Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Sob, 27.04.2024, 7:52
Dnes je sobota 27. apríla 2024, meniny má Jaroslav a zajtra Jarmila




Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 34 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3
 tazne zariadenie 
Autor Správa
Mašinista
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto, 19.12.2006, 4:39
Príspevky: 1112
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Sakra strojari, nikto neporadi? Ja mam tabulky doma a z hlavy to neviem :?

_________________
Bežný automobil v základnej výbave.
Nóóikdyž.. :smt077


Štv, 03.07.2008, 20:11
Profil
Recyklovaný teaneger
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto, 26.12.2006, 17:21
Príspevky: 3601
Bydlisko: MY/BA
Odpoveď s citáciou
Poslať 
A čo chceč poradiť? Veď si sám odpovedal. Hrúbku takú, aby vošlka do diery, dlžka taká, aby sa dala načróbovať z druhej strany matka a 8.8 stačí.

Ja kupujem šroby tak, že zoberem niečo z ponku a prídem do obchodu, samozrejme zo šróbamy a pýtam si :"no, potrebujem asi takýto šrób, len o centimeter dlhší, trošku hrubší, trochu pevnejší a z jemnejším závitom. Nie hrdzavý nemusí byť. ďakujem dovi."

_________________
JAK BY TADY BYLO KRÁSNE, KDYBY SEM TU NEBYL JÁ.Obrázok


Štv, 03.07.2008, 20:42
Profil
Mašinista
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto, 19.12.2006, 4:39
Príspevky: 1112
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Kapo píše:
A čo chceč poradiť? Veď si sám odpovedal. Hrúbku takú, aby vošlka do diery, dlžka taká, aby sa dala načróbovať z druhej strany matka a 8.8 stačí.


Tiiiiiiiiiiiisicere diky veliky sahibe.. to som chcel pocut (ze 8.8 staci). Inac matky su navarene (alebo prihrdzavene? :-D ) v poslednej priecke sasi a nemam chut do toho šťárat zatial. Povodne srofy su M10x1,25, dlzka nezistena - a potrebujem o 4 cm dlhsie, pac mam tustu čubu :-D .

Kapo píše:

Ja kupujem šroby tak, že zoberem niečo z ponku a prídem do obchodu, samozrejme zo šróbamy a pýtam si :"no, potrebujem asi takýto šrób, len o centimeter dlhší, trošku hrubší, trochu pevnejší a z jemnejším závitom. Nie hrdzavý nemusí byť. ďakujem dovi."


No to je fantasticke, ale radsej sa opytam chytrejsich, nez by som sa mal spolahnut, ze mi pica, co cely zivot predava hrable, poradi dobre srofy na tazne. A sa mi paci, jak si v ramci zrychlenia prevadzky v obchode diplomaticky opomenul platit. :-D

_________________
Bežný automobil v základnej výbave.
Nóóikdyž.. :smt077


Pia, 04.07.2008, 8:52
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto, 02.01.2007, 7:21
Príspevky: 1810
Bydlisko: Lúky
Odpoveď s citáciou
MoostanQue píše:
Poradi niekto ake srofy treba na Patrolove tazne (to na narazniku, styri imbusove desiny)? Teda aku pevnost, zavit vidim - stacia mi 8.8 alebo nacim zhanat nejake minovzdorne? Na origo nic vyrazene nie je a mne su kratke. Prosim len tych co vedia; ake asi mi moc nepomoze.


Ja mám ťažné uchytené medzi priečkami rámu 3+3 skrutkami M14x1,5 triedy 8.8. Nosník ťažného je TR OBD 100x60x5, materiál S355J2G3c ohýbaný za tepla, na koncoch sú privarené obdĺžnikové príruby z P12, materiál ten istý. Zostava bude videná aj s mojou maličkosťou zajtra v Čavoji.
Ja byť tebou, tak dám skrutky W 9/16´´-18z/1´´. Si v Anglií nie,

_________________
Nissan Patrol K260 2,8d, mierne ,,vylepšený" a to isté z motorom RB30 v štádiu skúmania. Seat Arosa na ľahké presuny.
Múdrejšiemu neraď, silnejšiemu nezdvíhaj!


Pia, 04.07.2008, 9:16
Profil
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 34 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3

Kto je on-line

Užívatelia prehliadajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na: