Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Sob, 27.04.2024, 19:20
Dnes je sobota 27. apríla 2024, meniny má Jaroslav a zajtra Jarmila




Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 81 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6  Ďalší
 Ženy za volantom 
Autor Správa
Pajero compatibile
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon, 09.10.2006, 11:04
Príspevky: 2172
Bydlisko: Licavca City
Odpoveď s citáciou
Poslať 
majaNR píše:
Jano JP píše:
[súúúhlas; konieckoncov nienadarmo sa vraví, že muž a žena si nemôžu ani rozumieť - veď on chce ju a ona jeho, aj keď... :smt017


pruser by bol keby ona chcela ju a on jeho :-D

-aj keď mne sa páči aj keď ona chce ju aj jeho :lol: :lol: :lol:

_________________
:smt017 Krásnu blondínu, abo nadupaný off????? ..... :smt115 Poradím sa s tou brunetou v mojom pajero šport!!!!!... :smt025


Uto, 02.01.2007, 15:56
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 04.10.2006, 21:15
Príspevky: 2569
Bydlisko: Handlová
Odpoveď s citáciou
Poslať 
pre info... mama jazdi posledne roky cca 4 roky na aute denne okolo 100km vacsinou je to mestoza tu dobu ziadne vazne nehody okrem prehliadnuteho zabradlia a odniesli si to dvere... skratka zatial do nikoho netreskla na prechode ju zobral chlap cez kapotu ked isla peso. dalsi priklad mamina kolegina nejazdila 20 rokou teraz zacala jazdit a jazdi ako clovek ktory v zivote nesedel v aute, nemala ziadnu nehodu a ani netukla auto. dalje otec stoji na krizovatke a chlap si da na zamrznutom vartburgu ci ako sa to pise spiatocku miesto jednotky a natre mu to do naraznika, kamionista mu pri toceni cez krizovatku zobrl spatak navesom a nomho to byt horsie...

zaver:je jedno ci je to zena alebo muz... ci jazdis stale alebo nie... aj ked je jasne ze skusenosti a najazdene km su dolezite ale ide o to ze treba davat pozor a tu uz nezalezi na tom ci je to zena alebo chlap...


Uto, 02.01.2007, 15:58
Profil
Koumák
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon, 01.01.2007, 23:11
Príspevky: 175
Bydlisko: Nitra
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Milos píše:
pre info... ...

zaver:je jedno ci je to zena alebo muz... ci jazdis stale alebo nie... aj ked je jasne ze skusenosti a najazdene km su dolezite ale ide o to ze treba davat pozor a tu uz nezalezi na tom ci je to zena alebo chlap...


ano ano ano :smt147 :smt148

_________________
Nie som povinná byť taká, aká by som podľa ostatných mala byť. Je to ich omyl, nie moje zlyhanie.


Uto, 02.01.2007, 16:01
Profil ICQ
Koumák
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon, 01.01.2007, 23:11
Príspevky: 175
Bydlisko: Nitra
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Jano JP píše:
[pruser by bol keby ona chcela ju a on jeho :-D

-aj keď mne sa páči aj keď ona chce ju aj jeho :lol: :lol: :lol:[/quote]
:smt132 presne som cakala ze takto odpovies :smt132

_________________
Nie som povinná byť taká, aká by som podľa ostatných mala byť. Je to ich omyl, nie moje zlyhanie.


Uto, 02.01.2007, 16:02
Profil ICQ
Pajero compatibile
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon, 09.10.2006, 11:04
Príspevky: 2172
Bydlisko: Licavca City
Odpoveď s citáciou
Poslať 
majaNR píše:
Jano JP píše:
[pruser by bol keby ona chcela ju a on jeho :-D

-aj keď mne sa páči aj keď ona chce ju aj jeho :lol: :lol: :lol:

:smt132 presne som cakala ze takto odpovies :smt132[/quote]
-keď Ty si mi tak rozkošne nahrala na smeč a ja volejbal rád; a za pravdu sa netreba hambiť :smt123

_________________
:smt017 Krásnu blondínu, abo nadupaný off????? ..... :smt115 Poradím sa s tou brunetou v mojom pajero šport!!!!!... :smt025


Uto, 02.01.2007, 16:05
Profil
Recyklovaný teaneger
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto, 26.12.2006, 17:21
Príspevky: 3601
Bydlisko: MY/BA
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Tak spät k tým vodičom:Je jedno čo mate medzi nohama.Ak si ty zlý šofér a uvedomuješ si to a podla toho jazdiš ,stavaš sa dobrým vodičom. Ak Ja dobrý šofér jazdim rýchlo a bezohladne k tým dobrým patritˇ nemožem.Stavam sa k.....
Cest výnimkám ,praci čestˇ. :smt075

_________________
JAK BY TADY BYLO KRÁSNE, KDYBY SEM TU NEBYL JÁ.Obrázok


Uto, 02.01.2007, 19:44
Profil
Koumák

Registrovaný: Pia, 27.10.2006, 16:23
Príspevky: 181
Bydlisko: KE
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Podla mna SU zeny horsie soferky. A to z jedneho prosteho dovodu - zena je, a nepovedzte ze nemam pravtu, casto menej technicky typ ako muz, menej technicky zmyslajuci ci zrucny tvor a tym padom aj z toho vyplyvajuci o nieco malo horsi sofer. Plati to ale aj o muzoch - cim vacsi "doktor" (pisem obrazne, neurazte sa prosim) na ceste, tym horsi sofer. To je moja skusenost.


Uto, 02.01.2007, 20:31
Profil ICQ
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 12.10.2006, 20:37
Príspevky: 3268
Bydlisko: Nitra
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Trochu sa zastanem tych nasich poloviciek,uz len to ze sa niektore odvazia sadnut za volant OFFU vcetne tej mojej co ledva vidi caz kapotu,zasluzia si pochvalu pred nastartovanou masinou :smt127

_________________
Patrol GR, kde neprejdem tam pretiahnem!!!


Uto, 02.01.2007, 21:56
Profil
Recyklovaný teaneger
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto, 26.12.2006, 17:21
Príspevky: 3601
Bydlisko: MY/BA
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Milan píše:
Trochu sa zastanem tych nasich poloviciek,uz len to ze sa niektore odvazia sadnut za volant OFFU vcetne tej mojej co ledva vidi caz kapotu,zasluzia si pochvalu pred nastartovanou masinou :smt127


A ta moja ma už za volant ani nepusti :smt022 ,ale aspon si možem pivko dat. :smt146 :smt146

_________________
JAK BY TADY BYLO KRÁSNE, KDYBY SEM TU NEBYL JÁ.Obrázok


Str, 03.01.2007, 0:09
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 12.10.2006, 20:37
Príspevky: 3268
Bydlisko: Nitra
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Kapo píše:

A ta moja ma už za volant ani nepusti :smt022 , :smt146 :smt146

Dufam ze ja tak nedopadnem :D

_________________
Patrol GR, kde neprejdem tam pretiahnem!!!


Str, 03.01.2007, 0:15
Profil
Koumák
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto, 10.10.2006, 16:48
Príspevky: 197
Bydlisko: Jablonica
Odpoveď s citáciou
Poslať 
milan:keby len to.setko asi vrze,je vyskakane a tak nie??? :D


Str, 03.01.2007, 1:11
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 12.10.2006, 20:37
Príspevky: 3268
Bydlisko: Nitra
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Miroslav píše:
milan:keby len to.setko asi vrze,je vyskakane a tak nie??? :D
:smt023

_________________
Patrol GR, kde neprejdem tam pretiahnem!!!


Str, 03.01.2007, 1:26
Profil
Učeň
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 05.10.2006, 11:52
Príspevky: 22
Bydlisko: Považská Bystrica
Odpoveď s citáciou
Poslať 
finder píše:
Sused, ty si nejaky nabruseny na tie baby :-D ...

Aj ty budes ked ti nejaka zmeni dizajn karoserie. :smt129

majaNR píše:
:D mam pocit ze je uplne zbytocne sa o tejto teme bavit, beztak sa tym nic nevyriesi. Kto chce psa bit, palicu si najde... Muzi vs. zeny je vecna a uz doost obohrana tema, a to nielen v autach..

Nikto sa nic nesnazi riesit, ani bit ziadneho psa. :smt021 :) Polozil som temu, kto chce nech sa vyjadri.

_________________
Najlepšie terénne auto je služobné auto.


Str, 03.01.2007, 11:28
Profil
Pajero compatibile
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon, 09.10.2006, 11:04
Príspevky: 2172
Bydlisko: Licavca City
Odpoveď s citáciou
Poslať 
celbos píše:
finder píše:
Sused, ty si nejaky nabruseny na tie baby :-D ...

Aj ty budes ked ti nejaka zmeni dizajn karoserie. :smt129

majaNR píše:
:D mam pocit ze je uplne zbytocne sa o tejto teme bavit, beztak sa tym nic nevyriesi. Kto chce psa bit, palicu si najde... Muzi vs. zeny je vecna a uz doost obohrana tema, a to nielen v autach..

Nikto sa nic nesnazi riesit, ani bit ziadneho psa. :smt021 :) Polozil som temu, kto chce nech sa vyjadri.

Síce som sa tu už vyjadril a dal bez väčšieho komentára za pravdu Maji, ale keď si jej vyjadrenie zobral tak, ako si naň zareagoval a taktiež na Finderka, tak poďme na to:
skrátená verzia: chlapi majú objektívne od prírody lepšie predpoklady byť lepšími vodičmi, preto si veria niekedy na svoju škodu viac, ako je rozumné a častejšie zlyhajú; nájdu sa baby, ktoré vopchajú väčšinu testosterónovej časti populácie svojimi jazdeckými schopnosťami do vačku; aj keď máš niekoľko zlých skúseností s vodičkami, nezovšeobecňuj ich na všetky, lebo nezovšeobecňuješ na celú mužskú populáciu zlé skúsenosti s vodičmi chlapmi;
ako väčšina chlapov, i ja mám vysoké ego o svojich jazdeckých schopnostiach, ale verím, že je to aj na objektívnom základe, keďže mi to povedalo v živote s uznaním už aj niekoľko chlapov; napriek tomu som mal cca desiatku kolízií od primitívnych s rozbitím svetiel či oškretého boku až po hodenie auta na strechu, pričom väčšine sa dalo predísť skromnejším egom - aj keď som si nezavinil všetko ja; moja polovička jazdí na všetkom, čo aj ja a je slabšia vodička ako ja, ale je dobrá a verím jej; mala dve nehody, ktoré by som ja nemal, lebo by som v tej situácii nezastal - ona zastala (oba razy dávala prednosť) a oba razy chlapi-šoféri neubrzdili a rozbili zadok nášho auta...
nie je tak bravúrna a sebavedomá vodička, napriek tomu sa odvezie všade a vždy a nehody nerobí...a to musím ešte dodať, že sú veci, ktoré ja nikdy nebudem ovládať tak dobre, ako ona, hold príroda každého obdarí, ako uzná za vhodné a ďalej je individuálne na každom bez ohľadu na pohlavie, ako s tou nádielkou schopností naloží...
- opakovane súhlasím s Majinym výrokom v plnom znení... :wink:

PS: sorry, mala aj tretiu nehodu - hodiny na poľadovici na diaľnici, moja chyba, pripol som jej vozík a ten jej zobral na ľade ľahký zadok starého bmw... ja by som tam asi dopadol horšie, bol by som šiel rýchlejšie...

_________________
:smt017 Krásnu blondínu, abo nadupaný off????? ..... :smt115 Poradím sa s tou brunetou v mojom pajero šport!!!!!... :smt025


Str, 03.01.2007, 12:53
Profil
Support
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 04.10.2006, 14:20
Príspevky: 6674
Bydlisko: PB
Odpoveď s citáciou
Poslať 
celbos píše:
finder píše:
Sused, ty si nejaky nabruseny na tie baby :-D ...

Aj ty budes ked ti nejaka zmeni dizajn karoserie. :smt129

Dopredu moze cuvat, tam su rury, zadok casom hadam opancierujem, a ked trochu auto zdvihnem, tak moze cuvat aj z boku, naslapy by to mohli chytit :-D

BTW - moja kolegyna by ta naucila ako sa jazdi, mozno by si cumel ...
Jazdi aj rychlo, aj bezpecne ... A preco ? V autoskole sa nemalovala cez teoriu, a ma za sebou prax ... Inac sa to ani neda ... Na vlastnych chybach sa najlepsie ucis

Chlapi (aj kocky), toto je neplodna debata ... :(

_________________
Co neubrdzis, neukecas. Ak to nejde ubrzdit, aspon pridaj, nech je sranda :-D.
31" AT, AVM, hasicak, gurtne, retaze, bezna auto vybava. Zatial ...
http://www.spritmonitor.de/en/mileage_icon/599240.html


Str, 03.01.2007, 13:02
Profil
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 81 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6  Ďalší

Kto je on-line

Užívatelia prehliadajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na: