Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Štv, 23.05.2024, 10:52
Dnes je štvrtok 23. mája 2024, meniny má Želmíra a zajtra Ela




Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 24 ]  Choď na stránku 1, 2  Ďalší
 Ťukance 
Autor Správa
Frajer
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 11.10.2012, 9:02
Príspevky: 246
Bydlisko: Prašník
Odpoveď s citáciou
Čo vám poviem čo sa mi stalo. Idem si autom zo zamestnania, prichádzam ku kruhovemu objazdu a keďže išli v ňom autá tak som zostal stáť. Ako tak stojím padli mi oči na spetne zrkadlo a čo nevidím: za mnou sa rutila X3 a za volantom tak 20 ročná pipenka a hrabala sa asi v kasliku. Rýchlo sa prilizovala a už som videl že asi nedobrzdi. Odrazu sa spamätala, skočila na brzdu, pustila volant, jacala a bum. Trtla do mňa. Vystúpil som nasrany skontrolovať škody, nebola to veľká supa tak som dúfal v dobrý koniec. Pozerám na svoje auto a nič, vôbec nič, úplne som zostal prekvapený. Pozrem na BMW a škody snáď za 5000e. Z toho plynie poučenie: offik aj ked malý, s taznym zariadením zlikviduje bmw. Ona mi buchla do tazneho tak blbo, že jej guľa prerazila až chladic a ohlo vrtulu. Tak som sa jej bol zasmiať a keďže si chybu priznala a škoda na mojom aute nebola, pokračoval som s úsmevom v ceste.

_________________
Suzuki Vitara 2.0TD Intercooler, automat, Truck 2000, lift 3cm, CB TTI, gurtne, vzduchový klaksón. Jazdím na hranolky. :D
Spotreba na ceste 7,2l/100km. Poteší. :-)


Naposledy upravil devatnik23 dňa Uto, 23.04.2013, 12:06, celkovo upravené 1



Uto, 23.10.2012, 9:58
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon, 16.03.2009, 1:26
Príspevky: 2391
Bydlisko: Zvolen
Odpoveď s citáciou
Poslať 
No. nehanbíš sa? Si škodoradostný. To by si nemal :-D

_________________
Jenki

Patrol GR (Y61) 2,8 TD6 Wagon, Family Off Road Edition
Subaru Outback 3,6 H6, SUV Edition
Pajerko II, 3,5 V6 automat, SWB, Off Road Edition - predané


Uto, 23.10.2012, 10:07
Profil
Ťažký Profík

Registrovaný: Sob, 14.05.2011, 7:40
Príspevky: 285
Bydlisko: TT kraj stred
Odpoveď s citáciou
Poslať 
raz som bol svedkom podobnej dopravnej nehody.

v Hlohovci bola kolóna v obydvoch smeroch. v proti smere stálo viacero áut na červenú. Podstatné však boli prvé dve. Prvé GAZ 69 maskáčovo nastriekané dvihnuté bez strechy z pevnostákmi a za volantom zrejme polovník v rokoch. proste klasik. a druhé strieborná oktáfka obohotená o všetky doplnky čo majú na tuningovej polici na pumpe. Za volantom 20ročný vygelovaný frajírek.

No situácia sa vyvinula nasledovne. Na semafóre nabehla zelená. GAZ sa bežným spôsobom rozbehol a pokračoval v ceste. Típek na ochcáfke asi chvilu nezbadal zelenú, a aby to dobehol tak sa rozbehol z radikálnym pískaním gúm. Behom chvíle dobehol GAZ takím štýlom že si rozbil obydve svetlá, prednú masku, nárazník a prerazil ešte aj chladiť. Šofér gazu z kludom angličana potiahol pol metra, vystúpil, zhodnotil že jediná škoda je 3eurá na čierny sprej na pevnosták a zaklicoval to jedinou vetou. "čo mladý? spokojný?" sadol do auta a z kľudom odišiel. Ďalej neviem jak to dopadlo pohla sa kolóna a musel som pokračovať.

_________________
Samurai 88: motor G16A (Vitara) + servo
Mazda 3 Z6 2007

rozpredávam vitaru 1,6 16V 5D 97


Uto, 23.10.2012, 10:23
Profil
Frajer
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 11.10.2012, 9:02
Príspevky: 246
Bydlisko: Prašník
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Som skodoradostny pre takýchto. Ked sa soferuje tak sa soferuje. Ked chce hľadať hovadinky nech zastaví.

_________________
Suzuki Vitara 2.0TD Intercooler, automat, Truck 2000, lift 3cm, CB TTI, gurtne, vzduchový klaksón. Jazdím na hranolky. :D
Spotreba na ceste 7,2l/100km. Poteší. :-)


Uto, 23.10.2012, 10:47
Profil
Koumák

Registrovaný: Štv, 07.12.2006, 18:36
Príspevky: 184
Bydlisko: SK-Zapad
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Mam podobny zazitok, ale do mna buchol kamion. Odhodil ma zo dva metre, u mna bez skody (teda bez takej, ktoru treba opravovat), ale on mal pod prednym naraznikom zo osem Hela svetiel a tie mal vsetky na srot. Asi nie su lacne (tie svetla). takze tiez by som mohol byt skodoradostny.


Uto, 23.10.2012, 11:00
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 10.01.2008, 23:34
Príspevky: 2183
Bydlisko: Prakovce, Myjava a Vrbové
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Možno hľadala okuliare , lebo nevidí na cestu. :-D


Mne sa tak raz do auta chcela dostať zozadu s Ticom jedna slečna. Ani som nezatieral škrabance na zadnom nárazníku a TICO malo celý predok dokrčený.

Poučil som sa. Teraz nechávam veľký odstup od predo mnou jazdiaceho auta, aby som nemusel natierať ani predný nárazník.

_________________
ARO m461 2.5TD CactusEdition .... Trooper 2.2TD (RIP)
.... alebo ....
*Čo z auta odpadáva ,to tam nepatrí*


Uto, 23.10.2012, 11:09
Profil
Ťažký Profík

Registrovaný: Sob, 11.08.2012, 15:59
Príspevky: 477
Odpoveď s citáciou
Poslať 
O strete terenaku a bruchoplazu v neubrzdenej kolone vo forme predok-zadok viem svoje :D
Na wrangleri oskreta trubka, na fobii zmasakrovany zadok a v zadnych dverach peciatka od kladky. Kladka ide ako po masle :D
Horse je, ze ja som bol zadny a na vine...

_________________
Obrázok


Uto, 23.10.2012, 11:18
Profil
Frajer
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 11.10.2012, 9:02
Príspevky: 246
Bydlisko: Prašník
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Tunki ked hovoríš o tom Ticu. Raz som havarku Tico/Pajero čelne. :-) No ten v Ticu, nech mu je zem ľahká, z ničoho nič prebehol do protismeru. Nuž čo vám poviem, motor Tica vyletel cez zadné okno. Tomu v Pajere ani škrabanec ale dovracal sa ked videl čo sa stalo tomu druhemu. Bolo to jako dosť nechutné.

_________________
Suzuki Vitara 2.0TD Intercooler, automat, Truck 2000, lift 3cm, CB TTI, gurtne, vzduchový klaksón. Jazdím na hranolky. :D
Spotreba na ceste 7,2l/100km. Poteší. :-)


Uto, 23.10.2012, 11:30
Profil
Ťažký Profík

Registrovaný: Sob, 11.08.2012, 15:59
Príspevky: 477
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Raz mal jeden mozog na palubovke a na zemi :) A dialnicnu nalepku mal na zadnej strane lebky, horsie ze z vnutornej strany :D
Ma brali domov z nocnej, Sme sa zastavili, tiez som skoro hodil grc :D

_________________
Obrázok


Uto, 23.10.2012, 11:35
Profil
Frajer
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 11.10.2012, 9:02
Príspevky: 246
Bydlisko: Prašník
Odpoveď s citáciou
Poslať 
No hento bolo tak, že šofér mal nohy stále na pedaloch, trup na zadných sedankach a hlava vyletela cez zadné okno spolu s motorom. Jako jatky jak hovado. Ešte že tam bol sám.

_________________
Suzuki Vitara 2.0TD Intercooler, automat, Truck 2000, lift 3cm, CB TTI, gurtne, vzduchový klaksón. Jazdím na hranolky. :D
Spotreba na ceste 7,2l/100km. Poteší. :-)


Uto, 23.10.2012, 11:42
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon, 21.07.2008, 7:51
Príspevky: 540
Bydlisko: Trenčín
Odpoveď s citáciou
Ja mám taký usmevný,idem po ulici medzi panelákmi a naraz pánko v saku cuvne z parkoviska rovno predomna,hop podskocil som-predné zadné koliesko(T3)plus podložky.. Zastavím prídem za pánkom,čo je? Ja som Vás nevidel-hm Jeep 10cm zvihnutý není videť? Pánko sa píta nestalo sa Vám nič? NIE ale Vy si To dajte opraviť. Prešiel som mu nárazník aj zo zadným svetlom.

_________________
Jeep grand cherokee 4,7 V8


Uto, 23.10.2012, 12:19
Profil
Frajer
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 11.10.2012, 9:02
Príspevky: 246
Bydlisko: Prašník
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Aj ja mám taký starší. Idem si cez mesto v kolóne a z ničoho nič mi z pravej bočnej uličky už už chcela panicka vbehnut pod kolesá, ledva čo som dobrzdil chýbalo tak 30 cm. Bola na tom malom niečom asi Toyota Aygo. Zostala stáť tak že predok jej trochu trčal do cesty ale nezavadzala. Chcela odbočiť doľava. Ja ako pomerne slušný vodič som teda nehromzil ale ukázal som jej nech ide. Zastal dokonca aj ten mne oproti aby sa panicka zaradila. A panicka nič, stála ďalej. Bolo videt že je zlaknuta veď ked som sa na ňu už smykom rútil. Čakal som a nič. Tak má to prestalo baviť a pokračoval som v ceste. Panicka sledovala ako odchádzam. Prešiel som asi 50m pozrem do spetneho zrkadla a už vidím Aygo na streche. :-D Asi to isté spravila niekomu, kto to už nedobrzdil. :-D

_________________
Suzuki Vitara 2.0TD Intercooler, automat, Truck 2000, lift 3cm, CB TTI, gurtne, vzduchový klaksón. Jazdím na hranolky. :D
Spotreba na ceste 7,2l/100km. Poteší. :-)


Uto, 23.10.2012, 14:37
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 04.03.2010, 19:40
Príspevky: 1448
Bydlisko: povazska bystrica
Odpoveď s citáciou
Poslať 
ked tunki spomenul to tio napadla ma prihoda z minuleho roka :D bolo asi 18:00 vecer parkovanie na sidlisku pajero moje a daewoo tico nenasiel osm miesto tak som zacal cuvat pozrem spetne nic tak som trosku pridal vzadu je tazne zrazu ranusom pocul pajero vyslo taznym na kapotu tica skoda asi taka pajero nic tico predna kapota a svetla ...:) ponaucenie nekupujte si tico lebo ho neni vidiet :D

_________________
Myšiak 2,8TD,+8cm hore -pevnosťák ARB, HELLA 181,PMR,CB,Super Swamper 33",gurtna, dobrá duša za volantom :)

OFFROAD CLUB LÚKY


Uto, 23.10.2012, 17:30
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Uto, 17.04.2012, 18:31
Príspevky: 2589
Bydlisko: Vychod
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Ja mam zase taku starsiu asi pred 10rokmi som bol v Blave nieco vybavovat a sedeli sme na terase na kave-vychodnare prisli do velkomesta :-D a obdivovali sme porsche turbo-cervene zaparkovane pred restikou,ze vraj patrilo neakemu vypalnikovi a zrazu zahucal motor,uvideli sme hnedy zigulak jednotkovy a ten to nadrbal do zadku toho porschatka-porsche na sracku ,zigulka tiez-zo zigulky vystupil chlapik zacal utekat asi 30metrov a tam uz ho cakalo dalsie auto,nastupil do neho a odfrcali :shock: Pointa ak chces rozbit porsche za 6milionov este v korunach staci do zadku naburat so starym zigulakom za 20 tisic :-D


Uto, 23.10.2012, 18:21
Profil
Frajer
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 11.10.2012, 9:02
Príspevky: 246
Bydlisko: Prašník
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Včera čo som vám videl. Stojím na križovatke na červenú, jeden pruh rovno, druhý doľava, pusteny je odomna pravá strana, ja stojím rovno, vedľa mňa Ignis chce ísť doľava a zrazu, z ničoho nič sa ten Ignis rozbehne do križovatky. Zastal uprostred a zostal stáť. Čo toto bolo za debila. :-)

_________________
Suzuki Vitara 2.0TD Intercooler, automat, Truck 2000, lift 3cm, CB TTI, gurtne, vzduchový klaksón. Jazdím na hranolky. :D
Spotreba na ceste 7,2l/100km. Poteší. :-)


Štv, 25.10.2012, 8:24
Profil
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 24 ]  Choď na stránku 1, 2  Ďalší

Kto je on-line

Užívatelia prehliadajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na: