Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Pon, 13.05.2024, 7:40
Dnes je pondelok 13. mája 2024, meniny má Servác a zajtra Bonifác




Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 10520 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 608, 609, 610, 611, 612, 613, 614 ... 702  Ďalší
 Nieco pravdy na tom bude... 
Autor Správa
koumák
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia, 06.10.2006, 9:35
Príspevky: 4311
Bydlisko: ZA
Odpoveď s citáciou
zaujímavé čítanie. Hlavne kapitola o tom kto to financoval a aké boli výsledky. Alebo inak - vitajte v pokusnom labáku Slovensko

https://www.medrxiv.org/content/10.1101/2020.12.02.20240648v1.full-text

pre neanglicky hovoriacich google preklad
https://translate.google.com/translate?sl=auto&tl=sk&u=https://www.medrxiv.org/content/10.1101/2020.12.02.20240648v1.full-text

_________________
www.facebook.com/jeepparts , www.jeepparts.sk , www.spinsro.sk


Sob, 12.12.2020, 1:04
Profil WWW
OFFROAD Expert

Registrovaný: Str, 20.05.2009, 21:33
Príspevky: 1839
Odpoveď s citáciou
[quote="Luther"]To robia len fašistický kotlebovský primátori! Ostatný pre (svoje) vyššie dobro radšej držia hubu a krok.[/quote]

No, či už je fašistický alebo nie, či už je kotlebovský alebo nie, tak to nech posúdi ten, kto na to má vzdelanie alebo oprávnenie.
Každopádne, tieto nálepky, že niekto je fašistický alebo kotlebovský, produkujú ľudia, ktorý majú problém rešpektovať iný názor.
Nie je povinné s iným názorom súhlasiť, nie je potrebné ho ani komentovať.
A mne je jedno, kto to je, pokiaľ uverejní pravdivé informácie priamo zo štátnej databázy. Opakujem: Pravdivé.


Sob, 12.12.2020, 13:52
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Ned, 31.03.2013, 19:37
Príspevky: 2119
Bydlisko: Lipt. Mikuláš
Odpoveď s citáciou
Ogo, asi tam nebolo cítiť dosť irónie :)

_________________
...Respect Nature...
Som označený za extrém, pretože milujem svoju zem!


Sob, 12.12.2020, 14:40
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Str, 20.05.2009, 21:33
Príspevky: 1839
Odpoveď s citáciou
Asi nie. Občas to z písaného textu tak nevyplynie, resp. nepoznáme sa. Nášho primátora ale poznám osobne nejakých 30 rokov, dokonca jedného času mi bol šéfom. Nemôžem na neho povedať zlé slovo.


Sob, 12.12.2020, 14:59
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Str, 20.05.2009, 21:33
Príspevky: 1839
Odpoveď s citáciou
Odporúčam tento článok.

https://aeronet.cz/news/nejvyssi-soud-u ... m-trumpem/


Str, 16.12.2020, 3:25
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Ned, 31.03.2013, 19:37
Príspevky: 2119
Bydlisko: Lipt. Mikuláš
Odpoveď s citáciou
https://youtu.be/xAX3rHBdY7M

_________________
...Respect Nature...
Som označený za extrém, pretože milujem svoju zem!


Ned, 20.12.2020, 16:07
Profil
Velky Kraken
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia, 16.11.2007, 23:01
Príspevky: 7918
Bydlisko: mesto vychadzajuceho slnka Tornala City
Odpoveď s citáciou
Ten kto sa da tou somarinou zaockovat,je potencionalny samovrah,,*hlupak* :smt151 :smt023

_________________
EX Suzuky Samuraj1.3
EXJeep Cheroke 2.1TDI
EX Jeep Grand Cheroke Limited 4Liter
EX Mitsubishi Pajero2,5TDI GLS
EX Jeep Grand Cheroke WJ 3.2 TDI Limited
EX Nissan Patrol 2.8 TDI Y60
EX Jeep Grand Cheroke 2.5TDI laredo
EX Jeep Grand Cheroke2,5TDI Limited


Ned, 20.12.2020, 20:07
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Ned, 21.10.2007, 18:48
Príspevky: 2495
Bydlisko: LIPT.MIKULAS
Odpoveď s citáciou
Efi,mudro vravis :smt023 !
Som zvedavy,ci panboh dokope krajciho odpovedat na tento list :-D .
https://www.hlavnespravy.sk/slovenska-l ... dn/2385952
Tu sestru z chattanogy co bola stastna,ze moze dostat vakcinu uz asi charon previezol na druhu stranu....
https://www.facebook.com/tiffany.dover.520
...kto mate fejsbuk,mozte to pozret?
Tu mozete podporit nieco rozumne
https://www.peticie.com/iadame_uinnu_oc ... z-LewhyxJ0


Pon, 21.12.2020, 8:14
Profil
Frajer

Registrovaný: Pon, 31.12.2018, 15:41
Príspevky: 209
Bydlisko: TN Mitice
Odpoveď s citáciou
Už fakt neviem, čo si mám o tom myslieť.
K o k o t i zrejme "poprosili" Mikasa, aby im dal výnimku a zase mohli predĺžiť tento drbnutý núdzový stav.
Ešte k tomu zrejme zmenia ústavný zákon o vyhlasovaní núdzového stavu.

K tomu asi iba toto: :smt133 :smt128 :smt158 :smt068 :smt070 :smt071

_________________
OPEL Frontera A 2.2i 16V benzín http://www.strechy-tono.sk


Pon, 28.12.2020, 16:09
Profil WWW
OFFROAD Expert

Registrovaný: Ned, 21.10.2007, 18:48
Príspevky: 2495
Bydlisko: LIPT.MIKULAS
Odpoveď s citáciou
Co si mas mysliet....narod ma taku vladu,aku si zasluzi.Nevolil narodniarov,ma fasistov.


Pon, 28.12.2020, 20:07
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Str, 20.05.2009, 21:33
Príspevky: 1839
Odpoveď s citáciou
Nuž, obzrime sa kus dozadu, a potom si spravme víziu...

Boli tu komunisti, ktorí boli hrozne neľudský, nenávideli ich a ja som pochopil, že najviac ľudom na nich vadilo, že nie sú banány a nemôžu cestovať... Tak v 89 išli štrngotať...vyštrngali si Mečiara...za čas sa zdalo, že je dobre, ale pozdejšie už aj Mečiar sa prejedol a potrebovali sme viac demokracie, a najmä dvojnásobné platy, ktoré sľúbil Dzirinda, no Dzurinda prišiel ale dvojnásobné platy nejak neboli, a tak po čase aj Dzurinda bol stiahnutý z obehu, lebo nový líder nasľuboval zase niečo nové a síce Fico, no za čas sa zdalo, že je dobre, boli aj banány, aj ľudia cestovali, ( teda tí, čo na to mali, zbytok ccca 75% prežíval z minimálnej mzdy...) a tak napokon Fico sa dopustil zrejme toho istého čo Dzurinda a Dzirinda toho istého čo Mečiar, teda, že nasľubovali ľudom hory doly a skutek utek, tak aj Ficko padol. Nastúpil záchranca slovenska Matovič, ktorý sa už prvými dňami jeho vstupu do politiky ukázal, čo je to za kaliber – zalistujte kus dozadu, si ako tvrdil, že ho chceli uplatitť....no potom sa mimo iného preslávil aj svojimi daňovými dobrodružstvami a diplomovou prácou... a tiež nasľuboval voličom hory doly, tak momentálne je v priamom prenose a vidíme ako samu darí, ten kto si myslí, že máme menej slobody ako za komančov, tak asi bude veľmi blízko pravde...takže suma sumárum, máme tu obdobie nejakých 30 rokov, za ktoré sa nám vidina lepších zajtrajškov vzďaluje každou vládou viac a viac, lebo najprv to za to lebo komančovia, potom tu bolo lebo Mečiar, potom lebo Dzurinda a Mikloš, potom Lebo Fico, lebo Ficooooo, .....reálne to ale vyzerá, že v množine občanov slovenska, sa stále nájde nejaký ten bystrejší, ktorý národ perfektne ojebe a potom dlhé obdobie sa ide podľa neho. Ja si myslím, že tí politici nie sú na vine, na vine sú voliči v tomto štáte, ktorí ich zvolili. No a ked si pozrieme koľko percent chodí voliť, tak sa vlastnne nemôžeme ani čudovať, kde sme sa dostali po 30 rokoch vyštrnganej demokracie.


Pon, 28.12.2020, 22:55
Profil
Začínajúci koumák

Registrovaný: Sob, 05.12.2009, 20:45
Príspevky: 137
Bydlisko: lipt.mikulas
Odpoveď s citáciou
Ogo, ano fajn,
realne sa nic nijak nemoze zmenit, nieje najmensia sanca.
System je dokonali ...
A "volby? :lol: :lol: :lol: :smt121
Nik normalny, nedajboze s dobrymi umyslami "neprejde cez sito"
a hlavne ako sa o nom dozvies?
Mrzi ma to, no nema to zmysel, bohuzial sa nevieme dohodnut a dat sa do hromady (tych zopar co pouzivaju mozog), sme uplne vypatlany a zbaveny zdraveho sedliackeho rozumu....
ludia nevedia co od dobroty a nudia sa , tak pozeraju telku a pouzivaju technologie od cinanov napriklad :roll:

to je nekonecna tema - napriklad "emisie" , kazdy "blavak" co stravi v aute 2-3 hodiny denne, mimo to ide 4x do roka letecky na dovolenku a kazdy vykend musi vypadnut bud domov /na vychod/ alebo na liptov do svojho "chaletu" klimatizacia zapnuta nonstop, vsade /auto ,kancel, byt..../ v zime 25 - 30st. celzia
- sa bude pohorsovat, ze kurim uhlim /mam dobre zapojenu pec ;-) ) alebo sa vozim na 25 rocnom "neekologickom" aute , to ze on na svoj "superkonzum" minie 10x tolko energii , aut, emisii mu nejak nedocvakne
/napriklad....
s takymi je tazko diskutovat

nejak mi to uslo, sorrry za OT ... :smt137
cloveka to stve, no nic nezmozes a nechce sa mi obetovat celi zivot na boj s veternimi mlynmi :smt017

_________________
LR disco I 300tdi , retrowood.sk , drevotuning.sk


Uto, 29.12.2020, 21:09
Profil WWW
OFFROAD Expert

Registrovaný: Str, 20.05.2009, 21:33
Príspevky: 1839
Odpoveď s citáciou
Neni to OT, dobre píšeš, aj ja to podobne vnímam.
Ale to čo sa deje teraz na SK, toto si fakt nepamätám a to som už dosť blízko k 60.
Mám pocit akoby tu niekto pomaly a furt pridával plyn, zvyšoval otáčky, ale do nekonečna to tiež nejde.


Uto, 29.12.2020, 23:54
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Ned, 21.10.2007, 18:48
Príspevky: 2495
Bydlisko: LIPT.MIKULAS
Odpoveď s citáciou
Marek,mas pravdu v tom,ze nik normalny cez sito neprejde.Ale znova sa opytam.......mohol niekto pricetny volit kohokolvek z tych tvorov co tvoria sucasnu vladnu koaliciu,aj ked mal dovod ''lebo fico''?Podla mna nemohol.Takze by to potvrdzovalo moju domienku,ze vecsina nasho naroda su blbci(sory Luther),ktori potrebuju aby im vladli fasisti.A s tou vecsinou,-lebo je (zatial)demokracia (a oni boli zvoleni v demokratickych volbach),to odsierame aj my ostatni.
Ogo....mna skor udivuje ine.Za celu eru po hadraku nezavierala dalsia garnitura zlocincov,vlastne ''vladcov'' tych predchadzajucich vladcov,teda zlocincov.Kazda vedela,ze sa moze stat situacia,aku na vlastnej kozi zakusil napr.slansky a spol.Takze novym vladam stacilo vykrikovat/-to oni kradli!/,ale nezavreli nokoho zo strachu,aby dalsia garnitura nezavrela zase ich.Iba tito zavieraju akoby si boli isti,ze ziadna nova vlada uz nebude.Mnohym ludom sa paci,ze konecne zavieraju aj tych,co zavret treba.A neuvedomuju si,ze to su len male babky.....skutocni zlocinci su zatial v klude...co v klude....zacinaju sa ozyvat a blacat proti systemu,ktory stvorili.A jednoduhsi ludia zas veria dristom terajsej zlocineckej skupine....ech,co to taram....vlade :smt121 ,ze sa konecne snazi nastolit v nasom bananistane ''spravodlivost'' :smt126 :smt126 ...nieze potrebuje stiahnut z obehu cudzie babky,aby tam mohla nasadit svoje.
Toto mi pripomina ''zasamovrazdenie'' milosevica v base v holandsku...
https://www.hlavnespravy.sk/generalny-r ... li/2392804
...ten sa radsej ''zasamovrazdil'',akoby mal prednest rec na svoju obhajobu,ktoru uz mal prichystanu...
Odstupi(s tucnym odstupnym) najmensi pajac v tejto frazke a vec je vybavena.Ako som spominal pred volbami....nezvolenim tzv.''fasistov'',citaj narodniarov sa k moci dostanu skutocni fasisti.A tak sa aj stalo.


Str, 30.12.2020, 10:58
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Str, 20.05.2009, 21:33
Príspevky: 1839
Odpoveď s citáciou
Zomrel generál Lučanský, podľa ministerky spravodlivosti mal spáchať samovraždu.


Str, 30.12.2020, 21:27
Profil
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 10520 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 608, 609, 610, 611, 612, 613, 614 ... 702  Ďalší

Kto je on-line

Užívatelia prehliadajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na: