Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Ned, 28.04.2024, 14:20
Dnes je nedela 28. apríla 2024, meniny má Jarmila a zajtra Lea




Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 144 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10  Ďalší
 Moje malinké rybárske autíčko - Pajero 
Autor Správa
Ťažký Profík
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia, 30.11.2007, 22:19
Príspevky: 490
Bydlisko: Nové Zámky
Odpoveď s citáciou
Poslať 
MIrec01 píše:
To to je leštenka :!:


Tá leštenka by ti dala na frak :smt047

_________________
Off road Nové Zámky LOSOS http://www.4x4nz.sk/
Mitshubishi L200 zvíšená , navyják,cb,gurtna,šnorchel a iné maličkosti aké majú mat naši miláčkovia.


Str, 23.07.2008, 18:10
Profil
Začínajúci koumák
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia, 11.07.2008, 10:08
Príspevky: 140
Bydlisko: Marianka
Odpoveď s citáciou
Poslať 
teslo píše:
podla fotiek sa mi zda, ze tam mas origo naraznik aj s ramom. Ak je to tak, tak by mal ram( alebo naraznik...uz neviem) mat origo miesto na instalaciu navijaku...tzn. nemusis nic nejako brutalne riesit a spulka Ti tam vojde ako rit na serbel( kamarat si tam dal 12000lbs cinu). Dokonca montazne otvory sedeli presne.


Je to originál, ale na uchytenie toho navijáku som este velmi nekukal. Ja mám na to takého šikovného mechanika, tak to neriešim. :) Ale špekulujem tam dať pevnostňáky, tak určite budú upravené na to aby tam navijáčik sadol ako tá riť na ten šerbel! :smt150

_________________
Mitsubishi Pajero 2,5 TD, BF Goodridge M/TR 31 x 10,5 x R15,OLDMAN EMU, ťažné 2,8 t, gurtňa 6m 4tony, prídavné svetlá, naviják 12000 lbs


Štv, 24.07.2008, 7:40
Profil
Začínajúci koumák
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia, 11.07.2008, 10:08
Príspevky: 140
Bydlisko: Marianka
Odpoveď s citáciou
Poslať 
LOSOS píše:
MIrec01 píše:
To to je leštenka :!:


Tá leštenka by ti dala na frak :smt047


Opatrne prosím, jedná sa o historický kus. To pajerko je rok výroby 88, takže opatrne s ním. Není to žiaden pretekár, ale zatial ma nenechalo nikde a podla mojich skúseností to prejde ozaj vela. Hlavne kto pozná to skvelé mazľavé blatko pri rieke morave vie o čom hovorím. Tam už stroskotali iné koráby.

_________________
Mitsubishi Pajero 2,5 TD, BF Goodridge M/TR 31 x 10,5 x R15,OLDMAN EMU, ťažné 2,8 t, gurtňa 6m 4tony, prídavné svetlá, naviják 12000 lbs


Štv, 24.07.2008, 7:50
Profil
Ťažký Profík
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon, 09.10.2006, 16:11
Príspevky: 409
Bydlisko: Bratislava
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Freddy píše:
Je to originál, ale na uchytenie toho navijáku som este velmi nekukal. Ja mám na to takého šikovného mechanika, tak to neriešim. :) Ale špekulujem tam dať pevnostňáky, tak určite budú upravené na to aby tam navijáčik sadol ako tá riť na ten šerbel! :smt150


Predok ma podla mna toto Pajero velmi vydareny, takze mozno by uvazoval iba nad upravou( spevnenim) existujuceho. Najazdovy uhol vpredu mas tiez celkom dobry, takze tam vela neziskas.
Vzadu je situacia ina. Tam naraznik dostava dost na frak( aspon kamaratov). Tam sa naozaj oplati nieco poriesit. Hlavne tie rozne casti naraznika trcia dost von a nemuseli by.

_________________
Range Rover farma :)


Štv, 24.07.2008, 8:12
Profil
Začínajúci koumák
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia, 11.07.2008, 10:08
Príspevky: 140
Bydlisko: Marianka
Odpoveď s citáciou
Poslať 
teslo píše:
Freddy píše:
Je to originál, ale na uchytenie toho navijáku som este velmi nekukal. Ja mám na to takého šikovného mechanika, tak to neriešim. :) Ale špekulujem tam dať pevnostňáky, tak určite budú upravené na to aby tam navijáčik sadol ako tá riť na ten šerbel! :smt150


Predok ma podla mna toto Pajero velmi vydareny, takze mozno by uvazoval iba nad upravou( spevnenim) existujuceho. Najazdovy uhol vpredu mas tiez celkom dobry, takze tam vela neziskas.
Vzadu je situacia ina. Tam naraznik dostava dost na frak( aspon kamaratov). Tam sa naozaj oplati nieco poriesit. Hlavne tie rozne casti naraznika trcia dost von a nemuseli by.


A navyše sú v tom zadnom nárazníku dosť naprd umiestnené hmlové svetlá a ked človek trošku brodí v blatku a podobne, tak to všetko hádža akurát na elektriku a podobne(strašne naprd sa to blato odtiaľ vyškrabuje). Dokonca mám jeden bok na nárazníku aj utrhnutý, tak preto tam chcem dať niečo iné, hlavne pevnejšie. Zadný nájazdový uhol mám dosť zmenšený aj hlavne tažnému. Dokonca predchádzajúci majiteĺ ho nechal napísať na 2,8tony, čo je dooosť dobré. Neviem síce čo to spraví ked toľko aj potiahnem(ten kraťák sa asi dobre rozhúpe), ale je dobré mať zapísané aj viac, nikdy nevieš čo príde. :) A predný tiež dáme nejaký nový, tento už má čo to za sebou. Jeden známy sa mi ponúkol že keď bude mať čas, tak to porobíme, spolu aj so záhradkou. Len musím niekde zohnať origoš úchyty na ňu.

_________________
Mitsubishi Pajero 2,5 TD, BF Goodridge M/TR 31 x 10,5 x R15,OLDMAN EMU, ťažné 2,8 t, gurtňa 6m 4tony, prídavné svetlá, naviják 12000 lbs


Štv, 24.07.2008, 8:58
Profil
Mitsubishi Man
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 10.01.2007, 22:54
Príspevky: 1375
Bydlisko: Púchov
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Freddy predný pevnosťák by som v Tvojom prípade neriešil,ako píše Teslo vpredu to Pajerko je v pohode,zbytočne zaťažíš p.tlmiče.Ale v zadu naozaj niečo porieš lebo tie zadné bočné rohy odchádzajú ako prvé. :wink:

_________________
Každý raz začínal!Nemalo by sa na to zabúdať!
Offroad nie je o autách,ale o ľuďoch!


Štv, 24.07.2008, 9:22
Profil
Recyklovaný teaneger
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto, 26.12.2006, 17:21
Príspevky: 3601
Bydlisko: MY/BA
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Inak pekný držiak záhradky by mal mať v ponuke aj Rado:
viewtopic.php?t=4348

Obrázok

_________________
JAK BY TADY BYLO KRÁSNE, KDYBY SEM TU NEBYL JÁ.Obrázok


Štv, 24.07.2008, 9:27
Profil
Začínajúci koumák
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia, 11.07.2008, 10:08
Príspevky: 140
Bydlisko: Marianka
Odpoveď s citáciou
Poslať 
[quote="Kapo"]Inak pekný držiak záhradky by mal mať v ponuke aj Rado:
viewtopic.php?t=4348

nevypáda špatno, mal by som asi kontaktovať výrobcu, ale videl som aj origoš, 4 ks stáli nejakých 800 Sk.

_________________
Mitsubishi Pajero 2,5 TD, BF Goodridge M/TR 31 x 10,5 x R15,OLDMAN EMU, ťažné 2,8 t, gurtňa 6m 4tony, prídavné svetlá, naviják 12000 lbs


Štv, 24.07.2008, 10:13
Profil
Začínajúci koumák
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia, 11.07.2008, 10:08
Príspevky: 140
Bydlisko: Marianka
Odpoveď s citáciou
Takže niekde nastala chybička a to malé zadné odsúvacie okienko mám teraz z plexiskla. Nemáte niekto doma nejaké zvyšné v stodole?? :) Jedná sa o okienko zo strany spolujazdca. Díky moc.

_________________
Mitsubishi Pajero 2,5 TD, BF Goodridge M/TR 31 x 10,5 x R15,OLDMAN EMU, ťažné 2,8 t, gurtňa 6m 4tony, prídavné svetlá, naviják 12000 lbs


Štv, 31.07.2008, 13:46
Profil
koumák

Registrovaný: Pia, 28.12.2007, 0:25
Príspevky: 1358
Bydlisko: Banska Bystrica
Odpoveď s citáciou
Poslať 
LOSOS píše:
MIrec01 píše:
To to je leštenka :!:


Tá leštenka by ti dala na frak :smt047


Nemyslim si to :-)
A preco no lebo medveď :-)

_________________
viewtopic.php?f=4&t=3491&hilit=moj+samik
viewtopic.php?t=9904&postdays=0&postorder=asc&start=0
Nerob si starosti s tým, čo si o tebe myslia iní. Tí majú dost
starostí s tým, čo si o nich myslíš ty.


Štv, 31.07.2008, 14:41
Profil ICQ
Začínajúci koumák
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia, 11.07.2008, 10:08
Príspevky: 140
Bydlisko: Marianka
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Nežerte se a neperte se. Každé auto má svoje + aj -.
Napríklad výhodou Samíka je celková hmotnosť, preskáče aj krista, ale co sa týka komfortu, tak v serii je to niečo hrozné(moj názor - tak ma prosím samuraiovia neukamenujte). Skáče to, tvrdé to je, proste platničky si užili svoje, mal som to asi dva mesiace doma. Navyše tá 1,3 motor mne na moje účely nestačila. Ale prejde toho fakt to auto dosť, to uznávam, ale tahat vozík sa mu nechcelo a nejak sa pri tom zajakával. Preto som vsadil na tohto myšiaka, tento staručký ma navyše dobre odpruženú vodičovú sedačku(nastelujes váhu vodiča a len sa pohupuješ), proste mňam. Moj zadok a ja sa v nom citime dobre, a to je hlavné. :) A tiež toho toto autíčko zvládne docela dosť, minulý týždeň som si na vozíku z lesa doviezol cca 3metre dreva naraz, takže koník to je dobrý. Len fakt mu nedávam brutálne knedle, chcem aby mi aspon nejaký ten ročik vydržalo a trošku mi toho dreva a moju maličkosť na rybky povozilo.

_________________
Mitsubishi Pajero 2,5 TD, BF Goodridge M/TR 31 x 10,5 x R15,OLDMAN EMU, ťažné 2,8 t, gurtňa 6m 4tony, prídavné svetlá, naviják 12000 lbs


Štv, 31.07.2008, 15:28
Profil
koumák

Registrovaný: Pia, 28.12.2007, 0:25
Príspevky: 1358
Bydlisko: Banska Bystrica
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Dobre si napisal :smt023 Mne osobne sa paci to tvoje afticko len ja mam rad vysokoobrátkovi motor cize samik ma prednosť a vela veci tam pripasujem z inych lacnych tipov aut heee :-)

_________________
viewtopic.php?f=4&t=3491&hilit=moj+samik
viewtopic.php?t=9904&postdays=0&postorder=asc&start=0
Nerob si starosti s tým, čo si o tebe myslia iní. Tí majú dost
starostí s tým, čo si o nich myslíš ty.


Štv, 31.07.2008, 20:17
Profil ICQ
Začínajúci koumák
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia, 11.07.2008, 10:08
Príspevky: 140
Bydlisko: Marianka
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Ty vysokoobrátkové, ja mám radšej traktorky, co si len tak pradú a žerú a žerú a žerú. Ten Tvoj samuraiko vyzerá dost dobre, ale na moje potreby je lepšie toto pajerko. Uz dlhšie sa chystám nafotit ho v teréne, ale nejako je stále málo mazlavo. Inač mimochodom som bol aj "hrdým" vlastníkom ARO 242. Tiež toho zvládlo vela, dokonca na tých galuskách co som tam mal obuté, ale také pojazdné fitnesko som doma ešte nemal. Zena, ked auto stálo na mieste volantom ani neotočila, ja som mal tiez problémy, ked som sz toho vystúpil, tak som sa radsej ani vyčúrať nešiel, bál som sa že si ho ušklbnem. Skvosty typu štartér Bendix a geniálne umiestnené výfukové potrubie tu radšej ani nespomínam. Mal som to auto pol roka a výfukové som menil 3x, kedže v lese stačila malá halúzka a už som išiel s rachotom.

_________________
Mitsubishi Pajero 2,5 TD, BF Goodridge M/TR 31 x 10,5 x R15,OLDMAN EMU, ťažné 2,8 t, gurtňa 6m 4tony, prídavné svetlá, naviják 12000 lbs


Pia, 01.08.2008, 7:14
Profil
Začínajúci koumák
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia, 11.07.2008, 10:08
Príspevky: 140
Bydlisko: Marianka
Odpoveď s citáciou
Konečne to vyzerá k svetu, len ktorý hnup to bude umývat? :)
Zas som v tom zrejme sám! :shock:
Ale po tom pekne mazlavom blatku to bola uplna paráda, dokonca som absolvoval aj drobné brodenie(miesto umývania), ale nepomohlo to moc! :)

Obrázok

_________________
Mitsubishi Pajero 2,5 TD, BF Goodridge M/TR 31 x 10,5 x R15,OLDMAN EMU, ťažné 2,8 t, gurtňa 6m 4tony, prídavné svetlá, naviják 12000 lbs


Uto, 10.03.2009, 18:06
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Str, 18.10.2006, 1:17
Príspevky: 2388
Bydlisko: Zálesie
Odpoveď s citáciou
Freddy píše:
... dokonca som absolvoval aj drobné brodenie(miesto umývania), ale nepomohlo to moc! :)


Keď chceš auto umyť pri brodení, musíš ísť brodiť do Tagliamenta. Tu u nás Ti to nepomôže. :smt077

_________________
Nissan Patrol GR Y60 "Listnatý les" :smt159

http://www.aloha.sk/
http://www.excursion.sk/
http://picasaweb.google.sk/michi4x4


Uto, 10.03.2009, 18:59
Profil WWW
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 144 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10  Ďalší

Kto je on-line

Užívatelia prehliadajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na: