Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Pia, 29.03.2024, 1:40
Dnes je piatok 29. marca 2024, meniny má Miroslav a zajtra Vieroslava




Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 23 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2
 Zbrane a ZP 
Autor Správa
Pajero compatibile
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon, 09.10.2006, 11:04
Príspevky: 2172
Bydlisko: Licavca City
Odpoveď s citáciou
Poslať 
ha, takže otvorenie staronovej témy...
to kapo: nepochopil si môj predošlý príspevok správne; inak vysvetľovať mne otázku trestného práva, zbraní, poľovníctva a podobne je nie nosenie, ale vozenie náklaďákmi dreva do lesa...
- samozrejme tvoj odkaz na plné znenie zákona je to najlepšie - presne preto, že si dal odkaz na zákon, som už Finderkovi ani neodpovedal na jeho otázku, chápeš? :wink:

_________________
:smt017 Krásnu blondínu, abo nadupaný off????? ..... :smt115 Poradím sa s tou brunetou v mojom pajero šport!!!!!... :smt025


Sob, 06.01.2007, 13:44
Profil
Recyklovaný teaneger
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto, 26.12.2006, 17:21
Príspevky: 3601
Bydlisko: MY/BA
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Inak nejakých legalnych pytlakov mame aj na fore ale teraz maju asi plne pufky prace :lol: .Mohly by tu niečo dodat o polovnom zakone a tak.

_________________
JAK BY TADY BYLO KRÁSNE, KDYBY SEM TU NEBYL JÁ.Obrázok


Sob, 06.01.2007, 13:49
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon, 04.12.2006, 15:26
Príspevky: 1254
Bydlisko: Trenčín
Odpoveď s citáciou
Poslať 
to co som pisal eo lumpacine v lese bolo na margo toho ze nepotrebujes na to povolenie, na pytliacku si viem predstavit lepsie veci. ale to sa mna netyka,takze no comment

ked by som bol polovnik,lesak,... sam a zbadal by som pytliaka tak utekam kade lahsie a volam policajtov. ono totiz niekomu tych par rokov za mrezami stoji za vystrel na cloveka.

A polovnik - najvacsi pytliak, sorry ale ... cest vynimkam!

_________________
na cestach umiera cim dalej tym viac ludi...budem radsej jazdit po chodniku...
Nikdy nesúper s blbcom.
Stiahne Ťa na svoju úroveň a tam Ťa prevalcuje svojimi skúsenosťami....
"Byť človekom nie je fakt, ale možnosť ..."


Sob, 06.01.2007, 20:52
Profil ICQ
Učeň
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 04.10.2006, 21:11
Príspevky: 93
Bydlisko: okr. senica
Odpoveď s citáciou
Poslať 
petertn píše:
to co som pisal eo lumpacine v lese bolo na margo toho ze nepotrebujes na to povolenie, na pytliacku si viem predstavit lepsie veci. ale to sa mna netyka,takze no comment

ked by som bol polovnik,lesak,... sam a zbadal by som pytliaka tak utekam kade lahsie a volam policajtov. ono totiz niekomu tych par rokov za mrezami stoji za vystrel na cloveka.

A polovnik - najvacsi pytliak, sorry ale ... cest vynimkam!


To posledné je največšia pravda aj ,ked si to tvrdim sam proti sebe, v štvrtok ti najvačší tiežpolovníci spravili na nás akciu(sme si boli otestovat 2 kopce a niekdo im zavolal a už boli na každej strane dediny), ja som ich zbadal ešte z daleka a tak som vystúpil a jel kamarát ale aj tak to bolo všetko na mna lebo som tam chcel byť členom :evil:

_________________
HEAVY TERRAIN, NIVA ONLY :smt066
ale čím ďalej, tým viac ma priťahuje Samurai


Sob, 06.01.2007, 22:11
Profil
Support
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 04.10.2006, 14:20
Príspevky: 6674
Bydlisko: PB
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Milan píše:
Finder ak ti kusu predaju bez povolenia,co v Nemecku nepotrebujes tak prid ku mne na chalupu kde zahrada konci v potoku a mozes strielat do zblbnutia.A nebudes sa s nikym otravovat a hlavne sa nikto nepripletie sipu do cesty.

Dakujem, o miesto problem nemam .... ISlo mi o princip, co na to polovnici a spol ...
Dora - mam to na skok ... Casom urcite hej, vzdy ma lakalo si potichu zastrielat, hluk zbytocne pritahuje pozornost ...

_________________
Co neubrdzis, neukecas. Ak to nejde ubrzdit, aspon pridaj, nech je sranda :-D.
31" AT, AVM, hasicak, gurtne, retaze, bezna auto vybava. Zatial ...
http://www.spritmonitor.de/en/mileage_icon/599240.html


Sob, 06.01.2007, 22:20
Profil
Recyklovaný teaneger
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto, 26.12.2006, 17:21
Príspevky: 3601
Bydlisko: MY/BA
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Jano JP píše:
ha, takže otvorenie staronovej témy...
to kapo: nepochopil si môj predošlý príspevok správne; inak vysvetľovať mne otázku trestného práva, zbraní, poľovníctva a podobne je nie nosenie, ale vozenie náklaďákmi dreva do lesa...
- samozrejme tvoj odkaz na plné znenie zákona je to najlepšie - presne preto, že si dal odkaz na zákon, som už Finderkovi ani neodpovedal na jeho otázku, chápeš? :wink:


Ani Ty moj.To malo byt ako suhlas nie ako posmech .Len som to trošku rozprplal. ;-)

_________________
JAK BY TADY BYLO KRÁSNE, KDYBY SEM TU NEBYL JÁ.Obrázok


Pon, 08.01.2007, 0:25
Profil
Recyklovaný teaneger
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto, 26.12.2006, 17:21
Príspevky: 3601
Bydlisko: MY/BA
Odpoveď s citáciou
Poslať 
A ked to mam zhrnut tak luk aj kuša bez povolenia ,ale strielanie len na vyhradených miestach.

A najvedši problem volneho pohybu OFFov v lese je prave to ,že ich spájajú s pytliactvom.
Tato reputácia sa vylepšit nedá, ale da sa zhoršit.

Takže ak pojdeš do lesa z lukom alebo z gulometom tak si ho aspon schovaj. :smt067

_________________
JAK BY TADY BYLO KRÁSNE, KDYBY SEM TU NEBYL JÁ.Obrázok


Pon, 08.01.2007, 0:45
Profil
Učeň

Registrovaný: Ned, 12.11.2006, 19:38
Príspevky: 72
Bydlisko: okr.Bardejov
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Asi www.yellowpoint.cz sú profíci na rôzne športy,vedia poradit aký luk komu ako padne,sú také čo fakt treba k nim ramba


Sob, 13.01.2007, 18:08
Profil
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 23 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2

Kto je on-line

Užívatelia prehliadajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na: