Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Sob, 15.06.2024, 21:48
Dnes je sobota 15. júna 2024, meniny má Vít a zajtra Blanka




Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 18 ]  Choď na stránku 1, 2  Ďalší
 CB, PMR stretnutie Skalka 2008 
Autor Správa
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 28.12.2006, 18:59
Príspevky: 586
Bydlisko: Zvolen
Odpoveď s citáciou
Hi OFF kolegovia ...

Nie je to síce OFFROAD, ale snáď niekomu opäť po roku pomôže a padne vhod, tak ako posledne.

Približne za 3 týždne, v septembri (tak ako každoročne) sa bude konať stretnutie všetkých užívateľov voľných pásiem (CB, PMR) - jesenné CB stretnutie na Skalke. Viď link.

http://www.scbr.sk/index.php?id=skalka

Aký to má význam pre vás, ktorých nosným hobby je OFF? Tak ako tomu už bolo tento a minulý rok v apríli na Remate (napr. nová CB stanica za 1990 Sk,- - nikde nie je napísané a povedané, že tomu bude tak aj tento rok !!!) , a ako tomu býva zakaždým, je tu príležitosť a možnosť zadovážiť si nové CB, prípadne PMR zariadenia a príslušenstvo (antény, zdroje a pod.) v zaujímavých cenových hladinách.

P.S.: Požiadal (na základe skúsenosti z minulosti) by som vás, aby ste ma (a ani fórum) opätovne (platí aj pre ICQ) nebombardovali otázkami typu:
Aké stanice budú v ponuke a za koľko ?
Čo stojí to a to príslušenstvo a pod ?

Ak to bude (chcieť byť) známe, tak to určie tak ako minulý rok bude uverejnené na vyššie uvedenej stránke.

Nie som produktový manager skoločností a jednotlivcov čo tam budú svoje produkty predávať, takže aj tak vám nebudem vedieť seriózne odpovedať, len som posunul všeobecnú informáciu ďalej, toť vsio. Ďakujem za pochopenie a želám šťastné zadováženie CB a PMR príslušenstva ....

_________________
Z prúseru sa vytiahnem, po "svojich" však vždy domov dôjsť xcem.
Nikdy nesúťažte s debilom! Stiahne vas na jeho úroveň a tam vás prevalcuje svojimi skúsenosťami! :-)
ex. Lada Niva 1.6


Uto, 02.09.2008, 13:34
Profil ICQ
OFFROAD Expert

Registrovaný: Štv, 05.10.2006, 7:51
Príspevky: 1759
Bydlisko: SK
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Skalka pri Trenčíne?

To sa mi hodí.


Uto, 02.09.2008, 13:43
Profil
Začínajúci koumák
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Ned, 13.04.2008, 20:56
Príspevky: 137
Bydlisko: Piešťany
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Bojim sa, ze skalka pri Kremnici. Aj mne by sa vsak Skalka pri Trencine pacila viacej


Uto, 02.09.2008, 13:57
Profil ICQ WWW
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 04.10.2006, 21:15
Príspevky: 2568
Bydlisko: Handlová
Odpoveď s citáciou
Poslať 
minule bola Kremnica. tak asi teraz kedze ani remata sa nemeni. ak ma pamat neklame tak takto pred rokom som si tam kupil CB aj s antenou ja aj Jano JP

_________________
Jeep Grand Cherokee 4,7 V8 - zatial sa zoznamujeme


Uto, 02.09.2008, 15:14
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 28.12.2006, 18:59
Príspevky: 586
Bydlisko: Zvolen
Odpoveď s citáciou
Milos píše:
minule bola Kremnica. tak asi teraz kedze ani remata sa nemeni. ak ma pamat neklame tak takto pred rokom som si tam kupil CB aj s antenou ja aj Jano JP


Áno, jedná sa o Skalku pri/nad Kremnici. Ono je to tak už z historickáho a logistického hľadiska - cca stred SK.

A tých (aj z OFF spektra) čo si tam z CB príslušenstva čo to zadovážili bolo viac.

_________________
Z prúseru sa vytiahnem, po "svojich" však vždy domov dôjsť xcem.
Nikdy nesúťažte s debilom! Stiahne vas na jeho úroveň a tam vás prevalcuje svojimi skúsenosťami! :-)
ex. Lada Niva 1.6


Str, 03.09.2008, 8:28
Profil ICQ
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 06.02.2008, 20:07
Príspevky: 743
Bydlisko: Nitra
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Citam v propoziciach ze 8:00 zahajuju burzu a o 10:00 schodzu
...aka je pravdepodobnost ze na tej burze bude daco suce do mojej najoblubenejsej budy pre psa? /citaj Patrol/ proste chcem CB a antenu do auta ale
...dost nerad by som sa prehnal len tak na skalku ... asi este nebudu vhodne podmienky na lyzovanie :-D


Uto, 16.09.2008, 19:18
Profil WWW
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 28.12.2006, 18:59
Príspevky: 586
Bydlisko: Zvolen
Odpoveď s citáciou
konik píše:
Citam v propoziciach ze 8:00 zahajuju burzu a o 10:00 schodzu
...aka je pravdepodobnost ze na tej burze bude daco suce do mojej najoblubenejsej budy pre psa? /citaj Patrol/ proste chcem CB a antenu do auta ale
...dost nerad by som sa prehnal len tak na skalku ... asi este nebudu vhodne podmienky na lyzovanie :-D


Caw kolego,

Fuu s tebou to bude zrejme tažké v tomto smere. Nedá sa naraz "srať aj malovať (sedieť doma na zadku a zároveň si za coolové ceny zadovážiť CB príslušenstvo)". Čo rozumné ti na to povedať? Áno máš to z NR cca 110 km až na Sklalku, ale .... buď - alebo. Skús to poňať napr. ako pekný výlet, inak ti poradiť neviem. Či sa to oplatí sa už musíš rozhodnúť sám, prípadne opýtať tých (napr. M4NR) ktorí tam boli munulý rok.

Mimochodom : Burza prebieha počas elého dňa do cca 14, takže programom sqa neriaďte (tí ktorých predmetom záujmu nie je CB hobby)

A už LEN 4 dni !!! do stretnutia pre tých čo majú záujem.

_________________
Z prúseru sa vytiahnem, po "svojich" však vždy domov dôjsť xcem.
Nikdy nesúťažte s debilom! Stiahne vas na jeho úroveň a tam vás prevalcuje svojimi skúsenosťami! :-)
ex. Lada Niva 1.6


Uto, 16.09.2008, 20:47
Profil ICQ
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 06.02.2008, 20:07
Príspevky: 743
Bydlisko: Nitra
Odpoveď s citáciou
Poslať 
jasne ze idem
zoberiem male auto takze vlastne za hubicku odvoz a v Kremnici mam kamosa takze spojim prijemne s uzitocnym
...teraz aby som pouzil rec vasho kmena doma som sa uz nasral a teraz to tam dojdem vybielit :-D

kazdopadne CB chcem a zakupim aj s anteenou az do neba...


Uto, 16.09.2008, 22:43
Profil WWW
Trvalá prekážka
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 05.10.2006, 0:10
Príspevky: 3197
Bydlisko: nr
Odpoveď s citáciou
Poslať 
nevymýšlaj s dlhým prútom... :smt018 Budeš s ním všade brnkať až raz odbrnkáš cievku a bude po ptákách ... teda ... po anténe . Jednu chcíplú 2 metre dlhú anténu suším na povali.

_________________
SLOW & FURIOUS


Uto, 16.09.2008, 22:57
Profil WWW
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 06.02.2008, 20:07
Príspevky: 743
Bydlisko: Nitra
Odpoveď s citáciou
Poslať 
dva metre je moc
ale taka TURBO 2000
Komplet anténa s káblom, bez konektora - dĺžka 1 435 mm, 4 dB sa mi celkom pozdava a umiestnenie vzadu na kratke dvere je celkom sikovne


Str, 17.09.2008, 2:20
Profil WWW
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 04.10.2006, 21:15
Príspevky: 2568
Bydlisko: Handlová
Odpoveď s citáciou
Poslať 
presne tu mam na streche na boxeri. zatial ok.

_________________
Jeep Grand Cherokee 4,7 V8 - zatial sa zoznamujeme


Str, 17.09.2008, 20:46
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 06.02.2008, 20:07
Príspevky: 743
Bydlisko: Nitra
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Dik za typ... :smt023
moc sme sa tam neohriali kedze tam bola zima ako v ruskom filme
prisli sme nakupili sme a sup ho prec skor nez ma moja draha zacala nahanat s antenou.
rady som si zobral k srdcu: antenu som kupil nebrnkacu cize iba turbo 1000
vysielacku allamat 296 ... uz to len dako napucit do patrola.

cena setu v porovnani s lokalnym predajcom tejto techniky o cca 2tis menej.

keby este slnko svietilo ...tak by to asi bolo moc pekne na to aby to bola pravda


Ned, 21.09.2008, 0:10
Profil WWW
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 28.12.2006, 18:59
Príspevky: 586
Bydlisko: Zvolen
Odpoveď s citáciou
konik píše:
Dik za typ... :smt023
moc sme sa tam neohriali kedze tam bola zima ako v ruskom filme
prisli sme nakupili sme a sup ho prec skor nez ma moja draha zacala nahanat s antenou.
rady som si zobral k srdcu: antenu som kupil nebrnkacu cize iba turbo 1000
vysielacku allamat 296 ... uz to len dako napucit do patrola.

cena setu v porovnani s lokalnym predajcom tejto techniky o cca 2tis menej.

keby este slnko svietilo ...tak by to asi bolo moc pekne na to aby to bola pravda


Fííha, ušlo mi zas niečo ?

Bol som tam na "druhej" strane pultíka a ani som si nevšimol že niekto bral 296 + T1000.

_________________
Z prúseru sa vytiahnem, po "svojich" však vždy domov dôjsť xcem.
Nikdy nesúťažte s debilom! Stiahne vas na jeho úroveň a tam vás prevalcuje svojimi skúsenosťami! :-)
ex. Lada Niva 1.6


Pon, 22.09.2008, 8:18
Profil ICQ
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 06.02.2008, 20:07
Príspevky: 743
Bydlisko: Nitra
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Pato :-D tak to zas uslo nieco mne
je pravda ze sme nakupili vonku vo vinovej ozrutnej tojote za necelych 5tis CB+antenu a maly konektorik
3800+1130+25

az sa bojim spytat za kolko sa predavalo pri vasom pultiku lebo uz je to jedno... /ako som uz pisal - pomohol som si oproti lokalnemu Nitrianskemu predajcovi o cca 2tis no a za cestu cca 300skk - cize dobry deal az na to pocasie/

ale pre zaujimavost a pre poucenie buducich generacii sem napis o co som prisiel tym ze som nepreskumal trh dokonalejsie.


Pon, 22.09.2008, 14:44
Profil WWW
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 28.12.2006, 18:59
Príspevky: 586
Bydlisko: Zvolen
Odpoveď s citáciou
konik píše:
Pato :-D tak to zas uslo nieco mne
je pravda ze sme nakupili vonku vo vinovej ozrutnej tojote za necelych 5tis CB+antenu a maly konektorik
3800+1130+25

az sa bojim spytat za kolko sa predavalo pri vasom pultiku lebo uz je to jedno... /ako som uz pisal - pomohol som si oproti lokalnemu Nitrianskemu predajcovi o cca 2tis no a za cestu cca 300skk - cize dobry deal az na to pocasie/

ale pre zaujimavost a pre poucenie buducich generacii sem napis o co som prisiel tym ze som nepreskumal trh dokonalejsie.


Caw kolego,

Môžem ťa s kľudom ubezpečiť, že žiadna "zrada" sa ti nestala a lepšie a výhodnejšie si nakúpiť nemohol. Mimochodom, iní predávajúci tam ani neboli. Stretnutie, sortiment a ceny sú primáne koncipované pre CB-čkárov a tomu tak aj tentoraz bolo. To že si pomôže aj niekto z OFF spektra je len všeobecné +.
Ja som len preto zareagoval na tvoj post, pretože z predch. sledu diskusie som vypochopil, že sa tam ukážeš (keďže sa osobne nempoznáme zrejme som ťa len pri kúpe prehlaidol). Zaregistroval (pri tom koľko tam toho nakúpil sa ani inak nedalo :-D ) jedného OFF kolegu (ospravedlňujem sa zas mi vypadlo name) zo ZA. Ja som väčsinu pobytu na stretku strávil za "pultíkom" kde si nakupoval :D , ale nejaké momenty uchýlenia sa do tepla tam predsa len boli, takže asi tak ....

_________________
Z prúseru sa vytiahnem, po "svojich" však vždy domov dôjsť xcem.
Nikdy nesúťažte s debilom! Stiahne vas na jeho úroveň a tam vás prevalcuje svojimi skúsenosťami! :-)
ex. Lada Niva 1.6


Pon, 22.09.2008, 19:21
Profil ICQ
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 18 ]  Choď na stránku 1, 2  Ďalší

Kto je on-line

Užívatelia prehliadajúci toto fórum: bahno


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na: