Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Ned, 16.06.2024, 7:09
Dnes je nedela 16. júna 2024, meniny má Blanka a zajtra Adolf




Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 215 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15  Ďalší
 WRANGLER 
Autor Správa
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 10.05.2007, 22:16
Príspevky: 1999
Bydlisko: Trencin
Odpoveď s citáciou
Poslať 
patrik píše:
a to bol novy WR alebo stary?


2006, 4L, automat

to iste, co ma tvoja sestra... len o rok novsie... :-D


Sob, 26.04.2008, 22:46
Profil ICQ WWW
OFFROAD Expert

Registrovaný: Ned, 21.10.2007, 18:48
Príspevky: 2512
Bydlisko: LIPT.MIKULAS
Odpoveď s citáciou
Poslať 
thunder píše:
bahno píše:
ja som sa tam hambil prist s hlitkou 160tkou ze si urobim hambu,a to co tam predvadzali ti majstri nemalo chybu.keby mu bracho nepovedal ze mu odstrihlo kardan tak by to ani nezbadal,ale zasa len na predok to slo dost dobre.mysleli sme ze je to lepsi matros.


ako sa mu to vlastne podarilo? co s tym robil?
tak to je zahada,isiel normalne taky smiesny vyjazd,odrazu mu zbuchotalo pod vozom, majster vysiel von poobzeral sa,nic nevidel,sadol znovu,pohol sa zas buchot,bracho mu vravi mas urvany kardan,potom to ocumovali,prisiel druhy majster,lahol pod auto a vytiahol urvany kardan.mozno to uz bolo nacate ale zas je zahada ako to mohli nacat ak stym jazdia ako dnes


Sob, 26.04.2008, 22:50
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 04.10.2006, 23:06
Príspevky: 775
Bydlisko: slovensky grob
Odpoveď s citáciou
Poslať 
vsetko je pokazitelne . ale mozno kaslal na udrzbu a mazanie kardanou a potom je koniec skor nes sa nazdas.


Sob, 26.04.2008, 22:55
Profil WWW
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 10.05.2007, 22:16
Príspevky: 1999
Bydlisko: Trencin
Odpoveď s citáciou
Poslať 
mal som ten kardan v rukach. boli na nom utrhane vsetky skrutky, co drzia tie objimky...
ale nech, aspon mi ho vymenia za novy a podla toho, co som videl, tak aj s vyfukom, lebo ten kardan ho pekne obuchal a rozparal...
sak je este v zaruke, tak nech patraju a opravuju... :-)
by ma zaujimala pricina...


Sob, 26.04.2008, 23:00
Profil ICQ WWW
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 10.05.2007, 22:16
Príspevky: 1999
Bydlisko: Trencin
Odpoveď s citáciou
Poslať 
patrik píše:
vsetko je pokazitelne . ale mozno kaslal na udrzbu a mazanie kardanou a potom je koniec skor nes sa nazdas.


si to nakoniec rozmyslim a kupim ten od tvojej sestry miesto tohto, ked trha kardany :-)


Sob, 26.04.2008, 23:04
Profil ICQ WWW
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 04.10.2006, 23:06
Príspevky: 775
Bydlisko: slovensky grob
Odpoveď s citáciou
Poslať 
no ale je tam jeden rozdiel ona ma manual 6 stupnovy


Sob, 26.04.2008, 23:10
Profil WWW
OFFROAD Expert

Registrovaný: Ned, 21.10.2007, 18:48
Príspevky: 2512
Bydlisko: LIPT.MIKULAS
Odpoveď s citáciou
Poslať 
thunder píše:
mal som ten kardan v rukach. boli na nom utrhane vsetky skrutky, co drzia tie objimky...
ale nech, aspon mi ho vymenia za novy a podla toho, co som videl, tak aj s vyfukom, lebo ten kardan ho pekne obuchal a rozparal...
sak je este v zaruke, tak nech patraju a opravuju... :-)
by ma zaujimala pricina...
podla mna to nebolo mazanim,ale skor jzdenim na male tocky motora,potom sa mohli vibracie prenasaz na kardan,povolit matky a potom je len otazka casu kedy to ustrihne.je to len moj nazor ale podobne sa to sprava u tahaca ked sa chodi na male tocky a plny plyn aj ked automat by to nemal povolit.nemam skusenosti s jeepom ale na tahaci mozem prepnut automat na manual a riadit to rucne.nenapada ma ina moznost ako sa mozu ustrihnut cukpanty na krizi ale aj tak sa mi ten kriz zda maly na ten vykon


Sob, 26.04.2008, 23:11
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 10.05.2007, 22:16
Príspevky: 1999
Bydlisko: Trencin
Odpoveď s citáciou
Poslať 
patrik píše:
no ale je tam jeden rozdiel ona ma manual 6 stupnovy


tam je rozdielov asi viac. ja chcem urcite tento aj so zarukou. ak tam bude nejaky problem, asi nebudem kupovat nic a necham si mojho stareho spolahliveho gallopera... :-D


Sob, 26.04.2008, 23:13
Profil ICQ WWW
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 04.10.2006, 23:06
Príspevky: 775
Bydlisko: slovensky grob
Odpoveď s citáciou
Poslať 
spravna volba - viacej srandy za menej penazi :-D


Sob, 26.04.2008, 23:16
Profil WWW
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 10.05.2007, 22:16
Príspevky: 1999
Bydlisko: Trencin
Odpoveď s citáciou
Poslať 
patrik píše:
spravna volba - viacej srandy za menej penazi :-D


no popravde si zatial neviem celkom dobre predstavit, ze budem robit take kusky ako s galloperom, s autom za viac nez pol, ba skoro az tristvrte miliona... a dva zruty penazi nehrozia...


Sob, 26.04.2008, 23:22
Profil ICQ WWW
OFFROAD Expert

Registrovaný: Ned, 21.10.2007, 18:48
Príspevky: 2512
Bydlisko: LIPT.MIKULAS
Odpoveď s citáciou
Poslať 
thunder píše:
patrik píše:
no ale je tam jeden rozdiel ona ma manual 6 stupnovy


tam je rozdielov asi viac. ja chcem urcite tento aj so zarukou. ak tam bude nejaky problem, asi nebudem kupovat nic a necham si mojho stareho spolahliveho gallopera... :-D
to je fakt,ak to jazdilo ako predvadzacka dlho na male tocky tak uz bude chytena kluka a piestove cepy,mozno aj vyklepane kruzky a budes mat len starosti.


Sob, 26.04.2008, 23:25
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 04.10.2006, 23:06
Príspevky: 775
Bydlisko: slovensky grob
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Bahno ty si pozeral neaky katastroficky film-- nestraš -vsetko co si spominal bude OK . vsak to je primitivny americky motor. ten tak lahko nezniciš


Sob, 26.04.2008, 23:29
Profil WWW
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 04.10.2006, 23:06
Príspevky: 775
Bydlisko: slovensky grob
Odpoveď s citáciou
Poslať 
thunder píše:
patrik píše:
spravna volba - viacej srandy za menej penazi :-D


no popravde si zatial neviem celkom dobre predstavit, ze budem robit take kusky ako s galloperom, s autom za viac nez pol, ba skoro az tristvrte miliona... a dva zruty penazi nehrozia...
tak to si ma potesil ze ten segrim nieje najhorsia cena teda aspon dufam.


Sob, 26.04.2008, 23:32
Profil WWW
OFFROAD Expert

Registrovaný: Ned, 21.10.2007, 18:48
Príspevky: 2512
Bydlisko: LIPT.MIKULAS
Odpoveď s citáciou
Poslať 
patrik píše:
Bahno ty si pozeral neaky katastroficky film-- nestraš -vsetko co si spominal bude OK . vsak to je primitivny americky motor. ten tak lahko nezniciš
nestrasim kazdy motor funguje na jednom principe,ale spoje sa povoluju ked trapis motor na male tocky a plny plyn,vtedy to nejako rezonuje alebo co.primitivny je motor ktory nama stupen kompresie 11 ale 6 rozvod sv ale toto je moderny motor ktory chce svoje tocky a ked ich ma ,je vecny ako zvyknu byt americke motory.ale tu ich naozaj trapili na male otacky ak si tam bol mohol si to vidiet a pocut


Sob, 26.04.2008, 23:44
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 10.05.2007, 22:16
Príspevky: 1999
Bydlisko: Trencin
Odpoveď s citáciou
Poslať 
bahno píše:
nestrasim kazdy motor funguje na jednom principe,ale spoje sa povoluju ked trapis motor na male tocky a plny plyn,vtedy to nejako rezonuje alebo co.primitivny je motor ktory nama stupen kompresie 11 ale 6 rozvod sv ale toto je moderny motor ktory chce svoje tocky a ked ich ma ,je vecny ako zvyknu byt americke motory.ale tu ich naozaj trapili na male otacky ak si tam bol mohol si to vidiet a pocut


toto je ale automat, ktoremu to nejak nemas sancu prikazat. proste stlacas plyn a on si ide ako chce. chcel som len vediet, ci sa to niekomu uz na wrangli stalo. ak to bolo len povolenymi skrutkami, tak to je najmensi problem, aspon mi tam daju novy kardan a asi aj vyfuk a budem vediet, co budem kazdych par mesiacov kontrolovat...


Ned, 27.04.2008, 9:25
Profil ICQ WWW
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 215 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15  Ďalší

Kto je on-line

Užívatelia prehliadajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na: