Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Ned, 23.06.2024, 4:47
Dnes je nedela 23. júna 2024, meniny má Sidónia a zajtra Ján




Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 128 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 9  Ďalší
 TJ 4.0 '98 Sahara (hroch:) 
Autor Správa
koumák
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia, 06.10.2006, 9:35
Príspevky: 4306
Bydlisko: ZA
Odpoveď s citáciou
jojo007 píše:

Ospravedlnujem sa všetkým " je to 13 očkový kľúč" neskôr dodám foto


no toto už znie lepšie :)

13 je dobrá, ale len pokiaľ nemáš príliš ohrzdzavené a vypadané tie šróby
0,3mm sa nezdá veľa, le často je to hranica medzi povolením a strhnutím hrán tohoto šróbu

_________________
www.facebook.com/jeepparts , www.jeepparts.sk , www.spinsro.sk


Uto, 16.10.2012, 11:54
Profil WWW
Začínajúci koumák
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon, 05.03.2012, 15:54
Príspevky: 145
Bydlisko: Malacky
Odpoveď s citáciou
palo-cherokee píše:
jojo007 píše:

Ospravedlnujem sa všetkým " je to 13 očkový kľúč" neskôr dodám foto


no toto už znie lepšie :)

13 je dobrá, ale len pokiaľ nemáš príliš ohrzdzavené a vypadané tie šróby
0,3mm sa nezdá veľa, le často je to hranica medzi povolením a strhnutím hrán tohoto šróbu

To ti verím niekedy to nejde ani s origo kľúčom, potom je lepší autogén.
Ale o tom to práve je!

_________________
Poďme skratkou. Síce je to ďalej, ale je tam horšia cesta.
Jeep Wrangler TJ 4l, 8" Fabtech, 36 Swamper.


Uto, 16.10.2012, 12:09
Profil
Ťažký Profík

Registrovaný: Sob, 11.08.2012, 15:59
Príspevky: 477
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Sustruznicke heslo: material nikdy nesmie zvitazit ! ;)

[idem pre hrocha - já já já jupi jupi jéj [s nami to zvladnete]] :D

_________________
Obrázok


Uto, 16.10.2012, 12:34
Profil
Ťažký Profík

Registrovaný: Sob, 11.08.2012, 15:59
Príspevky: 477
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Dneska konecne dobra navijakovacka, sme sa vysantili na Vahu, zmokli, prechladli - rozmyslali, jak sa vyhrabat :D
Dobre to bolo, pokrstil som tu cisnku k*rvu :D

_________________
Obrázok


Pia, 26.10.2012, 22:45
Profil
Ťažký Profík

Registrovaný: Sob, 11.08.2012, 15:59
Príspevky: 477
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Abstaaaaak, bez auta uz dva tyzdne a dalsie dva este nebude !

Obrázok

_________________
Obrázok


Str, 14.11.2012, 16:25
Profil
Učeň
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Ned, 11.11.2012, 11:51
Príspevky: 13
Bydlisko: SK/CZ
Odpoveď s citáciou
spin píše:
Podotknem, ze niesom mechanik, ani autickar, ani ziadny dielnovy kutil. Som skor taky pocitacovy domased a klavesnica mi je ovela blizsia, ako 24-ka kluc.


tak aj ty si ajtak?:) radsej blato ako LAN party :D pekne auticko, vyzera ako nove takto z fotiek...tak nech Ti dlho chodi:)


Str, 14.11.2012, 16:39
Profil ICQ
Ťažký Profík

Registrovaný: Sob, 11.08.2012, 15:59
Príspevky: 477
Odpoveď s citáciou
Poslať 
No hej. Ale tie LAN party uz skor vystriedali povinnosti a robota. Ja mam robotu na kompe, takze mi to uz prischlo. Online 20h denne (potom sa ludia stazuju, ze spamujem:). Pre mna ist povozit sa na Vah, alebo kutit s autom v garazi je vykupenie z pasce :)

Diky. Dufam, ze po tychto opravach to bude uz jazdit spolahlivo.. Nielen vetrat v penazenke.

_________________
Obrázok


Str, 14.11.2012, 17:24
Profil
Ťažký Profík

Registrovaný: Sob, 11.08.2012, 15:59
Príspevky: 477
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Experimentujem trochu so svetlami. Treba mi zrobit dake svetla, aby som v noci videl - vela jazdime v noci [aj ked momentalne nejazdime vobec, ale to je vedlajsie].
Skusam Wesemky. Nieco som nadrbal na obrazok, ako by to vyzeralo.
Chcel by som na predok svetla, nejake mensie a radsej viac, nech to neni moc vysoke, skor uzky pas [naj by bol ten ledpanel, ale to je vela love]. Jedna vec je, ze to nechcem tahat random trubkami hore-dole nad oknom, ktore potom budu drzat na dvoch srobikoch pantov okna. Tak som rozmyslal, ze dat nizke svetla este pod okno, tesne nad plech. Otazka ale je, ci to nebude osvetlovat celu kapotu a bude to viac tahat oci a skody narobi, ako keby ziadne svetla neboli. Alebo ci to nebude svietit moc dohora a kapota nepusti aby to svieilo dole pred auto. Nemam s tymto skusenost a zisla by sa rada odbornika... Akurat to viem, ze idealne by to bolo nasvietit z hora - ale to nepripada do uvahy - ako pisem, nechcem tahat tristo trubiek po celom aute pre 3 svetla a soft top za hard nevymenim asi urcite.
Potom tam chcem drbnut dve pracovne svetla na blatnik, ktore budu otacacie a sklapatelne - za jazdy budu sklopene sklom smerom do blatniku. Potrebujem to hlavne, ked sme na brehu a z hora osvetlovat breh do strany - podla toho, na ktorej strane stoji auto.

Obrázok

_________________
Obrázok


Str, 14.11.2012, 23:21
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon, 04.08.2008, 15:31
Príspevky: 1393
Bydlisko: Revúca
Odpoveď s citáciou
Poslať 
no, dá sa to kadejak, dá sa aj taká rampa hore spraviť aby sa dal hardtop spokojnučko dávať dole a svetlá ostanú na ráme okna, resp. na svetelnej rampe...
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
http://www.4x4club.sk/pictures/upload.php
alebo vyskúšaj ich dať tak ako chceš, a daj si na kapotu sieťku, ako má pandík, vtedy sa to neleskne, ja to mám takto, a v pohode, hlavne ked je kapota zablatená, nemá sa čo lesknúť :-D

_________________
vek: 25
ex: Wrangler 2,5i
ex: Wrangler 4,0i
ex: Cherokee 4,0i
ex: Cherokee 2,5TD
ex: Cherokee 4,0i
ex: Cherokee 4,0i závodný špeciál
ex: Grand Cherokee 4,7 WJ cestná leštenka
now: Ford Explorer


Str, 14.11.2012, 23:46
Profil ICQ
Ťažký Profík

Registrovaný: Sob, 11.08.2012, 15:59
Príspevky: 477
Odpoveď s citáciou
Poslať 
No hej, ale presne to som pisal, ze hore nad okno trubky tahat urcite nechcem :) Cize zostavaju nejake tie spodne varianty...

S tou sietkou to mudro vravis, to neni odveci logika. Asi to tak aj spravim. Kde maju tie sietky na predaj ?

_________________
Obrázok


Str, 14.11.2012, 23:48
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon, 04.08.2008, 15:31
Príspevky: 1393
Bydlisko: Revúca
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Obrázok
Obrázok
Obrázok

_________________
vek: 25
ex: Wrangler 2,5i
ex: Wrangler 4,0i
ex: Cherokee 4,0i
ex: Cherokee 2,5TD
ex: Cherokee 4,0i
ex: Cherokee 4,0i závodný špeciál
ex: Grand Cherokee 4,7 WJ cestná leštenka
now: Ford Explorer


Str, 14.11.2012, 23:53
Profil ICQ
Pandík

Registrovaný: Pia, 02.10.2009, 22:33
Príspevky: 3315
Odpoveď s citáciou
Poslať 
http://www.allmetal.sk/Offroad-camping/ ... =sie%C5%A5

http://www.allmetal.sk/Offroad-camping/ ... 5%A5&pop=0


Str, 14.11.2012, 23:55
Profil
Ťažký Profík

Registrovaný: Sob, 11.08.2012, 15:59
Príspevky: 477
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Jo, tieto bocne dve svetla su dalsia moznost. Len najradsej by som to videl, napriklad aj u teba, ako to vyzera z kabiny. Napriklad ci to nezabera vyhlad v zatacke do boku, atd.. Lebo tie svetla su takto dost vysoko a zaberaju okno do boku [si len myslim, neviem].

A druha vec je ta, ze keby dam 6 svetiel, tak by som ich chcel spravit tak, aby sa zapinali po dvoch a tiez ich aj uhlovo nasmerovat zo strany na stranu, aby sa prelinali - rozumies ma :P

Ci to uz mam moc fantazmagorie ? :D

Edit: pandik, ta sietka je gumenna, hej ? to sa natahuje ?

_________________
Obrázok


Str, 14.11.2012, 23:58
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon, 04.08.2008, 15:31
Príspevky: 1393
Bydlisko: Revúca
Odpoveď s citáciou
Poslať 
no trošku to obmedzuje výhlad, ale to je daň za tie svetlá, na wrane tam proste idú a dávajú tomu taký zvláštny image. tu pán ich má raz také ako ja, a nejako mu to nevadí, účel to splní si myslím neskutočne. takéto dva ti vysvietia tolko čo tie maličké 6ks pod oknom, a tym aj tak dosť zabranuje kapota, tam sa hodia len tieto, alebo potom pracovné 2ks. na kraji kapoty alebo pod oknom pred kapotou natočené na strany. ty si ich napoj ako ty chceš, aj každu nepárnu spolu ked chceš :-D
Obrázok
Obrázok

_________________
vek: 25
ex: Wrangler 2,5i
ex: Wrangler 4,0i
ex: Cherokee 4,0i
ex: Cherokee 2,5TD
ex: Cherokee 4,0i
ex: Cherokee 4,0i závodný špeciál
ex: Grand Cherokee 4,7 WJ cestná leštenka
now: Ford Explorer


Štv, 15.11.2012, 0:08
Profil ICQ
OFFROAD Expert

Registrovaný: Uto, 17.04.2012, 18:31
Príspevky: 2589
Bydlisko: Vychod
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Daj neake sirokoziarice-okruhle s cirim sklom alebo plastom a daj do toho 2x100watovy xenon-sada-par stoji 90eur s dobierkou-myslim ,ze budu osadene H3 aleboH1 a RONTGENUJES a svieti to ako230watovy led panel za1000eur-skoda,ze niesi z vychodu-predviedol by som Ti to nazivo a namiesto kopec tych malych daj veseny dalekoziarice 1par a 1par pracovne-do toho staci aj55watovy xenon-H3-1par36eur a si vysmiaty ako leco :-D a pred tebou v noci-JASNY DEN :-D a nezabudny na cuvacky-1par pracovne55wat xenon a ver tomu,ze kocky ledkove stoja vela-asi 100eur-1kus,rychlo svietia-xenon dlhsie nabieha ale tie kocky 55watovy xenon presvieti! nevyhoda,ze musis kupit malu instalacnu krabicku na balasty ku xenonom -pri ledkach to odpada,cize ledky su pohodlnejsie na montaz,drahsie a sem tam neaka aj vypadava a xenon lacnejsi,pracnejsi na montaz sem tam odide balast-ale maju vyssiu svietivost


Štv, 15.11.2012, 0:12
Profil
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 128 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 9  Ďalší

Kto je on-line

Užívatelia prehliadajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron