Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Sob, 27.04.2024, 12:17
Dnes je sobota 27. apríla 2024, meniny má Jaroslav a zajtra Jarmila




Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 10518 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 625, 626, 627, 628, 629, 630, 631 ... 702  Ďalší
 Nieco pravdy na tom bude... 
Autor Správa
OFFROAD Expert

Registrovaný: Str, 20.05.2009, 21:33
Príspevky: 1835
Odpoveď s citáciou
A ja si zas myslím, že nech si každý jeden verí tomu, čomu len chce.


Uto, 16.03.2021, 21:51
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Ned, 21.10.2007, 18:48
Príspevky: 2495
Bydlisko: LIPT.MIKULAS
Odpoveď s citáciou
indian píše:
56 % Slovákov verí konšpiračným teóriam, čo je takmer dvakrát viac ako v Českej republike.
65 % Slovákov si myslí, že základne NATO by znamenali automatickú okupáciu Slovenska Američanmi
60 % Slovákov si myslí, že existuju tajné spolky, ktoré chcú nastaviť totalitárnu svetovládu.
54 % Slovákov si myslí, že protesty Za slušné Slovensko, ktoré boli zorganizované po smrti Jána Kuciaka, boli zorganizované zahraničnými mocnosťami a organizátori boli za to platení.

Medzi faktory, prečo toľko Slovákov verí dezinformáciám, môžeme podľa Klingovej zaradiť viacerých politikov, ktorí šíria konšpirácie, extrémistické strany, ktoré systematicky a dlhodobo šíria dezinformácie, obrovské množstvo facebookvých stránok a fiktívnych profilov, v rámci ktorých sa ľudia stretávajú s konšpiráciami na dennej báze.

.. takze vsetko je jasne, na Slovensku je to proste tak :wink:


...inymi slovami44% slovakov veri ''nezavislym'' :smt126 mediam a vyjadreniam ''pravdovravnej'' vlady :lol:
35% slovakov si mysli,ze amik by u nas postavil zakladne z dobreho srdca a starostou o nasu ochranu... :smt126
40% slovakov si mysli,ze vsetko sa deje same od seba...a rozni majitelia zemegule sa idu potrhat starostou o ostatok populacie :smt126
46% slovakov veri,ze protesty po zavrazdeni kuciaka boli spontanne....podobne,ako protesty v 89tom a organizatori to robili z ''uslachtilych'' :smt126 pohnutok.
Z toho vyplyva,ze ti slovaci niesu az taki sprosti a vymleti propagandou zhora.
Medzi faktory,preco zasa dost slovakov veri hovadinam a dezinformaciam zhora mozme podla normalnych premyslajucich ludi zaradit politikov ktori systematicky vymyvaju ludom mozgy,poukazovanim na tzv.''konspiratorov'' odklanaju pozornost naroda od vlastnych podvodov a zlodejin a tych,ktori na toto poukazuju nazyvaju fasistami,konspiratormi,extremistami.....


Uto, 16.03.2021, 22:09
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Str, 20.05.2009, 21:33
Príspevky: 1835
Odpoveď s citáciou
Výživné čítanie (kým to nezmažú...) ale možno to je len konšpirácia...

https://www.eurorespekt.sk/wp-content/u ... he_red.pdf


Uto, 16.03.2021, 23:50
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Uto, 17.04.2012, 18:31
Príspevky: 2593
Bydlisko: Vychod
Odpoveď s citáciou
Ulozil som si to kedze som o tomto spise niekde cital a vidim,ze bratislavska kaviaren ,cize banda darmozracov cu kuju pikle-onak niekdajsi kdhaci sa fakt nudia a len vacsinou chlastaju po baroch a intriguju . Ani sa necudujem,ze za byvaleho rezimu takych povalacov perzekuovali a nazivali ich protistatne zivly a zatvarali ich do bane a mohli sa zamestnat len v najhorsich profesiach :smt021 Ale ked som byval v prahe alebo bratislave tak taketo postavicky co nonstop takto zili v meste takym bezduchym zivotnym stylom bolo vela .Ze nevytvarali ziadne hodnoty pre spolocnost len hladali zkadial vycicat prachy bez roboty a mudrovat :smt139 A takyto kokotkovia by chceli riadit stat a popotahovat motuzikmi :smt021 :-D


Str, 17.03.2021, 5:51
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Ned, 21.10.2007, 18:48
Príspevky: 2495
Bydlisko: LIPT.MIKULAS
Odpoveď s citáciou
.....mozu verit len ti,co zarabaju 400e mesacne.....
https://www.hlavnydennik.sk/2021/03/17/ ... l-peniaze/
...tato presne vie,ake uplatky sa beru...aj od koho sa da zobrat,od koho nie.Vidiet,ze ma bohate skusenosti.

Joe,ale to az tato ''demokracia'' dala tym kokotkom take moznosti.Za ''totality'' ich sice bolo tiez dost,ale to bol len zlomok toho,co je teraz a brali,okrem par vyvolenych...(vasek a spol) nasobne menej,ako teraz.Ja si nemozem pomoct,ten socik mal volaco do seba.Skoda,ze ho viedli kapitalisti.


Str, 17.03.2021, 9:27
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Uto, 17.04.2012, 18:31
Príspevky: 2593
Bydlisko: Vychod
Odpoveď s citáciou
Sa mi lubi ako ta pcolinskeho mater vypisuje dristy a pritom je z nasho okresu a ludia ju dobre poznaju-byvala ucitelka co k starostovaniu sa dostala,ze ju volili cigani z hrabovca kedze im naslubovala xy veci + robila pre ne predvolebne basavely :-D A synov vzdy chcela mat v politike-tak sa vyjadrovala no tak sup do kdh ku palkovi jeden nasledoval a potom poskoka lipsicovi robil a druhy neschopak robil v tatrabanke odkial ho vyhodili a potom zacal podnikat ale bar mu skrachoval a odisiel do blavy a robil u krajnaka a kamosi ani nemohli ho mat na facebooku lebo same statusy s nadavkami na ficka daval a nic ine ,ze len jednotvarne zamerany a za vsetko mohol ficko bola jeho argumentacia vacsinou :-D a dalsi je tusim,ze ucitel ale o tom som zatial necul v nasich koncinach ziadne krive slovo ,ze rodinka uzasnych :-D A herecka tu chce nieco vysvetlovat :smt018 :-D Ale sen sa jej splnil a do botky-synacikovia su v politike,ze vieme o nich co su zac a aj posedia si :-D


Str, 17.03.2021, 12:56
Profil
Velky Kraken
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia, 16.11.2007, 23:01
Príspevky: 7908
Bydlisko: mesto vychadzajuceho slnka Tornala City
Odpoveď s citáciou
indian píše:
56 % Slovákov verí konšpiračným teóriam, čo je takmer dvakrát viac ako v Českej republike.
65 % Slovákov si myslí, že základne NATO by znamenali automatickú okupáciu Slovenska Američanmi
60 % Slovákov si myslí, že existuju tajné spolky, ktoré chcú nastaviť totalitárnu svetovládu.
54 % Slovákov si myslí, že protesty Za slušné Slovensko, ktoré boli zorganizované po smrti Jána Kuciaka, boli zorganizované zahraničnými mocnosťami a organizátori boli za to platení.

Medzi faktory, prečo toľko Slovákov verí dezinformáciám, môžeme podľa Klingovej zaradiť viacerých politikov, ktorí šíria konšpirácie, extrémistické strany, ktoré systematicky a dlhodobo šíria dezinformácie, obrovské množstvo facebookvých stránok a fiktívnych profilov, v rámci ktorých sa ľudia stretávajú s konšpiráciami na dennej báze.

.. takze vsetko je jasne, na Slovensku je to proste tak :wink:



mnoo je to uhol pohladu,, kazdy ma nato svoj nazor,, ale ja osobne tomu verym,, :smt023

_________________
EX Suzuky Samuraj1.3
EXJeep Cheroke 2.1TDI
EX Jeep Grand Cheroke Limited 4Liter
EX Mitsubishi Pajero2,5TDI GLS
EX Jeep Grand Cheroke WJ 3.2 TDI Limited
EX Nissan Patrol 2.8 TDI Y60
EX Jeep Grand Cheroke 2.5TDI laredo
EX Jeep Grand Cheroke2,5TDI Limited


Str, 17.03.2021, 19:58
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Ned, 31.03.2013, 19:37
Príspevky: 2118
Bydlisko: Lipt. Mikuláš
Odpoveď s citáciou
Viete aký je rozdiel medzi konšpiráciou a pravdou? Pol roka. Dalo by sa povedať aj, že volebné obdobie.

_________________
...Respect Nature...
Som označený za extrém, pretože milujem svoju zem!


Štv, 18.03.2021, 8:38
Profil
Velky Kraken
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia, 16.11.2007, 23:01
Príspevky: 7908
Bydlisko: mesto vychadzajuceho slnka Tornala City
Odpoveď s citáciou
Luther píše:
Viete aký je rozdiel medzi konšpiráciou a pravdou? Pol roka. Dalo by sa povedať aj, že volebné obdobie.



Vies mi to trosku podrobnejsie vysvetliTT,, mozno som menej chapavy,, ale to ide vekom :-D

_________________
EX Suzuky Samuraj1.3
EXJeep Cheroke 2.1TDI
EX Jeep Grand Cheroke Limited 4Liter
EX Mitsubishi Pajero2,5TDI GLS
EX Jeep Grand Cheroke WJ 3.2 TDI Limited
EX Nissan Patrol 2.8 TDI Y60
EX Jeep Grand Cheroke 2.5TDI laredo
EX Jeep Grand Cheroke2,5TDI Limited


Štv, 18.03.2021, 11:55
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Ned, 31.03.2013, 19:37
Príspevky: 2118
Bydlisko: Lipt. Mikuláš
Odpoveď s citáciou
efendi píše:
Luther píše:
Viete aký je rozdiel medzi konšpiráciou a pravdou? Pol roka. Dalo by sa povedať aj, že volebné obdobie.



Vies mi to trosku podrobnejsie vysvetliTT,, mozno som menej chapavy,, ale to ide vekom :-D

Tým som chcel povedať, že čo je dnes konšpiračná teória, môže byť za pol roka realita. Napríklad keď sa začalo testovať, tak keď niekto spomenul o očkovanie, tak to bola konšpiračná teória. Dnes už vymýšľajú očkovacie pasy a obmedzenia pre neočkovaných.

_________________
...Respect Nature...
Som označený za extrém, pretože milujem svoju zem!


Štv, 18.03.2021, 13:08
Profil
Velky Kraken
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia, 16.11.2007, 23:01
Príspevky: 7908
Bydlisko: mesto vychadzajuceho slnka Tornala City
Odpoveď s citáciou
:smt023 dakujem tak so to aj ja myslel :smt156

_________________
EX Suzuky Samuraj1.3
EXJeep Cheroke 2.1TDI
EX Jeep Grand Cheroke Limited 4Liter
EX Mitsubishi Pajero2,5TDI GLS
EX Jeep Grand Cheroke WJ 3.2 TDI Limited
EX Nissan Patrol 2.8 TDI Y60
EX Jeep Grand Cheroke 2.5TDI laredo
EX Jeep Grand Cheroke2,5TDI Limited


Štv, 18.03.2021, 13:12
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Str, 20.05.2009, 21:33
Príspevky: 1835
Odpoveď s citáciou
Téma konšpiračných teórií je veľmi populárna najmä na internetových diskusiách.
Počul som, že údajne štát chce zriadiť akési koordinačné centrum, na "boj" proti konšpiráciám, hoaxom...kde sa bude vysvetľovať, čo si majú obyvatelia myslieť, aký názor je správny a ktorý názor nie je správny.


Štv, 18.03.2021, 17:41
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Ned, 31.03.2013, 19:37
Príspevky: 2118
Bydlisko: Lipt. Mikuláš
Odpoveď s citáciou
Orwell to nazval “ministerstvo pravdy”.

_________________
...Respect Nature...
Som označený za extrém, pretože milujem svoju zem!


Štv, 18.03.2021, 20:35
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Ned, 21.10.2007, 18:48
Príspevky: 2495
Bydlisko: LIPT.MIKULAS
Odpoveď s citáciou
Lenze on pisal 1984 ako vystrahu a nasi mocipani to pochopili ako navod.


Štv, 18.03.2021, 21:47
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Str, 20.05.2009, 21:33
Príspevky: 1835
Odpoveď s citáciou
Možno by pomohlo aj to, keby na zastávané funkcie bola podmienka test spôsobilosti.
Lebo napr. ak chceš mať vodičák, tak testy, skúšky, ak chceš mať búchačku, tak testy, skúšky, ak chceš pracovať v nejakej „lepšej“ pozícii tak podmienkou je napr. aj psychotest a to tiež závisí, o čo sa uchádzaš, takú obtiažnosť vyfasuješ. A tu sme svedkami že štát riadia osoby s pofidérnymi titulmi, s otáznym psychickým stavom, s kriminálnou minulosťou.... Pokiaľ sa do vrcholovej funkcie dá dostať ľudovým hlasovaním, napr. na základe popularity, tak to sa práve dostávame tam, kde sme. Už sa špekuluje, že ako pani ministerka Jeremiášová odrbala Suslíka...


Štv, 18.03.2021, 22:18
Profil
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 10518 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 625, 626, 627, 628, 629, 630, 631 ... 702  Ďalší

Kto je on-line

Užívatelia prehliadajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na: