Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Štv, 28.03.2024, 20:41
Dnes je štvrtok 28. marca 2024, meniny má Sona a zajtra Miroslav




Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 5 ] 
 Nissan navara D40 trasenie a ťahanie do ľava. 
Autor Správa
Čumil

Registrovaný: Štv, 07.04.2022, 11:22
Príspevky: 4
Odpoveď s citáciou
Ahojte, mám takýto problém, podarilo sa mi zbehnúť autom do jarku a pri vychadzani som ľavým kolesom chytil kameň, ale tak ze mi rozseklo aj pneumatiku. Samozrejme som ihneď zastal a vymenil za rezervu a išiel do servisu. Tam sme dvihli auto a zospodu bolo vidno ze kryt motoru tiež trosku dostal, ale nič nebolo ohnute ani rozbite. Jedine viditeľná vada je zlomená tyčka stabilizátora. Auto mi jemne taha do lava a pri cca 50 km citim aj vibracie na volante. Samozrejme technik mi hneď tvrdil ,že pri takejto nehode je najlepšie všetko vymeniť. Ja nie som proti len si chcem sám pohľadať veci a porovnať s jeho cenovou ponukou. Riesi mi to uz skoro tyzden a este mi nic neposlal tak za nim rovno pojdem a ukazem co viem ja a za kolko zohnat. Podotykam auto vyuzivam len na vozenie po polnej ceste ziadny narocny teren vsetko rovina a max do 60 km/h. Môžete mi napísať co je to "všetko" co treba meniť? Alebo nejakú radu ako zistiť co netreba meniť...?

Auto je r.v. 2008 , 2.5 diesel 126kw

Ďakujem.


Štv, 07.04.2022, 11:41
Profil
Čumil

Registrovaný: Štv, 07.04.2022, 11:22
Príspevky: 4
Odpoveď s citáciou
Tak len pre info.....bol som si pre auto po vlastnej osi zohnal blatnik aj podblatnik , všetko nové za polovicu toho co mi vypočítal mechanik vymenil som koleso za rezervu a trasenie prestalo....zobral som koleso do servisu a čuduj sa svetu koleso krivé ako paragraf....autu nič nebolo a nebolo treba nič meniť....usetrenych 500 eur...minimálne....asi nemusím písať ze s tým mechanikom som skončil....


Štv, 21.04.2022, 12:41
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 12.10.2006, 20:37
Príspevky: 3267
Bydlisko: Nitra
Odpoveď s citáciou
Macinak22 píše:
.zobral som koleso do servisu a čuduj sa svetu koleso krivé ako paragraf...

No a to si mal akoze za rezervu krive koleso?Alebo ako si k nemu prisiel?Ved ked som bol v servise mi vyvazil kolesa vcetne rezervy :smt139 Kludne vyhod aj tycky stabilizatora pokial nerobis relly ako si pisal.

_________________
Patrol GR, kde neprejdem tam pretiahnem!!!


Štv, 21.04.2022, 21:45
Profil
Čumil

Registrovaný: Štv, 07.04.2022, 11:22
Príspevky: 4
Odpoveď s citáciou
Nie rezervu ale originalne koleso, elektron bol krivý...teraz mam danu rezervu a auto ide normálne....z toho inak plynie aj otázka ci neviete niekoho v okolo zv, bb kto by sa mi pozrel na koleso, či sa stým dá niečo spraviť....foto kolesa v prílohe....stabilizátor tam nechám ved mne neprekáža....snáď nie je na škodu.... :-)


Pon, 25.04.2022, 20:16
Profil
Učeň

Registrovaný: Štv, 13.04.2017, 21:31
Príspevky: 63
Bydlisko: BB
Odpoveď s citáciou
zajtra ti poslem spravu s kontaktom v BB.


Pon, 25.04.2022, 20:59
Profil ICQ
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 5 ] 

Kto je on-line

Užívatelia prehliadajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na: