Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Ned, 19.05.2024, 15:39
Dnes je nedela 19. mája 2024, meniny má Gertrúda a zajtra Bernard




Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 86 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6
 T - COM 
Autor Správa
Proviantak
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon, 30.07.2007, 20:32
Príspevky: 887
Bydlisko: trencin
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Martino v tvojom pripade su dolezite podklady a datum podania., to ci si to pipenka na centre zakaznikom preposlala alebo nie, nieje tvoj problem.
ak je to tak ako pises, tak ziadost si podal cca 13.12.2011, na zaklade obchodnych podmienok zverejnenych v telekome , maju prislusnici na to 1mesiac. cize pokial mas o podani ziadosti neaky doklad (podaci listok, preberaci protokol a pod. ) tak ti neostava len cakat do 13teho nasledujuceho mesiaca. kedze si vedel (ak si nevedel , neznalost je v tvoj neprospech) ze Tcom ma na to mesiac mal si poziadat o prekladku v predstihu. Tu ziadne ine pichanie do hniezda nezaberie., .
Az ked dojde k "nesplneniu" v danej lehote, potom mozes nieco riesit.


Str, 28.12.2011, 10:14
Profil WWW
Support
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 04.10.2006, 14:20
Príspevky: 6674
Bydlisko: PB
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Ja tam vidim mesiac + 2 tyzdne ...
Cize do mesiaca sa mal Tcom vyjadrit (alebo to prelozit ak je to technicky mozne), a teraz to uz 2 tyzdne flaka po limite ...
Minimalne za tie 2 tyzdne (nemusi to byt presne, neviem ci naozaj to musi do 30 dni aj prelozit, pripadne len za k tomu vyjadrit, ale zase sa mi nechce verit, ze zamietnutie pripadne prekladku budu robit viac ako mesiac) si asi moze narokovat odpocet-dobropis casti faktury za pausal na hlasove sluzby.

So slovanetom ako som uz pisal - bohuzial, toto je maslo t-comu ...


Str, 28.12.2011, 11:01
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Štv, 27.11.2008, 15:26
Príspevky: 523
Bydlisko: tisovec
Odpoveď s citáciou
Poslať 
..mne spravili prekládku do 7 dní...v RS ale montážnej firme sa podarilo pri vrtaní na kábel prevrtať vodovodné potrubie...joj to bolo radosti a tie výrazy v tvárach montérov ked som spustil vybrané slová :-D :-D :-D

_________________
už len ex.....jeep xj 2,5 ....patrol gr.... jeep xj 4l......


Str, 28.12.2011, 11:57
Profil
Support
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 04.10.2006, 14:20
Príspevky: 6674
Bydlisko: PB
Odpoveď s citáciou
Poslať 
finder píše:
So slovanetom ako som uz pisal - bohuzial, toto je maslo t-comu ...
Vlastne nevidim dovod, preco by tiez pomernu ciastku z faktury Slovanetu nemal zaplatit tiez Tcom ...


Str, 28.12.2011, 13:50
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 10.05.2007, 22:16
Príspevky: 1999
Bydlisko: Trencin
Odpoveď s citáciou
Poslať 
kajo: skus prosim dat nejaku linku na podmienky, kde telekom specifikuje cas na zriadenie/prekladku. nejako to nikde neviem najst...

finder: si vecny optimista. telekom zasadne nic nenahradza. ani pri svojich sluzbach. nie este pri sluzbach od inych poskytovatelov... to ze ty nevidis dovod, neznamena, ze ho vidia oni... :wink:

na telekom platia len dve veci: neustale nahananie a pripominanie sa a bozska trpezlivost...


Str, 28.12.2011, 14:49
Profil ICQ WWW
Support
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 04.10.2006, 14:20
Príspevky: 6674
Bydlisko: PB
Odpoveď s citáciou
Poslať 
:-D
staznosti.sme.sk
lamparen, a ine ...


Str, 28.12.2011, 15:11
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 04.10.2006, 20:45
Príspevky: 3148
Bydlisko: VYCHOD PO
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Páni vďaka za rady :wink: ale aby som to uviedol na spravnu mieru,žiadosť o prekladku som dal 8.12.2011 ,čiže ako piše Fajer ,keď 30 dni ,tak ešte nejak počkam ,akurat takisto sa stotožňujem s Thunderom ,že ja tu dobu 30 dni tiež nikde nevidim :oops: viem ,že od T-comu žiadnu nahradu nemožem čakat ,takisto neobviňujem Slovanet ,oni vlastne za nič nemožu ...akurat dnes som rozpraval s jednym znamym .ktory niekedy pracoval v T-come a situacia je asi taka ,že oni vlastne ľudi ,ktori niečo vedeli a pracovali tam dlhšie roky .tak prepustili a momentalnou prioritou su u nich Magio a ine somariny ,kde vlastne len zamestnaju "pipenky" ktore maju za ulohu dany produkt predat ,ale čo sa tyka pevnych liniek a ich servisovania proste na to "nejsou lidi" :twisted:
..akurat ma vlastne štve ,že vobec to cele može takto fungovat a zakaznik je
až na poslednom mieste a to všetko v dnešnej dobe ...keby aspoň bolo komu zatelefonovat či vynadať ,ale nie je ani komu ,lebo stale len existuju nejake "zakaznicke" linky ,kde pani na druhej strane sa stale vyhovara ,že ona za nič nemože .. dokonca ešte aj telekom ma na vlastnej stranke sekciu "Podnety" od zakaznikov a ked som tam včera pisal ,tak po odoslani mailu mi nabehla veta v zneni: "Vašim podnetom sa budeme zaujimať a dame Vam do 30 dni odpoveď." ..proste fakt na nervy :shock:

_________________
My car is Cherokee-Jeep Grand Cherokee ! 5,2 V8,MT Goodrich,3"liftik,CB,gurtna a dobra duša za volantom.

ložiska a prislušenstvo http://www.martino-eshop.sk


Str, 28.12.2011, 22:11
Profil
Support
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 04.10.2006, 14:20
Príspevky: 6674
Bydlisko: PB
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Tiez som to v PDFkach nenasiel, ale toto je pre teba cesta ak ich chces nasrat ...
===
http://staznosti.sme.sk/cpld/545/Slovak ... ernet.html

Po prvých 10 dňoch sme sa boli na pobočke opýtať ako to pokračuje a "veľmi milá" pani nám povedala, že na to majú 30 dní a po tomto termíne pre nich stráca zmluva platnosť.

===
Inac je fakt, ze vsade v dostupnych dokumentoch (ak nie je uvedene nejake expresne) sa uvadza doba 30 dni ...


Štv, 29.12.2011, 9:43
Profil
Support
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 04.10.2006, 14:20
Príspevky: 6674
Bydlisko: PB
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Cerstva skusenost - majitelka pevnej linky odchadza z povodnej adresy, linku nie je mozne prelozit (majitel budovy na novej adrese kvazi nesuhlasi - interne nemozne, nemaju natahane droty).

V ramci dobrych vztahov donesiem vypoved, podpisanu tetou a jej podpis overeny matrikarkou ! do Tcom centra, a ze - teta musi prist osobne.

- Kukam na slecnu - cica, tetu by musela doviezt sanitka a vylozit 3 ludia.
- Tak splnomocnenie, ze za nu mozete podpisat vypoved.
- Kukam zase - sak tu mas vypoved, tak to preber.
- Nemozem, musite mi podpisat nase papiere.
- V com je rozdiel ci to preberiete Vy, alebo to poslem hned teraz postou doporucene priamo do Blavy ?
- No tak mozete skusit, ale asi Vam to vratia.
- Dovod ?
- Majitel musi podpisat nase papiere.
- Tak na to sa pozriem. Vsade posielam bezne vypovede a nikto s tym nema problem. a je jedno ci je to orangutan alebo poistka na auto.
- To su nase podmienky a pani sa zaviazala, ich repektovat.

No nic, zajtra rekomando, a pockam si ci to naozaj vratia.

Tcom - panboh s nami, a zle prec. Never more.
(ale zase aby som nerobil zle meno - technicka podpora sa celkom da, aj ked niekedy aj to su kamene, co si tam vypocujete :-D )

Ja chapem, ze interne predpisy hovoria o maximalnom zavadzani ludi, aby co najviac skomplikovali zivot za ucelom zostania u operatora - ale co je moc, to je moc ...


Str, 12.09.2012, 17:06
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto, 06.07.2010, 20:34
Príspevky: 1298
Bydlisko: Myjava
Odpoveď s citáciou
Poslať 
chvalabohu už od nich nemam ani telefon ani DSL

to bolo horšie ako manželstvo rozvodove konanie som ukončil po 2 rokoch stresu :twisted: :twisted: :twisted: :evil:

_________________
Pepe K160 3,3TDi + Red Banditos Y60 4,2 D, Hyena V8 6.2D + Audi A6 2,5TD
UTE Y60 TD42 vo výstavbe
"ked motor tak kladivo, ked smrad tak z diesla"
td42@safe-mail.net


Str, 12.09.2012, 18:28
Profil WWW
Support
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 04.10.2006, 14:20
Príspevky: 6674
Bydlisko: PB
Odpoveď s citáciou
Poslať 
PRe zaujimavost (druha moznost)
http://faq.t-mobile.sk/app/answers/deta ... telekom%3F

:smt016


Štv, 13.09.2012, 10:15
Profil
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 86 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6

Kto je on-line

Užívatelia prehliadajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na: