Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Štv, 28.03.2024, 17:47
Dnes je štvrtok 28. marca 2024, meniny má Sona a zajtra Miroslav




Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 50 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4
 NADS ZD30 - Ochrana motora 
Autor Správa
Ťažký Profík

Registrovaný: Štv, 23.05.2013, 10:49
Príspevky: 388
Bydlisko: mam tiez
Odpoveď s citáciou
... prepac zabudol som, mal som asi dat odkaz cez translator. Ale ked tak si tam hod registraciu a budes to mat aj s obrazkami. Ten patrol je velmi pekne porobeny po motorickej stranke odkedy mu v 155t km zdetonoval :)


Ned, 08.06.2014, 19:42
Profil
Začínajúci koumák

Registrovaný: Uto, 16.02.2010, 23:02
Príspevky: 137
Bydlisko: LM
Odpoveď s citáciou
cau bacaono a mk96,vie mi niekto z vas pomost s upravou ovladania turba ak hej napiste tel.kontakt do ss mam 3,0d 2002 dik


Sob, 06.09.2014, 23:19
Profil
Učeň

Registrovaný: Pia, 16.10.2015, 18:43
Príspevky: 71
Bydlisko: Brusno
Odpoveď s citáciou
bull4x4 píše:
Nieco mi zostalo z 3.0. Mam aj 4ks novych zhavicov aj 2 tie regulacne ventily na turbo + budik, ak by niekto chcel

Zdravím,máš ešte tie ventily na turbo?

_________________
Miloš


Str, 20.09.2017, 20:22
Profil
Učeň

Registrovaný: Pia, 16.10.2015, 18:43
Príspevky: 71
Bydlisko: Brusno
Odpoveď s citáciou
bacaono píše:
Toto uz mam prejdene. Ono je to trochu komplexnejsie.
Zadaj si do vyhladavaca "NADS ZD30", alebo prestuduj
http://www.chiptuning.com.au/nissan-zd3 ... rotection/
alebo
http://www.mypatrol4x4.com/topic/57-nad ... tep-guide/

Uz mam par mesiacov zaslepeny EGR, namontovany odlucovac oleja, budik tlaku turba, chyba mi este nahodit budik na teplotu spalin. Mam vyradene elektricke ovladanie turba, ale nie presne podla tej schemy co si sem dal. Regulaciu mam cez dva ihlove ventily, a myslim ze je to lepsie regulovatelne a presnejie ako s dawes ventilom. Ten uz mam tiez, ale este nieje nahodeny. Ale bude tam sluzit len ako bezpecnostna poistka, lebo pri dobrom nastaveni sa mi este nepodarilo prekrocit max tlak, a to som robil vselijake pokusy. Auto ide oproti seriovemu ako z praku, ale mam podozrenie ze ventil el. ovladania turba som asi nemal v poriadku uz odkedy som auto kupil. Nemal som to s cim porovnat.
Zatial som velmi spokojny.
Bol by som rad ak by sa nasiel este niekto kto by to bol ochotny skusit tiez, a potvrdil spravnost tychto krokov. Predsalen mam r.v.2000 a ma uz nieco nabehane, tak netusim ci sa to bude prejavovat rovnako aj na novsich.


Ahoj,ja som odhodlaný to urobiť,len potrebujem niekoho,kto by mi s tým vedel pomôcť

_________________
Miloš


Štv, 21.09.2017, 18:27
Profil
Učeň

Registrovaný: Pia, 16.10.2015, 18:43
Príspevky: 71
Bydlisko: Brusno
Odpoveď s citáciou
bacaono píše:
Tak nech to tu nezaspi.
Kvoli lenivosti este stale nenahodene dawes ventily.
Obrázok

..a tu je namontovany odlucovac olejovych par.
Obrázok

Ahoj,rád by som si nainštaloval dawesov ventil aj s príslušenstvom.Vedel by si mi s tým prosím pomôcť? Myslím aj zohnať a potom pomôcť s montážou a správnym nastavením.
Ďakujem

_________________
Miloš


Pia, 22.09.2017, 8:43
Profil
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 50 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4

Kto je on-line

Užívatelia prehliadajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na: