Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Sob, 27.04.2024, 21:42
Dnes je sobota 27. apríla 2024, meniny má Jaroslav a zajtra Jarmila




Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 547 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 37  Ďalší
 Krátke strelné zbrane 
Autor Správa
Pajero compatibile
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon, 09.10.2006, 11:04
Príspevky: 2172
Bydlisko: Licavca City
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Igor píše:
[Otazka zbrani a s tym suvisiacich veci je dost vazna,a mne problematika natolko blizka,ze ked niekde citam alebo pocujem taketo "blejky",tak mam dost.A potom v ociach beznej laickej verejnosti vyzera kazdy sportovy strelec,polovnik,alebo niekto kto nosi zbran na obranu,ako najomny vrah alebo psychicky labilna osoba,ktora si nieco musi dokazovat.


Neostáva mi iné len súhlasiť.

_________________
:smt017 Krásnu blondínu, abo nadupaný off????? ..... :smt115 Poradím sa s tou brunetou v mojom pajero šport!!!!!... :smt025


Ned, 28.01.2007, 18:51
Profil
Recyklovaný teaneger
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto, 26.12.2006, 17:21
Príspevky: 3601
Bydlisko: MY/BA
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Igorko ,Ad1; rád urážaš iných. :smt017
Ad2; tooš potom bambitku potrebuješ asi často
Ad3; je pravda ,že téma zbrane ,je dost dost haklivá/a preto nerád o nich smrtelne :smt123 vážne/a každý človek si pod tým istým slovom predstavuje úplne inú vec. A keby sa ludia vedely normale dohodnút a porozpravat tak výrobcovia zbraní by skrachovaly. A toto tu je je ...dopln si sám.

A ked nie je logicke ,zastrielat si na strelnici z bambitky na ktorú sa mam v pripade potreby spolahnút tak som ...dopln si sám.

_________________
JAK BY TADY BYLO KRÁSNE, KDYBY SEM TU NEBYL JÁ.Obrázok


Ned, 28.01.2007, 20:00
Profil
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Ale ved sa nehadajte :twisted:
Proste kazdy ma svoj nazor na vec, ale to neznamena druheho o nom presviedcat a urazat sa.

Co sa tyka jednej zbrane na strelnicu a jednej na nosenie ... logicke je , ze zbran ktoru nosis by si mal ovladat a vediet z nej strielat a kde inde sa to naucis ako na strelnici ? :-D tak samozrejme , ze z tej co budem nosit sa naucim poriadne strielat , ale tu druhu by som rad mal iba cisto na strelnice - nejaku "chutovku" co sa nehodi na nosenie ... tak to bolo myslene :D

MIER v duši kolegovia offroadisti :-D


Ned, 28.01.2007, 20:06
Pajero compatibile
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon, 09.10.2006, 11:04
Príspevky: 2172
Bydlisko: Licavca City
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Xader píše:
Ale ved sa nehadajte :twisted:
Proste kazdy ma svoj nazor na vec, ale to neznamena druheho o nom presviedcat a urazat sa.

Co sa tyka jednej zbrane na strelnicu a jednej na nosenie ... logicke je , ze zbran ktoru nosis by si mal ovladat a vediet z nej strielat a kde inde sa to naucis ako na strelnici ? :-D tak samozrejme , ze z tej co budem nosit sa naucim poriadne strielat , ale tu druhu by som rad mal iba cisto na strelnice - nejaku "chutovku" co sa nehodi na nosenie ... tak to bolo myslene :D

MIER v duši kolegovia offroadisti :-D

...aj s týmto súhlasím ;-) teda hlavne nenasierajme sa

_________________
:smt017 Krásnu blondínu, abo nadupaný off????? ..... :smt115 Poradím sa s tou brunetou v mojom pajero šport!!!!!... :smt025


Ned, 28.01.2007, 21:24
Profil
Recyklovaný teaneger
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto, 26.12.2006, 17:21
Príspevky: 3601
Bydlisko: MY/BA
Odpoveď s citáciou
Poslať 
A ked chceš niečo kupit tak aj tu sa dá: http://zbrane.polovnictvo-mn.sk/inzerat ... on=ppistol

Zabavka ,hadaj; http://www.lordofwarthemovie.com/ntw.html

Pre fazulkarov, http://deti.mil.by/templates/swf/Pistol/index.swf

Aj tu http://www.strelectvi.cz/forum/

_________________
JAK BY TADY BYLO KRÁSNE, KDYBY SEM TU NEBYL JÁ.Obrázok


Ned, 28.01.2007, 21:25
Profil
Frajer
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 05.10.2006, 16:12
Príspevky: 204
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Kapo píše:
Igorko ,Ad1; rád urážaš iných. :smt017
Ad2; tooš potom bambitku potrebuješ asi často
Ad3; je pravda ,že téma zbrane ,je dost dost haklivá/a preto nerád o nich smrtelne :smt123 vážne/a každý človek si pod tým istým slovom predstavuje úplne inú vec. A keby sa ludia vedely normale dohodnút a porozpravat tak výrobcovia zbraní by skrachovaly. A toto tu je je ...dopln si sám.

A ked nie je logicke ,zastrielat si na strelnici z bambitky na ktorú sa mam v pripade potreby spolahnút tak som ...dopln si sám.


Tak poprve,nenapisal som ti jedinu invektivu,plynie iba z toho tolko,ze mi podobne veci vedia zdvihnut tlak.

Bambitiek mam niekolko,a pistol rozhodne nie je najoblubenejsia,aj ked z nej strielam dost.

Po tretie,ciastocne suhlasim....ale je tu ALE...ludia sa nikdy nedohodnu,a preto bude zbrojny priemysel vzdy existovat

A naposledy,je jasne ze zbran,ktoru nosis musis ovladat,avsak tvrdit nieco v zmysle,ze druha zbran na strelnicu akosi nema potom vyznam,tak to asi nie...vsak?! :wink:

_________________
EX: Nissan Patrol GR
SUVčkár...


Pon, 29.01.2007, 10:28
Profil
Frajer
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 05.10.2006, 16:12
Príspevky: 204
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Xader píše:
Co sa tyka jednej zbrane na strelnicu a jednej na nosenie ... logicke je , ze zbran ktoru nosis by si mal ovladat a vediet z nej strielat a kde inde sa to naucis ako na strelnici ?


Navrhujem nejaku strelecku session.Podla moznosti tam,kde sa da aj co to vypozicat,aby si nadobudol predstavu.Ja mam len P99,ale ten zas obvykle na strelniciach nemavaju.Tak sa mozeme niekedy dohodnut.Bez vyskusania je to ako kupovat auto bez skusobnej jazdy.

_________________
EX: Nissan Patrol GR
SUVčkár...


Pon, 29.01.2007, 10:32
Profil
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Igor píše:
Xader píše:
Co sa tyka jednej zbrane na strelnicu a jednej na nosenie ... logicke je , ze zbran ktoru nosis by si mal ovladat a vediet z nej strielat a kde inde sa to naucis ako na strelnici ?


Navrhujem nejaku strelecku session.Podla moznosti tam,kde sa da aj co to vypozicat,aby si nadobudol predstavu.Ja mam len P99,ale ten zas obvykle na strelniciach nemavaju.Tak sa mozeme niekedy dohodnut.Bez vyskusania je to ako kupovat auto bez skusobnej jazdy.


No jasne :wink: nemas niekde po ruke foto ako to vyzera zruba ? ;-)


Pon, 29.01.2007, 12:08
Učeň
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 04.10.2006, 21:11
Príspevky: 93
Bydlisko: okr. senica
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Pre porovnanie strelivo do napr. P22 , do P 99a do Deserta
Obrázok
Obrázok

_________________
HEAVY TERRAIN, NIVA ONLY :smt066
ale čím ďalej, tým viac ma priťahuje Samurai


Pon, 29.01.2007, 16:42
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 12.10.2006, 20:37
Príspevky: 3268
Bydlisko: Nitra
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Ako sa tak na to olovo pozeram je lepsie mat dve gule medzi nohami ako jednu v hlave :smt068

_________________
Patrol GR, kde neprejdem tam pretiahnem!!!


Pon, 29.01.2007, 17:04
Profil
Frajer
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 05.10.2006, 16:12
Príspevky: 204
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Xader píše:
..... nemas niekde po ruke foto ako to vyzera zruba ? ;-)


Obrázok

_________________
EX: Nissan Patrol GR
SUVčkár...


Pon, 29.01.2007, 20:39
Profil
Odpoveď s citáciou
Poslať 
WoooW :shock: take nieco sa mi bude lubit , uz to vidim :-)


Pon, 29.01.2007, 20:49
Pajero compatibile
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon, 09.10.2006, 11:04
Príspevky: 2172
Bydlisko: Licavca City
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Igor, dobrý vkus
Andrejoff - celkom názorná ukážka, ale všeobecne neplatí, čím väčší patrón, tým väčší výkon...ten stredný patrón - 9mm Luger pri strelive do 38mičky Špeciál vypadá jak mladší brat, napriek tomu je 9mm Luger výkonnejší... a 357 Mag má rovnako dlhý patrón ako 38 Špeciál, akurát nábojnicu má troška dlhšiu - aby nevošla do komory 38mičky, lebo by ju mohlo rozdrapiť...

_________________
:smt017 Krásnu blondínu, abo nadupaný off????? ..... :smt115 Poradím sa s tou brunetou v mojom pajero šport!!!!!... :smt025


Uto, 30.01.2007, 19:13
Profil
Učeň
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 04.10.2006, 21:11
Príspevky: 93
Bydlisko: okr. senica
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Jano JP píše:
Igor, dobrý vkus
Andrejoff - celkom názorná ukážka, ale všeobecne neplatí, čím väčší patrón, tým väčší výkon...ten stredný patrón - 9mm Luger pri strelive do 38mičky Špeciál vypadá jak mladší brat, napriek tomu je 9mm Luger výkonnejší... a 357 Mag má rovnako dlhý patrón ako 38 Špeciál, akurát nábojnicu má troška dlhšiu - aby nevošla do komory 38mičky, lebo by ju mohlo rozdrapiť...

neboj sa, trochu tomu rozumiem

_________________
HEAVY TERRAIN, NIVA ONLY :smt066
ale čím ďalej, tým viac ma priťahuje Samurai


Str, 31.01.2007, 14:53
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon, 04.12.2006, 15:26
Príspevky: 1254
Bydlisko: Trenčín
Odpoveď s citáciou
Poslať 
aby som nezabudol .22 od Waltra vycitam len jednu vec a to je dutinkovy kolik ktory sa nachadza pod poistkou a zvykne sa povytiahnut a vtedy neodistis :roll:
Vivat Glock !

_________________
na cestach umiera cim dalej tym viac ludi...budem radsej jazdit po chodniku...
Nikdy nesúper s blbcom.
Stiahne Ťa na svoju úroveň a tam Ťa prevalcuje svojimi skúsenosťami....
"Byť človekom nie je fakt, ale možnosť ..."


Str, 31.01.2007, 15:54
Profil ICQ
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 547 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 37  Ďalší

Kto je on-line

Užívatelia prehliadajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na: