Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Štv, 28.03.2024, 22:56
Dnes je štvrtok 28. marca 2024, meniny má Sona a zajtra Miroslav




Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 4 ] 
 nedá sa naštartovať 
Autor Správa
Čumil

Registrovaný: Pia, 06.05.2016, 8:18
Príspevky: 1
Odpoveď s citáciou
Zdravím, mám problém s ladov nivou 1,6 vymenil som elektronický rozdeľovač za klasický s odtrh. ramienkom odpojil elektronické zapaľovanie urobil nové napojenie indukčnej cievky všetko funguje ako má len nejde naštartovať a keď náhodou naskočí tak ide ako keby na tri válce, už som vymenil všetko od sviečok až po indukčnú cievku. Už si neviem rady ak máte niekto skúsenosti prosím o radu. Ale nie takú že prvý valec do HU skúsiť tlaky ,lebo všetko som skúsil podľa návodu a stále nič. Ďakujem


Pia, 06.05.2016, 8:41
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Ned, 21.10.2007, 18:48
Príspevky: 2482
Bydlisko: LIPT.MIKULAS
Odpoveď s citáciou
Tak ja by som ti poradil ze prvy valec do hornej uvrate :wink: ,ale aby bol pod tlakom....nie,ked strihaju ventily.A ostatne nastavit tiez tak,aby odpalovali pod tlakom.A nema to ziadny dovod nefakcit,ak ma benzin a iskru :wink:vtedy,ked treba :wink:


Pia, 06.05.2016, 21:36
Profil
Velky Kraken
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia, 16.11.2007, 23:01
Príspevky: 7899
Bydlisko: mesto vychadzajuceho slnka Tornala City
Odpoveď s citáciou
zaujimave,, ked si dobre poskladal a nejde to,, hm :smt139 ,, tak k veci skontrolovat casovanie ,, teda ci si dobre nasadil tam rozdelovac, staci o jeden zub dalej alebo dva a problem je nasvete,,
takze na prvy valec nastavit, hornu uvrat,, potom picnes rozdelovac dnu s polohou palca na prvy valec,, a nastavis ho tak aby mal predzapal max5-6 stupnov,, a potom to musi fachcit, za predpokladu ze karburator mas dobry,,tam si skontroluj ci do cievky ide prud,,

a na tychto mmotoroch co bola vada na rozdelovacoch je ten maly bezmeg-odpor v palci rozdelovaca,, ten zvykne sa drbkat,, opravovali sme to tak ze ten odpor sme vybrali a nahradili klincom..
takze ak rozdelovac je dobry, benzin dostava,,, musi to fachcit,, a este jedna poznamka,, na bezkomntaktovom zapalovani je aj citacka otacok nieco ako halovy snimac,, kuk nato ci tui ten neroby galibu,, bo ak dobre viem iotackomer na starych ide -da sa napojit na indukcnu cievku a na bezkontaktovych je to cez ten snimac.., teda ze ci tam nebude daco a serka sa ti to.. :smt017

_________________
EX Suzuky Samuraj1.3
EXJeep Cheroke 2.1TDI
EX Jeep Grand Cheroke Limited 4Liter
EX Mitsubishi Pajero2,5TDI GLS
EX Jeep Grand Cheroke WJ 3.2 TDI Limited
EX Nissan Patrol 2.8 TDI Y60
EX Jeep Grand Cheroke 2.5TDI laredo
EX Jeep Grand Cheroke2,5TDI Limited


Pia, 06.05.2016, 23:07
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Ned, 21.10.2007, 18:48
Príspevky: 2482
Bydlisko: LIPT.MIKULAS
Odpoveď s citáciou
Efi a neboli tie nivy uz vstrekovace?Ci klasika karburatorove?Lebo ja som uz videl,ako majster chcel namontit klasicky rozdelovac do 1.6ky feldy a tiez sa divil,ze mu nechce nastartovat :smt126


Ned, 08.05.2016, 18:08
Profil
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 4 ] 

Kto je on-line

Užívatelia prehliadajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na: