Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Štv, 28.03.2024, 17:43
Dnes je štvrtok 28. marca 2024, meniny má Sona a zajtra Miroslav




Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 19 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2
 Patrol y61- krátky, 4 valec alebo 6 valec 
Autor Správa
OFFROAD Expert

Registrovaný: Str, 20.05.2009, 21:33
Príspevky: 1827
Odpoveď s citáciou
[quote="Patrol28"] ......No a k téme dlhý alebo krátky som veľa rozmýšľal ale na svoje použitie asi krátky. Neplanujem expedície - aj keď je možné že ma to pohltí, skôr tak také zrazy , akcie a výlety po horách s rodinou. Budeme nanajvýš 4 a to si myslím že vzadu dvaja v pohode. Ked som rozmýšľal o wagone tak mne to pride strašne veľké do terénu. Neviem si pomôcť. Možno len môj názor... [/quote]


Ahoj,
na úvod chcem zdôrazniť, že ja ťa nechcem prehovárať aby si kúpil to, čo nechceš, preto ti sem napíšem len niekoľko faktov a niekoľko čísiel.
Ako píšeš, Ty chceš Patrola používať mimo iné na výlety po horách s rodinou, osádka 4.
Ja mám Audi A6 avant ( vagon ) C5 (starší typ ) a používam ho presne na to, čo ty, teda výlety s rodinou, tiež posádka 4, dospelý. Moje audi má na dlžku 4796 mm a kufor v základe 455 litrov. Ked sme išli v zime do Tatier, tak sme dali do kufra 4x zimné kabáty, nejaké plecniaky, ženy nejaké svoje tašky, nejaké ďalšie obutie na túru a pod. a zrazu bol kufor plný. Podotkýnam, že to chodím väčšinou na ľahko, takže žiadne zbytočné bagáže ! V lete 4x spacáky, 4x nafukovačky, nejaký stan ( 2 ? ), nejaké plecniaky, nejaké osobné veci...atd, kufor na prasknutie. Po viacročných skúsenostiach bude ďalšie auto bud o 30 % väčšie, alebo sa budeme voziť len ja a žena., teda dvaja.
Tvoj krátky patrol je na dlžku 4580 mm a kufor v základe je 310 litrov. Cestujúci vzadu musia liezť do kabíny cez tých, čo sedia vpredu, lebo má len 2 dverí.
Viac nejdem písať, sú to tvoje peniaze a tvoje rozhodnutie.


Pon, 23.04.2018, 21:50
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 12.10.2006, 20:37
Príspevky: 3267
Bydlisko: Nitra
Odpoveď s citáciou
Patrol28 píše:
A mohli by ste mi poradiť či sa oplatí kúpiť pneumatiky 35 zo zahraničia ?

Vsetky su zo zahranicia.

_________________
Patrol GR, kde neprejdem tam pretiahnem!!!


Uto, 24.04.2018, 20:00
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Uto, 17.04.2012, 18:31
Príspevky: 2593
Bydlisko: Vychod
Odpoveď s citáciou
Tu mas kratasa a s poriadnym motorom https://auto.bazos.sk/inzerat/84291419/ ... ol-Y60.php :-D + alebo panko predava aj tie pasove volva v dalsom inzerate 8-)


Str, 25.04.2018, 0:52
Profil
Frajer
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto, 09.02.2010, 0:01
Príspevky: 222
Bydlisko: Mojmírovce
Odpoveď s citáciou
Milan píše:
Patrol28 píše:
A mohli by ste mi poradiť či sa oplatí kúpiť pneumatiky 35 zo zahraničia ?

Vsetky su zo zahranicia.



Len pripomeniem že v tom linku čo dal Milan na predchádzajúcej strane na moje auto sú aj tie 35-ky STT na diskoch a ďalšie veci. Ešte som tam zabudol dopísať šuflíky a spanie.
...a všetko tu na slovensku.

_________________
Tajomstvo pohody spočíva v umení neznepokojovať sa hluposťami.
Zatial sa ucim, citam, sledujem.
Tak po marnom hladani Pajera3,5V6 som skoncil pri Patrole Y61 3,0DDTi


Str, 25.04.2018, 12:34
Profil
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 19 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2

Kto je on-line

Užívatelia prehliadajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na: