Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Pia, 29.03.2024, 0:59
Dnes je štvrtok 28. marca 2024, meniny má Sona a zajtra Miroslav




Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 35 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3
 Vodičák .... OFF 
Autor Správa
koumák

Registrovaný: Pia, 28.12.2007, 0:25
Príspevky: 1358
Bydlisko: Banska Bystrica
Odpoveď s citáciou
Poslať 
efendi píše:
nop ved, cistiaren vodicakov je drahy spaaas, a pokuty na spravnom konani veru nie su male,,, :smt017


noo ja som mal dostat 5rokov basy tak vies noooo

_________________
viewtopic.php?f=4&t=3491&hilit=moj+samik
viewtopic.php?t=9904&postdays=0&postorder=asc&start=0
Nerob si starosti s tým, čo si o tebe myslia iní. Tí majú dost
starostí s tým, čo si o nich myslíš ty.


Pia, 21.03.2008, 23:33
Profil ICQ
Koumák
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto, 26.02.2008, 4:34
Príspevky: 175
Bydlisko: Brezno
Odpoveď s citáciou
Poslať 
to MIrec01: to ale nebolo za to ze si rychlost prekrocil o 30km rychlost :wink:
hm?

No ja som bol na spravnom konani (teda sa to riesilo v mojej nepritomnosti) a som sa bal ako nik ze kolko mi daju a ci mi nachodou neveznu vyprat a ocistit :cry: ale bolo to len za 4500 a este aj cakali 4 mesiace kym som si nebol po rozsudok. :shock: :-D :-D :-D
som mal zas viac stastia ako rozumu.

treba nam fakt len pozor na tej ceste davat a nielen na rychlost ale aj na ostatnych ucastnikov. Pomaly dalej zajdes a aj ostatni dalej zajdu ked ich mi na nsich malych nakladakoch stihneme obist. (to mi dnes zas na forde KA nedala taka 80 rocna baba prednost no a tie moje takmer tri tony do toho chrusta) :cry: :cry: :cry: fuj to by nemdopadlo dobre ale obysiel som :-D

_________________
JEEP grand cherokee 99
4.7 V8 :)


Sob, 22.03.2008, 0:40
Profil WWW
Velky Kraken
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia, 16.11.2007, 23:01
Príspevky: 7899
Bydlisko: mesto vychadzajuceho slnka Tornala City
Odpoveď s citáciou
Poslať 
no Peto mas pravdu v plnej miere, a to ze na cestach su viacej policajtov, a postihy suu prisnejsieee, mozu za to taky vodiciiii, ktori su na ceste arogantny, nehladia na nikoho ani na ostatnach ucastnikov v cestnej premavke, a najma ak maju auta s viaceryma konikmi pod kapotou, tak si myslia ze cesta je ich a vsetko zvladnu, no a koniec byva casto tragicky, a to vsetky tieto udalosti idu do statistiky a na zaklade takychto udalosti sa prijimaju adekvatne opatrenia ,, zial v poslednej dobe az priostre, a spravidla doplatia na to aj takyy, co raz za uhersky rok vitiahnu auto,,,,

_________________
EX Suzuky Samuraj1.3
EXJeep Cheroke 2.1TDI
EX Jeep Grand Cheroke Limited 4Liter
EX Mitsubishi Pajero2,5TDI GLS
EX Jeep Grand Cheroke WJ 3.2 TDI Limited
EX Nissan Patrol 2.8 TDI Y60
EX Jeep Grand Cheroke 2.5TDI laredo
EX Jeep Grand Cheroke2,5TDI Limited


Sob, 22.03.2008, 11:49
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 12.10.2006, 20:37
Príspevky: 3267
Bydlisko: Nitra
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Neda mi nespomenut prihodu ktora sa mi stala na jednej lodi nad komorou Persenbeug.Bola husta hmla a tlacili sme dva prazdne clny cca 150 m pred sebou.Mali sme cakat a tak ze to otocime a pustime kotvu.Trochen to nevyslo a vybehli sme na cestu ktora isla vedla Dunaja.Co teraz.Co cert nechcel,zrovna isiel chlapik rano do roboty a nad cestou sa hupala 2 tonova kotva.V poslednej chvili sme ho zastavili,asi by ju mal vytlacenu na hlave.Do smiechu nam nebolo i ked sme rozmyslali co by asi bolo napisane v protokole dopravnej nehody.Prisli aj chlpaty a ukecalo sa to na zle kormidla.Takze bacha na rychlost a kotvy nad cestou :-D

_________________
Patrol GR, kde neprejdem tam pretiahnem!!!


Sob, 22.03.2008, 17:52
Profil
Koumák

Registrovaný: Sob, 14.04.2007, 8:29
Príspevky: 162
Bydlisko: Prešov
Odpoveď s citáciou
cico píše:
ani ja som o tym neznal, :roll: tha, budzeme jazdic asi bez papiroch :smt017 aaaa, to aj za alkohol beru papire? :smt130 :smt148


Cico,daj si do vodičáku, do kolonky:Osobitné záznamy napísať :Pred jazdou povinné 2 piva+4poldeci,jak mám ja a máš to vsuchu.

_________________
Patrol Y60,2xLada Niva.


Ned, 23.03.2008, 13:06
Profil WWW
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 35 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3

Kto je on-line

Užívatelia prehliadajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na: