Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Štv, 28.03.2024, 14:59
Dnes je štvrtok 28. marca 2024, meniny má Sona a zajtra Miroslav




Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 29 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2
 nový kamaráti na cestách 
Autor Správa
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 05.10.2006, 8:47
Príspevky: 4612
Bydlisko: Hlavná dedina
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Heh dnes by som prijal tých 17 v čistom never tomu ked maš vlastnu firmu že si hned milionar to su len tý čo nakradli ja staval firmu z ničoho takže o tých 17 v čistom sa mi len sníva aj ked hrubý mam vyšší ale ked narataš všetky naklady tak niekedy je to bieda meheh howg :-D

_________________
WJ 2004 4,0l Laredo, 242 štandartne vo výbave - cestná leštenka 2" lift, Bilsteiny
Toyota Auris Tourist Sports 1,6Valvematic, multidrive S
EX Honda Civic 1,5 VVTI
EX JGCH 4l - trochu off
EX JGCH 5,2l - cestná leštenka

email: andrej.durda@gmail.com


Uto, 19.12.2006, 18:16
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Str, 04.10.2006, 22:48
Príspevky: 584
Bydlisko: Banská Bystrica
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Hehe, mna by chytili na diaľnici aj na škode 120 :lol:


Uto, 19.12.2006, 18:47
Profil WWW
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 05.10.2006, 8:47
Príspevky: 4612
Bydlisko: Hlavná dedina
Odpoveď s citáciou
Poslať 
MilanBB píše:
Hehe, mna by chytili na diaľnici aj na škode 120 :lol:


čo tankuješ raketové palivo??? :smt126 Tak to bude isto tým že nísko lietaš :-D

_________________
WJ 2004 4,0l Laredo, 242 štandartne vo výbave - cestná leštenka 2" lift, Bilsteiny
Toyota Auris Tourist Sports 1,6Valvematic, multidrive S
EX Honda Civic 1,5 VVTI
EX JGCH 4l - trochu off
EX JGCH 5,2l - cestná leštenka

email: andrej.durda@gmail.com


Uto, 19.12.2006, 18:49
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Str, 04.10.2006, 22:48
Príspevky: 584
Bydlisko: Banská Bystrica
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Ak také vymyslia, budem :lol: Zatiaľ mi to ide na plné gule dole kopcom asi 140km/h takže keby mali namiesto tých štyroch kruhov aj len škodovičku, zrejme by som bol ľahká obeť ...


Uto, 19.12.2006, 18:54
Profil WWW
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 05.10.2006, 8:47
Príspevky: 4612
Bydlisko: Hlavná dedina
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Safra ja ešte ani neskúšal čo to da nejako sa mi nehce stačí pobrukavať tak 90-110 a som spokojen uplne.

_________________
WJ 2004 4,0l Laredo, 242 štandartne vo výbave - cestná leštenka 2" lift, Bilsteiny
Toyota Auris Tourist Sports 1,6Valvematic, multidrive S
EX Honda Civic 1,5 VVTI
EX JGCH 4l - trochu off
EX JGCH 5,2l - cestná leštenka

email: andrej.durda@gmail.com


Uto, 19.12.2006, 18:55
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 04.10.2006, 20:45
Príspevky: 3148
Bydlisko: VYCHOD PO
Odpoveď s citáciou
Poslať 
DanoDEF píše:
Martin 4 píše:
...inak... ešte som nevidel že by stíhací Passat meral staticky štyridsiatku... Vždy ich stretávam poctivo hliadkovať na dialnici.


....ale ja som videl cierny passat merat staticky 60km/h na konci dialnice KE-PO


Dano presne tak ,Passat zvykne merat pri vjazde z dialnice do Presova ,stoja na benzinke a meraju 60km ktora je asi na 100m useku lebo potom uz je 80km/h. :smt140 :smt143

_________________
My car is Cherokee-Jeep Grand Cherokee ! 5,2 V8,MT Goodrich,3"liftik,CB,gurtna a dobra duša za volantom.

ložiska a prislušenstvo http://www.martino-eshop.sk


Uto, 19.12.2006, 19:48
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 05.10.2006, 0:19
Príspevky: 1872
Bydlisko: Východ pri KE
Odpoveď s citáciou
Poslať 
MARTINO píše:
DanoDEF píše:
Martin 4 píše:
...inak... ešte som nevidel že by stíhací Passat meral staticky štyridsiatku... Vždy ich stretávam poctivo hliadkovať na dialnici.


....ale ja som videl cierny passat merat staticky 60km/h na konci dialnice KE-PO


Dano presne tak ,Passat zvykne merat pri vjazde z dialnice do Presova ,stoja na benzinke a meraju 60km ktora je asi na 100m useku lebo potom uz je 80km/h. :smt140 :smt143


Veru tak ale castejsie meraju tu 80tku za zvodidlom....

_________________
Ak mozem vytiahnem....potiahnem.


Uto, 19.12.2006, 20:09
Profil
Ťažký Profík

Registrovaný: Str, 01.11.2006, 12:26
Príspevky: 424
Bydlisko: Bratislava
Odpoveď s citáciou
Poslať 
no jazdil som vselijako...aj ma kaslalo ze mam obmezovac na 190.....ale teraz---130 tempomat a tesim sa.....klidek tabacek....ma to tiez svoije caro...

_________________
Grand Cherokee V8 4,7 WJ
Jeep Wrangler 2,5 YJ


Uto, 19.12.2006, 21:41
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 04.10.2006, 23:07
Príspevky: 907
Bydlisko: EU
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Veru Ludo máš pravdu,ked som jazdil na Audinke 2,2 turbo quattro,tak som sa musel pekelne sústrediť pri tých mojich rýchlostných rekordoch a teraz mi ešte ostáva čas aj naokolitú krajinu a nepočúvam od manželky,že cez dedinu sa 130 nejazdí :twisted: -inak za to sa aj hanbím :roll:


Str, 20.12.2006, 9:32
Profil
Pajero compatibile
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon, 09.10.2006, 11:04
Príspevky: 2172
Bydlisko: Licavca City
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Jacko píše:
Veru Ludo máš pravdu,ked som jazdil na Audinke 2,2 turbo quattro,tak som sa musel pekelne sústrediť pri tých mojich rýchlostných rekordoch a teraz mi ešte ostáva čas aj naokolitú krajinu a nepočúvam od manželky,že cez dedinu sa 130 nejazdí :twisted: -inak za to sa aj hanbím :roll:

- asi každý, kto má aspoň trocha športového ducha a mal možnosť, si na dobrých autíčkach odskúšal šumachera...a ja dodnes zastávam filozofiu, že keď je auto dobré, šofér (naozaj) dobrý a cesta dobrá, nie je dôležité, čo je na tachometri... (pozor, niekto je nebezpečný už aj pri 60-tke, niekto je bezpečný aj pri trojnásobku...)

- ale niekoľko zásad mám už dávno - v obci sa neponáhľam a to ani v noci, aj 50-tku uvítam, radšej jazdiť pomaly, ako pre 5-10 neubrzdených metrov niekoho zabiť, aj keď ja by som nebol na vine...
- klzká cesta a dole kopcom tiež nie je na naháňanie
- darmo si na diaľnici a máš super auto a aj ty si super vodič, ak je na nej kopa zmetkárov a príliš "pomalých" vodičov, zmierni...v dobrom voze je pri 200-vke krásna jazda, ale ak zrazu treba rýchlo spomaliť - už nie je krásna...

- aj keď moje pajero športík behá skoro denne aj po diaľnici a do 150tky nemá žiaden problém, najradšej mám pohodovú jazdu a ako Jacko napísal, ušetrené sústredenie na rýchlu jazdu smerujem do kochania sa krajinou...a kto uvažujete o ceste do Škandinávie, vrelo doporučujem - zažijete najohľaduplnejšie a najbezpečnejšie cestovanie, tisíce km tak 70-tkou a vôbec necítite potrebu ísť rýchlejšie a za volantom sa cítite ako v kine...tam asi opicajti audiny jazdiace cez 250 nepotrebujú...ale tým naším prajem, aby ich zmysluplne využili voči ozaj nebezpečným vodičom a nie na buzeráciu za trápne formálne priestupky, ktoré nikoho neohrozujú...

_________________
:smt017 Krásnu blondínu, abo nadupaný off????? ..... :smt115 Poradím sa s tou brunetou v mojom pajero šport!!!!!... :smt025


Str, 20.12.2006, 11:19
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Str, 04.10.2006, 22:48
Príspevky: 584
Bydlisko: Banská Bystrica
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Opäť si to vystihol Janík ! Plný súhlas !!!


Str, 20.12.2006, 11:55
Profil WWW
Frajer
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia, 27.10.2006, 8:57
Príspevky: 237
Bydlisko: Belper UK
Odpoveď s citáciou
Poslať 
janko píše:
Nechcem to tu ani ja do hlbky rozoberat, no tych vyssich uradnickov (z radu opicajtov!) je tak 0,1% z celeho zboru a zbytok su radi, ze maju robotu. Nemas sice 13. a 14. plat, no porovnaj si ten svoj s napr. pracovnikom kriminalky, ktory po 20 rokoch sluzby (!!), dennodenneho kontaktu s lumpami, s rozbitym dennym, tyzdennym, mesacnym... pracovnym harmonogramom atd. dostane na ruku 17.000,- Sk. Stale mu zavidis tie dalsie dva platy? Nehovorim, je strasne vela blbcov, to je vsak ina tema, ja vravim o tom, ze niet im co zavidiet. Je len veeelmi malo policajnych flekov, ktore stoja za to, kde nerobis a zarobis. Mozno 1 % zo vsetkych. Zbytok je, aj ked sa to mozno nezda (lebo chvalu z medii nepocut, len preslapy), NEDOCENENY. Viem o com hovorim... Hawgh.



Nevim na co jsme se kalo staty rozdelili, kdyz je to u vas stejne jako u nas. To byla jen skoda penez.

_________________
***********************************
Mitsubishi Pajero 2.5 Td
Original Japan import
***********************************


Str, 20.12.2006, 12:07
Profil
Frajer
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia, 27.10.2006, 8:57
Príspevky: 237
Bydlisko: Belper UK
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Jano JP píše:
Jacko píše:
Veru Ludo máš pravdu,ked som jazdil na Audinke 2,2 turbo quattro,tak som sa musel pekelne sústrediť pri tých mojich rýchlostných rekordoch a teraz mi ešte ostáva čas aj naokolitú krajinu a nepočúvam od manželky,že cez dedinu sa 130 nejazdí :twisted: -inak za to sa aj hanbím :roll:

- asi každý, kto má aspoň trocha športového ducha a mal možnosť, si na dobrých autíčkach odskúšal šumachera...a ja dodnes zastávam filozofiu, že keď je auto dobré, šofér (naozaj) dobrý a cesta dobrá, nie je dôležité, čo je na tachometri... (pozor, niekto je nebezpečný už aj pri 60-tke, niekto je bezpečný aj pri trojnásobku...)

- ale niekoľko zásad mám už dávno - v obci sa neponáhľam a to ani v noci, aj 50-tku uvítam, radšej jazdiť pomaly, ako pre 5-10 neubrzdených metrov niekoho zabiť, aj keď ja by som nebol na vine...
- klzká cesta a dole kopcom tiež nie je na naháňanie
- darmo si na diaľnici a máš super auto a aj ty si super vodič, ak je na nej kopa zmetkárov a príliš "pomalých" vodičov, zmierni...v dobrom voze je pri 200-vke krásna jazda, ale ak zrazu treba rýchlo spomaliť - už nie je krásna...

- aj keď moje pajero športík behá skoro denne aj po diaľnici a do 150tky nemá žiaden problém, najradšej mám pohodovú jazdu a ako Jacko napísal, ušetrené sústredenie na rýchlu jazdu smerujem do kochania sa krajinou...a kto uvažujete o ceste do Škandinávie, vrelo doporučujem - zažijete najohľaduplnejšie a najbezpečnejšie cestovanie, tisíce km tak 70-tkou a vôbec necítite potrebu ísť rýchlejšie a za volantom sa cítite ako v kine...tam asi opicajti audiny jazdiace cez 250 nepotrebujú...ale tým naším prajem, aby ich zmysluplne využili voči ozaj nebezpečným vodičom a nie na buzeráciu za trápne formálne priestupky, ktoré nikoho neohrozujú...




S tou skandinavii souhlasim. Neco jsem se tam najezdil s kamionem a patri mezi me nejoblibenejsi cesty, uz od vylodeni v Trelleborgu az po Trondhaim. Moc nice, I em Automekanik

_________________
***********************************
Mitsubishi Pajero 2.5 Td
Original Japan import
***********************************


Str, 20.12.2006, 12:11
Profil
Koumák

Registrovaný: Pia, 27.10.2006, 16:23
Príspevky: 181
Bydlisko: KE
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Ja som pojazdil vo Svedsku len trochu, od Trelleborgu do Malmo a naspat, ale aj za ten kusok mozem povedat, ze plne s vami suhlasim.


Str, 20.12.2006, 13:00
Profil ICQ
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 29 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2

Kto je on-line

Užívatelia prehliadajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na: