Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Štv, 28.03.2024, 22:38
Dnes je štvrtok 28. marca 2024, meniny má Sona a zajtra Miroslav




Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie.  [ Príspevkov: 26 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2
 Xader a ako sa veci maju 
Autor Správa
Legenda Offroadu

Registrovaný: Pon, 20.11.2006, 12:05
Príspevky: 1316
Bydlisko: Wychod
Poslať 
Xader píše:
Cicooooooooooooooooooooooo zdúúúr , ta ako na vychodze ? ;-) Patrol slape ? :lol:

Juuj, ale sa ti tesim! No na Vychodze dobre jak furt, len Patrol cosi strajkuje, nechce pridavat plyn. Ale o tom pisem inde.


Uto, 19.06.2007, 22:27
Profil
Začínajúci koumák
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto, 19.06.2007, 17:51
Príspevky: 135
Bydlisko: BA
Poslať 
cico píše:
Xader píše:
Cicooooooooooooooooooooooo zdúúúr , ta ako na vychodze ? ;-) Patrol slape ? :lol:

Juuj, ale sa ti tesim! No na Vychodze dobre jak furt, len Patrol cosi strajkuje, nechce pridavat plyn. Ale o tom pisem inde.


Mas tam naftu ? :lol: ja mam uz nove spojku , tak sa vytesujem. Uz len volnobezky nahodit a je to ok :-D


Uto, 19.06.2007, 22:31
Profil
Legenda Offroadu

Registrovaný: Pon, 20.11.2006, 12:05
Príspevky: 1316
Bydlisko: Wychod
Poslať 
Xader píše:
cico píše:
Xader píše:
Cicooooooooooooooooooooooo zdúúúr , ta ako na vychodze ? ;-) Patrol slape ? :lol:

Juuj, ale sa ti tesim! No na Vychodze dobre jak furt, len Patrol cosi strajkuje, nechce pridavat plyn. Ale o tom pisem inde.


Mas tam naftu ? :lol: ja mam uz nove spojku , tak sa vytesujem. Uz len volnobezky nahodit a je to ok :-D

naftu mam, aj spojku novu mam, aj volnobezky funguju, len ten svinsky plynovy pedal je zdochnuty a neviem co s tym. :smt139 :smt148


Uto, 19.06.2007, 22:36
Profil
Mitsubishi Man
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 10.01.2007, 22:54
Príspevky: 1375
Bydlisko: Púchov
Poslať 
Akurát som prišiel z nočnej a konečne nejaká dobrá správa na webe:XADER SA VRÁTIL.Tak čau kamarát a dúfam že sa vráti aj kľud na toto fórum. :smt023

_________________
Každý raz začínal!Nemalo by sa na to zabúdať!
Offroad nie je o autách,ale o ľuďoch!


Str, 20.06.2007, 7:15
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 05.10.2006, 8:47
Príspevky: 4612
Bydlisko: Hlavná dedina
Poslať 
Xader píše:
Andrejkoooooooo kamarat moj , ako sa mas ? vsetko ok ? ;-)


A docela hej šak to poznáš spravíš jednu vec odíde druhá sem tam tomu niečim pomožeš :wink: Ale auto ide, to je hlavné.

_________________
WJ 2004 4,0l Laredo, 242 štandartne vo výbave - cestná leštenka 2" lift, Bilsteiny
Toyota Auris Tourist Sports 1,6Valvematic, multidrive S
EX Honda Civic 1,5 VVTI
EX JGCH 4l - trochu off
EX JGCH 5,2l - cestná leštenka

email: andrej.durda@gmail.com


Str, 20.06.2007, 8:49
Profil
Začínajúci koumák
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto, 19.06.2007, 17:51
Príspevky: 135
Bydlisko: BA
Poslať 
Rudi píše:
Akurát som prišiel z nočnej a konečne nejaká dobrá správa na webe:XADER SA VRÁTIL.Tak čau kamarát a dúfam že sa vráti aj kľud na toto fórum. :smt023


Ahoj ;-) dakujem za privitanie. akoooo sa mame ?


Str, 20.06.2007, 11:52
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Štv, 05.10.2006, 7:51
Príspevky: 1759
Bydlisko: SK
Poslať 
Xaderko, nebol si ty na Bahamách?Vyzeráš dosť oddýchnutý a nad vecou.


Str, 20.06.2007, 12:03
Profil
Začínajúci koumák
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 18.10.2006, 18:13
Príspevky: 128
Bydlisko: Bratislava
Poslať 
RADOFFROAD píše:
toto som napisal len aby nevznikli spekulativne dohady o mojich a inych podnikatelskych aktivitach

ja budem trochu offtopic od threadu. Nechápem ako niekto nedokáže pochopiť (to je spojenie, však), že ľudia veci nepredávajú za svôj nákup. A keď predávajú aj úroveň služieb o tom svedčí. Už len skutočnosť, že tie veci treba objednať, zaplatiť (niekedy vopred, niekedy nie), dopraviť na miesto, skladovať generuje nejaké náklady. Preto rovnica, kúpil som za 10 a za 10 predám akosi pre človeka, ktorý tomu venuje zdroje/čas a hodlá držať na predané veci záruku akosi neplatí.
Niektorí ľudia by si to mali opakovať pred každým nákupom čohokoľvek. A keď zvládnu toto, potom môžeme ísť na druhý krok, ktorý sa volá: aj za služby treba platiť.

_________________
unfortunate man with none


Str, 20.06.2007, 12:38
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 05.10.2006, 8:47
Príspevky: 4612
Bydlisko: Hlavná dedina
Poslať 
bsa píše:
druhý krok, ktorý sa volá: aj za služby treba platiť.


No pekne povedané, naprostí súhlas najme ked sa človek živý hlavou a nie rukami (nikoho s anechcem dotknuť) lena akosi vo vela odvetviach to tu na SVK nefunguje.

_________________
WJ 2004 4,0l Laredo, 242 štandartne vo výbave - cestná leštenka 2" lift, Bilsteiny
Toyota Auris Tourist Sports 1,6Valvematic, multidrive S
EX Honda Civic 1,5 VVTI
EX JGCH 4l - trochu off
EX JGCH 5,2l - cestná leštenka

email: andrej.durda@gmail.com


Str, 20.06.2007, 12:44
Profil
Mitsubishi Man
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 10.01.2007, 22:54
Príspevky: 1375
Bydlisko: Púchov
Poslať 
Xaderko máme sa tak premenlivo,ale Pajerko už konečne jazdí na zrazoch tak sa nebudem sťažovať.Ono vždy môže byť aj horšie! :wink:
A nedámi nepovedať môj názor ohľadne predaja zo ziskom.Takže Já robím aj rukami aj hlavou a moja skúsenosť s ľuďmi je taká že na Slovensku každého zaujíma koľko Ty na tom máš zarobené a nie či sa mu to oplatí kúpiť.Bohužiaľ denne sa s tým stretávam. :wink: :lol:

_________________
Každý raz začínal!Nemalo by sa na to zabúdať!
Offroad nie je o autách,ale o ľuďoch!


Str, 20.06.2007, 16:57
Profil
Začínajúci koumák
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto, 19.06.2007, 17:51
Príspevky: 135
Bydlisko: BA
Poslať 
rado nd: jaaaaj , keby som tak mohol ist na BAhami :lol: a nad vecou treba byt , lepsie ako byt pod vecou , aby ta "netlacila" ;-) a mna uz netlaciii nic :-)

Vyjadrim sa aj ja...
Kto podnika , vie a logicky snad kazdemu dojde , ze to nerobi zadarmo :-D
Tvoja nakupna cena , alebo sprostredkovatelska je len tvoja sikovnost. Zaco to predas / sprostredkujes je zase len tvoja sikovnost a biznis !
Treba sa len zmierit s tym , ze slovaci su zavistlivi ! Ale nech zavidia tym , ktori si na to co maju zarobili poctivo !


Str, 20.06.2007, 17:19
Profil
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie.   [ Príspevkov: 26 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2

Kto je on-line

Užívatelia prehliadajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na: