Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Štv, 28.03.2024, 12:35
Dnes je štvrtok 28. marca 2024, meniny má Sona a zajtra Miroslav




Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 19 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2
 moje aro m461 
Autor Správa
Učeň

Registrovaný: Ned, 18.02.2018, 20:14
Príspevky: 23
Bydlisko: Namestovo
Odpoveď s citáciou
takže moje aro malo motor uz dost slabé tlaky voda unikala boli prasknute prsia pri vodnej pumpe celkovo to nebolo ono ,.. zohnal som od kamaráta celého forda transita 2,5td 66kw cele pojazdné z elektrickým čerpadlom lucas cav take novy darca organov pre moje aro :)
Obrázok 
Obrázok 
Obrázok 
Obrázok 
motor sa upravil eger ventil ven atd vetsie turbo k04 nahradilo k26 z fiata cromy mechanice čerpadlo bosch taktiež upravena dávka paliva ,..prehodenie upravenej olejovej vane zo starého motora nove rozvody olej atd ,..
osádzanie motora
Obrázok 
turbo k26 Obrázok 
original brzdovy a spojkovy valec ven spojka na lanko posilovac brzd hlavny valec tiez z transita
Obrázok 
Obrázok 
uprava riadenia Obrázok 
Obrázok 
Obrázok 
prerabanie na kotucove brzdy
Obrázok 
Obrázok 
Obrázok 
Obrázok 
Obrázok 
Obrázok 
brzdové strmene som pouzil tiež z transita dvojpiestove a kotuč som kupoval podla roztoče a hrubky ktoru som potreboval samozrejme ho bolo treba malinko upravit ,.. kotuc a este aj rozsirovacia podložka 50mm zapojil som len predne brzdy lebo vzadu mi padal tlak az tak ze sa to nedalo natlakovat ,.. ale nema problem zabrzdiť flekom konečne to poriadne brzdi ,...

_________________
Aro m461 ford 2.5td turbo fiat croma 1.5b bosch cerpadlo upravena davka paliva . mechanicky navijak domacej výroby. Pridavna robur pto. zadna uzavierka otacana predna naprava. full hydro ..Momentalne rozbehnuty druhy projekt aro m461 na akcie ;)


Uto, 22.01.2019, 17:00
Profil
Učeň

Registrovaný: Ned, 18.02.2018, 20:14
Príspevky: 23
Bydlisko: Namestovo
Odpoveď s citáciou
Obrázok 
prerabanie uchitov pridavnej prevodovky mal som to na silent blokoch a vobec sa mi to nepacilo trhalo to pridavnov prevodovkov dost takye som sa royhodol to dat na panelovu gumu 2cm hrubka a teraz sa ani nehne :-D
Obrázok
Obrázok
Obrázok  
Obrázok 
Obrázok
Obrázok  
Obrázok 
Obrázok 
Obrázok 
Obrázok 

_________________
Aro m461 ford 2.5td turbo fiat croma 1.5b bosch cerpadlo upravena davka paliva . mechanicky navijak domacej výroby. Pridavna robur pto. zadna uzavierka otacana predna naprava. full hydro ..Momentalne rozbehnuty druhy projekt aro m461 na akcie ;)


Uto, 22.01.2019, 17:19
Profil
Učeň

Registrovaný: Ned, 18.02.2018, 20:14
Príspevky: 23
Bydlisko: Namestovo
Odpoveď s citáciou
novy motor ma fakt dost prekvapil ako krásne ide len ako rychlo odpáli a ten výkon oproti starej 2,5 ten bol neporovnatelný. motor sa este poladil a ide fakt slušne :)  
Obrázok 
Obrázok 
Obrázok 
Obrázok 
Obrázok 
Obrázok 
keď som to cele spravit ze už to bolo ako tak len sadnut a bláznit sa tak som pri to blazneny v noci trafil tak vyše pol metrovú medzu tak minimálne v 70km a vyohybal som celu nápravu takže som musel druhu nápravu otáčať na novo prekrucat brzdy riadenie atd skladať nove listy lebo ich utalo :D pera som poskladal nahodil zvisle capy vybilo atd naprava dokonca aj popraskala atd uz sa to nedalo tak ľahko spravit lebo bola náprava ohnuta ,...
Obrázok 
Obrázok 
Obrázok 
Obrázok 
Obrázok 
Obrázok 
Obrázok 
 a aro jazdilo zas ďalej

_________________
Aro m461 ford 2.5td turbo fiat croma 1.5b bosch cerpadlo upravena davka paliva . mechanicky navijak domacej výroby. Pridavna robur pto. zadna uzavierka otacana predna naprava. full hydro ..Momentalne rozbehnuty druhy projekt aro m461 na akcie ;)


Uto, 22.01.2019, 17:30
Profil
Učeň

Registrovaný: Uto, 02.12.2008, 13:32
Príspevky: 35
Bydlisko: Podkonice
Odpoveď s citáciou
Pekná práca, čaká ma niečo podobné. Prosím ťa nemáš nejaký výkres príruby z redukčnej robur 8 dier na aro uaz kardan ten 4 dier. presne tak ako to máš ty. Ďakujem


Pon, 13.11.2023, 10:29
Profil
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 19 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2

Kto je on-line

Užívatelia prehliadajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na: