Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Štv, 09.05.2024, 23:39
Dnes je štvrtok 9. mája 2024, meniny má Roland a zajtra Viktória




Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 13 ] 
 Stopári 
Autor Správa
Koumák
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Sob, 17.02.2007, 21:30
Príspevky: 186
Bydlisko: Žilina
Odpoveď s citáciou
Je perfektne ze auto ktore si chcete stopnut si mozete aj objednat :-D :-D

www.stopar.sk

Taka mala rada :-D od novinara

Kto pôsobí čisto a slušne, má rozhodne väčšie šance než týpek s imidžom vagabunda, ktorý sa hygiene vyhýba, čo mu sily stačia. Kým sa človek po prebudení postaví na krajnicu, nie je od veci byť oholený (netvrdím, že každý deň a do hladka ako detská riťka), aj karpiny sa dajú z očí vytriasť. V prípade, že je na blízku zariadenie s tečúcou vodou, bolo by hlúpe neopláchnuť si aspoň tvár, vypláchnuť ústa a osviežiť dych (no úplne najlepšie je umyť si zuby, všakáno), poprípade si omyť soľné bane v podpazuší. Ako celkom praktické sa mi pri hygiene osvedčili také tie voňavé papierové vreckovky. V pohodičke si nimi osviežite tvár, očistíte ruky, a keď nie je nikde voda na opláchnutie, očistíte aspoň z časti aj to spotené podpazušie. Určite sa nesprejujte keď smrdíte, to je stupídne a nepomôžete si tým.
:-D :-D :-D

_________________
www.allmetal.sk
www.xmoto.sk
martina.vrabcova@allmetal.sk
obchod@xmoto.sk


Uto, 09.12.2008, 18:29
Profil WWW
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon, 04.12.2006, 15:26
Príspevky: 1254
Bydlisko: Trenčín
Odpoveď s citáciou
Poslať 
hmmm tak to nie je pre mna :-)

_________________
na cestach umiera cim dalej tym viac ludi...budem radsej jazdit po chodniku...
Nikdy nesúper s blbcom.
Stiahne Ťa na svoju úroveň a tam Ťa prevalcuje svojimi skúsenosťami....
"Byť človekom nie je fakt, ale možnosť ..."


Uto, 09.12.2008, 20:52
Profil ICQ
Pajero compatibile
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon, 09.10.2006, 11:04
Príspevky: 2172
Bydlisko: Licavca City
Odpoveď s citáciou
Maťka píše:
...Určite sa nesprejujte keď smrdíte, to je stupídne a nepomôžete si tým...

- chápem toto tvrdenie, mal som suseda, ktorý sa po odchode z maštale od kravky nasprejoval a myslel, že je všetko OK, žiadne prezliekanie a umývanie; v skutočnosti potom páchol ako kravské lajno a sprej dokopy...

- ale ako človek so slušným vzdelaním v oblasti chémie a biológie ti musím oponovať - nemáš s tým tvrdením pravdu pokiaľ ide o zápach z potu a vysvetlím prečo - spreje okrem rôznych aromatických látok, ktoré ozaj neprekryjú "smrad", obsahujú aj látky, ktoré pri preventívnej aplikácii (keď ešte nie sme spotení) bránia následne vyprodukovanému potu rozkladať sa a tým páchnuť; dokonca aj pri dodatočnej aplikácii sú účinné a to tak, že rozkladajúci pot na seba viažu, neutralizujú ho a menia na "dýchateľnú formu...

takže sprej áno, pred, počas, po a neveriť tomu, že správny chlap má smrdieť (o ženách hádam ani nebudeme polemizovať, smradľavá a špinavá zanedbaná spustnutá žena je to najsmutnejšie, čo môže byť...(preháňam :wink: )

_________________
:smt017 Krásnu blondínu, abo nadupaný off????? ..... :smt115 Poradím sa s tou brunetou v mojom pajero šport!!!!!... :smt025


Naposledy upravil Jano JP dňa Uto, 09.12.2008, 21:35, celkovo upravené 1



Uto, 09.12.2008, 21:08
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 12.10.2006, 20:37
Príspevky: 3268
Bydlisko: Nitra
Odpoveď s citáciou
Poslať 
No ja zo zasady stoparov neberiem.Chlapik vytiahne kver povie ti vystup a karu vidis uz len zdialky :smt129 .Zo zenamy je to horsie ,vysadis ju a u prvych chlpatych ta nabonzuje ze som ju pretiahol a znasilnil :smt007 .Kym sa to vysvetli je kopec problemov.A to ze zmeskali autobus je ich problem.
Kedysi ked som robil u CSAD a s trambusom som vozil suter,tak to som bral kazdeho kto dvihol ruku.Po par kilometroch bol rad ze z toho rozhrkotaneho tragaca vystupuje hluchy. :smt130

_________________
Patrol GR, kde neprejdem tam pretiahnem!!!


Uto, 09.12.2008, 21:23
Profil
Pajero compatibile
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon, 09.10.2006, 11:04
Príspevky: 2172
Bydlisko: Licavca City
Odpoveď s citáciou
Poslať 
máš pravdu, Milan, ale bacha aj na ženy - jedna kdesi pri Bojniciach onehda šoféra podrezala...
ale nejde len o obavu z prípadného napadnutia a tomu podobného, vážna je aj zodpovednosť za posádku pri prípadnej nehode...

napriek tomu niekedy (ale ozaj málokedy) vezmem aj stopára, aj ja som už bol v núdzi... a pomohli tí, čo verili, že ten stopujúci (ja) nie je hajzel...

mimochodom - bez deliacej nepriestrelnej priečky by som u nás nikdy nerobil taxikára, mám sa rád

_________________
:smt017 Krásnu blondínu, abo nadupaný off????? ..... :smt115 Poradím sa s tou brunetou v mojom pajero šport!!!!!... :smt025


Uto, 09.12.2008, 21:39
Profil
Frajer
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 24.01.2007, 14:19
Príspevky: 205
Bydlisko: Bratislava vidiek
Odpoveď s citáciou
Poslať 
neberiem nikdy. dokonca som taky sebec, ze nerad vozim aj znamych, pripadne ich deti a rovnako svoje dieta si vozime sami. clovek nikdy nevie, co sa moze stat.

_________________
Tatra 613-3, BMW 730 E32, BMW 730 E32, VW Passat B6, Audi Q3
a landrover uz nechcem.


Uto, 09.12.2008, 22:28
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 12.10.2006, 20:37
Príspevky: 3268
Bydlisko: Nitra
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Jano JP píše:
ale nejde len o obavu z prípadného napadnutia a tomu podobného, vážna je aj zodpovednosť za posádku pri prípadnej nehode...


Janko a myslim si ze toto je ta najhorsia vec ktora ta moze postihnut.Rozdrbes si svoju karu a mas problemy za ublizenie na zdravi.

_________________
Patrol GR, kde neprejdem tam pretiahnem!!!


Uto, 09.12.2008, 22:50
Profil
Koumák
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Sob, 17.02.2007, 21:30
Príspevky: 186
Bydlisko: Žilina
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Jano JP píše:
máš pravdu, Milan, ale bacha aj na ženy - jedna kdesi pri Bojniciach onehda šoféra podrezala...
ale nejde len o obavu z prípadného napadnutia a tomu podobného, vážna je aj zodpovednosť za posádku pri prípadnej nehode...


Mne je stoparov tiez velakrat luto, ale prave pre tieto dovody co janko uvadza ma to poriadne odradza, a cez to sklo ani neviem ci nahodou nesmrdi :D

_________________
www.allmetal.sk
www.xmoto.sk
martina.vrabcova@allmetal.sk
obchod@xmoto.sk


Uto, 09.12.2008, 23:13
Profil WWW
Koumák
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Sob, 17.02.2007, 21:30
Príspevky: 186
Bydlisko: Žilina
Odpoveď s citáciou
Poslať 
tato je najaka vykolajena :-D

Obrázok

_________________
www.allmetal.sk
www.xmoto.sk
martina.vrabcova@allmetal.sk
obchod@xmoto.sk


Pia, 12.12.2008, 9:32
Profil WWW
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 05.10.2006, 8:47
Príspevky: 4612
Bydlisko: Hlavná dedina
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Maťka píše:
tato je najaka vykolajena :-D


Však vono ji to už raz prejde :smt126

_________________
WJ 2004 4,0l Laredo, 242 štandartne vo výbave - cestná leštenka 2" lift, Bilsteiny
Toyota Auris Tourist Sports 1,6Valvematic, multidrive S
EX Honda Civic 1,5 VVTI
EX JGCH 4l - trochu off
EX JGCH 5,2l - cestná leštenka

email: andrej.durda@gmail.com


Pia, 12.12.2008, 9:39
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 27.09.2007, 12:05
Príspevky: 1818
Bydlisko: Trencin
Odpoveď s citáciou
Poslať 
taku by som aj ja rad prejel ci skor vojel :lol:

_________________
"Bolesť trvá len chvíľu, víťazstvo trvá navždy"
Ex: JEEP CHEROKEE 4.0i, 4.5" lift
Ex: Patrol K260, 2.8D homemade pickup
Ex: Patrol W260, 2.8TD eMHaDecka na 33kach
Patrol Y61 3.0DTi - ma vsetko co treba


Pia, 12.12.2008, 9:49
Profil
Ťažký Profík
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon, 05.02.2007, 18:46
Príspevky: 423
Bydlisko: Ilava
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Určite máte pravdu, z veľkej časti :-) .
Ale ak by sme všetci mali vždy myslieť na všetky možné scenáre čo život môže priniesť, myslím tie negatívne - tak by sme sa hádam ani z miesta nepohli, tak zakuklení a obranyschopní...

Každý deň je risk, a pravdaže nie len zisk. Postrádam človečinu v tých medzierkach, ale nikomu to neberiem, pomôcť je vždy vec dobrovoľná :-) .

Ja stopárov beriem takmer vždy, ak im nevadí zvedavosť a oňuchávanie
môjho vlkodávka :D .

A nakoľko on toho veľa nenarozpráva, rád si podebatím s niekym "cudzím" ;-)

_________________
Wrangler Unlimited Rubicon,bol...
...aj z najširšieho chodníka Ti slúži len toľko, čo sa chodidla dotýka...


Pia, 12.12.2008, 10:09
Profil
Ťažký Profík
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 30.04.2008, 8:06
Príspevky: 407
Bydlisko: Bratislava
Odpoveď s citáciou
Poslať 
ja som vela precestoval stopom este za cest praci / cele cechy a slovensko/. moje skusenosti boli ze cim viac na vychod tak ta menej chceli brat.
ked som sa zmohol na prve auto tak som zacal bravat stoparov - teda radsej stoparky, alebo nejakych mladych studakov a zostalo mi to doteraz, nemam problem nalozit a odviest, ked vypada slusne a som sam...

a uplna supa bola ked som asi 10 roky dozadu ako junec v plnom rozpuku :-) nalozil v ziari taku tetu ( 40 - 50) s ruksakom na chrbte a viezol som ju do prievidze. ako tak debatujeme sa je pytam ci neboji, vsak uz vtedy to zacinalo s tymy vagosmi a problemami..
a teta s kamennym xichtom: " vsak co sa mi moze stat? zobrat mi nema co a v najhorsom ma pojebe a to mi este nikdy neuskodilo!" kua som sa koro vybural jak som sa zacal smiat. taka uplne pohodova teta sme kvakali celu cestu, preslo to ani neviem ako


Pia, 12.12.2008, 11:06
Profil
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 13 ] 

Kto je on-line

Užívatelia prehliadajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na: