Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Ned, 12.05.2024, 4:48
Dnes je nedela 12. mája 2024, meniny má Pankrác a zajtra Servác




Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 53 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4  Ďalší
 TOYOTA 4RUNNER by peterB 
Autor Správa
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon, 04.12.2006, 15:26
Príspevky: 1254
Bydlisko: Trenčín
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Peto chcel som s tebou hodit rec ale pocas presunu z brodenia smerom na Nemsovu som sa musel odpojit. No co pokecame niekedy inokedy a budes mat aspon viac svojich skusenosti na rozdavanie :P
Ako si bol spokojny s vykonom 4 runnera v terene po Nemsovej?

_________________
na cestach umiera cim dalej tym viac ludi...budem radsej jazdit po chodniku...
Nikdy nesúper s blbcom.
Stiahne Ťa na svoju úroveň a tam Ťa prevalcuje svojimi skúsenosťami....
"Byť človekom nie je fakt, ale možnosť ..."


Pon, 01.01.2007, 21:02
Profil ICQ
OFFROAD Expert

Registrovaný: Str, 13.12.2006, 23:17
Príspevky: 667
Bydlisko: Nitra
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Jasne, napr. 13teho chcem ist do Stupavy. No ako som bol spokojny ? Teda vsetko super - aspon na co som si trufol. Zda sa mi ze tie Yokohama gumy su celkom fajn - maju dobry zaber v snehu, na tej strkohline to tiez bolo fajn. Jedine co som stale "pocitoval" bolo tazne - pri kazdej prilezitosi som oral :). Tak ale to moze byt aj vyhoda ze si to odnieslo ono a nie naraznik, beriem to ako taku poistku - ked uz ide do tuheho tak si to odnesie ono - akurat to v aute trosku pocitis :). Pokial ide o motor - musim si uz konecne skusit sa odviest s niekym inym napr. vo vode alebo strku alebo tak - niekde kde sa ide na redukcii . Zatial to tento 3liter zvlada super ma dostatocnu rezervu - neviem co by robil mensi objem ten 2,5litrovy, alebo diesel , ale tomuto ked slapnes tak s tym nema problem, skor sa zacnes na trojke zahrabavat ako by motor nevladal ... . Ked to tak zhrniem po mojej druhej akcii - najazdovy uhol to ma fakt dobry - predok som este nepocul :))) , zadok je asi tiez dobry - akurat to tazne. Okno ktore mi minule padalo sa uz tak zanieslo blatom ze prezmenu ide tazko otvarat :) - tu som aj dospel k nazoru ze s tym nebudem nic robit - to by ziadny motor neutiahol alebo by som musel pred kazdym otvorenim okna ho najprv umyt od blata :) . Checl by som uz konecne vyskusat nejaky prejazd bahienkom - nejak sme sa k tomu este nedostali :).


Pon, 01.01.2007, 21:20
Profil
Odpoveď s citáciou
Poslať 
peterB: myslim , ze v Stupave si toho bahna uzijes celkom dost ... :D a hlavne po dnesnom dazdi a urcite este prsat,alebo znezit bude ... tak si tam skusis aj nejake brody , ak si trufnes :)


Pon, 01.01.2007, 21:36
OFFROAD Expert

Registrovaný: Str, 13.12.2006, 23:17
Príspevky: 667
Bydlisko: Nitra
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Ak ma bude mat kto vytiahnut - urcite si skusim hranicu co to da - cize pojdem do toho az pokial nezapadnem nacisto - treba vediet co to zvladne , nie ? ;)


Pon, 01.01.2007, 22:51
Profil
Odpoveď s citáciou
Poslať 
peterB píše:
Ak ma bude mat kto vytiahnut - urcite si skusim hranicu co to da - cize pojdem do toho az pokial nezapadnem nacisto - treba vediet co to zvladne , nie ? ;)


Ja ta s Patrolom vytiahnem :wink: a vyhoda Stupavy je v tom, ze s Risom sme domaci ... takze on ma svoje prostriedky a ja tiez dokazem zohnat nejake to pomaly 10tonove skoro najvacsie JCBcko keby doslo na najhorsie :-D


Pon, 01.01.2007, 22:59
OFFROAD Expert

Registrovaný: Str, 13.12.2006, 23:17
Príspevky: 667
Bydlisko: Nitra
Odpoveď s citáciou
Poslať 
No dufam ze to zas potrebovat nebudeme - budem sa snazit zapadnut tak elegantne :))))))))


Pon, 01.01.2007, 23:03
Profil
Odpoveď s citáciou
Poslať 
S tym tam problemy nebudes mat ... skor horsie bude ked zapadnem ja na Patrole ... kto mna vytiahne ? ? ? :shock: :? takze ja sa budem snazit nezapadnut :-)


Pon, 01.01.2007, 23:04
OFFROAD Expert

Registrovaný: Str, 13.12.2006, 23:17
Príspevky: 667
Bydlisko: Nitra
Odpoveď s citáciou
Poslať 
No kto bude na "suchu" , ci myslis ze ked uz ty zapadnes tak nieto pomoci ?


Pon, 01.01.2007, 23:06
Profil
Odpoveď s citáciou
Poslať 
peterB píše:
No kto bude na "suchu" , ci myslis ze ked uz ty zapadnes tak nieto pomoci ?


Jedine navijak ... alebo Patrol ... neviem ci by ma niekto lahsi jak ja dokazal vytiahnut ... ale ved ked sa stane mozeme skusit :-D ja sa toho nebojim , v najhorsom budem lopatovat , no boze :lol:
Gurtne mam nachystane v kufri , takze mozeme ist :P


Pon, 01.01.2007, 23:10
Koumák
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon, 01.01.2007, 23:11
Príspevky: 175
Bydlisko: Nitra
Odpoveď s citáciou
Poslať 
no uz sa velmi tesim, ako sa dozvedam 13teho si dam bahenny kupel co? :twisted:

_________________
Nie som povinná byť taká, aká by som podľa ostatných mala byť. Je to ich omyl, nie moje zlyhanie.


Pon, 01.01.2007, 23:20
Profil ICQ
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Jasne ... budes ako v kupeloch :-D


Pon, 01.01.2007, 23:25
Pajero compatibile
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon, 09.10.2006, 11:04
Príspevky: 2172
Bydlisko: Licavca City
Odpoveď s citáciou
Poslať 
majaNR píše:
no uz sa velmi tesim, ako sa dozvedam 13teho si dam bahenny kupel co? :twisted:

- ejha, nežné pohlavie, vitaj medzi drsňákmi - tuším budeme slušnejší :smt118 :smt145

_________________
:smt017 Krásnu blondínu, abo nadupaný off????? ..... :smt115 Poradím sa s tou brunetou v mojom pajero šport!!!!!... :smt025


Pon, 01.01.2007, 23:26
Profil
Koumák
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon, 01.01.2007, 23:11
Príspevky: 175
Bydlisko: Nitra
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Xader píše:
Jasne ... budes ako v kupeloch :-D

bol si uz v kupeloch kde ma bahno teplotu 3 stupne nad nulou ? :shock: :smt070 :wink:

_________________
Nie som povinná byť taká, aká by som podľa ostatných mala byť. Je to ich omyl, nie moje zlyhanie.


Pon, 01.01.2007, 23:35
Profil ICQ
Odpoveď s citáciou
Poslať 
majaNR píše:
Xader píše:
Jasne ... budes ako v kupeloch :-D

bol si uz v kupeloch kde ma bahno teplotu 3 stupne nad nulou ? :shock: :smt070 :wink:


Nie , ale v Stupave take "kupele" okusi kto si trufne :-)

Ja chodim niekedy na vikendy do Piestan,alebo do Teplic a tam to ma teplotu nieco cez 30° ... ufff :smt085


Pon, 01.01.2007, 23:44
Koumák
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon, 01.01.2007, 23:11
Príspevky: 175
Bydlisko: Nitra
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Xader píše:

Nie , ale v Stupave take "kupele" okusi kto si trufne :-)

Ja chodim niekedy na vikendy do Piestan,alebo do Teplic a tam to ma teplotu nieco cez 30° ... ufff :smt085


s patrolom sa ti musi potom tazko liezt z bazenu :-D :-D :-D

_________________
Nie som povinná byť taká, aká by som podľa ostatných mala byť. Je to ich omyl, nie moje zlyhanie.


Pon, 01.01.2007, 23:55
Profil ICQ
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 53 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4  Ďalší

Kto je on-line

Užívatelia prehliadajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na: