Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Ned, 28.04.2024, 2:00
Dnes je nedela 28. apríla 2024, meniny má Jarmila a zajtra Lea




Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 48 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4  Ďalší
 cherokee 96-rada pred kupou 
Autor Správa
OFFROAD Expert

Registrovaný: Štv, 27.11.2008, 15:26
Príspevky: 523
Bydlisko: tisovec
Odpoveď s citáciou
2 stalin : bez neho ten je zadaný.

_________________
už len ex.....jeep xj 2,5 ....patrol gr.... jeep xj 4l......


Štv, 22.04.2010, 19:14
Profil
Učeň
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Sob, 19.09.2009, 12:36
Príspevky: 43
Bydlisko: Trebisov
Odpoveď s citáciou
tak kolegovia, nic z toho :cry:
Vyrazil som do Podbrezovej vcera rano, peniaze pripravene, v ociach detska radost, vylestene kanady v botniku pripravene na vyjazd 8-) a osud mi pripravil zaujimave riesenie :shock:
Chalan prisiel tak ako sme sa dohodli na stanicu (prisiel som autobusom, nazad som uz chcel soferovat), Jeep vyzeral velmi pekne, vycisteny a pripraveny na skusobnu jazdu. Musim sa priznat, velmi milo som bol prekvapeny, ako slusne to auto slo. Vzal ma na poriadny kopec, mozno tak 50 stupnov a v redukcii tam vysiel bez minimalneho usilia. Po ceste siel 100-kou a tiez bez problemov. Oci som pucil :shock: Tak s velkym ocakavanim som nakoniec za volant sadol ja. No a vtedy to prislo :!: Zistil som, ze som fakt rozmaznany. To auto bolo tvrdsie nez som cakal, vola volantu dost velka a riadiaca skrinka tiez dost na dlho+ tie listove pera v zadu mi na komforte tiez nepridali. Takze ked som ukoncil jazdu, mal som dilemu, co robit. Premyslal som, daval pre a proti dohromady a uz ked som skoro povedal, ze som predsa neaky chlap a nie cicinka :smt091 a vytahoval kupnopredajnu zmluvu, tak sa z nicoho nic zacala valit voda z chladica :shock: Povolil solikon, ktorym tam uz bola raz dierka lepena. No a to rozhodlo. Viem, ze to nie je velky problem, ale pre mna to bol akysi signal a tak som ho nekupil.
Kolegovia, po tejto skusenosti som sa presvedcil, ze musim ist o model vyssie. Chcem rocnik 98 a hore, ktory som uz raz skusal, asi tak pred troma rokmi. Je to sice viac "love" , ale aj viac pohody. Takze opet hladam a prehovaram manzelku, ze potrebujem vecsi budget :lol:
Toz tak som vcera dopadol a este raz dik za pomoc a rady.


Pia, 23.04.2010, 15:06
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 27.09.2007, 12:05
Príspevky: 1818
Bydlisko: Trencin
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Hmm v tom pripade neviem ci je faceliftovy model zrovna to spravne riesenie. Co tak sa pozret radsej po grande?

_________________
"Bolesť trvá len chvíľu, víťazstvo trvá navždy"
Ex: JEEP CHEROKEE 4.0i, 4.5" lift
Ex: Patrol K260, 2.8D homemade pickup
Ex: Patrol W260, 2.8TD eMHaDecka na 33kach
Patrol Y61 3.0DTi - ma vsetko co treba


Pia, 23.04.2010, 22:28
Profil
Ťažký Profík
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 18.03.2009, 20:11
Príspevky: 350
Bydlisko: Poprad
Odpoveď s citáciou
Poslať -
offtopic ...
Jeepka = mrdka
Grand jeepka = grand mrdka ....
:shock:
Ak grand tak V8

_________________
Končím........


Pia, 23.04.2010, 23:20
Profil ICQ
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Ned, 15.03.2009, 22:18
Príspevky: 2349
Bydlisko: Banská Štiavnica
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Nikde som ale nepostrehol akí máš limit :) bo dobrá JEEPKA sa da zohnať tak od 3400 vyššie od toho rv. ako si udal , a s unavou lisťakov sa musi počitať ale to je zanedbatelna položka ja som menil hneď po kupe asi tak do pol roka len mňa to stalo trochu více nakolko som pridaval o 1ks. naviac a menili sa aj tlmiče a celkovo to koštlo tak 1000 ečok ale len samotne lisťaky kupiš tuším do 300 komplet na obe strany aj s novým zavesom a silenblokma čiže nič tak strašne :wink:
PS: Podľa mňa je XJ navrhnute ako pracovný voz a to moje aj tomu služi vozí kadečo od jari až do zimy a preto si myslím je mať lepšie v zadu lisťaky ako struny - viac zdržia :!:

_________________
Ex. XJ. 2,5td 1998.
WJ 2,7 crd 2002. zatial leštenka . Grand Vitara 2,0td 2006 3dv.
WK/WH 3crd. 2006.
Prejdem kade chcem - skoro všade !


Sob, 24.04.2010, 7:04
Profil
Učeň
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Sob, 19.09.2009, 12:36
Príspevky: 43
Bydlisko: Trebisov
Odpoveď s citáciou
Poslať 
tak budget som zdvihol na 4000 eur, takze by sa mi mohlo podarit kupit cherokee uz so spruzinami v zadu. Inak k tomu grandu, viem ze je pohodlnejsi, ale mne sa paci najviac XJ, alebo wrangler. Iny ma proste nelaka. Moje auto musi byt nielen dobre na jazdu, ale aj balzam na oci a dusu :-D , no a XJ je prave ten model. Priestor v zadu ma neako netrapi, sme s manzelkou len dvaja(bezdetny). Najvetsim problemom je to, ze ja som z uplneho vychodu a 90 percent jeepov je na strednom a zapadnom slovensku. Kedze manzelka nesoferuje, stale sa ideme pozriet na auto vlakom, alebo busom, aby som mohol spet soferovat, no a to obnasa strasne vela casu a samozrejme aj drobaky na listky. Uz som takym sposobom precestoval celu republiku. Od BA cez NO do PO az domov. To ma vsak neodradi, srdce mi busi americky a cherokeeho budem mat :smt162


Sob, 24.04.2010, 12:45
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 04.10.2006, 20:45
Príspevky: 3148
Bydlisko: VYCHOD PO
Odpoveď s citáciou
Poslať 
tento tu vyzera celkom dobre a snad ked niekoho poprosiš z clubu z okolia tak možno by ho aj išiel aspon vizualne pozriet,tak držim palce :wink:

http://jeep-cherokee.autobazar.eu/25-td ... 46469.html

_________________
My car is Cherokee-Jeep Grand Cherokee ! 5,2 V8,MT Goodrich,3"liftik,CB,gurtna a dobra duša za volantom.

ložiska a prislušenstvo http://www.martino-eshop.sk


Sob, 24.04.2010, 13:36
Profil
Učeň
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Sob, 19.09.2009, 12:36
Príspevky: 43
Bydlisko: Trebisov
Odpoveď s citáciou
Poslať 
MARTINO. dik, to auto vyzera fakt dobre.
Volal som predajcovi, vravel som mu ze som z vychodu a rad by som zistil neake info po telefone a musim povedat, ze tekeho aroganta som uz dlho nezazil, no a tom som dost tolerantny :evil: Dokonca ked som mu zazelal pekny den, tak mi ani neodpovedal a zavesil telefon :shock:
Ta cena je ale velmi pritazliva a auto na pohlad v dobrom stave. Normalne by som s takym arogantom ani nic dalej neriesil, ale vzhladom na to, ze uz nechcem len zavidiet skutocnym majitelom jeepov, tak mozno upustim od svojich principov a bol by som ochotny ho kupit.
Keby sa nasiel niekto, kto prechadza tymto smerom a vedel by ho pre mna okuknut, bol by som veeeeelmi povdacny. Obchodnik vravel, ze je tam len neaka mala nutnost osetrenia karoserie a podvozku. Ja nemam ani sajnu ake osetrenie, pretoze na moju otazku, co mal konkretne na mysli, ma skoro zdrbal, ze co sa tak blbo pytam. Asi ma ta amerika kde som neaky cas zil, skazila a rozmaznala a neviem pochopit slovenskych autopredajcov :oops:
Tak offroadaci, ak sa nahodou niekto nudi, alebo ma chut utratit benzin na dobrocinne ucely :smt135, bude mu to nezabudnute a pri prilezitosti oplatene :smt146 Thank you................................... http://jeep-cherokee.autobazar.eu/25-td ... 46469.html


Sob, 24.04.2010, 14:28
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 27.09.2007, 12:05
Príspevky: 1818
Bydlisko: Trencin
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Cherokee so strunami vzadu je na slovensku jediny aj ten ma pal. Vsetky cheera maju vzadu listy. Skus napisat fajer-ovi, pripadne palo-cherokee, myslim, ze chodievaju pomerne casto cez PB. Len nerozumiem preco chces do americkeho auta silou mocou taliansky spaghetti motor :-D

_________________
"Bolesť trvá len chvíľu, víťazstvo trvá navždy"
Ex: JEEP CHEROKEE 4.0i, 4.5" lift
Ex: Patrol K260, 2.8D homemade pickup
Ex: Patrol W260, 2.8TD eMHaDecka na 33kach
Patrol Y61 3.0DTi - ma vsetko co treba


Sob, 24.04.2010, 22:43
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon, 19.03.2007, 14:55
Príspevky: 768
Bydlisko: PU - PB
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Ak chceš môžem ti ho ísť kuknúť, bývam v PB aj viem kde to auto stojí :wink:

Ale prečo práve diesel ???? Moja rada, radšej sa poobzeraj po dobrom benzíne s plynom :wink:

http://jeep-grand-cherokee.autobazar.eu ... 93553.html

_________________
Nissan Patrol Y61 4.2TD Only Black


Ned, 25.04.2010, 0:00
Profil
Učeň
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Sob, 19.09.2009, 12:36
Príspevky: 43
Bydlisko: Trebisov
Odpoveď s citáciou
Poslať 
KUBIK, tak to by bolo skvele keby si sa na to pozrel, priznam sa ja aj keby som sa pozeral sam, tak nie som expert na offroady, by som ani nevedel co je dobre a co nie. Aut som kupoval uz habadej, ale offaky len dva, skoro nove a to pred 12 rokmi. Takze pri starsich by som zrejme zlyhal. No a k tomu spaghety motor :lol: , to urcite nepreferujem, ale najst 4,0L s plynom rocnik 97 a hore do 4000 eur, som na predaj este nevidel a neviem, ci sa teraz pred letom neaky na predaj objavi. :( Inak by som urcite volil ten 4,0L. Diesel som nikdy nemal a ani ma velmi nelaka, no tak ako som napisal, granda nechcem a XJ som taky nenasiel. Co sa toho budgetu tyka, nie zeby som nemal peniaze, ale je to taka dohoda s manzelkou, ze uz na auta nebudem utracat peniaze. Za poslednych 16 rokov som ich totiz na auta utratil baaaars vela 8-) Preto mam taky limit.
KUBIK, prosim ta daj mi vediet, kedy by si tam mohol skocit a ci je tam vsetko kosher, pretoze cena je skutocne dobra. Vraj je to uz aj prihlasene a ma prevozne znacky. Staci 66eur a mam to na znackach.
Ak by si mi chcel nahodou zavolat, tak tu je cislo: 0918 544 574
Thanx :smt109
No a aby som nezabudol, ani som nevedel, ze vsetky XJ maju listy vzadu :shock: To je pre mna dalsia novinka. Asi som si to splietol s inym autom, ked som si myslel, ze ma spruziny :oops: Je vidiet, ze sa mam este vela co ucit.


Ned, 25.04.2010, 10:37
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 27.09.2007, 12:05
Príspevky: 1818
Bydlisko: Trencin
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Len tak mimochodom, stare 4,0 litre mali nastavovaci volant (vyskovo) a elektriku v kozennych sedadlach len na margo komfortu :wink:

_________________
"Bolesť trvá len chvíľu, víťazstvo trvá navždy"
Ex: JEEP CHEROKEE 4.0i, 4.5" lift
Ex: Patrol K260, 2.8D homemade pickup
Ex: Patrol W260, 2.8TD eMHaDecka na 33kach
Patrol Y61 3.0DTi - ma vsetko co treba


Ned, 25.04.2010, 14:54
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon, 19.03.2007, 14:55
Príspevky: 768
Bydlisko: PU - PB
Odpoveď s citáciou
Poslať 
A ešte neviem či to tu už bolo, ale aký chceš približne ročník?

To číro ti pôjdem pozrieť na začiatku týždňa, má ho odstavené v bazáre kade chodím skoro každý deň.

http://offroadforum.cz/viewtopic.php?f=20&t=34140

_________________
Nissan Patrol Y61 4.2TD Only Black


Ned, 25.04.2010, 16:43
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 04.03.2010, 19:40
Príspevky: 1448
Bydlisko: povazska bystrica
Odpoveď s citáciou
Poslať 
MARTINO ten jeep co si sem dal s PB som si chcel kupit na foto vyzera super stral 3750 a dal ho na 3300 ale super vyzera len na foto prides knemu bubliny na karoserii ked do nich trochu buchnes odpadnu a pod nimi hrdza dalsie je to ze tam je miesta menej ako vo fabii viezli sme sa natom to auto vobec nebrzdi ani zaber nema nejaky extra a pristrojovka nejde no ide ked po nej s celej sily tresnes takze tymto smerom by som nesiel te z PB nie urcite

_________________
Myšiak 2,8TD,+8cm hore -pevnosťák ARB, HELLA 181,PMR,CB,Super Swamper 33",gurtna, dobrá duša za volantom :)

OFFROAD CLUB LÚKY


Ned, 25.04.2010, 16:52
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 04.03.2010, 19:40
Príspevky: 1448
Bydlisko: povazska bystrica
Odpoveď s citáciou
Poslať 
a este k tomu ked pustite volant taka doprava akodivi dvere vodicove ked buchnes su akesi vyhrkotane panty ani zavret to nejde poriadne ale inak okej :)) cena e to aj s ŠPZ

_________________
Myšiak 2,8TD,+8cm hore -pevnosťák ARB, HELLA 181,PMR,CB,Super Swamper 33",gurtna, dobrá duša za volantom :)

OFFROAD CLUB LÚKY


Ned, 25.04.2010, 17:01
Profil
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 48 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4  Ďalší

Kto je on-line

Užívatelia prehliadajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na: