Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Sob, 27.04.2024, 11:06
Dnes je sobota 27. apríla 2024, meniny má Jaroslav a zajtra Jarmila




Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 20 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2
 Offroad club Tisovec 
Autor Správa
Mitsubishi Man
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 10.01.2007, 22:54
Príspevky: 1375
Bydlisko: Púchov
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Xader píše:
Treba si ale zase uvedomit , ze aj toto forum je v podstate klubove :-) - 4x4 Club a nie ako bol offroad.sk - ten bol skor verejnejsieho charakteru, ale tato sekcia je v pohode.
Ked sa to nebude hadzat do vsetkych sekcii a len sem , tak nie je problem a taktiez ked chce niekto reklamu - aby sme ho umiestnili my na web a oni zase odkaz na nas web , da sa dohodnut ... v pripade potreby kontakt na mna , alebo na Findera :wink:
Nejak takto som to myslel presne pomáhať jeden druhému.No Já toto fóprum chápem ako celoslovenské,čo je pre mňa a bude super.Vôbec som nemal na mysli nejakú reklamu,nemal by sa stať zo žiadného fóra lacný priestor na vytváranie vlastnej reklamy.Na druhej strane napr.chalani s Tisovca robia zraz tiež pre nás všetkých a z vlastných prostriedkov.Ono keď nebude nikdo kydať na druhé fóra si myslím že ich tu môže byť aj sto.Dôležitá je spolupráca.Napríklad Já osobne som rád že som na tomto fóre a som si istý že toto je moje domácke fórum,ale zaregistroval som sa aj v Tisovci kvôli diskusii a nie pre členstvo v ich klube.Nezačnime bojovať o to kdo je väčší offroaďák alebo kdo bol prvý.Nehovorím že to tak je.Ďakujem za pochopenie a trpezlivosť pri čítaní.Xader a Finder robíte to dobre len tak ďalej.Toto nebola výtka k Vám.Len som chcel aby sa Slovenský Offroad netrieštil ale zjednocoval.Potom budeme dobrý!AMEN :smt083 :smt135

_________________
Každý raz začínal!Nemalo by sa na to zabúdať!
Offroad nie je o autách,ale o ľuďoch!


Ned, 04.02.2007, 16:05
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 05.10.2006, 16:02
Príspevky: 968
Bydlisko: Trenčín
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Rudi píše:
Xader píše:
Treba si ale zase uvedomit , ze aj toto forum je v podstate klubove :-) - 4x4 Club a nie ako bol offroad.sk - ten bol skor verejnejsieho charakteru, ale tato sekcia je v pohode.
Ked sa to nebude hadzat do vsetkych sekcii a len sem , tak nie je problem a taktiez ked chce niekto reklamu - aby sme ho umiestnili my na web a oni zase odkaz na nas web , da sa dohodnut ... v pripade potreby kontakt na mna , alebo na Findera :wink:
Nejak takto som to myslel presne pomáhať jeden druhému.No Já toto fóprum chápem ako celoslovenské,čo je pre mňa a bude super.Vôbec som nemal na mysli nejakú reklamu,nemal by sa stať zo žiadného fóra lacný priestor na vytváranie vlastnej reklamy.Na druhej strane napr.chalani s Tisovca robia zraz tiež pre nás všetkých a z vlastných prostriedkov.Ono keď nebude nikdo kydať na druhé fóra si myslím že ich tu môže byť aj sto.Dôležitá je spolupráca.Napríklad Já osobne som rád že som na tomto fóre a som si istý že toto je moje domácke fórum,ale zaregistroval som sa aj v Tisovci kvôli diskusii a nie pre členstvo v ich klube.Nezačnime bojovať o to kdo je väčší offroaďák alebo kdo bol prvý.Nehovorím že to tak je.Ďakujem za pochopenie a trpezlivosť pri čítaní.Xader a Finder robíte to dobre len tak ďalej.Toto nebola výtka k Vám.Len som chcel aby sa Slovenský Offroad netrieštil ale zjednocoval.Potom budeme dobrý!AMEN :smt083 :smt135


Rudo - akoby som Ti hlavu pozical - PRESNE . Jeden za fsetkych ... Inak dik za to tlacivo.

_________________
OFF the ROAD


Ned, 04.02.2007, 20:05
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Sob, 03.02.2007, 20:57
Príspevky: 555
Bydlisko: Praha
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Pravda, pravda co tu pise Rudi... Uz pracujem na jednom module na nasom webe kde chcem umiestnit bannery najznamejsich webov hlavne Slovenskeho offroadu, avsak aj to je hodka stravena programovanim a dost tazko sa taka volna chila hlada, hlavne ked som na cely web sam.
Xader ja sa za vymenu bannerov urcite coskoro ozvem :wink: .


Ned, 04.02.2007, 22:33
Profil WWW
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 12.10.2006, 20:37
Príspevky: 3268
Bydlisko: Nitra
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Rudi píše:
Xader píše:
Treba si ale zase uvedomit , ze aj toto forum je v podstate klubove :-) - 4x4 Club a nie ako bol offroad.sk - ten bol skor verejnejsieho charakteru, ale tato sekcia je v pohode.
Ked sa to nebude hadzat do vsetkych sekcii a len sem , tak nie je problem a taktiez ked chce niekto reklamu - aby sme ho umiestnili my na web a oni zase odkaz na nas web , da sa dohodnut ... v pripade potreby kontakt na mna , alebo na Findera :wink:
Nejak takto som to myslel presne pomáhať jeden druhému.No Já toto fóprum chápem ako celoslovenské,čo je pre mňa a bude super.Vôbec som nemal na mysli nejakú reklamu,nemal by sa stať zo žiadného fóra lacný priestor na vytváranie vlastnej reklamy.Na druhej strane napr.chalani s Tisovca robia zraz tiež pre nás všetkých a z vlastných prostriedkov.Ono keď nebude nikdo kydať na druhé fóra si myslím že ich tu môže byť aj sto.Dôležitá je spolupráca.Napríklad Já osobne som rád že som na tomto fóre a som si istý že toto je moje domácke fórum,ale zaregistroval som sa aj v Tisovci kvôli diskusii a nie pre členstvo v ich klube.Nezačnime bojovať o to kdo je väčší offroaďák alebo kdo bol prvý.Nehovorím že to tak je.Ďakujem za pochopenie a trpezlivosť pri čítaní.Xader a Finder robíte to dobre len tak ďalej.Toto nebola výtka k Vám.Len som chcel aby sa Slovenský Offroad netrieštil ale zjednocoval.Potom budeme dobrý!AMEN :smt083 :smt135
:smt023 Tiez si to myslim.

_________________
Patrol GR, kde neprejdem tam pretiahnem!!!


Ned, 04.02.2007, 23:46
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 04.10.2006, 20:45
Príspevky: 3148
Bydlisko: VYCHOD PO
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Ak možem tak sa vratim naspat k ,,Tisovčanom,,Myslim,že to čo robia pre offroad na Slovensku nema konkurenciu,bol som sice len v roku 2006 pozriet ako divak na trial v nedelu aj so synom a odvtedy som od neho nič ine nepočul,,len kedy si aj my oco kupime off?,, takže nemala vdaka patri aj im za to ,že patrim medzi ludi ktorym to hrabe 4x4.To už nehovorim o dvojročnej dcere,ktora nezaspi kym jej nepustim ,,džipiky,,a ako chlapci skaču na motorkach.Kto ste videli DVD určite viete o čo ide.Takže ja myslim,že im ozaj možme dakovat aj za to ,že pan starosta je PAN starosta a vychadza v ustrety.Na tu nadhernu sceneriu prirody ,ktora dokonale ladi s offroadom v spojeni s prijemnymi ludmi sa teši aj moja maličkost.Takže sa uvidime TISOVEC 2007 :wink: :!:

_________________
My car is Cherokee-Jeep Grand Cherokee ! 5,2 V8,MT Goodrich,3"liftik,CB,gurtna a dobra duša za volantom.

ložiska a prislušenstvo http://www.martino-eshop.sk


Pon, 05.02.2007, 0:20
Profil
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 20 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2

Kto je on-line

Užívatelia prehliadajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na: