Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Pia, 29.03.2024, 9:58
Dnes je piatok 29. marca 2024, meniny má Miroslav a zajtra Vieroslava




Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 62 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5  Ďalší
 1% alcoholu a trestny cin ... 

Podporili by ste tento zakon ?
Ano. 69%  69%  [ 31 ]
Nie. 24%  24%  [ 11 ]
Neviem. 7%  7%  [ 3 ]
Celkom hlasov : 45

 1% alcoholu a trestny cin ... 
Autor Správa
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 05.10.2006, 8:47
Príspevky: 4612
Bydlisko: Hlavná dedina
Odpoveď s citáciou
Poslať 
diesel píše:
...a ja som zvedavý kto to bude kontrolovať, keď aj polovica opicajtov bude sedieť v base. A kto bude kontrolovať opicajtov, ked aj polovica poslancov parlamentu tam bude sedieť s nimi. :shock: 8)


No nič Diesel nič iné neostáva len aby si šiel potom vládnuť :-D :-D

_________________
WJ 2004 4,0l Laredo, 242 štandartne vo výbave - cestná leštenka 2" lift, Bilsteiny
Toyota Auris Tourist Sports 1,6Valvematic, multidrive S
EX Honda Civic 1,5 VVTI
EX JGCH 4l - trochu off
EX JGCH 5,2l - cestná leštenka

email: andrej.durda@gmail.com


Štv, 26.04.2007, 8:24
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto, 06.02.2007, 15:29
Príspevky: 675
Bydlisko: stranske
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Myslim si ze Ty co nemaju problem s alkoholom a nejazdia pod vplivom alkoholu nemaju problem ten zakon podporit

_________________
a prejdem ...skype: haldir53


Štv, 26.04.2007, 8:45
Profil WWW
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 04.10.2006, 17:20
Príspevky: 4200
Bydlisko: St. George SVK
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Andrej píše:
...aby si šiel potom vládnuť :-D :-D


Es kommt Der Tag! :smt112 :smt123

_________________
Strieborný Šíp & Čierny Hawran


Štv, 26.04.2007, 17:19
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Str, 04.10.2006, 22:48
Príspevky: 584
Bydlisko: Banská Bystrica
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Existuje klauzula takzvanej krajnej núdze sa to tušim volá odborne. Takže ja by som zrejme viedol MT ( motorové vozidlo ) pod akýmsi vplyvom jedine v tomto prípade. Čo sa týka trestu, podporil by som zrejme aj veľmi vysoký trest odnatia slobody nepodmienečne ( v prípade prúseru ), ale musel by byť automaticky doplnený o stratu vodičského oprávnenia aspoň na 10 rokov. Pri bežnej kontrole a nafúkaní by som neposielal do basy, ale ten vodičák na 10 rokov by som bral určite.


Štv, 26.04.2007, 19:44
Profil WWW
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Ned, 31.12.2006, 21:52
Príspevky: 561
Bydlisko: Myjava
Odpoveď s citáciou
Poslať 
ešte chvýlu, a odsuhlasite tu aj basu za parkovanie :roll: .Ja osobne do auta triezvy ani nesadnem-nemam odvahu :D a jeden džojntik na naladu neni nikdy na škodu :-D no a hlavne platí: napitemu sa nič nestane, aneb kde triezvy končí, tam napitý ešte len začína. Takže vzúru do bezvedomí!!!

Ale teraz trochu važne, ono všetko je to asi zbytočné, lebo "tých vyvolených" sa tieto zakony netýkajú a doplatiíme na to zase len mi ostatný, ked nafúkate po cigarete alebo jednom malom pive po obede vam to pripomeniem :-)

_________________
1. Moje pravopisne chyby kludne opravte, slovenčina nebola nikdy moj kobylka :smt124
2. Nerobim kvalitne, ale pomaly!


Pia, 27.04.2007, 0:05
Profil ICQ
Ťažký Profík
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon, 09.10.2006, 21:46
Príspevky: 339
Bydlisko: Banská Štiavnica
Odpoveď s citáciou
Poslať 
môj kolega má takéto heslo, keď sa spomína alkohol za volantom: "Vodič má byť veselý, jazda má byť dynamická" :D

_________________
všetko je raz "poprvé"
skype: doraskype2918
ex: Suzuki Samurai
ex: Jeep Grand Cherokee 2.5TD
ex: Jeep Grand Cherokee 5.2
ex: Mitsubishi Pajero Pini 2.0 GDI


Pia, 27.04.2007, 6:58
Profil
Trvalá prekážka
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 05.10.2006, 0:10
Príspevky: 3197
Bydlisko: nr
Odpoveď s citáciou
Poslať 
pneukaktus píše:
..... jeden džojntik na naladu neni nikdy na škodu .....


.....s tým už tiež opatrne.... bengá že vraj majú byť mocne vybavené čímsi, čo dokáže nájsť aj THC ....

_________________
SLOW & FURIOUS


Pia, 27.04.2007, 9:46
Profil WWW
Pajero compatibile
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon, 09.10.2006, 11:04
Príspevky: 2172
Bydlisko: Licavca City
Odpoveď s citáciou
Poslať 
pneukaktus píše:
...Ale teraz trochu važne, ono všetko je to asi zbytočné, lebo "tých vyvolených" sa tieto zakony netýkajú a doplatiíme na to zase len mi ostatný, ked nafúkate po cigarete alebo jednom malom pive po obede vam to pripomeniem :-)

...hej, zhruba preto som sa doteraz do tejto debaty nezapojil, dokonca aj kamaráta dieslika som chcel podporiť v jeho npôvodnom vyjadrení, kým nevyrukoval s tým denným svietením, kde sa bohužiaľ mýli, ale jeho vec... :smt035

...na druhej strane by som sa neobával malého piva alebo poldeci čistého tvrdého, pri dobrej telesnej kondícii je po polhodine všetko OK, ale pozor - neplatí, čo poldeci to polhodina - to platí len o prvom, takže žiadne dva deci a po dvoch hodkách fit...

...a ďalšie - na verejných komunikáciách iba prasa jazdí pod vplyvom alkoholu; keď si dáš v teréne raz za čas od smedu pifko, o nič nejde, ale nechlastaj a neohrozuj druhých :evil:

_________________
:smt017 Krásnu blondínu, abo nadupaný off????? ..... :smt115 Poradím sa s tou brunetou v mojom pajero šport!!!!!... :smt025


Pia, 27.04.2007, 10:21
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Ned, 31.12.2006, 21:52
Príspevky: 561
Bydlisko: Myjava
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Jano JP :smt023

_________________
1. Moje pravopisne chyby kludne opravte, slovenčina nebola nikdy moj kobylka :smt124
2. Nerobim kvalitne, ale pomaly!


Pia, 27.04.2007, 11:07
Profil ICQ
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 04.10.2006, 17:20
Príspevky: 4200
Bydlisko: St. George SVK
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Jano JP píše:
dokonca aj kamaráta dieslika som chcel podporiť v jeho npôvodnom vyjadrení, kým nevyrukoval s tým denným svietením, kde sa bohužiaľ mýli, ale jeho vec... :smt035


Tušil som, že ti tým stúpim na otlak. :-D Nechcem tu moc rozširovať problém svietenia. Len som v tom videl takú paralelu nelogickosti. Totiž ja si stále myslím, že vodič ktorý na to aby niekomu nevbehol na hlavnú potrebuje aby ostatný svietili hlavnými svetlami, lebo inak by si ich nevšimol, NEMÁ ČO ROBIŤ ZA VOLANTOM! Znamená to, že nieje dostatočne pozorný a nevenuje sa dostatočne cestnej premávke a tak by mal odovzdať vodičský preukaz!!! Hlavné svetlá sú na posvietenie si za zníženej viditelnosti. Potom teda uzákonme nech všetci furt trúbia...to tiež zvýši "všimnutelnosť" auta a tiež je to primárne určené na niečo iné. A nasekám ti tolko testov že to zníži nahodovosť kolko chceš. Tak ako som spomenul v téme svetlá, časom si nepozorní vodiči zvyknú na to že všetky autá svietia a nehodovosť sa vráti do starých čísiel.

A s tým čo píšeš o tom chlaste úplne súhlasím. Ani ja si netrúfam behať po cestách. Keď tak prebehnem po poliach, viniciach atd. A aj ked idem po tých poliach tak som snáď sústredenejší než za triezva. Nieje dobré trestať ludí tak ako by sa už rátalo, že ako opití už niekoho určite zabijú. Treba len dvojnásobne prísne trestať tých chrapúňov, ktorý skutočne ožratí vybehnú na dialnicu, inú cestu alebo do mesta a spôsobia tragédiu. A samozrejme nedopustiť absolútne žiadne výnimky. Ale to sme už v scifi. :?

Jano škoda, že sme v tisovci niekde nesadli na víno a nepokecali o tých žiarovkách...tak nabudúce. :wink: :D

_________________
Strieborný Šíp & Čierny Hawran


Pia, 27.04.2007, 16:04
Profil
Pajero compatibile
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon, 09.10.2006, 11:04
Príspevky: 2172
Bydlisko: Licavca City
Odpoveď s citáciou
Poslať 
...dieslik mvoj, veď ty si fajn chalanisko, len v tomto sa trošku pletieš, že príčinou nevidenia je len ten, čo nevidí a nie ten, čo nie je videný; a ono naozaj to tak môže často byť, ale je dokázané a preto sa čudujem, že to neakceptuješ, že za určitých okolností - nielen za bežne chápanej zníženej viditeľnosti - je to naopak - niektoré autá bez svetiel jednoducho včas nevidno a ohrozený je nielen ten, čo nevidí, ale aj ten, čo nie je videný a každému by malo záležať na bezpečnosti - minimálne tej vlastnej...
...mne napríklad veľmi záleží, aby ma videli aj v bruchoplazovi, lebo okrem rizika pre mňa, ktoré je menšie ako pre neho, nechcem žiť po prípadnej nehode s pocitom, že som z akéhokoľvek dôvodu nevidený niekoho pripravil o život, aj keď som mal prednosť...
...ale už sa o tom nechcem baviť, ja akceptujem tvoj názor a právo naň, len nerozumiem, prečo popieraš dokázané... :smt039
(inak názov - svetlá - zvádzajú na predstavu, že to slúži na svietenie, ale svetlá sú aj na označovanie inak zle viditeľného - viď napr. letectvo; ak vymyslíš niečo, čo by rovnako dobre "zviditeľnilo" objekty ako svetlá, môžeš na tom aj zbohatnúť, určite nielen v autodoprave by sa to ujalo a stratil by sa dôvod svietiť aj cez deň...)
inak s tebou súhlasím

...a neboj, niekedy sa stretneme, pokecáme :wink:

_________________
:smt017 Krásnu blondínu, abo nadupaný off????? ..... :smt115 Poradím sa s tou brunetou v mojom pajero šport!!!!!... :smt025


Sob, 28.04.2007, 14:10
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Ned, 18.02.2007, 18:42
Príspevky: 566
Bydlisko: senk
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Kapo píše:
Nuž ,my :smt146 alkoholici to máme v živote ťažké. :smt010

A niektorých vodičov by maly zavriet za verejné ohrozenie ,aj ked sú triezvy a niektorích rovno zastreliť


:smt023 ani neni (sorry :smt078 to ten chlast) co dodat :smt015


Štv, 10.05.2007, 11:15
Profil
Koumák

Registrovaný: Pia, 12.01.2007, 19:22
Príspevky: 193
Bydlisko: Bratislava
Odpoveď s citáciou
Poslať 
1.alkohol ani trošku nepatrí za volant
2.spôsobenie DN pod vplivom alkoholu a usmrtenie človeka bi som
to klasifikoval ako umiselne zabiťie a25 rokov basa, a doživotny zákaz
riadenia vozidla


Sob, 12.05.2007, 0:07
Profil
Recyklovaný teaneger
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto, 26.12.2006, 17:21
Príspevky: 3601
Bydlisko: MY/BA
Odpoveď s citáciou
Poslať 
RisoBA píše:
1.alkohol ani trošku nepatrí za volant
2.spôsobenie DN pod vplivom alkoholu a usmrtenie človeka bi som
to klasifikoval ako umiselne zabiťie a25 rokov basa, a doživotny zákaz
riadenia vozidla


A kto by nám potom vládol ? a dozeral na našu bezpečnosť ?,ak by sme si všetky kapaciti dali na 25 R do chládku ? :smt144

/úmysel /

_________________
JAK BY TADY BYLO KRÁSNE, KDYBY SEM TU NEBYL JÁ.Obrázok


Uto, 22.05.2007, 21:03
Profil
Koumák

Registrovaný: Pia, 12.01.2007, 19:22
Príspevky: 193
Bydlisko: Bratislava
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Kapo vždycky sa niekto nájde.
Rozhodne by všetky kapaciti do lochu nešli, len prvích pár kusov
a ostatný bi dostali strach.


Str, 23.05.2007, 0:29
Profil
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 62 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5  Ďalší

Kto je on-line

Užívatelia prehliadajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na: