Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Ned, 28.04.2024, 1:59
Dnes je nedela 28. apríla 2024, meniny má Jarmila a zajtra Lea




Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 24 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2
 Pick-upy 
Autor Správa
OFFROAD Expert

Registrovaný: Str, 21.03.2007, 6:03
Príspevky: 553
Bydlisko: xx
Odpoveď s citáciou
Poslať 
hadam tu nebudeme rozoberat len ford....nepochvalite sa svojim milacikom?

Verim ze takych L200 je ozaj dost, aj Navary sa najdu.....ze by dacia pick-up sa uz nevyrabala?


L200 bola kedysi moja srdcova slabost...keby som nejazdil teraz na full size, ale niekde na slovensku tak urcite na L200...aj ked verim ze od mojich mladych cias ju uz vynovili


Uto, 05.01.2010, 7:23
Profil
Ťažký Profík
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 30.01.2008, 6:38
Príspevky: 284
Bydlisko: krupina-/nemusite sa pfkovat -staci PETER,petko atd/
Odpoveď s citáciou
Poslať 
pochvalime-mam piagio porter valnik rv 86,obsah motora 800ccm a chodim na nom vysypat smeti-bohovske auto a veeeelky pomocnik /otoci sa okolo desatkorunacky/ ...pri 130 zaujemcovi o kupu som prestal ratat a uz sa iba tesim :-D

_________________
ked to nejde silou,skus to este silnejsou silou...pripadne si precitaj navod na pouzitie...........REBELY FOREVER-AND YOU?(':smt134')


Uto, 05.01.2010, 11:38
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Ned, 09.12.2007, 22:40
Príspevky: 1125
Bydlisko: Nové Zámky
Odpoveď s citáciou
Poslať 
No ja mám osobne L200 na prácu a môžem povedať , že po malých úpravách (OME podvozok, 32"M/T, Winch 12000lb, zdvihnuta cca 80mm)ma ešte nikde nenechala je spolahlivá, fakt toho znesie až až.
Aj keď by som bol zvedavý ako by reagovali moji zákaznici ak by som sa im na servis dovalil na TOYOTE TUNDRE alebo F 150 ??? :shock:

_________________
TOYOTA 4 Runner 3.0V6 , off road club NZ, www.4x4nz.sk


Uto, 05.01.2010, 12:13
Profil WWW
OFFROAD Expert

Registrovaný: Str, 21.03.2007, 6:03
Príspevky: 553
Bydlisko: xx
Odpoveď s citáciou
Poslať 
marcus píše:
No ja mám osobne L200 na prácu a môžem povedať , že po malých úpravách (OME podvozok, 32"M/T, Winch 12000lb, zdvihnuta cca 80mm)ma ešte nikde nenechala je spolahlivá, fakt toho znesie až až.
Aj keď by som bol zvedavý ako by reagovali moji zákaznici ak by som sa im na servis dovalil na TOYOTE TUNDRE alebo F 150 ??? :shock:


Taketo velke auta si myslim ze "KOLU OCI" neviem ci je to este stale, ale pametam ked som mal jeepku este na slovensku, z lasky k bliznemu mi vypustali kolesa a tak....hadam nieco podobne poznate v podobe trhanie znakov, zrkadiel, skrabancov od predneho svetla az po zadne brzdove....

U mna to s L200 nakoniec stroskotalo koli malej korbe, a vozik tahat sa mi nechcelo zakazdym

Ak smiem, co robis ze potrebujes na pracu navijak a MT ? prerezavky v lese?


Str, 06.01.2010, 4:20
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Str, 21.03.2007, 6:03
Príspevky: 553
Bydlisko: xx
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Kamos mal piagio ale skrinovu dodavku...najlepsie na tom bolo ze mal asi 140 kil a jeho kolega asi tiez tak...to bolo ako auticko lasky pre nich...malo co to zralo, ked zapadli, nadhodili a sli dalej...problem v tom case bolo zohnat na to zimne gumy...sme spekulovali nejak dostat na to disky z favorita, ale nepodarilo sa.


Str, 06.01.2010, 4:24
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Str, 21.03.2007, 6:03
Príspevky: 553
Bydlisko: xx
Odpoveď s citáciou
Poslať 
TROSKU Z HISTORIE
http://en.wikipedia.org/wiki/Dodge_Ram
http://en.wikipedia.org/wiki/Ford_F-150
http://en.wikipedia.org/wiki/Chevrolet_C/K
http://en.wikipedia.org/wiki/Nissan_pickup
http://en.wikipedia.org/wiki/Toyota_Hilux


NA INSPIRACIU...URCITE SI TAM NAJDETE VIAC ;)


Str, 06.01.2010, 8:14
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Ned, 09.12.2007, 22:40
Príspevky: 1125
Bydlisko: Nové Zámky
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Čomu sa venujem ? Zaoberám sa predajom pneumatík na agro a lesné stroje ďalej EN nakladače, bagre atd... Plus mám mobilný servis na agro a lesné stroje. Takže ak niekto dostane defekt na poli alebo v lese na LKT idem priamo tam a opravým mu to namieste. A niekedy fakt sa čudujem kde sa tý pilčíci v lese vedia dostať s LKTčkami !!! Asi tak a preto tá úprava L200.

_________________
TOYOTA 4 Runner 3.0V6 , off road club NZ, www.4x4nz.sk


Str, 06.01.2010, 10:37
Profil WWW
OFFROAD Expert

Registrovaný: Str, 21.03.2007, 6:03
Príspevky: 553
Bydlisko: xx
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Chapem, dava to zmysel . Ty skutocne potrebujes take auto na pracu. Vela ludi ked sa bavime o praci...povazuje dovoz svojho ja do prace...a na to podla mna nepotrebuje MT ani navijak, ale chce ich mat aby bol COOL.(pripadne z inych dovodov)

A potom su ludia, co autom ozaj pracuju....a ti MT a navijak maju preto ze bez toho by boli v prdeli.

Inak z full size truckom by si sa za LKT v blate asi ani nedostal, jednak koli tomu ze je vacsi, cize tazsie manipulovatelny a jednak PODSTATNE TAZSI. Pravda je ze tych pneumatik by ti uviezol viac. Ale zase na tahanie privesov, vozenie materialu, pluhovanie snehu a p urcite maju svoje opodstatnenie, skoda ze v EU nie su tak rozsirene.


Štv, 07.01.2010, 4:50
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Ned, 09.12.2007, 22:40
Príspevky: 1125
Bydlisko: Nové Zámky
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Ale všeobecne predaj pick- upov v Europe vzrástol a to vďaka tomu že sú viac účelové.

_________________
TOYOTA 4 Runner 3.0V6 , off road club NZ, www.4x4nz.sk


Štv, 07.01.2010, 10:29
Profil WWW
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 24 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2

Kto je on-line

Užívatelia prehliadajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na: