Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Štv, 28.03.2024, 15:16
Dnes je štvrtok 28. marca 2024, meniny má Sona a zajtra Miroslav




Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 32 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3  Ďalší
 Poplatky pri kúpe auta 
Autor Správa
OFFROAD Expert

Registrovaný: Uto, 17.04.2012, 18:31
Príspevky: 2593
Bydlisko: Vychod
Odpoveď s citáciou
Dnes sa fetovac sulino vyjadril,ze ziadna 76 neprichadza do uvahy len predcasne volby . Ze uz je len otazke kedy budu :smt017


Uto, 17.01.2023, 21:43
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Ned, 21.10.2007, 18:48
Príspevky: 2482
Bydlisko: LIPT.MIKULAS
Odpoveď s citáciou
Ktovie ci vedel co vravi.Zalezi na tom,co si slahol.


Uto, 17.01.2023, 22:18
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 28.01.2009, 23:51
Príspevky: 791
Bydlisko: Preßburg
Odpoveď s citáciou
Chcel som odpovedat na ine, neviem tento prispevok zmazat, pixi tam :smt013

_________________
MITSUBISHI PAJERO WAGON 3.5 V6 GLSA
Ex: MITSUBISHI PAJERO WAGON 3.0 V6 GLS


Uto, 17.01.2023, 22:19
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 28.01.2009, 23:51
Príspevky: 791
Bydlisko: Preßburg
Odpoveď s citáciou
bahno píše:
Treba presvedcovat co najviac ludi nech zdvihnu rite a idu daco urobit pre seba.Zvlast,ked vrchnost kvici,ze referendum nieje potrebne.Takze je potrebne ako sol!Myslim,ze vela ludi nepojde preto,ze to akoby zastituje fico.Vela ludi si pameta ako sa on branil referendu ked bol pri moci a teraz toto jeho prezlecenie kabatu vela ludi odraduje od ucasti.

presne tak! :smt023

_________________
MITSUBISHI PAJERO WAGON 3.5 V6 GLSA
Ex: MITSUBISHI PAJERO WAGON 3.0 V6 GLS


Uto, 17.01.2023, 22:25
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 28.01.2009, 23:51
Príspevky: 791
Bydlisko: Preßburg
Odpoveď s citáciou
resp. mladym je to jedno, alebo nevedia presne, o co ide, alebo ich to nezaujima, cest vynimkam. a starym je to jedno tiez, lebo uz neveria nikomu a nicomu. tak mi bolo povedane z oboch stran, zijem s obidvomi stranami a ich okolim :roll:

_________________
MITSUBISHI PAJERO WAGON 3.5 V6 GLSA
Ex: MITSUBISHI PAJERO WAGON 3.0 V6 GLS


Uto, 17.01.2023, 22:29
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto, 04.09.2012, 9:43
Príspevky: 1886
Bydlisko: GA-Kosuty
Odpoveď s citáciou
No ja na referendum určite pôjdem, len mám taký silný pocit, že nebude úspešné :smt017

_________________
VW T3 1,6 aircooled boxer(1980). EX:Jeep Grand Cherokee 5,2 V8,Jeep Grand Cherokee 5,2 V8,Jeep Cherokee 2,5 td,Ford Maverick 2,7td,Jeep Grand Cherokee 5,2V8,Jeep Grand Cherokee 4,0i,Jeep Grand Cherokee 2,5td,Hyundai Galloper 2,5td,Jeep Cherokee 2,5td


Str, 18.01.2023, 8:21
Profil
Velky Kraken
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia, 16.11.2007, 23:01
Príspevky: 7899
Bydlisko: mesto vychadzajuceho slnka Tornala City
Odpoveď s citáciou
pampuch131 píše:
No ja na referendum určite pôjdem, len mám taký silný pocit, že nebude úspešné :smt017



Tiez idem a suhlasim stebou,, vsak ked nebude uspesny mozno bude zmanipulovany ako aj ostatne volby,, :smt151

_________________
EX Suzuky Samuraj1.3
EXJeep Cheroke 2.1TDI
EX Jeep Grand Cheroke Limited 4Liter
EX Mitsubishi Pajero2,5TDI GLS
EX Jeep Grand Cheroke WJ 3.2 TDI Limited
EX Nissan Patrol 2.8 TDI Y60
EX Jeep Grand Cheroke 2.5TDI laredo
EX Jeep Grand Cheroke2,5TDI Limited


Str, 18.01.2023, 22:35
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Ned, 21.10.2007, 18:48
Príspevky: 2482
Bydlisko: LIPT.MIKULAS
Odpoveď s citáciou
Akurat som pocul igora a dalsich z tej havede co nam vladne ako agituju proti referendu.
Igoooor....!
https://linksharing.samsungcloud.com/co ... Version=V1
....zabudol vol,ze telatom bol :-D


Pia, 20.01.2023, 20:19
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Ned, 21.10.2007, 18:48
Príspevky: 2482
Bydlisko: LIPT.MIKULAS
Odpoveď s citáciou
A teraz pocuvam nejakeho podvodnika z vlady (viskupic) ako drista,ze tie zvysene poplatky sa tykaju len troch percent aut a 97% to vraj pomaha :smt121 .Kua,ten musi byt nejaka rodina robovi aj igorovi :smt139 ...takto ojebavat v priamom prenose.Kde mu vyoperovali chrbticu tak,ze on dokaze stat aj bez nej?


Pia, 20.01.2023, 21:56
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Uto, 17.04.2012, 18:31
Príspevky: 2593
Bydlisko: Vychod
Odpoveď s citáciou
Ja som kritizoval kamosa,ze je velmi radikalny . Ale teraz vidim,ze to je slabe slovo.A na tych curakov treba byt este radikalnejsi a tvrdsi ! :-D


Sob, 21.01.2023, 0:42
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Ned, 21.10.2007, 18:48
Príspevky: 2482
Bydlisko: LIPT.MIKULAS
Odpoveď s citáciou
Ved to bola nasa najvecsia chyba po tej estebackej fraske v 89tom.My nieze sme nemali byt ako oni.My sme mali byt daleko horsi,aby ti dalsi oni mali dostatocne vystrazny priklad co sa s nimi stane,ak budu pachat nejake lavoty.Lenze videli,ze minulym zlocincom sa nestalo nic,ba mnohi si este nasobne polepsili,tak sa nemozme cudovat,ze sa nicoho neboja.A ked pozeram na dost nizku,ci priam mizernu ucast v referende,tak celkom tym mladym prajem,nech sa idu poucit na vlastnej kozi do tych ukrajinskych zakopov.Asi sa im oci otvoria az tam.
Najvecsi podiel na nizkej ucasti v referende ma jednoznacne fico.Vsetci ovcania co v okoli nejdu na referendum tam nejdu z dovodu,ze to z ich pohladu organizuje fico.A kedze v politike je mozne aj nemozne a dohody sa v nej robia take,ktore by si obycajny clovek nedokazal predstavit,tak by som kludne veril tomu,ze to urobil naschval.Ked robo ako zasadny odporca referenda nabada k referendu,tak za tym musi byt daka spinavost.Je to inteligentny pravnik bez svedomia a chrbtovej kosti a kludne si mohol vyratat,ze najviac pomoze zmareniu referenda tym,ze sa bude co najviac angazovat zan.


Sob, 21.01.2023, 15:43
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Str, 20.05.2009, 21:33
Príspevky: 1827
Odpoveď s citáciou
Dlho som uvažoval, či sem napíšem týchto pár viet.
Lebo to nie je o poplatkoch o kúpe auta.
Je to o referende, teda témy, ktorá sa tu objavila nejak z ničoho nič.
OK, pár viet.

Chcem povedať, že toto referendum nie je o Ficovi, ani o Matovičovi, ani o Hegerovi...a pod.
Nie, toto nie je o tom.

Toto referendum je o tom, že sa ponúkla možnosť občanom aby sa zúčastnili na správe štátu.
Toto referendum je o tom, či je občanom jedno, že si nechajú srať na hlavu alebo sa vzoprú.
Tie reči, že lebo Fico, lebo Matovič, lebo bla bla blá... to je len zastierací manéver na znechutenie voličov.
Ak toto referendum nevyjde, nuž občania dali politikom zelenú, že si s nimi môžu robiť čo len chcú.
Nič viac a nič menej.


Sob, 21.01.2023, 20:10
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Ned, 21.10.2007, 18:48
Príspevky: 2482
Bydlisko: LIPT.MIKULAS
Odpoveď s citáciou
To je jasne tebe,mne a vela dalsim.
Ale dalsia velka skupina to vnima tak,ako som napisal(to mam vysledovane v okoli),plus vela dalsich na svoju buducnost uplne sere vplyvom uplneho vymytia mozgu skorumpovanymi politikmi a mediami.
Pred chvilou sme sa vratili z referenda a prekvapilo ma,zko malo ludi z dediny sa doteraz zucastnilo.Necakal som bohvieaku ucast,ale taka mizerna ma prekvapila.Ludom jebe :cry: .


Sob, 21.01.2023, 20:40
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Ned, 22.12.2013, 13:28
Príspevky: 544
Bydlisko: Moravske Lieskove tel:0903790668
Odpoveď s citáciou
OGO píše:
Dlho som uvažoval, či sem napíšem týchto pár viet.
Lebo to nie je o poplatkoch o kúpe auta.
Je to o referende, teda témy, ktorá sa tu objavila nejak z ničoho nič.
OK, pár viet.

Chcem povedať, že toto referendum nie je o Ficovi, ani o Matovičovi, ani o Hegerovi...a pod.
Nie, toto nie je o tom.

Toto referendum je o tom, že sa ponúkla možnosť občanom aby sa zúčastnili na správe štátu.
Toto referendum je o tom, či je občanom jedno, že si nechajú srať na hlavu alebo sa vzoprú.
Tie reči, že lebo Fico, lebo Matovič, lebo bla bla blá... to je len zastierací manéver na znechutenie voličov.
Ak toto referendum nevyjde, nuž občania dali politikom zelenú, že si s nimi môžu robiť čo len chcú.
Nič viac a nič menej.

:smt133 :smt133 :smt133


Sob, 21.01.2023, 20:41
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Ned, 21.10.2007, 18:48
Príspevky: 2482
Bydlisko: LIPT.MIKULAS
Odpoveď s citáciou
Ogo,praveze vsetko so vsetkym suvisi a referendum bolo aj o poplatkoch,cenach energii,ficovi,matovicovi,blablabla(prave referendom by bolo mozne v buducnosti odvolat tu bandu,co by schvalovala stanovenie tych poplatkov)......a statom bolo zmanipulovane tak,zeby aj gebls bledol od hanby.
Bolo prave o tom,zeby bolo mozne roznych ficov,matovicov a inych zlocincov na zaklade referenda odohnat od koryt a stat to ovcanom takto nepodaval.Stat urobil vsetko preto,aby sa referenda zucastnilo co najmenej ludi.
Ale stejne som tak nizku ucast v referende necakal.Myslel som,ze slovac nieje taka jebnuta,ale mylil som sa.Najlepsie mentalitu slovaka vystihol film Pacho,ked ten jebnuty sedliak sam podaval do ruky grofovi korbac,ktorym ho ten mlatil.
Takze buduci zlocinci a podvodnici ktori pridu po sucastnych vo vlade budu moct byt spokojni.Nic neohrozi ich teple miestecka pri korytach a s radostou budu plnit zelanie drvivej vecsiny naroda,=ovcanov,- nielen strihat,ale uz rovno stahovat z koze.Kua,som sa nasral hned z rana.Bolo mi treba cumiet na vysledky?


Ned, 22.01.2023, 8:32
Profil
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 32 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3  Ďalší

Kto je on-line

Užívatelia prehliadajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na: