Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Štv, 06.06.2024, 22:50
Dnes je štvrtok 6. júna 2024, meniny má Norbert a zajtra Róbert




Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 34 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3
 Nebezpečný Patrol? 
Autor Správa
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 05.10.2006, 0:19
Príspevky: 1872
Bydlisko: Východ pri KE
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Teraz netreba volat policiu je teraz nejaka sluzba co chodi na podobnej dodavke (zeleno- biela a oranzove majaky) a riesi tieto veci.....maju nejake bezplatne cislo.

_________________
Ak mozem vytiahnem....potiahnem.


Uto, 31.10.2006, 13:13
Profil
Pajero compatibile
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon, 09.10.2006, 11:04
Príspevky: 2172
Bydlisko: Licavca City
Odpoveď s citáciou
Poslať 
-Mááártin, to nič, také sa stáva...raz som astrou zrušil zadok krásne vytuningovanej astričky (fakt bola pekná) a to len preto, že predomnou vychádzala na hlavnú doprava, ja súbežne s ňou... a ja som sa ešte pre istotu obzrel, či niečo predsalen neide z ľava a bááác...keď som zdesený vystúpil a pýtal sa tej samice, čo vystúpila, prečo preboha zabrzdila, vyvalila na mňa oči, či som nevidel, že jej pred auto skočil nejaký chodec(blbec) - (samozrejme mimo prechod na šesťprúdovej ceste...)
-to som si fakt pripadal jak chu...maj, zraziť takto babenku (aj tá bola pekná) a poisťovňa zacvakala zhruba tridsiatku... ;-)
-ale mám aj väčší trapas, nemenovaným malým vozom najbližšej západnej automobilky som sundal nárazník (oceľový jakel) mraziarenského náklaďáka asi rok starého...ja som mal len poškrabaný nárazník, on riadne ohnutú ľavú stranu nárazníka...šupa to bola riadna - do stojaceho auta, ktoré ako som neskoro zistil, nebolo kade obehnúť...
(dodnes nerozumiem, prečo si to neodsral môj predok, ale jeho zadok - asi som bol tvrdší chlap :-D ) ...a majiteľ mal deň predtým nehodu, ktorú zavinil on, tak po úspešnom pokuse natiahnuť jakel zhruba naspäť sa vykašľal nielen na opicajtov, ale aj na isťovne, čím mi veľmi uľahčil život pred hroziacimi trapasmi, ktoré by ma inak neminuli... ;-)

_________________
:smt017 Krásnu blondínu, abo nadupaný off????? ..... :smt115 Poradím sa s tou brunetou v mojom pajero šport!!!!!... :smt025


Uto, 31.10.2006, 13:17
Profil
Trvalá prekážka
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 05.10.2006, 0:10
Príspevky: 3197
Bydlisko: nr
Odpoveď s citáciou
Poslať 
.... ten trik zo škodou od ktorej treba volať žabky zelené poznám... (keď sa o mňa roztrieštil horespomenutý Seat, tak polda zastrašil holku, že škoda je pod 75t a že ho netreba a zase sa niekam odrútil...) ... ale poznám aj sklon poisťovní k obštruktívnemu správaniu najmä ak nie je policajtská správa. A keďže potrafená fóbija bola ešte k tomu v nájme, tak najmä preto som povolal nehodovkára, pretože už aj také som počul, že lízingové firmy nájomcom na srdce nakladajú aby ku každému škrabanci volali policajta. Asi tiež majú svoje skúsenosti s poisťovňami, ktoré majú tisíc spôsobov ako zo zákazníka vylákať peniaze a stotisíc spôsobov ako neplatiť. A keďže som bol obzvlášť krištálovo čisto za vola, tak som sa necukal že policajta netreba akdesi čosi... :evil: (inak polda sa na všeobecný údiv prihnal za cca 5 minút :shock: . Netiekla krv, autá nezavadzali.... tak sme sa už zmierili s ako obvykle hodinovým kempovaním.... a on zrazu tu! :shock: )

To o tej dodávke s oranžovými majákmi nepoznám :shock:

Čo to je ? Kde to je? (malo by logiku, keby si kancelária poistitelov založila takú partiu... :roll: ) Ešte som také nevidel ani na obrázku :shock:


Uto, 31.10.2006, 14:46
Profil WWW
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 04.10.2006, 21:15
Príspevky: 2568
Bydlisko: Handlová
Odpoveď s citáciou
Poslať 
chlapci ked uz hovorite o tych crashoxh...

nedavno bola vo vedlajsej dedine havaria. suzu vitara v standardnej vybave vychadzala na hlavnu a nedala prednost po hlavnej iducemu osobaku. bol to mercedes aky to uz neviem. vitaru soferoval calan, mal spolujazdca, medak soferovala zenska ci bol niekto s nou neviem ale ona isla 180KM/h. a pozor bolo to v OBCI ak sa mi podari zohnat nejake foto z toho tak poslem. ak nie tak pardon.

ale vitara spravila dvoje hodiny, sofer odtrhol gulu z volantu po zrazke, jeho spolujazdec ma podoprete ruky ( neviem co mu je) vo vitare nebol nikto priputany

mercedes skoncil zaparkovany v kanaly o vodiscke neviem nic.

inak zrazka: medak tresol iba kusok do blatnika vitary. ak sa nieco dozviem viac tak doplnim.


Str, 01.11.2006, 16:43
Profil
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 34 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3

Kto je on-line

Užívatelia prehliadajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na: