Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Sob, 27.04.2024, 19:33
Dnes je sobota 27. apríla 2024, meniny má Jaroslav a zajtra Jarmila




Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 547 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5 ... 37  Ďalší
 Krátke strelné zbrane 
Autor Správa
OFFROAD Expert

Registrovaný: Štv, 05.10.2006, 7:51
Príspevky: 1759
Bydlisko: SK
Odpoveď s citáciou
Poslať 
[quote="Kmoter"]Jeden známikupoval CZ 75 D a chcel zrovna toto prevedenie, nie kasickú CZ 75. CZ sú velmi kvalitné zbrane čekej víroby ale to asi všetci viete. [quote]

A toto si kde nabral?


Pia, 26.01.2007, 20:58
Profil
Ťažký Profík

Registrovaný: Str, 01.11.2006, 12:26
Príspevky: 424
Bydlisko: Bratislava
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Xader mam jej repliku ma softball....je to v mieke 1:1...fakt si neviem predstavit s tym strielat....ale ked ma niekto ruky ako lopaty a 2 metre tak ...... :-D

_________________
Grand Cherokee V8 4,7 WJ
Jeep Wrangler 2,5 YJ


Pia, 26.01.2007, 20:59
Profil
Odpoveď s citáciou
Poslať 
No to je pravda :-)
Ale treba preferovat zbran s ktorou sa da aj strielat normalne , nie len sa ukazovat , ze AHA JA MAM ZBRAN ZA 50 TISiiiiiC :lol:

Kmoter CZety nie su zle zbrane , ale nepovedal by som , ze su dobre. Su to stare potvory co kopu , ale da sa s nimi strielat aj presne , ale nie su to moc prijemne zbrane na dnesnu dobu , aj ked ich nasi prislusnici stale maju :-( zasaknute naboje nie su nic prijemne ...
Ich vyhoda je asi len cena :-)


Pia, 26.01.2007, 21:03
Frajer
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 05.10.2006, 16:12
Príspevky: 204
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Ad1: Na trening na strelnici by som volil nieco ine ako P22.Radsej nieco ako S&W,alebo Browning.Obaja robia mimoriadne vydarene a spolahlive 22vojky.P22 je vyberava na strelivo a potrebuje zopar uprav,ktore ti spomenute modely usetria.

Ad2: Na nosenie...sam mam P99 prvu generaciu,doteraz ma strelenych nieco cez 50 000 ran.Povodna vratna pruzina,povodne podavacie pruziny v zasobnikoch,hlaven bez stop opotrebenia.Nepouzivam zasadne strelivo S&B,slovenske (madarske)MFS ani srbsky Prvi Partizan.Najradsej Geco,alebo Federal.Ak pistol na nosenie tak G19 a mensie,P99,SigSauer SP2022.Podobne ceny,kvalita,rozhoduju osobne sympatie.Ak si patriot,tak slovenska K 100(slusna kvalita,dobra cena,spolahliva,biedny image)Ak revolver tak najradsej subkompaktny S&W,kal. staci .38Special,v kratkej 2" hlavni ta bude .357Mag neprijemne kopat.Hlavne ak to ma byt nejake ultralight prevedenie z titanovej zliatiny.

_________________
EX: Nissan Patrol GR
SUVčkár...


Pia, 26.01.2007, 21:19
Profil
Pajero compatibile
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon, 09.10.2006, 11:04
Príspevky: 2172
Bydlisko: Licavca City
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Tomrs píše:
desert eagle je dobra akurat do akcneho filmu

- máš pravdu, Tom, akčné filmy tejto inak skvelej zbrani nijak neprospeli, aj keď niekoho možno rajcuje strieľajúce žieňa subtílnej postavy páliace z dvoch týchto zbraní naraz...
- jasné, že to nie je na nosenie, tam kde je to legálne je to zaujímavé na lov a na strelbu z pasie je to tiež príjemné - ťažká zbraň akumuluje viac spätného tlaku (kopania - pre toho, kto by nerozumel)

- mne sa páči thompson center kontender - ľubovolne univerzálne vymeniteľné hlavne v spústa kalibroch (aj dĺžkach) - aj guľovnicových, aj iné vymeniteľné časti (napr. pažby) v rôznych prevedeniach, a hlavne elegantný jednoranový zlamovací absolútne spoľahlivý a presný systém...
- zbožňujem strelbu typu 1 rana = jeden úlovok (síce s guľovnicou, ale túto sezónu som zavŕšil sériu nepretržitých 15 rán = 15 úlovkov...dokelu, zas naserem ultrazelených...)
- ale to je samozrejme o inom, nie o nosení na obranu...na to mám 357Mag Taurus v nerezovom prevedení - ťažká, ale spoľahlivá a v teréne aj za mokrého počasia odolná zbraň...a perfektne presne to strieľa, škoda že nebola poruke v 6" prevedení, aj keď by tak bola ešte väčšia, tých 5cm hlavne navyše by som nosil rád...

2 Igor: súhlas bez výhrady, máš viac info ako ja... ;-)

_________________
:smt017 Krásnu blondínu, abo nadupaný off????? ..... :smt115 Poradím sa s tou brunetou v mojom pajero šport!!!!!... :smt025


Naposledy upravil Jano JP dňa Sob, 27.01.2007, 12:13, celkovo upravené 2



Pia, 26.01.2007, 22:59
Profil
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Igor píše:
Ad1: Na trening na strelnici by som volil nieco ine ako P22.Radsej nieco ako S&W,alebo Browning.Obaja robia mimoriadne vydarene a spolahlive 22vojky.P22 je vyberava na strelivo a potrebuje zopar uprav,ktore ti spomenute modely usetria.

Ad2: Na nosenie...sam mam P99 prvu generaciu,doteraz ma strelenych nieco cez 50 000 ran.Povodna vratna pruzina,povodne podavacie pruziny v zasobnikoch,hlaven bez stop opotrebenia.Nepouzivam zasadne strelivo S&B,slovenske (madarske)MFS ani srbsky Prvi Partizan.Najradsej Geco,alebo Federal.Ak pistol na nosenie tak G19 a mensie,P99,SigSauer SP2022.Podobne ceny,kvalita,rozhoduju osobne sympatie.Ak si patriot,tak slovenska K 100(slusna kvalita,dobra cena,spolahliva,biedny image)Ak revolver tak najradsej subkompaktny S&W,kal. staci .38Special,v kratkej 2" hlavni ta bude .357Mag neprijemne kopat.Hlavne ak to ma byt nejake ultralight prevedenie z titanovej zliatiny.


Super odpoved :-)
Na nosenie uvazujem nad S&W revolverom , len este vyberam , tak necham si poradit teda :-)
Zase nechcem , aby to malo az prilis kratku hlaven nech aj na strelnici nieco trafim , ale zase to chcem nosit , tak to nesmie byt prehnane :-(
Nad Glockom ako pises som tiez uvazoval , ale neviem ktory to bol model,ale ma tusim zasobnik na 17 ran som pocul , ze je dost maly a nedobre sa drzi v ruke :-(
Fakt treba najst nieco co cloveku padne do ruky , kazdy sme iny a kazdemu vyhovuje nieco ine...


Pia, 26.01.2007, 23:58
Koumák

Registrovaný: Sob, 20.01.2007, 23:53
Príspevky: 176
Odpoveď s citáciou
Poslať 
na noseni, glock 26. 550g bez naboju hovori za vse a je to DAO, na strelnici CZ75. :-)
ad revolver, takova Kora vuubec neni spatna


Sob, 27.01.2007, 0:57
Profil ICQ WWW
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon, 04.12.2006, 15:26
Príspevky: 1254
Bydlisko: Trenčín
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Na nosenie ma G31C a mal som aj G19 a osobne si myslim ze tieto zbrane padnu do ruky hocikomu. Akurat si musia zvyknut na sklon rukovate. Z 31 striela aj moja manzelka a bola spokojna, teda az na mohutny zvuk kompenzatora :lol:

Inac rozmyslam Gcko predat a kupit K100 od Kuracinu, posledne modely su cool a 9mm Luger bohato staci a nie je problem zohnat prazdne nabojnica s cim mam pri .357SIG dost velky problem.

Ked chce niekto jednoznacne revolver len na nosenie a obcasne strelenie na strelnici tak odporucam nejaku lahucku variantu so skrytym kladivkom, nezachytava sa to pri strelbe z vacku v pripade sebeobrany.
Inac tuto techniku odporucam natrenovat kazdemu kto nosi zbran na sebeobranu aj vo vacku nie len v puzdre.

Add Walt. 22: valstni ju moj otec v kratkom a aj v dlhom prevedeni. Je to dost mlstna zbran na strelivo. Hlavne ta kratsia. DSlhsie prevedeni zerie skoro vsetko. Len stare SB trosku prskaju pri otvoreni zaveru pri strelbe.
Presnost je super.
Chod spuste uspokojivy ale da sa dostelovat :oops:

_________________
na cestach umiera cim dalej tym viac ludi...budem radsej jazdit po chodniku...
Nikdy nesúper s blbcom.
Stiahne Ťa na svoju úroveň a tam Ťa prevalcuje svojimi skúsenosťami....
"Byť človekom nie je fakt, ale možnosť ..."


Sob, 27.01.2007, 10:01
Profil ICQ
Koumák
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon, 23.10.2006, 15:36
Príspevky: 195
Bydlisko: Nove Mesto nad Vahom
Odpoveď s citáciou
Poslať 
to xader: mas zbrojak aj na nosenie??? :shock:

ja mam osobne zatial len plynak P22 a musim povedat ze nieco lepsie som este v ruke nedrzal... :-D

_________________
LR Defender, 2.4 TD, 32x9.25 R16 a usmiaty cloviecik za volantom...


Sob, 27.01.2007, 11:36
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon, 04.12.2006, 15:26
Príspevky: 1254
Bydlisko: Trenčín
Odpoveď s citáciou
Poslať 
no osobne by som plynak na nikoho nevytahoval, akurat tak na papierovy terc, to si koledujes o riadny pluuuuuser :!:

_________________
na cestach umiera cim dalej tym viac ludi...budem radsej jazdit po chodniku...
Nikdy nesúper s blbcom.
Stiahne Ťa na svoju úroveň a tam Ťa prevalcuje svojimi skúsenosťami....
"Byť človekom nie je fakt, ale možnosť ..."


Sob, 27.01.2007, 12:27
Profil ICQ
Odpoveď s citáciou
Poslať 
jogistar píše:
to xader: mas zbrojak aj na nosenie??? :shock:

ja mam osobne zatial len plynak P22 a musim povedat ze nieco lepsie som este v ruke nedrzal... :-D


Nevidim problem mat Acko , ked pouzivas zbran pri praci ... :wink:


Sob, 27.01.2007, 12:43
Support
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 04.10.2006, 14:20
Príspevky: 6674
Bydlisko: PB
Odpoveď s citáciou
Poslať 
petertn píše:
no osobne by som plynak na nikoho nevytahoval, akurat tak na papierovy terc, to si koledujes o riadny pluuuuuser :!:

Ja mam predstavu ale ostatnych by to mozno zaujimalo .. Vysvetli ...

_________________
Co neubrdzis, neukecas. Ak to nejde ubrzdit, aspon pridaj, nech je sranda :-D.
31" AT, AVM, hasicak, gurtne, retaze, bezna auto vybava. Zatial ...
http://www.spritmonitor.de/en/mileage_icon/599240.html


Sob, 27.01.2007, 12:48
Profil
Odpoveď s citáciou
Poslať 
petertn píše:
no osobne by som plynak na nikoho nevytahoval, akurat tak na papierovy terc, to si koledujes o riadny pluuuuuser :!:


To je pravda... (vlastna skusenost) ... bohuzial. Najhorsie je , ked mas NAHOVNO NABOJE - myslim neucinne a dojdu ti ... :lol: :shock: :? :( a pokial nemas nervo-paraliticke naboje , tak ti to je naprd ... mimochodom tieto naboje u nas ani nedostanes (oficialne) , lebo su zakazane.


Sob, 27.01.2007, 13:02
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 05.10.2006, 8:47
Príspevky: 4612
Bydlisko: Hlavná dedina
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Ty kokšo normalne sa to tu rozbehlo militari sekcion :-D Kúpim tank a bude :-D No pač mne sa skor pačia chladné zbrane a také mooc prefíkané nevidíš neregistruješ a majú devastujúci účinok :-D

_________________
WJ 2004 4,0l Laredo, 242 štandartne vo výbave - cestná leštenka 2" lift, Bilsteiny
Toyota Auris Tourist Sports 1,6Valvematic, multidrive S
EX Honda Civic 1,5 VVTI
EX JGCH 4l - trochu off
EX JGCH 5,2l - cestná leštenka

email: andrej.durda@gmail.com


Sob, 27.01.2007, 13:05
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 12.10.2006, 20:37
Príspevky: 3268
Bydlisko: Nitra
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Ak ide chlapik a doga mu pobehuje okolo staci vytiahnut aj plynak s tym ze ked sa k tebe priblizi mu ho zastrelis,radsej si ho pri tebe uviaze.A nervove v Nemecku v pohode dostat.

_________________
Patrol GR, kde neprejdem tam pretiahnem!!!


Sob, 27.01.2007, 13:33
Profil
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 547 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5 ... 37  Ďalší

Kto je on-line

Užívatelia prehliadajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na: