Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Sob, 27.04.2024, 22:56
Dnes je sobota 27. apríla 2024, meniny má Jaroslav a zajtra Jarmila




Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 16 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2
 Pozdrav s Prahy 
Autor Správa
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Ned, 19.11.2006, 15:09
Príspevky: 646
Bydlisko: Praha
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Pánové,mnohokrát díky za vřelé přivítání a lichotky :D

O Jeepech jsem se už něco naučil,to je fakt ale je to jen díky tomu,že sám ho mám a rád se v něm vrtám a pokud možno,vyhýbám se servisům.Internet je taky nezkutečná studnice informací a já než začnu něco rozebírat,tak si naštuduju každej detail.Né vždy se všechno podaří ale zase to beru jako zkušenost a navíc mám takovou vlastnost,že se chci s ostaníma nadšencema o to podělit a hlavně poradit čemu se vyhnout a na co si dát bacha. Přestože mám servis (na HD) tak nepatřím mezi ty,co když k nim někdo příjde jen pro radu jak na co,tak neporadí,s hloupího důvodu že jim utíká kšeft. Možná je naivní můj přístup ale mě to příjde normální.Já rád pomůžu a podělím se o znaosti. Někdy mám pocit,že někteří lidi reagujou tak,že si myslí,že se nad nima povyšuju a dělám chytrýho ale tak to rozhodně není! je to čistě o pomoci a poradění. 8)
No ale zase mě nepřeceňujte ve znalostech,furt je co se učit a taky mám dost zúženej prostor. Kde se cítím silnej,tak jen v XJ a ZJ . Třeba nedavno jsem teprv zjistil,že většina dieselů nemá škrtící klapku! :lol:

Je fajn,že i tady je hodně motorkářů. Je to zajímavý,jak tyhle dvě kategorie jsou často propojený! VS1400 byla moje první motorka a nedám na ní dopustit. Pak jsem ale přešel k HD a ještě jsem si s toho udělal obživu(viz moje website) . Měl jsem od 78 Shovelhead až po extrémní stavby s 2litrovým motorem,na kterým jsem i závodil ME ČR v dragsterech(jednou jsem jel i u vás v Pieštanech). Teď mám trochu upravený Softail Night Train. Je to možná trochu hamba,ale v poslední době se výc věnuju Jeepům :oops: :D .

_________________
Jeep Grand Cherokee ZJ LX 5,9 V8,
Jeep Wrangler Sahara TJ 4,0L automat.
www.properform.cz


Pon, 20.11.2006, 10:24
Profil WWW
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 16 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2

Kto je on-line

Užívatelia prehliadajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na: