked sa o probleme prestava bavit,zacina sa bojovat.A aby hlupaci sli bojovat s piesnami na perach,treba im najprv vymyt mozgy.


Ned, 19.02.2023, 18:41
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Ned, 21.10.2007, 18:48
Príspevky: 2495
Bydlisko: LIPT.MIKULAS
Odpoveď s citáciou
Ogo,neboj,pochopil som ta spravne,len som mozno reagoval malo kvetnato na tvoj vkus.Je to zaujimava tema,ale ako vravim,takych som uz videl.....
Druhy Tesla sa len tak nenarodi,(ci nebude zoslany :smt139 ) a keby sa aj narodil,terajsi mocipani by dali bohovy pozor,aby sa na ziadnom jutub neobjavil :-D .Tak sa tam objavuju kadejaki ''zazracni'' vynalezcovia,ktori niesu pre zaujmy ''elit'' nebezpecni a v pohode odvadzaju pozornost kde treba :wink: .


Ned, 19.02.2023, 18:46
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Ned, 31.03.2013, 19:37
Príspevky: 2118
Bydlisko: Lipt. Mikuláš
Odpoveď s citáciou
bahno píše:
Co je na mojom pohlade bolsevickeho :shock: ?Bavit sa podla mna prave treba.Lebo ked sa o probleme prestava bavit,zacina sa bojovat.A aby hlupaci sli bojovat s piesnami na perach,treba im najprv vymyt mozgy.

Ty si v tom nevinne, tak Ťa to učili v škole v minulom režime. No keď si človek prečíta poznatky a pamäti z druhej strany, bude to vidieť trochu inak.

_________________
...Respect Nature...
Som označený za extrém, pretože milujem svoju zem!


Ned, 19.02.2023, 20:23
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Ned, 21.10.2007, 18:48
Príspevky: 2495
Bydlisko: LIPT.MIKULAS
Odpoveď s citáciou
Ale kdeze v skole.To su spomienky stareho otca,ktory na tisov rozkaz frcal bojovat proti sovietom do zssr(nie proti sovietom na slovensku,ktore oni napadli :wink: ),tam zasa na rozkaz ineho potentata museli prebehnut k rusom,s nimi potom vykopali od nas nemcov a kym sa stacili vratit domov a povesat prisluhovacov nemcov,tak ti uz boli davno preobleceni a vo funkciach :-D....to sa deje doteraz.A preto prednovembrovi a ponovembrovi zlocinci zas nevisia,ale sedia pri pretekajucich korytach .To su zivotne skusenosti Luthere,nie hovadiny co nas ucili v skole.A to stary otec komunistov nenavidel,ako vlastne vecsina ludi na dedine a tak nemal ziadny dovod prikraslovat rusov.
Takze si nastuduj kto a za cie prachy dotrepal bolsevizmus do ruska,zisti si povodne mena hlavnych predstavitelov bolsevizmu v rusku,ich funkcie....a potom zacnes chapat.No a kym na ministerstve pravdy neprepisu dejiny(co bude uz conevidiet :-D ),tak stale plati,ze zssr napadli nemci spolu s nami,nieze zssr napadlo nas a nemecko :wink: .
Tak uvidime,ci sa dejiny znova zopakuju :smt139 .


Ned, 19.02.2023, 20:43
Profil
On-line
OFFROAD Expert

Registrovaný: Str, 20.05.2009, 21:33
Príspevky: 1835
Odpoveď s citáciou
[quote="bahno"]...Ogo,neboj,pochopil som ta spravne,len som mozno reagoval malo kvetnato na tvoj vkus.... .[/quote]

Ty si nejaký domýšľavý...čo tu sem pletieš môj vkus ? čo má môj vkus s preberanou témou ? Čo ty vieš o mojom vkuse ?

"...Druhy Tesla sa len tak nenarodi,(ci nebude zoslany :smt139 ) a keby sa aj narodil,terajsi mocipani by dali bohovy pozor,aby sa na ziadnom jutub neobjavil :-D .Tak sa tam objavuju kadejaki ''zazracni'' vynalezcovia,ktori niesu pre zaujmy ''elit'' nebezpecni a v pohode odvadzaju pozornost kde treba :wink: "

Neviem, čo si vlastne chcel týmto povedať.
Ale je evidentné, že to nie je o téme, ktorú som naznačil, alebo pán to tam jasne vysvetľuje. Zrejme si to nepochopil.


Ned, 19.02.2023, 21:27
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Ned, 31.03.2013, 19:37
Príspevky: 2118
Bydlisko: Lipt. Mikuláš
Odpoveď s citáciou
Trochu ma zmiatlo to, čo si o Tisovi napísal. Lebo človek, ktorý si o tom trochu naštudoval, resp. vnímal čo rozprávali ľudia, by také niečo napísať ani povedať nemohol.

Odporúčam pozrieť aj druhú stranu mince: https://youtu.be/4OKiVBdYR8E

_________________
...Respect Nature...
Som označený za extrém, pretože milujem svoju zem!


Ned, 19.02.2023, 21:39
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Ned, 21.10.2007, 18:48
Príspevky: 2495
Bydlisko: LIPT.MIKULAS
Odpoveď s citáciou
Trocha ta opravim.Praveze ako clovek co vnima co rozpravali ludia som napisal,co som napisal.Akurat mi to rozpravali ludia s inym pohladom,ako maju ti,co to rozpravali tebe.Musis chapat,ze kolko ludi,tolko nazorov.Uznavam,ze tiso bol postaveny pred tzv. sofiinu volbu......bud pojde s adom a po zniceni(''spojencami'' :-D ) republiky vytvori novu(pod adovym vedenim),alebo zachova vernost republike a sabnu sa o nu madari s poliakmi.Tazka volba a nechcel by som byt v jeho kozi.On sa rozhodol znicit svoju republiku(ako meciar po hadraku) a na jej troskach vytvorit novu.Len mozno tak nenavidel rusov(ako spravny cernoprdelnik :wink: ),ze sa rozhodol spojit s adom a nebral do uvahy adove plany so slovanmi.Tak s adom napadol zssr a to nijako neobkecas,co ako sa budes snazit.Spolu s adom aj prehral a prehru zaplatil zivotom.Normalna vec vo vojne a normalny osud porazeneho.Pohlad tych starcov(pozrel som trocha video co si postol)neovplyvni moj pohlad,ktory som ziskal od stareho otca pred 50 rokmi.On mal vtedy zhruba tolko rokov ako ja teraz a tak vtedy premyslal a spominal daleko realnejsie,ako ti dedovia z toho videa.Navyse,aj ked nenavidel komousov,nebol ani ziadny nabozensky fanatik a to je velmi dolezita vec v nazerani z urciteho uhla pohladu.To je jedna vec.Druha vec je ako vravis,pohlad z druhej strany.Ludia u nas dako nenadavali na nemcov.....u nas mali nemci tylakov a ti sa chovali k ludom uuuuplne inak,ako napr.v ostrom gruni,klaku,nemeckej.....skus tam povedat prezivsim,ze cernoprdelnik tiso s kamosmi nemcami boli taki ludomili,ako ich prezentuju.Jednoducho,kazda vojna rozdeli ludi....tak to bolo u nas,v byvalej juhoske,teraz na ukrajine a zas u nas......proste,kolko ludi,tolko nazorov.


Ned, 19.02.2023, 23:35
Profil
Velky Kraken
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia, 16.11.2007, 23:01
Príspevky: 7909
Bydlisko: mesto vychadzajuceho slnka Tornala City
Odpoveď s citáciou
Chlapy trosku odbocme od tej posratej polityky,, su tu dva veci , cakaju na vyluustenie :-D :-D :-D :-D
Obrázok 


a druha otazka :-D :-D :-D Obrázok ????? no kdeje pes zakopany?? ja to uz viem,, :smt151

_________________
EX Suzuky Samuraj1.3
EXJeep Cheroke 2.1TDI
EX Jeep Grand Cheroke Limited 4Liter
EX Mitsubishi Pajero2,5TDI GLS
EX Jeep Grand Cheroke WJ 3.2 TDI Limited
EX Nissan Patrol 2.8 TDI Y60
EX Jeep Grand Cheroke 2.5TDI laredo
EX Jeep Grand Cheroke2,5TDI Limited


Štv, 23.02.2023, 21:54
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Ned, 31.03.2013, 19:37
Príspevky: 2118
Bydlisko: Lipt. Mikuláš
Odpoveď s citáciou
:smt133

_________________
...Respect Nature...
Som označený za extrém, pretože milujem svoju zem!


Pia, 24.02.2023, 7:13
Profil
Velky Kraken
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia, 16.11.2007, 23:01
Príspevky: 7909
Bydlisko: mesto vychadzajuceho slnka Tornala City
Odpoveď s citáciou
Tak akooo?? kto chce byt zaradeny do toho 1 percenta?? :smt151 :smt139 :smt139

_________________
EX Suzuky Samuraj1.3
EXJeep Cheroke 2.1TDI
EX Jeep Grand Cheroke Limited 4Liter
EX Mitsubishi Pajero2,5TDI GLS
EX Jeep Grand Cheroke WJ 3.2 TDI Limited
EX Nissan Patrol 2.8 TDI Y60
EX Jeep Grand Cheroke 2.5TDI laredo
EX Jeep Grand Cheroke2,5TDI Limited


Sob, 25.02.2023, 13:11
Profil
On-line
OFFROAD Expert

Registrovaný: Str, 20.05.2009, 21:33
Príspevky: 1835
Odpoveď s citáciou
Efi,
pozeral som ten obrázok kde má byť žaba, ale nejak ju neviem nájsť.
U nás som vídaval žaby ale len v potokoch, močiaroch, bažinách, na stromoch len vtákov. Tým netvrdím, že tam nie je...

Ten druhý obrázok - tam asi niekto cvičí podpor ležmo vľavo dole na plochej streche.

PS:
Dneska poobede som bol na šťavicu v Tornali, a koho nestretnem ? Fero Švajko, možno si ho aj poznal...


Sob, 25.02.2023, 19:50
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Ned, 21.10.2007, 18:48
Príspevky: 2495
Bydlisko: LIPT.MIKULAS
Odpoveď s citáciou
Ja tiez tu zabu nemozem najst a na tom druhom obrazku sa mi najprv zdalo,ze tam niekto sedi na motorke a nie,ze tam prasi volaku kamaratku :-D .
Inak,kto zhadzujete nejake to kilecko,doporucujem pred obedom pozret robov prejav.....
https://www.youtube.com/watch?v=pLAAyj4V-Ac
....z tych pokryteckych dristov vas urcite prejde chut na zradlo a kto by mal aj napriek tomu nutkanie hodit daco do seba,mohol by skusit ''prezut'' zuzanin ''prejav'' od 1.50
https://www.youtube.com/watch?v=lz9kIvFgpcc
....a mate o post do vecera postarane.Mozno cez vstupny otvor :wink: vyhodite aj ranajky.Tak tvor ktory na volebnom plagate hlasal,ze chce aby sa slovaci nebali umierat by sa chcel pred smrtou schovat do bunkra :shock: ?To kde sme?Namiesto toho,aby stal na cele nebojacnych adeptov na zomieranie by sa chcel niekde zasivat?
Inak,ked pocuvam ako nas modroknizkovy warlord zurivo dementuje prejavy niektorych ''houxerov'' :wink: o moznom vyslani nasich chlapcov ''branit demokraciu'',tak by som bol celkom nachylny verit,ze nejake take vyslanie sa naozaj chysta.Lebo zatial sa vsetko,co nas modroknizkar oznacil za houxy ukazalo ako skutocnost.Nepotvrdilo sa len to,co myslel ako pravdu....- jeho hanlive oznacovanie oponentov a ludi so zdravym rozumom.


Ned, 26.02.2023, 13:16
Profil
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 10518 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 680, 681, 682, 683, 684, 685, 686 ... 702  Ďalší

Kto je on-line

Užívatelia prehliadajúci toto fórum: OGO


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na: