Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Pia, 29.03.2024, 0:50
Dnes je štvrtok 28. marca 2024, meniny má Sona a zajtra Miroslav




Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 43 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3  Ďalší
 upozornenie ... neseriózny bazár FINECARS 
Autor Správa
Učeň

Registrovaný: Str, 19.05.2010, 20:42
Príspevky: 17
Bydlisko: Bardejov
Odpoveď s citáciou
Poslať 
rok výroby po vylustrovaní úplne iný ako uvedený v TP napríklad, teda zjavne aj stanice STK v BA sú banda podvodníkov zdá sa, tak zase na druhej strane čo je v BA dobré ?


Str, 18.04.2012, 22:34
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Uto, 06.03.2007, 19:34
Príspevky: 1811
Bydlisko: SE
Odpoveď s citáciou
Poslať 
A si si isty ze v TP mas rok vyroby a nie rok uvedenia do prevadzky v SK ?

_________________
Bývalý offroadak


Str, 18.04.2012, 22:39
Profil
Učeň

Registrovaný: Str, 19.05.2010, 20:42
Príspevky: 17
Bydlisko: Bardejov
Odpoveď s citáciou
Poslať 
uvedený je rok výroby 2004, nie rok uvedenia do prevádzky...skusim zopakovat...neseriozna firma, nic od nich nekupovat skor ako pred dosledným preverením auta, maximálne dosledným...
skutocný rok výroby po zistení u výrobcu v spanieslku je 2002
majitel nie druhý ale 4 a tak dalej....na A4 by toho bolo


Str, 18.04.2012, 22:57
Profil
Legenda Offroadu
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 05.10.2006, 10:45
Príspevky: 3012
Bydlisko: Rimavská Sobota
Odpoveď s citáciou
Poslať 
V novom TP je uvedeny rok vyroby ?

_________________
Bilancia skrývky humusového horizontu poľnohospodárskej pôdy.


Štv, 19.04.2012, 7:30
Profil WWW
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 30.05.2007, 10:04
Príspevky: 574
Bydlisko: Bratislava
Odpoveď s citáciou
Poslať 
percas píše:
... na druhej strane čo je v BA dobré ?

Ked mas takyto nazor preco si si teda isiel do BA kupovat auto? :?:

_________________
..všetko pre váš OFF ROAD. www.offroad24.sk , orc@orc.sk
Ironman4x4, Rugged Ridge, Asfir, ARB, AEV, SafariSnorkel, BullFace, Dick Cepek, Mickey Thompson, JamesBaroud, IPF, Pro Comp, Bushranger, FoxShox, Eibach, Misutonida, Delta4x4, AVM, ...


Štv, 19.04.2012, 14:50
Profil ICQ WWW
Učeň

Registrovaný: Štv, 08.03.2012, 23:49
Príspevky: 29
Bydlisko: Bratislava
Odpoveď s citáciou
Poslať 
... lebo v Bardejove predavaju len ruske cigarety a kupelne oplatky :D
Faktom ostava ze bazare su naozaj na velmi zlej urovni, nedoveryhodne. Niekto si setri niekolko rokov aby si kupil vysnene auto a potom kupi srot ;)
Autobazar by mal byt praveze uplny opak, mal by predstavovat tu zaruku, ze auto je v takom stave ako sa uvadza, trochu vyssia cena za sluzby.
Je dobre ze tu spominany ujo to takto riesi, bo bazare stacaju a klamu len preto ze mozu a kazdy to akceptuje, ak by to kazdy oklamany aktivne riesil, v podstate by nemali na vyber a prestali by s tym.
Pekne ich treba dojebat spekulantov, bo ono nie len ze niekto zle kupi ale aj bezny predavajuci zle preda, kedze pri stave jeho kilometrov vychadza ze ma najviac najadzene auto na Slovensku ak porovna inzeraty :d a pritom, niekto maju raz tolko ako on, len su stocene, ale tazsie to preda.


Štv, 19.04.2012, 17:53
Profil
Velky Kraken
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia, 16.11.2007, 23:01
Príspevky: 7899
Bydlisko: mesto vychadzajuceho slnka Tornala City
Odpoveď s citáciou
Poslať 
percas----pises--uvedený je rok výroby 2004, nie rok uvedenia do prevádzky...skusim zopakovat...neseriozna firma, nic od nich nekupovat skor ako pred dosledným preverením auta, maximálne dosledným...
skutocný rok výroby po zistení u výrobcu v spanieslku je 2002
majitel nie druhý ale 4 a tak dalej....na A4 by toho bolo

nuz robim na vozidlach KO,, ale,, cudujem sa jak to je možne s rokmi výroby,,de sa len dá odrbavaju,, kupil som vlani golfa 4kovej rady, 1.9.TDI-PD,, a teraz perlicka!!, v tp- modelovy rok 99, a rok vyroby 2OO6,, dopiče , jak je to možnee, ked už v roku 2004 ich prestali vyrabat, i napriek tomu ze vozidlo bolo vyrobene v Spanielsku,,a rozkodovanim VIN bol rok vyroby2000!!! ale unas to postavili dade v Martine ci kde na znacky,,potom sa uz vyrabali golfy 5kovej rady,,vela vozidiel je v dokladoch omladene z dovodu pozdejsie- ho predaja aby vozidlo bolo cim mladsie a pojde na odbyt,,,nuž ale casom sa navsecko pride..

_________________
EX Suzuky Samuraj1.3
EXJeep Cheroke 2.1TDI
EX Jeep Grand Cheroke Limited 4Liter
EX Mitsubishi Pajero2,5TDI GLS
EX Jeep Grand Cheroke WJ 3.2 TDI Limited
EX Nissan Patrol 2.8 TDI Y60
EX Jeep Grand Cheroke 2.5TDI laredo
EX Jeep Grand Cheroke2,5TDI Limited


Štv, 19.04.2012, 18:14
Profil
Učeň

Registrovaný: Str, 19.05.2010, 20:42
Príspevky: 17
Bydlisko: Bardejov
Odpoveď s citáciou
Poslať 
myslim, ze sa chapeme, netvrdim,ze v BJ, ci na vychode su bazarev poriadku, resp. tí predajcovia v nich ale v kazdom pripade treba o neserioznych informovat siroku verejnost, aby hajzlíci chcípli...


Štv, 19.04.2012, 18:53
Profil
Začínajúci koumák
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 06.11.2008, 12:24
Príspevky: 132
Bydlisko: Dúbravka-BA
Odpoveď s citáciou
Poslať 
percas píše:
tak zase na druhej strane čo je v BA dobré ?


Doteraz som pozorne čítal Tvoje upozornenia na zmieňovaný autobazár a verím, že máš právo byť nahnevaný. Predpokladám, že pri kúpe auta si jednal asi menej rozvážne, opantaný vidinou "lepšej" kúpy. Asi nebudeš jediný a zďaleka ani posledný. Ja som sa už nechal odrbať pri kúpe auta nie raz a myslím si, že každý autobazárnik má za ušami a nielen tí v Bratislave. Tak mi prosím Ťa vysvetli, prečo dehonestuješ aj Tvoje hlavné mesto a najmä keď máš EČ BJ - predpokladám. Možno v tom bazáre robí viac východniarov ako domácich tak ako aj v celej "asi zlej Bratislave".

Predpokladám, že asi týmto príspevkom nahnevám viac ľudí ako mám v úmysle, no ako rodený Bratislavčan mám už plné zuby pokrytcov, ktorí v BA pracujú, spávajú 16-ti v dvojizbovom byte (neplatia pobytové taxi, autá im stoja celé týždne na Bratislavských neplatených parkoviskách) a hneď keď opustia BA už sme zlí, poprípade "skurvená Bratislava".

Prajem Ti, aby si svoj problém s bazárom vybavil k Tvojej spokojnosti aj keď veľmi tomu neverím. To je problém nás všetkých, ktorí sme odkázaní kupovať autá z druhej ruky a nie je to o tom či sme z BA alebo BJ.

S pozdravom Michal.


Štv, 19.04.2012, 19:10
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 30.05.2007, 10:04
Príspevky: 574
Bydlisko: Bratislava
Odpoveď s citáciou
Poslať 
To Michal: :smt023 :smt023 :smt023

_________________
..všetko pre váš OFF ROAD. www.offroad24.sk , orc@orc.sk
Ironman4x4, Rugged Ridge, Asfir, ARB, AEV, SafariSnorkel, BullFace, Dick Cepek, Mickey Thompson, JamesBaroud, IPF, Pro Comp, Bushranger, FoxShox, Eibach, Misutonida, Delta4x4, AVM, ...


Štv, 19.04.2012, 19:26
Profil ICQ WWW
Učeň

Registrovaný: Str, 19.05.2010, 20:42
Príspevky: 17
Bydlisko: Bardejov
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Michal, urcite mas pravdu, fakt som nasratý celkom dost, tak to asi preto zo mna vybehlo to o ,,zlej,, Bratislave...samozrejme to nie je uplne tak, ale podobní típkovia robia zlé meno ktorémukoľvek mestu, BA nevynímajúc , ...proste hajzlík predajca z finecars ma dostal....takže skúsme to ukončiť...upozornil som Vás, dávajte si naň pozor a asi si dávajme pozor na všetkých jemu podobných...len podobnými upozorneniami ich odstavíme, aby nekomplikovali život znova ďalším a *ďalším...držte sa chlapci


Štv, 19.04.2012, 19:46
Profil
Ťažký Profík

Registrovaný: Str, 31.12.2008, 0:27
Príspevky: 462
Bydlisko: Senica ,,Záhorí" SK
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Raz som kúpil auto z bazaru, nikdy v živote. Teraz mam autodielnu, ludia mi vozia auta na opravu, viem to preto dobre posudit. Omladené kilometre, vsetko po dedkovi, babke, 1.majitel, servisna knižka kupená na nete, krasne vytepované, zamaskovaná hrzda najlacnejším BODYčkom, prahy vyplnené purpenou a vseličim inym, kazde auto ma tak max 180tisíc km, vsetky maju vymenené vsade oleje, rozvody, vsetko funguje, atdddddd.........Zaklad je predat a pak už len FUCK OFF.... Obyčajný smrtelnik si kupi auto, ktore vyzera na oko zachovale, na ktore si setrí polku zivota, vyvali vsetky svoje nasetrene peniaze a potom to len začne. Kedže nema tych 180tisíc ale 300tisís pomalučky sa to zacne sypat........... Z čoho by mali bazarnici pokupované X5ky, Q7čky, atddddddd? Poctivou cestou bez odrbu určite nie. Vsetci su na jedno kopyto. Preto uz nechodim s nikym kupovat auto, lebo mi je z toho zle. ,,Pozrite, ma to klimu, TV, navigacný, super nie?" Vytiahol som mierku motor fucal, ale ma to TV, to je hlavné....Je to smutné, ale vzdy si vsetko ako aj v tychto pripadoch odserie obycajny clovek. Dufam, že si tie poctivo odrbane korunky vsetci v zdraví užijú :smt078

_________________
Toyota HDJ 80 4.2TD


Štv, 19.04.2012, 23:16
Profil
Učeň

Registrovaný: Str, 19.05.2010, 20:42
Príspevky: 17
Bydlisko: Bardejov
Odpoveď s citáciou
Poslať 
presne tak, najvyšší čas s tým niečo urobiť...a preto o hajzlíkoch v autobazároch informujte všade kde sa len dá


Štv, 19.04.2012, 23:28
Profil
koumák
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia, 06.10.2006, 9:35
Príspevky: 4310
Bydlisko: ZA
Odpoveď s citáciou
Poslať 
JojoGR 100% súhlas.
Akurát že potom si ty v tej dielni ten najhorší človek na svete, pretože keď potom takéto auto príde na nejakú prehliadku a ty len na základe konštatovania holých faktov a skutkového stavu zoberieš majiteľovi všetky ilúzie a úplne ho zbavíš radosti z "nového" auta....škoda reči

_________________
www.facebook.com/jeepparts , www.jeepparts.sk , www.spinsro.sk


Pia, 20.04.2012, 8:48
Profil WWW
Ťažký Profík

Registrovaný: Str, 31.12.2008, 0:27
Príspevky: 462
Bydlisko: Senica ,,Záhorí" SK
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Tak tak Pali :smt023

_________________
Toyota HDJ 80 4.2TD


Pia, 20.04.2012, 10:11
Profil
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 43 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3  Ďalší

Kto je on-line

Užívatelia prehliadajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron