Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Štv, 28.03.2024, 12:31
Dnes je štvrtok 28. marca 2024, meniny má Sona a zajtra Miroslav




Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 2 ] 
 4x4 nefunguje 
Autor Správa
Čumil

Registrovaný: Pon, 19.06.2017, 21:54
Príspevky: 1
Odpoveď s citáciou
čaute chalani
mám nissan terrano 2 R20 2,4 benzin lpg.
prestal mi fungovat predny nahon.
kontrolky po zaradeni funguju, aj po zaradeni redukcie 4x4
zdvihol som auto a prisiel som na to, ze po zaradeni 4x4 mi kardan zacne hnat predok, ale poloos sa kruti len prava, ale kolesom ani nehne. myslim, ze v tomto pripade to moze byt volnobezka, mam automaticke. lavou poloosou vsak ani necukne. uz davnejsie mi auto vydava trochu divne zvuky z pod noh sofera. ked sa pohnem a prudko pridam na jednotke, aj bez zapnutia predneho nahonu, tak citim a pocujem vybracie,akoby mi suchalo koleso, alebo nejake tocive trenie. nic som vsak pod autom nenasiel - myslim zosuchane, zodrete atd.
neviete mi poradit, co to moze byt.
dakujem za kazdu radu


Str, 21.06.2017, 21:44
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto, 04.09.2012, 9:43
Príspevky: 1886
Bydlisko: GA-Kosuty
Odpoveď s citáciou
Rozober lavu volnobezku a pozri v akom je stave,ak je zodrata alebo dolamana vymenit,ak sa zda ok vycistit jemne namazat a poskladat

_________________
VW T3 1,6 aircooled boxer(1980). EX:Jeep Grand Cherokee 5,2 V8,Jeep Grand Cherokee 5,2 V8,Jeep Cherokee 2,5 td,Ford Maverick 2,7td,Jeep Grand Cherokee 5,2V8,Jeep Grand Cherokee 4,0i,Jeep Grand Cherokee 2,5td,Hyundai Galloper 2,5td,Jeep Cherokee 2,5td


Str, 21.06.2017, 22:41
Profil
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 2 ] 

Kto je on-line

Užívatelia prehliadajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na: