Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Sob, 27.04.2024, 9:17
Dnes je sobota 27. apríla 2024, meniny má Jaroslav a zajtra Jarmila




Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 51 ]  Choď na stránku 1, 2, 3, 4  Ďalší
 Interiér-úpravy-patrol? 
Autor Správa
Recyklovaný teaneger
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto, 26.12.2006, 17:21
Príspevky: 3601
Bydlisko: MY/BA
Odpoveď s citáciou
Máte nejaké vychytávky v interiéri na Patroloch? Hlavne španieláci ma zaujímajú. Umiestnenie rádia, vysielačky, el. inštalácie, náradia a iných pachšamechtlov ?

Napríklad CD rádio na stojáka v španielovy nechce hrať, tak ho idem nejako na....ť do prístrojofky.A ked už mám prístrojovku rozhodenú tak...?

A Michi ? ty môžeš tiež. Aj ostatný, veď to má byť inšpirácia pre všetkých :-) .
/ tu sme španieláci ja,RadoND,Pejo a Dindaj. :? /

_________________
JAK BY TADY BYLO KRÁSNE, KDYBY SEM TU NEBYL JÁ.Obrázok


Naposledy upravil Kapo dňa Pia, 08.02.2008, 16:55, celkovo upravené 1



Pia, 08.02.2008, 16:38
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Str, 18.10.2006, 1:17
Príspevky: 2388
Bydlisko: Zálesie
Odpoveď s citáciou
Kapo píše:
Máte nejaké vychytávky v interiéri na Patroloch? Hlavne španieláci ma zaujímajú.


Na GR by som Ti ich pár dal! :-D

_________________
Nissan Patrol GR Y60 "Listnatý les" :smt159

http://www.aloha.sk/
http://www.excursion.sk/
http://picasaweb.google.sk/michi4x4


Pia, 08.02.2008, 16:50
Profil WWW
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 04.10.2006, 20:45
Príspevky: 3148
Bydlisko: VYCHOD PO
Odpoveď s citáciou
Kapo píše:
napríklad CD rádio na stojáka v španielovy nechce hrať, tak ho idem nejako na....ť do prístrojofky.A ked už mám prístrojovku rozhodenú tak...?

/


Toto je problem,radio na CDčka v offe :-D :-D Ja ho ani nezapinam ,však ,,hudbu,, mam pod kapotou :lol: No vidiš keby si mal Jeepa tak Ti poradim :lol: :lol:

Ale už som :smt137

_________________
My car is Cherokee-Jeep Grand Cherokee ! 5,2 V8,MT Goodrich,3"liftik,CB,gurtna a dobra duša za volantom.

ložiska a prislušenstvo http://www.martino-eshop.sk


Pia, 08.02.2008, 16:59
Profil
Recyklovaný teaneger
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto, 26.12.2006, 17:21
Príspevky: 3601
Bydlisko: MY/BA
Odpoveď s citáciou
MARTINO píše:
Toto je problem,radio na CDčka v offe :-D :-D Ja ho ani nezapinam


Ja mat Jeep, tak tiež počúvam radšej auto, či sa zase niečo nekazí, ale v patrole si môžem aj hudbu vychutnať.
Ale nechcely sme o blbovinkách tárať, že. :lol:

_________________
JAK BY TADY BYLO KRÁSNE, KDYBY SEM TU NEBYL JÁ.Obrázok


Pia, 08.02.2008, 17:26
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Uto, 25.12.2007, 15:32
Príspevky: 647
Bydlisko: Ko PD
Odpoveď s citáciou
Mne sa to pači ked je to v konzole na streche,ale zase to asi neni moc šikovne na obsluhu,.samozrejme myslím tým v interieri :-)

_________________
UAZ,,Wrangler CRD


Pia, 08.02.2008, 18:27
Profil
Legenda Offroadu

Registrovaný: Pon, 25.06.2007, 8:49
Príspevky: 210
Bydlisko: Kopřivnice,CZ
Odpoveď s citáciou
Poslať CB
Na spanelu mam vysilacku uprospred palubky mezi madlem a kaplickou pristroju a ted tan strkam i radio protoze mezi sedackami na orig. miste mi spatne hraje CD a taky tam to radio vzdycky nakde ve vode utopim :?


Pia, 08.02.2008, 18:28
Profil WWW
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 04.10.2006, 21:15
Príspevky: 2569
Bydlisko: Handlová
Odpoveď s citáciou
Poslať 
kapo aj ja mam spaniela :P a inak namiesto toho origo umiestnenia v strede daj vysielacku a radiopod palubovu doskunejako... neveim ake mas vnutorne moznosti ty.

_________________
Jeep Grand Cherokee 4,7 V8 - zatial sa zoznamujeme


Pia, 08.02.2008, 18:41
Profil
Ťažký Profík
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 13.12.2006, 22:10
Príspevky: 356
Bydlisko: BA/SE
Odpoveď s citáciou
Poslať CD
Kapo, Tebe v offe normalne funguje CD? Mne kvoli otrasom nie (resp. stale preskakuje) a to mam antiotrasove autoradio. Lepsie je pouzit asi mp3 prehravac (dnes k dispozicii skoro napr. v kazdom telefone) pripojeny k radiu, tomu nevadia otrasy a ani to v akej polohe radio mas.

_________________
Nissan Patrol K260 - Biely Spaniel = BSP, kratky, 2,8TD
Obrázok


Pia, 08.02.2008, 19:40
Profil WWW
Recyklovaný teaneger
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto, 26.12.2006, 17:21
Príspevky: 3601
Bydlisko: MY/BA
Odpoveď s citáciou
ROMAN píše:
Na spanelu mam vysilacku uprospred palubky mezi madlem a kaplickou pristroju a ted tan strkam i radio protoze mezi sedackami na orig. miste mi spatne hraje CD a taky tam to radio vzdycky nakde ve vode utopim :?


Presne toto teraz robím aj ja presne s tohoto dôvodu.
Inak mám rádio na MP3 aj na USB, ale to tu teraz nechcem riešiť, ja skrátka bez muziky ani na krok :smt035 .

Mám aj predstavu, ako to tam capnúť, len či to niekto už nejako riešil.

Tak isto nejaké kaslíky na predné dvere, ja tam nemám nič, ale niečo bych tam rád dal,

_________________
JAK BY TADY BYLO KRÁSNE, KDYBY SEM TU NEBYL JÁ.Obrázok


Pia, 08.02.2008, 20:08
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Uto, 25.12.2007, 15:32
Príspevky: 647
Bydlisko: Ko PD
Odpoveď s citáciou
Ked sme už tu v interieeri ,ako identifikujem 3,3hladký diesel a kde su prosím vas veci ohladom naplní olejov atd?Nieco sa mi tu take zacalo valať po dielni.

_________________
UAZ,,Wrangler CRD


Pia, 08.02.2008, 21:13
Profil
CVOK HOBBISTA
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 14.06.2007, 22:53
Príspevky: 1442
Bydlisko: Západné čechy - okres ROkycany (pochádzam z Martina)
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Veľmi dôležité je v interiéri správne umiestniť vanila stromčok :-D :-D :-D

-ka-

_________________
Červená je tiež farba...
+420 604 240 223


Pia, 08.02.2008, 22:01
Profil WWW
Mašinista
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto, 19.12.2006, 4:39
Príspevky: 1112
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Karlito píše:
Veľmi dôležité je v interiéri správne umiestniť vanila stromčok :-D :-D :-D

-ka-


Ľahnííííííííí :-D

EDIT: staci na zadnom sedadle rozbit flasu slivovice. Toho sa neda zbavit. Posluzi aj nafta, ale to uz neni ono :?

_________________
Bežný automobil v základnej výbave.
Nóóikdyž.. :smt077


Pia, 08.02.2008, 22:04
Profil
Recyklovaný teaneger
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto, 26.12.2006, 17:21
Príspevky: 3601
Bydlisko: MY/BA
Odpoveď s citáciou
Poslať 
MoostanQue píše:
Karlito píše:
Veľmi dôležité.......

-ka-


Ľahnííííííííí


Neni zač, :smt141 hoši.

_________________
JAK BY TADY BYLO KRÁSNE, KDYBY SEM TU NEBYL JÁ.Obrázok


Pia, 08.02.2008, 22:52
Profil
Ťažký Profík
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 13.12.2006, 22:10
Príspevky: 356
Bydlisko: BA/SE
Odpoveď s citáciou
Poslať ...
No, ked nepisu ini ostrielanejsi jazveci, tak skusim ja...
Tie kastliky na dverach su podla mna v spanieli nevyhnutne, vzhladom na akutny nedostatok inych odkladacich priestorov.
Cesta k pouzitelnym kastlikom vedie cez vymenu povodneho calunenia (ci kartonu, alebo co to tam vlastne bolo) za nejaky pevnejsi a sucasne tvrdsi material. My sme pouzili hlinikovy slzovy plech. Na ten potom mozes dorabat z rovnakeho materialu rozne uchyty, kastliky a pod., podla toho co potrebujes. Ten hlinik je celkom fajn material, koniec koncov je to najcastejsie pouzivana nahrada za povodne calunenie. Ja som ho napr. kupoval, tusim v Colormetale v BA, tabula 2 x 1 m stala okolo 1800 bez DPH.
Radio a vysielacka je z priestorovych dovodov umiestnena hore v strede pod strechou na konzole, ktora je pripevnena o strechu. Dovod je, ze su to pomerne velke telesa a vlastne s nimi nemanipulujes (s telesami ako takymi), potrebujes iba pristup k displeju. Naopak je vela mensich veci, ktore potrebujes mat poruke aj pevne uchytene, aj s potrebnou manipulovatelnostou ako napr. PMR ale aj mnoho inych. Musis pocitat s tym, ze pri takejto montazi dojde k poruseniu stropneho calunenia. Chcem to este posunut co najviac dopredu, lebo pri momentalnom osadeni je vyrazne zhorseny vyhlad na displeje radia i vysielacky. Ale to sa mozno vyriesi i tym, ze umoznime sedadlam vacsi posun dozadu premiestnenim, alebo predlzenim kolajnic. To je napr. jedna z interierovych uprav, ktoru povazujem za dolezitu, lebo i tak je kratky spaniel prevazne pouzivany ako dvojmiestne vozidlo a naco sa tiesnit na prednom sedadle, natlaceny na volant.

_________________
Nissan Patrol K260 - Biely Spaniel = BSP, kratky, 2,8TD
Obrázok


Naposledy upravil juroBSP dňa Sob, 09.02.2008, 1:24, celkovo upravené 2



Sob, 09.02.2008, 0:12
Profil WWW
Mašinista
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto, 19.12.2006, 4:39
Príspevky: 1112
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Uhm, mas pravdu, sorry za zaneradenie temy.. sypem si popolnicu na hlavu.

K interieru viem poradit akurat tolko, ze do y6o pristrojovky (pod budiky i vedla radia) i do kastlika pri rucnej pasuju docela dobre bezne koliskove dvojvypinace (cca 25 x 30 mm), k dostaniu v dobrom elektre. Znasobi to pocet vypinacov a su farebne, takze masinfirer vie co macka. Deklarovana zatazitelnost je 20 A, co znamena, ze by mohli vydrzat 1 ks halogen aj bez relatka - treba vyskusat ci sa nebudu lepit. Su verzie 12V a 220 V, rozdiel je len v ziarovcicke vnutri, sluziacej ako kontrolka. Je na prd, jednak je prilis silna, takze vsetky svietia na bielo, a jednak sa rychlo vypali; takze kontrolku externu. V y6o je tymto mozne ziskat az 28 (!) vypinacov, bez potreby pribastlovania nejakej grabicky. Neviem ake vypinace ma spaniel, ale snad aj rovnake, tak by to mohol pasovat. Ak nie, tak aspon inspiracia pre GQ.

EDIT: boli objavene dalsie volne miesta na vypinace (v predchadzajucom texte pocet upraveny). Prestavam pocitovat akutny nedostatok vypinacov a v aute sa pomaly zabydlujem.

_________________
Bežný automobil v základnej výbave.
Nóóikdyž.. :smt077


Naposledy upravil MoostanQue dňa Uto, 11.03.2008, 10:34, celkovo upravené 3



Sob, 09.02.2008, 0:26
Profil
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 51 ]  Choď na stránku 1, 2, 3, 4  Ďalší

Kto je on-line

Užívatelia prehliadajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na: