Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Štv, 28.03.2024, 14:27
Dnes je štvrtok 28. marca 2024, meniny má Sona a zajtra Miroslav




Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 50 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4
 Panďaas sa vracia! 
Autor Správa
Učeň
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon, 29.01.2018, 20:15
Príspevky: 41
Bydlisko: Námestovo
Odpoveď s citáciou
Vyšpekulovane zakončenie hlavnej prevodovky s vitari spolu zo samuraiackou pridavkou 4:16.

Tisichran sedí treba ho zasunúť nadoraz na kardane samuraiackom ten krycí krúžok odpíliť a kúpiť gufero s menším vnútorným otvorom kedže ma samuraiacký kardan menši priemer toho puzdra :twisted: :roll:
Obrázok 
Obrázok 
Obrázok 

Vo finalé by to malo takto vypadať :P

Obrázok 


Sob, 15.02.2020, 21:31
Profil
Učeň
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon, 29.01.2018, 20:15
Príspevky: 41
Bydlisko: Námestovo
Odpoveď s citáciou
Už by to chcelo aj na kolesa postaviť :-D
Obrázok 
Obrázok 
Obrázok 
Obrázok 


Sob, 15.02.2020, 21:41
Profil
Učeň
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon, 29.01.2018, 20:15
Príspevky: 41
Bydlisko: Námestovo
Odpoveď s citáciou
Obrázok 
Nastaviteľne panhardký pre pripadnú možnosť zarovnania náprav bez prerabania pri zvyšeni zniženi auta :-)

Obrázok 
Obrázok 
Trebalo trochu upraviť držiak motora kedže balenacke zvody robili šarapatu a problémy s miestom a otáčať ich do hora je blbosť aj kupovať vitarácke keď sa to dá takto vyšpekulovať :shock: 8-) 8-)
Obrázok 
Nejak takto 8-) :smt007


Sob, 15.02.2020, 22:04
Profil
Ťažký Profík
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 22.03.2012, 23:30
Príspevky: 428
Bydlisko: Rožňava
Odpoveď s citáciou
A ten krátky kardan medzi hlavnou a prídavnou prevodovkou je jeden kus , alebo je rozdelený? Na obrázku to nie je vidno.

_________________
ARO 10,ARO 10, Asia Rocsta, JEEP YJ, TJ, JK

https://plus.google.com/u/0/photos/1180 ... 5400496177


Uto, 18.02.2020, 11:57
Profil
Učeň
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon, 29.01.2018, 20:15
Príspevky: 41
Bydlisko: Námestovo
Odpoveď s citáciou
No je pevný ale chodi v tisíc hrane. :D Takže Fogy rozmýšlal som to dať na ložisko na pevno ale vedel som že ako pracujú prevodovky na silentblokoch musí mať chod. :shock: Tak zakončenie tej prevodovky je ták že na vstupe kardanu je gufero(semering) a original samuraiacky kardan sa skráti a tisíc hrán sedi do vitarackej prevodovky ale musi sa zasunuť dosť dnu takže je potrebne ten ochranný plechový krúžok čo má samurai opíliť a,nie za tím guferom nieje hneď vnútro prevodovky ale taká prázdna komora s tou ossou a potom až ide prevodovka :twisted: :roll: Fotky motor už osadený nemohol som to spojiť s druhou stranou šašov pretože by mi zavadzal kardan a kebýže to dám nižšie A-rameno my buchalo do toho tak som to vyriešil takto keď to vystužím tak by to malo pohode udržať :mrgreen:
Obrázok 
Obrázok 


Str, 19.02.2020, 21:34
Profil
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 50 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4

Kto je on-line

Užívatelia prehliadajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na: