Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Uto, 04.06.2024, 13:11
Dnes je utorok 4. júna 2024, meniny má Lenka a zajtra Laura




Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 51 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4
 jeep Wrangler 2,5 alebo 4,0 
Autor Správa
koumák
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia, 06.10.2006, 9:35
Príspevky: 4306
Bydlisko: ZA
Odpoveď s citáciou
Poslať 
janoduch píše:
pali dik to vsetko mi bolo jasne no da sa vsetko doupravovat som myslel ze nieco ine bude problem .


no ak to berieš takto, tak potom hej. Len aby si vo výsledku nebol sklamaný len preto, že to nebude spolu zladené.


janoduch píše:
no tie kardany si myslim ze to nebude taky problem niesom si isty. nehadam sa, jeepik som si este neupravoval.predtym som mal fronteru tam som hodil 8cm podlozky a nebol problem s kardanom a brzdovymi hadickamy,ze zadnu napravu tahalo na jednu stranu ano to sa vyriesilo predlzenim tice a bolo.


tak to si myslíš zle, TJ je (aj oproti Frontere) pomerne krátke auto a zostava motora a prevodoviek je dlhá.... takže zadný kardan je príliš krátky. Na rozdiel od Frontery TJ kríži aj v sérii. Podlož to o 8 cm a uvidíš či tie hadice stačia. Tie panhardky nestačí len predĺžit, musíš urobiť niečo aj s ich uhlami.


janoduch píše:
FAJER som rad ze si offroad expert ale ak nemienis pomoct tak nepis chujovinky bud tak dobry ti si tiez nezacinal s otvorenou ritou !:-) ta ze asi tak a ak by som mal si kde lahnut a nemal problemy s krizamy ta si lahnem aj teraz na sneh vonklu takych mudrych ako ty poznam spustu ale takych ako je Palo strasne malo !!!


Kaja ber tak ako píše. A nepíše chujoviny. Keby si ho poznal tak ako ja tak viež že on týmto prešiel, riešili sme to spolu 10ky hodín a nie na jednom aute. A po pár autách čo riešil v poslednej dobe plne chápem Kajovu nasratosť na určitý spôsob "úprav"

_________________
www.facebook.com/jeepparts , www.jeepparts.sk , www.spinsro.sk


Štv, 26.01.2012, 13:52
Profil WWW
Učeň
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Sob, 22.10.2011, 21:29
Príspevky: 13
Bydlisko: Gelnica
Odpoveď s citáciou
Poslať 
ja niesom nervozny vobec .a co sa tika fajera tak tu prve napisal povisenecky to nemam rad a asi nikto iny len tolko k tomu. no hladal som na fore som tu novy treba stravit cele dni pri pc a hladat ako pisete no nemam casu aby som sedel ccele dni tak som sa to rovno opytal a tym som si skratil cas hladania ako nevravim ze nehladam nebeham po fore ale ako som visie spominal predtym som vlastnil opel fronteru a tam na fore som uz vedel co kde ako hladat tot je forum nove takze to chvilku potrva kde co a ako to hladat nie len napisat do vyhladavaca tak ak som vas nahneval tak sory !!!!!ale dik za rady. :D :wink: clovek sa uci kazdy den.a za opytanie nebiju :-D

_________________
Jeep Wrangler 2,5 b r.98, pneu 31" Dakota, pevnostaky ,navijak
skype- bubo.ja


Štv, 26.01.2012, 17:02
Profil
Ťažký Profík
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto, 26.01.2010, 22:27
Príspevky: 383
Bydlisko: TRENČÍN, LIPTOV
Odpoveď s citáciou
to Jano Duch : si riadne šlapol vedľa ....................

buď trochu opatrnejší a rozvážnejší-len dobrá rada.

_________________
všetko čo má kolesa, pásy, nohy .......


Štv, 26.01.2012, 22:17
Profil
Učeň
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Sob, 22.10.2011, 21:29
Príspevky: 13
Bydlisko: Gelnica
Odpoveď s citáciou
Poslať 
oki pali budem sa tomu venovat ked udrie slniecko ze co a ako no dovtedy este nieco popozeram na fore okolo toho dik .

_________________
Jeep Wrangler 2,5 b r.98, pneu 31" Dakota, pevnostaky ,navijak
skype- bubo.ja


Pia, 27.01.2012, 16:27
Profil
Proviantak
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon, 30.07.2007, 20:32
Príspevky: 887
Bydlisko: trencin
Odpoveď s citáciou
Poslať 
No mas to ozaj od ruky.. keby si bol blizsie alebo ak bude mat cestu okolo TN, daj vediet par hodin vopred , vybavim v motorcare zdvyhak a poukazujem ti vsetko ohladom podvozku TJ dopodrobna co a ako..
ani ja som neni zrovna najlepsie s chrbticou..


Pia, 27.01.2012, 19:30
Profil WWW
Učeň
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Sob, 22.10.2011, 21:29
Príspevky: 13
Bydlisko: Gelnica
Odpoveď s citáciou
Poslať 
tak toto je ina rec dakujem ti velmi pekne a cenim si to. No mam tu spustu kamaratov tiez co sa tomu venuju len ja som natom casovo obmedzeny to je najvecsi problem poviem ti pravdu ze mozem sa zastavit v kazdom kute slovenska ci na hever ci na kavu len pocet penazi ma dost obmedzuje ale to nejako dam pomalicky dokopy dufam ze tento rok na triale bude lepsi a inak by ste sa chalani aj vy mohly trosku zacat zaujimat o offroad trial ,nieje to take zle ako to vyzera a hracky mate si myslim pekne upravene a je to sport aj pre originaly, a nakoniec je spustu moznosti jazd . Mame nedzi sebou dobry tim a aj jazdcov tak by som bol rad ak by ste sa pridali mate tam konkurenciu na rubikone pekne upravenom za par tisic € z cadce.:-) alebo specialoch roba :-) :wink: :roll:

_________________
Jeep Wrangler 2,5 b r.98, pneu 31" Dakota, pevnostaky ,navijak
skype- bubo.ja


Pia, 27.01.2012, 22:02
Profil
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 51 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4

Kto je on-line

Užívatelia prehliadajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na: