Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Sob, 20.04.2024, 13:57
Dnes je sobota 20. apríla 2024, meniny má Marcel a zajtra Ervín




Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 10512 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 673, 674, 675, 676, 677, 678, 679 ... 701  Ďalší
 Nieco pravdy na tom bude... 
Autor Správa
OFFROAD Expert

Registrovaný: Ned, 21.10.2007, 18:48
Príspevky: 2492
Bydlisko: LIPT.MIKULAS
Odpoveď s citáciou
Tak sa splnili tuzby poniektorych ''vykladacov pravdy'' a sme odpojeni zatial len od ruskej ropy.
https://www.seznamzpravy.cz/clanek/ekon ... .seznam.cz
Sice sme sa neodpojili my,ale odpojil nas rus,lenze na zaklade nasich sankcii a silnych reci nasich ''politikov''.
Som zvedavy,kedy rus zavre kohuty aj na plynovode a ako budu situaciu riesit nase ''elity''.


Uto, 09.08.2022, 15:45
Profil
Velky Kraken
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia, 16.11.2007, 23:01
Príspevky: 7906
Bydlisko: mesto vychadzajuceho slnka Tornala City
Odpoveď s citáciou
[quote="bahno"]Tak sa splnili tuzby poniektorych ''vykladacov pravdy'' a sme odpojeni zatial len od ruskej ropy.
https://www.seznamzpravy.cz/clanek/ekon ... .seznam.cz
Sice sme sa neodpojili my,ale odpojil nas rus, :smt152 Nie rus nas odpojil ale ten skurveny U K R A I N E C Volodimir,,,

_________________
EX Suzuky Samuraj1.3
EXJeep Cheroke 2.1TDI
EX Jeep Grand Cheroke Limited 4Liter
EX Mitsubishi Pajero2,5TDI GLS
EX Jeep Grand Cheroke WJ 3.2 TDI Limited
EX Nissan Patrol 2.8 TDI Y60
EX Jeep Grand Cheroke 2.5TDI laredo
EX Jeep Grand Cheroke2,5TDI Limited


Uto, 09.08.2022, 19:53
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Ned, 21.10.2007, 18:48
Príspevky: 2492
Bydlisko: LIPT.MIKULAS
Odpoveď s citáciou
To som sa prave este nedozvedel,ci kohuty zavrel rus alebo ukrajinec.Ak ukrajinec,tak by som rad vedel,ci na ruskej hranici,alebo na nasej.
Ak rus,tak sa mu necudujem..../davate sankcie ktore mi neumoznuju zaplatit za tranzit,tak si do nadrzi mozte nachcat :-D a ja predam ropu inemu.Kde ju vezmete vy/ :smt139 ......
Tak som zvedavy,ako z tohto jebnuti eu papalasi vykluckuju.


Uto, 09.08.2022, 20:55
Profil
Začínajúci koumák
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia, 08.10.2021, 20:25
Príspevky: 106
Bydlisko: Bratislava
Odpoveď s citáciou
bahno píše:
Tak sa splnili tuzby poniektorych ''vykladacov pravdy'' a sme odpojeni zatial len od ruskej ropy.
https://www.seznamzpravy.cz/clanek/ekon ... .seznam.cz
Sice sme sa neodpojili my,ale odpojil nas rus,lenze na zaklade nasich sankcii a silnych reci nasich ''politikov''.
Som zvedavy,kedy rus zavre kohuty aj na plynovode a ako budu situaciu riesit nase ''elity''.

Len pre info Rusi nas neodpojili ale ti uzasny ukrajincania presne zelensky lebo odmietol prijat pladbu od ruska za tranzit ropy a povedalze rusi mu nezaplatily.

_________________
Ked to nejde na 1 krat, treba to este parkrat skusit.
---------------------------------------------------------
Kia Sportage 2.0 i 70kw 4x4


Naposledy upravil duskkko dňa Str, 10.08.2022, 9:37, celkovo upravené 1



Str, 10.08.2022, 9:35
Profil
Začínajúci koumák
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia, 08.10.2021, 20:25
Príspevky: 106
Bydlisko: Bratislava
Odpoveď s citáciou
efendi píše:
bahno píše:
Tak sa splnili tuzby poniektorych ''vykladacov pravdy'' a sme odpojeni zatial len od ruskej ropy.
https://www.seznamzpravy.cz/clanek/ekon ... .seznam.cz
Sice sme sa neodpojili my,ale odpojil nas rus, :smt152 Nie rus nas odpojil ale ten skurveny U K R A I N E C Volodimir,,,

Presne ako vravys.

_________________
Ked to nejde na 1 krat, treba to este parkrat skusit.
---------------------------------------------------------
Kia Sportage 2.0 i 70kw 4x4


Str, 10.08.2022, 9:35
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Ned, 21.10.2007, 18:48
Príspevky: 2492
Bydlisko: LIPT.MIKULAS
Odpoveď s citáciou
Tak vraj toto bolo uz strvrte odpojenie od zaciatku vojny na ukrajine a vypada to,ze 3 sa nasim pajacom podarilo ututlat a stvrte odpojenie vykecal az rus.Vypada to,ze naozaj odpajal ukrajinec,lebo nase vlady cusali.Keby nas odpojil rus,nepisalo by sa o nicom inom.Len toto uz nedokazali ututlat.Ropa vraj uz znova tecie a tak nasi pajaci bud nejako pohrozili volodymyrovi,alebo obisli vlastne sankcie :mrgreen: :smt121 a ostali za chujov pred rusom aj normalnymi ludmi.Niezeby predtym neboli :wink: .


Str, 10.08.2022, 22:10
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Uto, 17.04.2012, 18:31
Príspevky: 2593
Bydlisko: Vychod
Odpoveď s citáciou
Ja uz som pred mesiacom cital na telegrame -socialnej sieti,ze ropa netecie :? Ale v mediach u nas bolo ticho a potom zase ticho :-D Az som sa cudoval,ze to nebolo vytrubene vsade mozne :smt017 Rusaci uz by mohli spratat toho Volodu do laty -idealne do truhly . A amiíkom nakopnut rit :-D Nech sa to ukludni uz


Str, 10.08.2022, 23:58
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Ned, 21.10.2007, 18:48
Príspevky: 2492
Bydlisko: LIPT.MIKULAS
Odpoveď s citáciou
A co ak je rus s amikom dohodnuty,ze ojebu europu...teda,vlastne ich babkovodici?A rus s amikom len hraju divadielko pred ovcanmi.Ved amik nuti svojich vazalov uvalovat na rusa sankcie ktore sam nedodrziava a rus tiez tu vojnu vedie nejako divne :smt139 .
Ak volodom myslis herca,tak to by rus urobil najvecsiu kravinu,keby ho zlikvidoval fyzicky.Urobil by z neho mucenika a to nepotrebuje.Ja na hercovom mieste by som sa viac bal ''spojenca'' :wink: .


Štv, 11.08.2022, 17:03
Profil
Začínajúci koumák
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia, 08.10.2021, 20:25
Príspevky: 106
Bydlisko: Bratislava
Odpoveď s citáciou
bahno píše:
A co ak je rus s amikom dohodnuty,ze ojebu europu...teda,vlastne ich babkovodici?A rus s amikom len hraju divadielko pred ovcanmi.Ved amik nuti svojich vazalov uvalovat na rusa sankcie ktore sam nedodrziava a rus tiez tu vojnu vedie nejako divne :smt139 .
Ak volodom myslis herca,tak to by rus urobil najvecsiu kravinu,keby ho zlikvidoval fyzicky.Urobil by z neho mucenika a to nepotrebuje.Ja na hercovom mieste by som sa viac bal ''spojenca'' :wink: .

Neverimv boha a aniv cirkev ale tu mas definiciu mucednika/martira :
Asi od polovice 2. storočia sa mučeníkom označuje kresťan, ktorý zomrel za vieru v Krista a tak vydal svedectvo viery preliatím vlastnej krvi (lat. effusio sanguinis).
V katolicizme sa pre kánonické dokázanie mučeníctva musia v rámci procesu beatifikácie identifikovať štyri konštitučné prvky: prenasledovateľ, mučeník, smrť a jej príčina.
V protestantizme sú za mučeníkov považované aj kresťanské obete katolíckej inkvizície.
Za prvého kresťanského mučeníka je považovaný diakon Štefan, ktorý bol ukameňovaný
Tato definicia nesedi ani omylomn na Zelenskeho, cize asi tazko by bol martirom ajkeby ho dali dole. :smt005 :smt005 :smt005
Keby to sedelo na zelenskeho tak by mucednikom/martirom musel byt kazdy fetak co si dal zlatu.

_________________
Ked to nejde na 1 krat, treba to este parkrat skusit.
---------------------------------------------------------
Kia Sportage 2.0 i 70kw 4x4


Pia, 12.08.2022, 9:56
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Ned, 21.10.2007, 18:48
Príspevky: 2492
Bydlisko: LIPT.MIKULAS
Odpoveď s citáciou
Lenze ty to beries zo svojho pohladu :wink: .A musis to brat z ukrajinskeho a euroovcianskeho :wink: .
Pre teba(aj pre mna) je to oligarchami a zapadom dosadena poslusna (zatial,kym uplne nepodlahne syndromu velikasstva) babka s dobrym hereckym nadanim,pre velku cast ukrajincov a europanov je to hrdina.A pre nich by sa z neho stal mucenik v pripade zlikvidovania.
-daj ludom tu spravnu loz a oni uveria-....ci ako sa to vravi v cirkvach a v politike :-D .Sice sa to tam vravi inak,ale pointa je rovnaka.
Rus podla mna (kedze je to kagebak a nie debil ako nase ''elity'') potrebuje,aby volodu zhodili jeho terajsi velebitelia,ci ''spojenci''.A ''spojenci'' to dokazu excelentne :wink: ....taky muamar,ci usama by vedeli hovorit.


Pia, 12.08.2022, 11:25
Profil
Začínajúci koumák
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia, 08.10.2021, 20:25
Príspevky: 106
Bydlisko: Bratislava
Odpoveď s citáciou
O tom dobrom hercovi /zelenkom/ dost pochybujem,lebo keby bol taky dobry herec tak mu vsetci veria a opak je pradou ved muneveri ani vecsina vlastnych.
A co sa tyka nazoru europoslancou a elit ty nech mi vylezu na k---t z jejich nazoru sa nenajem a ani seky nezaplatim.

_________________
Ked to nejde na 1 krat, treba to este parkrat skusit.
---------------------------------------------------------
Kia Sportage 2.0 i 70kw 4x4


Pia, 12.08.2022, 15:01
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Ned, 21.10.2007, 18:48
Príspevky: 2492
Bydlisko: LIPT.MIKULAS
Odpoveď s citáciou
Keby bol zly herec,tak by nebol tam kde je,nemal by uliate to co ma a kolko ukrajincov mu veri netusime a ani sa to nemame ako dozvediet :smt139 .
S tym vyliezanim na kkt to vidim prave opacne.....to my vyliezame na kkt im a krmime a platime ich tiez my :cry: .


Pia, 12.08.2022, 19:35
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Uto, 17.04.2012, 18:31
Príspevky: 2593
Bydlisko: Vychod
Odpoveď s citáciou
Bahno si robis srandu,ze Voloda mucenik ? :-D :-D :-D :-D Jedine pre par slnieckarov a europske ch.uj elity :mrgreen: Tak po nom pes nestekne ako po nasich obetnych barankoch Janko a Martinka :smt018 Mam taky dojem a nie som sam. Ze rus to natahuje lebo z toho kurevsky dobre profituje na tych predrazenych surovinach co tak stupli na cene :smt017 :-D :-D :-D


Pia, 12.08.2022, 22:53
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Ned, 21.10.2007, 18:48
Príspevky: 2492
Bydlisko: LIPT.MIKULAS
Odpoveď s citáciou
Kua,to pisem tak nezrozumitelne :smt139 ?Na par slnieckarov sa kazdy vysere a na nazore eu. jelit tiez nikomu nezalezi.....okrem tych jelit.Lenze my ich platime!
Ako vravi duskkko na zaciatku,tak mucenik je pre urcitu skupinu ludi clovek,co za svoje presvedcenie(vieru) polozil zivot,co neskor popiera tym,ze na volodu nesedi,lebo je fetak....zjednodusene povedane.
Takze to,ze my volodu povazujeme za smazku a herca vobec neznamena,ze pre velku cast ukrajincov nieje hrdina,ci priam svetec.Rovnako ako vladimir pre cast rusov.No a keby rus volodu odstranil,pre tu cast ukrajincov by sa stal mucenik...co je na tom zlozite chapat?Ale ked vladimir volodymyra najprv znemozni a zariadi,ze volodymyra zhodia sami jeho obdivovatelia,ziadny mytus sa z neho nestane.Myslim si,ze vladimir rozmysla nejako podobne.
Porovnavat to s Jankom a Marienkou je uplna hovadina.Janka predtym poznalo par ludi,Marienku skoro nik a ich pribeh zacal vznikat az potom,ako ich zabili.
Lenze volodymyr uz pribeh ma a tak sa musi vymysliet druhy,ktory ho znemozni.A kludne ho mozu znemoznit terajsi spojenci a velebitelia.
Jasne,ze rusovi to vyhovuje,ale ti,co za jeho profit platia svojimi zivotmi z toho maju absolutny kkt.


Sob, 13.08.2022, 9:20
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Uto, 17.04.2012, 18:31
Príspevky: 2593
Bydlisko: Vychod
Odpoveď s citáciou
Bahno tu sa mylis. Volodu poznaju ukrajinci tak ako naseho kisku. Jedna cast ho miluje,druha neznasa a tretia akcepruje . Nic viac,nic menej. Je to vyplod marketingu a jeho financmajstra stvoritela oligarchu tusim,ze kolomonskeho alebo ako sa vola. Inak teraz uz ho voloda zbavil obcianstva ,ze uz sa nebratrickuju :-D To mi hovoria bezni ukrajinci co sa s nimi rozpravame o takychto veciach . Ze ziadny mucenik by z neho nebol ked ho sami ukrajinci nemusia. :-D Maximalne u par idotov co velebia stepana banderu :smt021 Lebo aj normalne zmyslajuci ukrajinci uz toho maju dost a vedia ,ze vojna s rusom sa vyhrat neda :smt134


Sob, 13.08.2022, 14:09
Profil
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 10512 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 673, 674, 675, 676, 677, 678, 679 ... 701  Ďalší

Kto je on-line

Užívatelia prehliadajúci toto fórum: Google [Bot], pampuch131


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na: