Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Štv, 28.03.2024, 11:13
Dnes je štvrtok 28. marca 2024, meniny má Sona a zajtra Miroslav




Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 46 ]  Choď na stránku 1, 2, 3, 4  Ďalší
 Policia strielala na Patrol na uteku 
Autor Správa
Ťažký Profík
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia, 16.03.2012, 15:55
Príspevky: 384
Bydlisko: Prievidza
Odpoveď s citáciou
http://www.tvnoviny.sk/domace/1811559_pri-povazskej-bystrici-sa-strielalo-dovodom-bol-akcny-vodic


Kvoli takymto curakom nam raz zakazu akukolvek upravu na aute...

_________________
Jeep Cherokee 2,5 TD (motor Croma)
Nissan Patrol Y60 2,8


Pia, 20.11.2015, 21:28
Profil WWW
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Sob, 18.06.2011, 9:58
Príspevky: 1210
Bydlisko: Púchov
Odpoveď s citáciou
no veru mas ty pravdu :D chodim casto skoro kazdy den do povazskej ale takeho patrola som tam este nevidel

_________________
Uaz 2,5 gurtňe 33X10.5R15 Silverstone,samoser vpredu vzadu opät 100% mechanicka uzavierka,prekopane na strunach,naviják-2x . Tel:0904136171 keby,niečo
OFFROAD CLUB LÚKY


Pia, 20.11.2015, 21:41
Profil WWW
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia, 19.12.2008, 21:40
Príspevky: 2047
Bydlisko: Košice
Odpoveď s citáciou
Jojdo píše:


Neprehanaj.

_________________
Ford Bronco 5.8, Mercedes 300GD, EX Jeep WK2 SRT 6.4


Sob, 21.11.2015, 7:25
Profil WWW
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Ned, 31.03.2013, 19:37
Príspevky: 2116
Bydlisko: Lipt. Mikuláš
Odpoveď s citáciou
Tiez by som to nevidel tak cierne. Kvoli fetakovi bez vodicaka aby nam zakazali upravy?

_________________
...Respect Nature...
Som označený za extrém, pretože milujem svoju zem!


Sob, 21.11.2015, 8:02
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto, 11.09.2012, 15:10
Príspevky: 514
Bydlisko: Ružomberok
Odpoveď s citáciou
preco by mali riesit auto na akom isiel ? :smt155 to potom v amerike by nemali na com jazdit... keby ukradol lietadlo ? co zakazu lietat ?

_________________
| pajero 2,8TD intercooler 3dv. r.97 + M/T toyo | facebook |


Sob, 21.11.2015, 9:38
Profil ICQ
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon, 24.03.2008, 14:40
Príspevky: 2320
Bydlisko: Sliač
Odpoveď s citáciou
Len na upresnenie:

1. Nie sme v amerike, potrebujeme nejake lepsie pravomoci legislativne upravy, poukaze sa na to, ze sa nieco taketo deje a je to - je kopec zakonov, ktore takto vznikli, alebo sa upravovali

2. Nebolo by to prvy krat, ked sa napr. na slovensku len koli jednemu jedinemu cloveku, alebo jeho skutkom menil zakon, zakony

K teme:

1. Nepovolene upravy uz su aj tak zakazane

_________________
http://www.4x4offroad.sk
Rasto
Nissan Patrol Y60 TD 4,2T, Silverstone Extreme 35'', Ironman, 2x Superwinch EP9
ex.Nissan Patrol 3.0 DTi, Silverstone 35'', Ironman C foam cell, Superwinch Talon


Sob, 21.11.2015, 10:35
Profil
Začínajúci koumák
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 23.10.2014, 20:05
Príspevky: 123
Bydlisko: Žilina
Odpoveď s citáciou
Nemyslim si zeby sa mali riesit upravy aut kvoli nejakemu degesovi. V clanku sa pisalo, ze policajti ho spoznali za volantom auta, ze dotycny clovek nema vodicak. On bol natolko hlupy, ze zacal utekat a dokonca na aute co ma znacky. Policajti prenasledovanim tiez ohrozili viacero ludi, jednoducho mu mali poslat predvolanie na zaklade evidencneho cisla, alebo ho odstavit nejak inak. Debilko si takto narobil len viac problemov, akokeby hned zastavil. Kde im chcel vobec utiect? Pozera asi vela akcnych filmov. Predpokladam ze policajti urcite nepozeraju na to ze mal upravene auto atd., skor pozeraju na demenciu takych "vodicov", takze zakon by sa skor menil v sprisnenie trestov za take nieco, teda ak vobec by sa nieco riesilo.

_________________
Toyota Landcruiser 90 3,4i 24v V6 +LPG


Sob, 21.11.2015, 10:54
Profil ICQ
Velky Kraken
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia, 16.11.2007, 23:01
Príspevky: 7899
Bydlisko: mesto vychadzajuceho slnka Tornala City
Odpoveď s citáciou
alfa píše:
Nemyslim si zeby sa mali riesit upravy aut kvoli nejakemu degesovi. V clanku sa pisalo, ze policajti ho spoznali za volantom auta, ze dotycny clovek nema vodicak. On bol natolko hlupy, ze zacal utekat a dokonca na aute co ma znacky. Policajti prenasledovanim tiez ohrozili viacero ludi, jednoducho mu mali poslat predvolanie na zaklade evidencneho cisla, alebo ho odstavit nejak inak. Debilko si takto narobil len viac problemov, akokeby hned zastavil. Kde im chcel vobec utiect? Pozera asi vela akcnych filmov. Predpokladam ze policajti urcite nepozeraju na to ze mal upravene auto atd., skor pozeraju na demenciu takych "vodicov", takze zakon by sa skor menil v sprisnenie trestov za take nieco, teda ak vobec by sa nieco riesilo.



vraj nasli aj niake vrecuska s praskami,, hm :smt017 :smt151

_________________
EX Suzuky Samuraj1.3
EXJeep Cheroke 2.1TDI
EX Jeep Grand Cheroke Limited 4Liter
EX Mitsubishi Pajero2,5TDI GLS
EX Jeep Grand Cheroke WJ 3.2 TDI Limited
EX Nissan Patrol 2.8 TDI Y60
EX Jeep Grand Cheroke 2.5TDI laredo
EX Jeep Grand Cheroke2,5TDI Limited


Sob, 21.11.2015, 10:57
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto, 30.09.2008, 18:01
Príspevky: 1932
Bydlisko: TO
Odpoveď s citáciou
Asi išiel prať... :twisted:

_________________
Pajero II 3,5l V6 24v - a už v tom zase lietam...
L200 - pracovné, a to doslova!


Sob, 21.11.2015, 11:59
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 28.01.2009, 23:51
Príspevky: 791
Bydlisko: Preßburg
Odpoveď s citáciou
ja by som bol kľudný. chlapík musí byť známa firma, keď ho spoznali za volantom, taký bude robiť problémy už vždy. prášok môže byť aj podhodený, taká je prax, aby ho definitívne dostali, ale môže to byť v tomto prípade aj pravda, že bol jeho. skôr mi vadí, že uvedená televízia si takto zvyšuje sledovanosť, čo nám zbytočne kazí reputáciu :evil:

_________________
MITSUBISHI PAJERO WAGON 3.5 V6 GLSA
Ex: MITSUBISHI PAJERO WAGON 3.0 V6 GLS


Sob, 21.11.2015, 12:19
Profil
Ťažký Profík
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia, 16.03.2012, 15:55
Príspevky: 384
Bydlisko: Prievidza
Odpoveď s citáciou
ManoM píše:
preco by mali riesit auto na akom isiel ? :smt155 to potom v amerike by nemali na com jazdit... keby ukradol lietadlo ? co zakazu lietat ?

Zobral si to uplne z opacnej strany. Jednoducho fetak uteka na upravenom aute a na SR sa riesia veci tak, ze zakazu upravovat auta lebo tipek utekal na upravenom aute cez horu, kde ho polduskovia tazko budu nahanat. Tiez nechapem na co ho nahanali a strielali po nom, ked vedeli o koho sa jedna.

Ja som len chcel poukazat na to, co sa bezne na SR deje, neriesi sa podstata veci, ale nejaky sfanatizovany ochranca prirody sa moze toho chytat, ze mal upravene auto na ktorom sa mu lachsie utekalo. Viem si uplne predstavit na topkach clanok s napisom Offroadak utekal policajtom po lese na upravenom aute. V clanku sa docitas dalsie bludy a mozno spomenu ze sa jednalo o fetaka...

_________________
Jeep Cherokee 2,5 TD (motor Croma)
Nissan Patrol Y60 2,8


Sob, 21.11.2015, 19:21
Profil WWW
Ťažký Profík
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia, 16.03.2012, 15:55
Príspevky: 384
Bydlisko: Prievidza
Odpoveď s citáciou
bull4x4 píše:
Len na upresnenie:

1. Nie sme v amerike, potrebujeme nejake lepsie pravomoci legislativne upravy, poukaze sa na to, ze sa nieco taketo deje a je to - je kopec zakonov, ktore takto vznikli, alebo sa upravovali

2. Nebolo by to prvy krat, ked sa napr. na slovensku len koli jednemu jedinemu cloveku, alebo jeho skutkom menil zakon, zakony

K teme:

1. Nepovolene upravy uz su aj tak zakazane


K tvojim prvym dvom bodom, presne toto som tym chcel povedal

a k poslednemu bodu, napisal som akekolvek upravy, nielen nepovolene. Zatial je stale mozne zapisat mnoho veci, aj ked to nieje casto jednoduche, alebo budzme uprimni, da sa toho vela.

_________________
Jeep Cherokee 2,5 TD (motor Croma)
Nissan Patrol Y60 2,8


Sob, 21.11.2015, 19:29
Profil WWW
Velky Kraken
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia, 16.11.2007, 23:01
Príspevky: 7899
Bydlisko: mesto vychadzajuceho slnka Tornala City
Odpoveď s citáciou
Martinoff píše:
Asi išiel prať... :twisted:


vsak rozborka to ukaze ze aky je to mydlovy prasok azur, Tix,,,ci pervityn nebo nieky herák ... :D :-D

_________________
EX Suzuky Samuraj1.3
EXJeep Cheroke 2.1TDI
EX Jeep Grand Cheroke Limited 4Liter
EX Mitsubishi Pajero2,5TDI GLS
EX Jeep Grand Cheroke WJ 3.2 TDI Limited
EX Nissan Patrol 2.8 TDI Y60
EX Jeep Grand Cheroke 2.5TDI laredo
EX Jeep Grand Cheroke2,5TDI Limited


Sob, 21.11.2015, 19:47
Profil
Support
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 04.10.2006, 14:20
Príspevky: 6674
Bydlisko: PB
Odpoveď s citáciou
Technicky vzate by im zdrhol keby rozmyslal nad terenom (co ako miestny mohol poznat), na akejkolvek 4x4 seriovke s patricnym obutim (co v tomto pocasi znamena takmer vyhradne MT).
Kedze MT mal, technicky vzate, tak tazko povedat, co sa mu hnalo hlavou (ine ako olovo)...
Na akejkolvek lesnej ceste/zvaznici by ho nedostali inac ako jazdeckou chybou resp. uspesnou strelbou ...
To pisem na margo uprav - nie je ich treba ... Pokial nema byt auto na image, vie dost na aute odsluplovat elektornika, resp. pneu - vysledok (zdrhnutie) sa dostavi sam ... Samozrejme zakazat MTcka by problem nebol, ale uz by to bolo celkom legislativne narocne to odovodnit ...


Ned, 22.11.2015, 19:33
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon, 19.03.2007, 14:55
Príspevky: 768
Bydlisko: PU - PB
Odpoveď s citáciou
To auto som pred týždňom stretol v PB pri Tescu, otočil som sa za ním lebo ma zaujal zvuk.

_________________
Nissan Patrol Y61 4.2TD Only Black


Ned, 22.11.2015, 22:21
Profil
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 46 ]  Choď na stránku 1, 2, 3, 4  Ďalší

Kto je on-line

Užívatelia prehliadajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na: