Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Sob, 27.04.2024, 18:39
Dnes je sobota 27. apríla 2024, meniny má Jaroslav a zajtra Jarmila




Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 39 ]  Choď na stránku 1, 2, 3  Ďalší
 ZNAMI OFFROADisti 
Autor Správa
Odpoveď s citáciou
Ak mate niekto kontakt cez net na nejakych ludi co chodili na stare forum , tak im skuste poslat mail , ze tu je nove forum a tu sa zase vsetci stretavame... :wink:


Str, 04.10.2006, 22:34
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 04.10.2006, 20:45
Príspevky: 3148
Bydlisko: VYCHOD PO
Odpoveď s citáciou
Poslať 
xader presne to ma napadlo,ze by tu trebalo pritiahnut stare tvare.ja som to hodil na cesky web 4x4nazory.cz ze off road opat zije na slovensku tak uvidime,kolki pridu. vsak zaloz temu,,dobry holubi se vraceji,, a uvidime. :lol: :lol: :lol:

_________________
My car is Cherokee-Jeep Grand Cherokee ! 5,2 V8,MT Goodrich,3"liftik,CB,gurtna a dobra duša za volantom.

ložiska a prislušenstvo http://www.martino-eshop.sk


Str, 04.10.2006, 22:39
Profil
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Alebo Finder co robil zoznam , tak tam su MAILy na dost ludi , tak by nebolo odveci im napisat hromadny mail , ze FORUM JE ZASE ONLINE :D


Str, 04.10.2006, 22:40
Support
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 04.10.2006, 14:20
Príspevky: 6674
Bydlisko: PB
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Xader píše:
Alebo Finder co robil zoznam , tak tam su MAILy na dost ludi , tak by nebolo odveci im napisat hromadny mail , ze FORUM JE ZASE ONLINE :D

Sak som napisal ...
Okrem mna a teba asi 20-im ludom :lol:


Str, 04.10.2006, 22:44
Profil
Odpoveď s citáciou
Poslať 
finder píše:
Xader píše:
Alebo Finder co robil zoznam , tak tam su MAILy na dost ludi , tak by nebolo odveci im napisat hromadny mail , ze FORUM JE ZASE ONLINE :D

Sak som napisal ...
Okrem mna a teba asi 20-im ludom :lol:


FINDER ... tak offroad forum by lepsieho admina a web,astera asi mat ani nemohlo :wink: !!! SUPER !!!
Ved zatial to ide len par hodin a uz tu je celkom dost ludi, je to len otazka casu kedy sa tu zase vsetci stretneme ... :wink:


Str, 04.10.2006, 22:46
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 04.10.2006, 20:45
Príspevky: 3148
Bydlisko: VYCHOD PO
Odpoveď s citáciou
Poslať 
to mi pripada ako ked sme 6.decembra kricali ,,dedo mraz prid medzi nas!,, :lol: :lol: ale bez srandy naozaj verim a bol by som rad ak by sa sem vratili opat tvare ako martin4,radofroad ,hippie,mello,danodef,milanbb,gabrielsb a v neposlednom rade hlavny slovencinar kmoter a samozrejme vsetci ktorym srdce bije rovnako offroadovo. :wink: :wink: welcome new off road forum,everybody! :lol:

_________________
My car is Cherokee-Jeep Grand Cherokee ! 5,2 V8,MT Goodrich,3"liftik,CB,gurtna a dobra duša za volantom.

ložiska a prislušenstvo http://www.martino-eshop.sk


Str, 04.10.2006, 22:51
Profil
Support
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 04.10.2006, 14:20
Príspevky: 6674
Bydlisko: PB
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Xader píše:
FINDER ... tak offroad forum by lepsieho admina a web,astera asi mat ani nemohlo :wink: !!! SUPER !!!
Ved zatial to ide len par hodin a uz tu je celkom dost ludi, je to len otazka casu kedy sa tu zase vsetci stretneme ... :wink:

:oops: OOoo, dakujem ...
Stretli sa tu dve moje zaluby a sice Off a IT ... Sice nie som programator, ale s trochou rozmyslania sa to da zvladnut ...


Str, 04.10.2006, 22:59
Profil
Odpoveď s citáciou
Poslať 
finder píše:
Xader píše:
FINDER ... tak offroad forum by lepsieho admina a web,astera asi mat ani nemohlo :wink: !!! SUPER !!!
Ved zatial to ide len par hodin a uz tu je celkom dost ludi, je to len otazka casu kedy sa tu zase vsetci stretneme ... :wink:

:oops: OOoo, dakujem ...
Stretli sa tu dve moje zaluby a sice Off a IT ... Sice nie som programator, ale s trochou rozmyslania sa to da zvladnut ...


To hej ... a potom ten dobry pocit , ked to ide ako si chcel :wink: :lol:


Str, 04.10.2006, 23:00
Support
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 04.10.2006, 14:20
Príspevky: 6674
Bydlisko: PB
Odpoveď s citáciou
Poslať 
MARTINO píše:
to mi pripada ako ked sme 6.decembra kricali ,,dedo mraz prid medzi nas!,, :lol: :lol: ale bez srandy naozaj verim a bol by som rad ak by sa sem vratili opat tvare ako martin4,radofroad ,hippie,mello,danodef,milanbb,gabrielsb a v

zoznam ludi mas na offroad.finder.sk
MARTINO píše:
neposlednom rade hlavny slovencinar kmoter

No hlavne ten tu veru chyba :lol: ... Peace ....


Str, 04.10.2006, 23:01
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 04.10.2006, 20:45
Príspevky: 3148
Bydlisko: VYCHOD PO
Odpoveď s citáciou
Poslať 
zoznam som pozrel,ale skoda ,ze nemaju vsetci e-mailove adresy tak budeme cakat ci nas najdu,ja myslim,ze hej. ved uz vidim,ze je tu aj milanbb. tak vitaj!

_________________
My car is Cherokee-Jeep Grand Cherokee ! 5,2 V8,MT Goodrich,3"liftik,CB,gurtna a dobra duša za volantom.

ložiska a prislušenstvo http://www.martino-eshop.sk


Str, 04.10.2006, 23:07
Profil
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Oni dojdu pomaly ...
Ja uz na dnes koncim.
Majte sa tu, pekny vecer ... :arrow:


Str, 04.10.2006, 23:15
Support
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 04.10.2006, 14:20
Príspevky: 6674
Bydlisko: PB
Odpoveď s citáciou
Poslať 
MARTINO píše:
zoznam som pozrel,ale skoda ,ze nemaju vsetci e-mailove adresy tak budeme cakat ci nas najdu,ja myslim,ze hej. ved uz vidim,ze je tu aj milanbb. tak vitaj!

Milanovi by som sa xcel obzvlast podakovat, posunul mi vela ludi na ktoych mal kontakty ... :D


Str, 04.10.2006, 23:16
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 04.10.2006, 23:07
Príspevky: 907
Bydlisko: EU
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Som velmi rád,že som sa stretol s takými dobrými luďmi a nadšencami Offroadu. :D :D :D


Str, 04.10.2006, 23:24
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 04.10.2006, 20:45
Príspevky: 3148
Bydlisko: VYCHOD PO
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Jacko píše:
Som velmi rád,že som sa stretol s takými dobrými luďmi a nadšencami Offroadu. :D :D :D


myslim,ze o to ide,ze nam hrabe vsetkym rovnako,najlepsie 4x4. :lol: :lol:

_________________
My car is Cherokee-Jeep Grand Cherokee ! 5,2 V8,MT Goodrich,3"liftik,CB,gurtna a dobra duša za volantom.

ložiska a prislušenstvo http://www.martino-eshop.sk


Str, 04.10.2006, 23:28
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Str, 04.10.2006, 22:48
Príspevky: 584
Bydlisko: Banská Bystrica
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Čaute všetci ! Som úprimne rád, že fórum opäť frčí, ikeď nemáme príspevky čo boli, ale to nevadí. Však ich doplníme ! MBB


Štv, 05.10.2006, 0:07
Profil WWW
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 39 ]  Choď na stránku 1, 2, 3  Ďalší

Kto je on-line

Užívatelia prehliadajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na: