Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Pia, 29.03.2024, 14:42
Dnes je piatok 29. marca 2024, meniny má Miroslav a zajtra Vieroslava




Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 35 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3
 auto ako pomocník 
Autor Správa
Učeň
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Sob, 21.07.2007, 23:54
Príspevky: 56
Bydlisko: okres TV
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Haldir píše:
zuz píše:
Andrej píše:
A tak zase musím povedať že ZUZ tankuja aj ked má v nádrži aj 3/4 paliva takže asi sa jej bude tažko merať spotreba. Takže všecko berte relatívne.


Andrejko, mám to takto vymyslené - keď začne svietiť, šup šup natankujem malé množstvo nafty. Odčítam kilometre a budem jazdiť jak šlak do ďalšieho svietenia. No a potom už len vydelím a je to!

Keď idem do terénu, tak si dotankujem z čisto praktických dôvodov, ale to nemá nič spoločné s týmto experimentom. Tak nepleť hrušky s jablkami :smt018
nie male mnozstvo ale doplna mam to prave svetlo co je rozbite za 1000 sk chces ho ?



moje PAJO robi cca 11l spotrebu, orientacne cislo a pre pokoj duse mam v kufri este 10l, jeden nikdy nevie... ;-)

_________________
jazdím skratkou, je to síce ďalej, zato horšou cestou - MITSUBISHI PAJERO 2,8TD


Pia, 03.08.2007, 15:10
Profil
Mitsubishi Woman
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto, 29.05.2007, 11:34
Príspevky: 1204
Bydlisko: BA
Odpoveď s citáciou
Poslať 
zuz píše:
Haldir píše:
zuz píše:
Ešte nie, ale už sa na to chystám. Musím najprv vyjazdiť, čo tam mám, dotankovať a potom to vypočítať. Skúsim tentokrát na pumpe nič nezabudnúť :-D
to stale jazdis na naftu co si tankovala ked si bola pre kona?


Ale kde, minimálne na výlet k Leone som tankovala a uz by sa patrilo znova. Ale včera sme s Rudim prišli možno na chybičku krásy - skúšal si, koľko má micina dojazd, keď už svieti? Mne sa to nechce skúšať v bratislavskej premávke. :smt009


Tak som dnes konečne vyskúšala, aký má moje auto dojazd - po Prístavný most :-D Andrej, ďakujem za naftu a záchranu :wink:

_________________
Obrázok 4x4 za každých okolností


Pia, 19.10.2007, 0:40
Profil WWW
koumák
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia, 06.10.2006, 9:35
Príspevky: 4310
Bydlisko: ZA
Odpoveď s citáciou
Poslať 
zuz píše:
zuz píše:
Haldir píše:
zuz píše:
Ešte nie, ale už sa na to chystám. Musím najprv vyjazdiť, čo tam mám, dotankovať a potom to vypočítať. Skúsim tentokrát na pumpe nič nezabudnúť :-D
to stale jazdis na naftu co si tankovala ked si bola pre kona?


Ale kde, minimálne na výlet k Leone som tankovala a uz by sa patrilo znova. Ale včera sme s Rudim prišli možno na chybičku krásy - skúšal si, koľko má micina dojazd, keď už svieti? Mne sa to nechce skúšať v bratislavskej premávke. :smt009


Tak som dnes konečne vyskúšala, aký má moje auto dojazd - po Prístavný most :-D Andrej, ďakujem za naftu a záchranu :wink:

:-D :D

_________________
www.facebook.com/jeepparts , www.jeepparts.sk , www.spinsro.sk


Pia, 19.10.2007, 8:28
Profil WWW
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 05.10.2006, 8:47
Príspevky: 4612
Bydlisko: Hlavná dedina
Odpoveď s citáciou
Poslať 
zuz píše:
Tak som dnes konečne vyskúšala, aký má moje auto dojazd - po Prístavný most :-D Andrej, ďakujem za naftu a záchranu :wink:


Žužu pre Teba čokolvek :wink: :smt007

_________________
WJ 2004 4,0l Laredo, 242 štandartne vo výbave - cestná leštenka 2" lift, Bilsteiny
Toyota Auris Tourist Sports 1,6Valvematic, multidrive S
EX Honda Civic 1,5 VVTI
EX JGCH 4l - trochu off
EX JGCH 5,2l - cestná leštenka

email: andrej.durda@gmail.com


Pia, 19.10.2007, 9:12
Profil
Začínajúci koumák

Registrovaný: Sob, 13.10.2007, 23:51
Príspevky: 120
Bydlisko: Dohnany
Odpoveď s citáciou
Poslať 
To Pajero musi aj 2 kone utiahnut take 700 kilogramove, my sa Boxerom sme 2 take vozili


Sob, 15.12.2007, 14:15
Profil
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 35 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3

Kto je on-line

Užívatelia prehliadajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na: