Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Pon, 13.05.2024, 20:53
Dnes je pondelok 13. mája 2024, meniny má Servác a zajtra Bonifác




Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 185 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 13  Ďalší
 Naposledy som dostal pokutu za: 

Naposledy som dostal pokutu za:
Pas 5%  5%  [ 10 ]
Rychlost 38%  38%  [ 81 ]
Nespravne predbiehanie 3%  3%  [ 6 ]
Nesvietenie 5%  5%  [ 10 ]
Nekompletna vybava auta (lekarnicka, ziarovky, ..) 3%  3%  [ 7 ]
Ine (zle parkovanie, atd. ) 29%  29%  [ 61 ]
Ziadna pokuta za mojej existencie :) 18%  18%  [ 38 ]
Celkom hlasov : 213

 Naposledy som dostal pokutu za: 
Autor Správa
Frajer
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 21.06.2007, 11:26
Príspevky: 224
Bydlisko: Nitra
Odpoveď s citáciou
Poslať 
asi 5 rokov dozadu..isiel som z blavy na m461 tke..nemal som dvere ani strechu ...len tak nalahko :-D zastavil ma v petrzke policajt ze nesvieti vam svetlo tam je parkovisko odstavte a opravte si popital sa na spotrebu kede to prejde a ze rusi :-D vzdy robili dobre auta a zalal stastnu cestu...pango asi tak po 50 tke stara garda :D ...o 40 km dalej v Bahoni ma odstavili znova dvaja tak neco po 20 tke....ze de mam dvere a strechu a do mi na to dal tabule a stk a tak a ze odovzdat spz...ja ze neodovzdam to auto je odvyroby robene s plachtou tu nemam je teplo dvere tez ne a este mozem aj sklopit predne okno sak ked zastavujete nastudujte si auta ktore sa vyrabaju...ma to vynimku v tp stk tiez tabulky nedam.....asi pol hodinova vadenica a ked som odmietol podpisat nejaky ich debilny zapis kym tam neuvedie ze auto nema strechu a ich osobne cisla tak ma jebli o kapotu obvinili z prepadnutia predajne v pezinku vraj popis sedi...dali mi puta prehadzali auto nasli noz vyfasoval som po papuli odviezli ma na stanicu do modry celu cestu mleli jak si tam rozdame lebo oni su karatisti....medzitym to ale chalani videli zo senku tak volali mojmu sefovi ten hned volal do modry ze mi tam posiela pravnika tak z bitky upustili spisali so mnou zapisnicu o tom ze som rozvedeny a platim sporiadane alimenty a vyhodili ma von....je to trochu skratene ale bolo to vesele a malo to dohru..s pokuty vlastne potom zislo takze teraz ani neviem ci to sem vobec patri :-D :-D


Str, 27.02.2008, 22:23
Profil
Ťažký Profík
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Ned, 08.10.2006, 12:22
Príspevky: 408
Bydlisko: Bratislava
Odpoveď s citáciou
Poslať 
RAIDER píše:
...a malo to dohru.....


Mna by len tak pre zaujimavost zaujimala ta dohra....pracuju tam este ty dvaja vymeti? Lebo ak to bolo ako pises tak je to na inspekciu pre oboch.... :shock:

_________________
"Tým, ktorí za niečo bojujú, dáva život takú slasť, akú tí v úkryte nikdy nepoznajú." Nástenka v Khe Sanh, Vietnam, 1968


Štv, 28.02.2008, 8:43
Profil ICQ WWW
Frajer
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 21.06.2007, 11:26
Príspevky: 224
Bydlisko: Nitra
Odpoveď s citáciou
Poslať 
ano bola mi ta moznost ponuknuta..ale nakoniec som to riesil po svojom ono nakoniec tie znacky vzali no a ked mi ich obcan ktoreho som poprosil o vratenie musel pred kolegami dost nizsie postavenymi vyberat v kancli s kosa tak ma o tom presviedcal nech to podam lebo sak svedkovia boli a ze ty dvaja nebudu uz robit ani smetarov...len vies ono svet je maly a ako bolo ako nie obaja sa poznali zo sestrou baby s ktorou som vtedy zil :-D :-D tak som im poslal vzkaz ze sa mozu dojst kuknut na znacky lebo sak vykrikovali ze to auto na cestu uz nikdy nevyleze a ze mozme prebrat aj nejake tie karate grify ked uz tam budu sak dvor je velky a ako byvali trener im mozno budem vedet ukazat nejake uzitocne kusky odvtedy mali vzdy s posty kde baba robi dost naponahlo...je to banda tlkov srat na nich :D


Štv, 28.02.2008, 22:11
Profil
Recyklovaný teaneger
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto, 26.12.2006, 17:21
Príspevky: 3601
Bydlisko: MY/BA
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Kapo píše:
Takže vás trošku pobavím. :evil:

Ma včera chytila v rakúsku technická kontrola.Za tú si vypýtaly len 45 eur.

Potom zistily, že mi na scánii, respektíve na vleku jedno koleso nebrzdí. Takže zadržaly TP, špz pokuta 2000 eur a samozrejme ma doprovodily do servisu, kde mi to dnes celý den opravovaly.

Sranda je v tom, že tam chýbal len jeden šrób, ale aby maly šwajne čo žrať, tak urobily opravu za dalších cca 2000 eur.

Kedže mi urobily aj kompletnú kontrolu ADR výbavy, lekárničky, upevnenia tovaru a nakoniec zistily, že ten KOKO/T/ nemá snehové retaze. Nevadí že sme v tričku, pokuta 300 eur.
Aby maly tie rakúske šwajne aj na pivo.

A aký som já debil? Ked tieto šwajne všetko zapísaly, odobraly a odprevádzaly ma do servisu, tak som si všimol, že na streche služobného auta sú nejaké papiere. Tak som zastavil na križovatke /červenej/, zobral papiere a podávam tu tomu prekvapenému čurákovy.
Som si až potom všimol, že to sú všetky moje doklady a debiliny, čo tam dve hodiny spisoval.

Takže cakomprásk 4 345 eur = 143 385 sk.
A to len kôly neumyselnému chýbajúcemu šróbu.


No, samozrejme zlatokopovia neskončily. Prebehol ešte v rakúsku súd, a rozhodnutie mám teraz v rakúštine u brata. Zatial viem len, že sú tam všelijaké cifri v eurách. :evil:

_________________
JAK BY TADY BYLO KRÁSNE, KDYBY SEM TU NEBYL JÁ.Obrázok


Uto, 06.05.2008, 10:04
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Str, 18.10.2006, 1:17
Príspevky: 2388
Bydlisko: Zálesie
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Kapo píše:
Kapo píše:
Takže vás trošku pobavím. :evil:

Ma včera chytila v rakúsku technická kontrola.Za tú si vypýtaly len 45 eur.

Potom zistily, že mi na scánii, respektíve na vleku jedno koleso nebrzdí. Takže zadržaly TP, špz pokuta 2000 eur a samozrejme ma doprovodily do servisu, kde mi to dnes celý den opravovaly.

Sranda je v tom, že tam chýbal len jeden šrób, ale aby maly šwajne čo žrať, tak urobily opravu za dalších cca 2000 eur.

Kedže mi urobily aj kompletnú kontrolu ADR výbavy, lekárničky, upevnenia tovaru a nakoniec zistily, že ten KOKO/T/ nemá snehové retaze. Nevadí že sme v tričku, pokuta 300 eur.
Aby maly tie rakúske šwajne aj na pivo.

A aký som já debil? Ked tieto šwajne všetko zapísaly, odobraly a odprevádzaly ma do servisu, tak som si všimol, že na streche služobného auta sú nejaké papiere. Tak som zastavil na križovatke /červenej/, zobral papiere a podávam tu tomu prekvapenému čurákovy.
Som si až potom všimol, že to sú všetky moje doklady a debiliny, čo tam dve hodiny spisoval.

Takže cakomprásk 4 345 eur = 143 385 sk.
A to len kôly neumyselnému chýbajúcemu šróbu.


No, samozrejme zlatokopovia neskončily. Prebehol ešte v rakúsku súd, a rozhodnutie mám teraz v rakúštine u brata. Zatial viem len, že sú tam všelijaké cifri v eurách. :evil:


Kapo, pekne! Vidím, že Ti ide karta! :smt130

_________________
Nissan Patrol GR Y60 "Listnatý les" :smt159

http://www.aloha.sk/
http://www.excursion.sk/
http://picasaweb.google.sk/michi4x4


Uto, 06.05.2008, 10:19
Profil WWW
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 04.10.2006, 21:15
Príspevky: 2569
Bydlisko: Handlová
Odpoveď s citáciou
Poslať 
:smt143 :smt130 :smt119 :smt075 a ja debil som sa este minule BAGacov v nemecku zastaval lebo na mna slusny a obysiel som bez pokuty. mimochodom si ma vyhliadli kvoli ADRke a ze som rychlesjie prisiel na dialnicu a mal som vyznacene vozidlo tymi oranzovymi tabulami ked mas ADRku nalozenu. a to ptali vsetko az po kontrolbuch a na ten som sa urobil blbec ze ako sa to vypisuje a ho pisem dobre



vysvetlenie:

BAG:
Spolkový úrad pre nákladnú dopravu (BAG) dalsi uniformovanci na buzeraciu

ADR:
http://www.adr.sk/adr_index.html
Nebezpečné veci sú tie, ktoré pre svoju jedovatosť, horľavosť, výbušnosť, samozápalnosť, infekčnosť, rádioaktivitu alebo inú vlastnosť sú hrozbou pre zdravie a život osôb, zvierat alebo rastlinstva alebo pre zložky ŽP a môžu sa prepravovať len za predpísaných podmienok.

kontrolbuch:
rukou pisana kniha namiesto tachografu a kruzkou ci uz v poslednej dobe kariet.
Obrázok


kapo vela stastia.

_________________
Jeep Grand Cherokee 4,7 V8 - zatial sa zoznamujeme


Uto, 06.05.2008, 13:18
Profil
Recyklovaný teaneger
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto, 26.12.2006, 17:21
Príspevky: 3601
Bydlisko: MY/BA
Odpoveď s citáciou
Poslať 
K tej ADR. Ak dostaneš pokutu a vezieš ADR tak zvädša pokuta x 2.
A plus potom súd a zvädša odsúdenie za nedbanlivosť a verejné ohrozenie. :evil: A to je basa alebo kaucia.

_________________
JAK BY TADY BYLO KRÁSNE, KDYBY SEM TU NEBYL JÁ.Obrázok


Uto, 06.05.2008, 13:26
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 04.10.2006, 21:15
Príspevky: 2569
Bydlisko: Handlová
Odpoveď s citáciou
Poslať 
ja spolahlivo gurtnujem a nerobim to kvooli inym ale koli mojej bezpecnosti.

_________________
Jeep Grand Cherokee 4,7 V8 - zatial sa zoznamujeme


Uto, 06.05.2008, 13:28
Profil
Ťažký Profík
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon, 03.12.2007, 16:21
Príspevky: 494
Bydlisko: Nové Zámky
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Najprv som si myslel, ze ako je dobre kamionistom.. Cely den soferuje, krasny vyhlad, bavi ho robota... Teraz si to uz nemyslim. Obdivujem Vas pani. K teme: moja posledná pokuta bola v Piestanoch. GPS ko ma naviedlo do centra pri poste, ale tam je uz novy kruhovy a ja som si vsimol zakaz vjazdu ked som bol polkou kapoty za tabulou.. Isiel som pomali, nevedel som kde som, a este som sa pozeral ze mestsky davaju niekomu papucu.. Zastal som a ja debil som si myslel, ze mi ide mestkac poradit. Cakalo ma ine sklamanie: pan vodic doklady, ja ze naco? Tu je zakaz. Ja viem, sak stojim a chcem od vas radu, kade sa dostanem na postu. Date mi 500sk a poviem vam cestu. Tak ta k.u.r.v.a cierna mi dala blokovu za 200, som to zjednal a potom mi s radostou poradil kade mam ist. Aspon som si uzil, ze som mu 200 sk hodil do auta v 20 a 10 korunackach, ze si to zbieral 5 minut...Inak dva roky dozadu nist..


Uto, 06.05.2008, 14:03
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 30.11.2006, 9:53
Príspevky: 630
Bydlisko: Bratislava
Odpoveď s citáciou
Poslať 
janwayz píše:
a nebolo to na tej ceste okolo Zádielskej doliny smerom na Košice? Krásna široká rovná cesta ... operuje tam taká radarová hliadka, čo zámerne ide 55 a keď to niekto nevydrží s nervami a predbehne, tak ho hneď berú... Údajne je tam značka zákaz predbiehania hneď na konci dediny, ale na ceste je prerušovaná čiara .... dosť zákerné :-)


Niečo podobné je aj pred Zlatými Moravcami od Žarnovice. Tam je tiež za tou križovatkou za Slovnaft pumpou značka zákaz predbiehania a o kúsok ďalej prerušovaná čiara, no koniec zákazu predbiehania je až križovatka pri odbočke na Zlaté Moravce, kde ťa odchytia. Celý úsek vidia z tej križovatky a točia to všetko!!!

_________________
JEEP Grand Cherokee 2,7CRD, r.v.2001, GENERAL AT2 245/70/16, podvozok OME, rámy - už nie lebo zavadzali, rozšírené podložkami 3cm...


Uto, 20.05.2008, 9:42
Profil WWW
Ťažký Profík
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto, 20.05.2008, 19:23
Príspevky: 351
Bydlisko: Horné Orešany
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Sú ty policajti debili jak to tu už bolo spomínané, nám napr. nevedia ani opraviť TP..(tí čo nevedia mame Nissana Navaru) a tí chuji nám tam napísali že: počet náprav 2 s toho poháňaných jedna pri tom je to 4x4 a dokonca máme iba !prednú! poháňanú :-D ....a nedali nám žiadne alternatívy na pneu . napísali iba 235/70 R16...pritom origo Navara má 255/70 R16 a môže mať aj 205, až po 265.....ale mi podla policajtov možme mať iba 235...... :-D :-D

_________________
Jeep ZJ 4.0 I6 Limited, liftík + 31´ pneu AT na 15" chromových mangelsoch, svetielka, šekle, lano, lopata, keď niečo volaj :D


Pia, 23.05.2008, 23:56
Profil ICQ
OFFROAD Expert

Registrovaný: Str, 18.10.2006, 1:17
Príspevky: 2388
Bydlisko: Zálesie
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Čo je to "VIRTUALNY TUNER"?

_________________
Nissan Patrol GR Y60 "Listnatý les" :smt159

http://www.aloha.sk/
http://www.excursion.sk/
http://picasaweb.google.sk/michi4x4


Sob, 24.05.2008, 0:02
Profil WWW
Ťažký Profík
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto, 20.05.2008, 19:23
Príspevky: 351
Bydlisko: Horné Orešany
Odpoveď s citáciou
Poslať 
michi píše:
Čo je to "VIRTUALNY TUNER"?

na počítači ti spravím tuning auta..ked chces ti môžem nejake svoje práce poslať...

_________________
Jeep ZJ 4.0 I6 Limited, liftík + 31´ pneu AT na 15" chromových mangelsoch, svetielka, šekle, lano, lopata, keď niečo volaj :D


Sob, 24.05.2008, 0:04
Profil ICQ
OFFROAD Expert

Registrovaný: Str, 18.10.2006, 1:17
Príspevky: 2388
Bydlisko: Zálesie
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Sparco505 píše:
michi píše:
Čo je to "VIRTUALNY TUNER"?

na počítači ti spravím tuning auta..ked chces ti môžem nejake svoje práce poslať...


... akože ho omaluješ a dokreslíš prítlačné krídlo???

_________________
Nissan Patrol GR Y60 "Listnatý les" :smt159

http://www.aloha.sk/
http://www.excursion.sk/
http://picasaweb.google.sk/michi4x4


Sob, 24.05.2008, 0:06
Profil WWW
Ťažký Profík
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto, 20.05.2008, 19:23
Príspevky: 351
Bydlisko: Horné Orešany
Odpoveď s citáciou
Poslať 
michi píše:
Sparco505 píše:
michi píše:
Čo je to "VIRTUALNY TUNER"?

na počítači ti spravím tuning auta..ked chces ti môžem nejake svoje práce poslať...


... akože ho omaluješ a dokreslíš prítlačné krídlo???

no omalujem a dokreslim nieje to take jednoduche spravit aby to vyzeralo ako real ale niektore su v pohode

_________________
Jeep ZJ 4.0 I6 Limited, liftík + 31´ pneu AT na 15" chromových mangelsoch, svetielka, šekle, lano, lopata, keď niečo volaj :D


Sob, 24.05.2008, 0:07
Profil ICQ
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 185 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 13  Ďalší

Kto je on-line

Užívatelia prehliadajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na: