Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Štv, 28.03.2024, 12:35
Dnes je štvrtok 28. marca 2024, meniny má Sona a zajtra Miroslav




Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 16 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2
 Zacina to byt vazne ... 
Autor Správa
Koumák
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto, 26.02.2008, 4:34
Príspevky: 175
Bydlisko: Brezno
Odpoveď s citáciou
Poslať 
som sa vyjadril v diskusii na tej markizackej stranke a za tym si stojim:
To sa ani neoplati hadam reagovat! Ano zakazene. a co uz dnes nieje? aky hubary v lese? ved neni nahodou pohyb v lese mimo vyznaceneho chodnika zakazany? tak to musia rast tie huby na ceste. Je to vsetko o vzajomnom respekte. Kto chce nicit nici, je jedno ci peso alebo na vozidle! ja mam 4x4 jazda po lesnych cestach parada, relax, klud. Nech sa ten frajer co na LKT nici menej prirodu ako ja na offe postavy a silno hlasi. Nik neci prirodu viac ako ty co sa tvaria ze ju chrania a zveladuju. Najprv nak si doma so svojimi poriadok spravia a potom riesia motorkarov etc. Ved z tych LKT olej tecie ako z otvorenej flase a nikoho nic netrapi lebo oni zveladuju a chrania... ha ha ha. Ale u nas o respekte ani reci. kazdy ma svoju pravdu, a nazor iny ako ten jeho je fundamentalne nespravny az zvrateny... ved priroda je pre vsetkych nie? keby sme sa spravali rozumne tak sa zmestime vsetci! motorkari, ofroadaci, turisti, a este aj ti hlupi ministri!

som to len okopiroval s tade bo som dnes lenivy.

Ale ved take piiiii...coviny s akymi unas vraj normalni ludia vedia vyrukovat to az mraky brzdi!!! Do basy za to ze som presiel po lesnej ceste za LKT? a pytliaci budu pytliacit dalej sak ako sme to rozobrali v teme vztahy s polovnikmi! Uz fakt v chranenej oblasti sa mozme aj my kus spravat, tym vobec nehovorim nic o niekom konkretnom ale zas len seci na to doplatime. Nas zachvilu fakt budu strielat ako skodnu.......

Idem asi nasetrit kupim les a ho vybagrujem nach si ludia nemaju co zavidiet ku...va :evil: :evil: :evil:
Fakt ma to uz rozculuje fakt mam rad prirodu, vyrastol som v nej a stale sa rad do nej vraciam aj pesi aj na 4 kolesach, nemam pocit ze by som ju ja alebo vy nejak devastoval nenavratnym sposobom :evil:

juj az sa mi zdvihol tlak :roll:

_________________
JEEP grand cherokee 99
4.7 V8 :)


Pon, 28.04.2008, 23:32
Profil WWW
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 16 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2

Kto je on-line

Užívatelia prehliadajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na: