Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Sob, 27.04.2024, 20:37
Dnes je sobota 27. apríla 2024, meniny má Jaroslav a zajtra Jarmila




Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 26 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2
 Nissan patrol k260 
Autor Správa
Učeň
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 28.10.2015, 21:52
Príspevky: 12
Bydlisko: Bratislava
Odpoveď s citáciou
Dakujem za uznanie ze sa všetkým páci [WHITE SMILING FACE]️ no stale netuším akú ma takéto auto hodnotu [WHITE SMILING FACE]️ tym ze je to uplne iná šálka kávy ako osobaku ktore mi prechádzajú rukami bežne . Viete mi poradiť akú hodnotu a kolko za auto v budúcnosti pýtať? [WHITE SMILING FACE]️


Odoslané z môjho iPhone cez Tapatalk


Ned, 01.11.2015, 12:14
Profil
Učeň
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 28.10.2015, 21:52
Príspevky: 12
Bydlisko: Bratislava
Odpoveď s citáciou
Tak patrol išiel s5 bývalému majiteľovi [WHITE SMILING FACE]️ zistilo sa ze je to kybel a nic co bolo povedané ze by malo byt. Auto zaujímavé základ možno slušný ale vyžaduje vačšiu investíciu ako sme si mysleli a mal vela skrytých vad.. Píšem aby náhodou ste vedeli ked ho uvidíte znova niekde na predaj [WHITE SMILING FACE]️ nuž som zvedavý co ďalšie bude ale tie offroady majú nieco do seba čiže môžeme čakať co pride [WINKING FACE]


Odoslané z môjho iPhone cez Tapatalk


Pia, 06.11.2015, 17:26
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia, 05.04.2013, 17:43
Príspevky: 1580
Bydlisko: Čierny Balog (Brezno)
Odpoveď s citáciou
mozes sa kusok rozpisat ? o ake vady sa jednalo ?

_________________
PREDAJ POUZITYCH ND NISSAN PATROL Y60
0915 526 286
Nissan Patrol GR Y61 2.8 TD troska podvihnute, Maxxis CC 37x12.5, navijaky, pevnostaky, zahradka, CB, lana, sekera a vsetko ostatne
EX:Opel Frontera 2.4i, Navijak 5,5t, MT31x10,5


Pia, 06.11.2015, 18:07
Profil
Ťažký Profík
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 01.12.2010, 23:14
Príspevky: 280
Bydlisko: plavecke podhradie
Odpoveď s citáciou
NO NAPIS...co su vacsie opravi....aby som vedel porovnat s mojoj jeepkou :smt023


Ned, 08.11.2015, 21:08
Profil
Učeň
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 28.10.2015, 21:52
Príspevky: 12
Bydlisko: Bratislava
Odpoveď s citáciou
Bolo hlavne povedané ze auto je vyvarene, je spoľahlivé a podobne veci. Pri odkrytí interiérového koberca hrdza, tiekol tam olej zo sineringu čiže motor von. Komplet všetky remene staré dopukane, nápravy bolo písané v inzeráte ze majú polyuretany ktore tam boli 4 nové ostatok vsetko state čapy staré tyčky vsetko povodne a nic nevymene tak ako bolo hovorené v inzeráte a osobne. Treba tam novú baterku ta je KO. cely interiér na novo lebo ten co tam je je otrasný všade diery po sroboch samorezkach a podobne. Príklad bolo písané ze v rámci zvýšenia su spravene aj hadičky a podobne no nic absolútne nic. Vsetko sériové hrdzavé. Nieco tak klepoce z ľavej strany . Vrzgaju pera ale to by som este bral ze Ok treba rozobrat a vyčistiť. A top gól bol ked sa automrozbehlo tak hučí prevodovka a od 3 vyššie pri preradovani 3,4,5 skrka synchrónny . Karburátor ktory tam je vobec ale vobec nespolupracuje s autom rano neštartuje za studena detto. Dáva ku tomu este jeden karburátor sériový ktory je tiež KO. Elektricky sytic zrušený je soraveny na lanko ktore samozrejme nie je čiže ked človek chce zapnúť sytic musi otvoriť kapotu a manuálne. Tak isto aj vypnúť. To su veci ktore som postupne spozoroval za 3 dni a ked sa hovorilo o skrytých vládach ako prevodovka a podobne majiteľ sa chcel vyhovoriť ze to je normálne a podobne a pár dni aj trvalo kým sa mu auto vrátilo lebo protestoval takze vedel očividne ze to je kybel [WHITE SMILING FACE]️ ja len aby ste si dali pozor. Základ možno slušný ale tak komplet za 1500 EUR a nie za sumu ktorú si on predstavuje


Odoslané z môjho iPhone cez Tapatalk


Pon, 09.11.2015, 13:30
Profil
Učeň
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 28.10.2015, 21:52
Príspevky: 12
Bydlisko: Bratislava
Odpoveď s citáciou
Nehovoriac o Tom ze na fotkách je fakt pekne ale v realite je to o niečom inom . No toho som sa ja nebal kedze mam blízko ku lakovaniu.


Odoslané z môjho iPhone cez Tapatalk


Pon, 09.11.2015, 13:32
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Ned, 31.03.2013, 19:37
Príspevky: 2118
Bydlisko: Lipt. Mikuláš
Odpoveď s citáciou
Väčšinu týchto vecí sa dá odhaliť pri obhliadke. Ale ako to býva, človek sa "zamiluje" na prvý pohľad a až keď "vytriezvie", tak si uvedomí čo vlastne kúpil.

Inak, koľko za to chce? Ak to nieje tajomstvo.

_________________
...Respect Nature...
Som označený za extrém, pretože milujem svoju zem!


Pon, 09.11.2015, 13:43
Profil
Začínajúci koumák
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon, 17.11.2008, 9:40
Príspevky: 143
Bydlisko: okr.Levice
Odpoveď s citáciou
Tiez ma zaujima cena...
Vrzganie, znackovanie teritoria, buchot, klepot a ktomu ten "vymazleny" interier...
Vytaj vo svete offroadu :smt023 :D

_________________
Land Rover DiscoveryII TD5
VW Caravelle T5


Pon, 09.11.2015, 16:32
Profil
Učeň
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 28.10.2015, 21:52
Príspevky: 12
Bydlisko: Bratislava
Odpoveď s citáciou
Jedna vec je svet offroadu a ďalšia ked je nieco poriadne spravene [WINKING FACE] tuším chce okolo 4 a nebojí sa pýtať 5000 co je prehnane . Luther hej da sa ale ked obhliadka je na pumpe a nie v servise tažko posúdiť niekedy si človek myslite veriť je fajn ale napokon sa to nevypláca. A ďalšia vec je to chalanisko co ma 19 rokov tak si vies predstaviť [FACE WITH TEARS OF JOY] všade samé ledky studené spoje a podobne. Ako mne to nevadilo sak neni problém to vytrhať ale tak stačí ked človek vidí fotku tapaciru pred a vie si predstaviť co za fuserinu to je. A ked sa staral o celé auto jak spravil tapacire a podobne dakujem pekne.


Odoslané z môjho iPhone cez Tapatalk


Pon, 09.11.2015, 16:58
Profil
Začínajúci koumák
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 23.10.2014, 20:05
Príspevky: 123
Bydlisko: Žilina
Odpoveď s citáciou
tu som ho nasiel ze ho predava zase http://auto.bazos.sk/inzerat/55016164/Nissan-Patrol-K260-PREDAMVYMENIM-VIDEO.php a
http://nissan-patrol.autobazar.eu/30-hard-top-id8065803.html

Ja osobne by som na inzerat takehoto typu urcite nereagoval, vidno na tom ako to napisal, zee auto nebude uplne v poriadku, aj ked na fotkach vyzera fakt pekne.

Ja ked som kupoval svoje, tak som mal z neho kus zmiesane pocity, ale neskor som si ho riadne oblubil a som z neho cim dalej tym viac nadseny. Dokonca pri kupe ma majitel upozornil na vady ake to auto ma, s odstupom casu som ani na ine vady nedosiel. Dokonca majitel mi dal auto u svojho znameho na zdvihak, aby som si ho mohol poriadne obhliadnut. Fakt seriozny pristup.

_________________
Toyota Landcruiser 90 3,4i 24v V6 +LPG


Pon, 09.11.2015, 22:23
Profil ICQ
Učeň
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 28.10.2015, 21:52
Príspevky: 12
Bydlisko: Bratislava
Odpoveď s citáciou
Veď to aspon mame skúsenosť a vy viete ze ruky prec [WHITE SMILING FACE]️


Odoslané z môjho iPhone cez Tapatalk


Uto, 17.11.2015, 12:52
Profil
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 26 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2

Kto je on-line

Užívatelia prehliadajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na: