Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Pia, 29.03.2024, 0:00
Dnes je štvrtok 28. marca 2024, meniny má Sona a zajtra Miroslav




Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 19 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2
 Jazdenky (second hand auta) 

Mate jazdenku ?
Ano, a kupil by som taketo auto znova ... 92%  92%  [ 45 ]
Ano, ale uz by som si jazdenku nekupil ... 2%  2%  [ 1 ]
Nie, ale dalsie auto bude jazdenka ... 4%  4%  [ 2 ]
Nie, ani nechcem. Len nove ... 2%  2%  [ 1 ]
Celkom hlasov : 49

 Jazdenky (second hand auta) 
Autor Správa
Support
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 04.10.2006, 14:20
Príspevky: 6674
Bydlisko: PB
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Na temu stacania km sa mozeme rozpisat niekde inde, ale zaver bude taky, ze u terenneho auta je to druhorady udaj ... Ak to auto nebolo prevadzkovane naozaj v terene (co sa da cca vizualne skontrolovat), a vychadzame z toho, ze tie auta su proste konstrukcne stavane na zataz, ktora sa im na asfalte nedostane, km nie su podstatne ... Podstatne su hlavne vymeny kvapalin (olejov) ...

Auto z 93-94 moze byt v lepsom stave ako (naoko) lestenka z 98 ...
Servisna knizka v dnesnej dobe tiez nie je ziadna vyhra (za par tisic ti tam naklepu ludia co chces).

Radsej by som sa zameral na auto s vecsim poctom km, ako s podozrivo nizkym (minimum u podnikatelov je 18.000 rocne /priemer udavany poistovnami/, ak to auto maju na firmu, skor by som povedal ze 25.000-30.000, z coho nam matematikou po vnasobeni vekom lahko vyjde odhadovany pocet km, cize skutocny stav pocitadla)... Tiez podstatne, kolko to malo majitelov ...

_________________
Co neubrdzis, neukecas. Ak to nejde ubrzdit, aspon pridaj, nech je sranda :-D.
31" AT, AVM, hasicak, gurtne, retaze, bezna auto vybava. Zatial ...
http://www.spritmonitor.de/en/mileage_icon/599240.html


Štv, 30.08.2007, 11:01
Profil
Pajero compatibile
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon, 09.10.2006, 11:04
Príspevky: 2172
Bydlisko: Licavca City
Odpoveď s citáciou
Poslať 
...s tými kilometrami súhlasím - bol som nervózny, kým som nevidel dohodnuté auto naživo, lebo malo cez 200 000...no realita v dobrom predčila očakávania - auto bolo v superstave a dodnes sa nerobila žiadna zásadná oprava (výmena IM podvozku bola o inom ;-) )

...jazdil som v živote okrem jazdeniek aj tri autá od nova a bolo to fajn, akurát že v krátkom čase mi už veľmi nové nepripadali, aj keď ani s jedným neboli väčšie problémy...

...uzavriem to - ak človek robí v dobre prosperujúcej firme (trebárs aj vlastnej :-D ) väčšinou sa oplatí ísť do nových áut; ale tu mám zato, že ide o súkromné auto pre osobné použitie "bežného" offroaďáka a tam je to jasné...

_________________
:smt017 Krásnu blondínu, abo nadupaný off????? ..... :smt115 Poradím sa s tou brunetou v mojom pajero šport!!!!!... :smt025


Štv, 30.08.2007, 20:13
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 04.10.2006, 17:20
Príspevky: 4200
Bydlisko: St. George SVK
Odpoveď s citáciou
Poslať 
matias píše:
ZASADA nove nikdy nekupim


detto. Čo som blázon? :lol: Zisk nech platia prvomajitelia, ja zaplatím len skutočnú hodnotu. :-D

_________________
Strieborný Šíp & Čierny Hawran


Štv, 30.08.2007, 20:28
Profil
Mitsubishi Man
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 10.01.2007, 22:54
Príspevky: 1375
Bydlisko: Púchov
Odpoveď s citáciou
Poslať 
to stáčanie ma poriadne s%re. Na mobile.de nájdeš napr. patrolov dosť sú to 98 a prevažne do 150 000 km najazdené. No to nejak nereže... , to isté aj u toy LC90, prípadne pajerá. Tak neviem čomu skutočne veriť,

jirec treba si uvedomiť aj to že oni napr.v D,A atď. majú off-a ako 2-3 auto.Takže tie kilometre môžu aj sedieť.Ale ako píšu aj chalani ani Já osobne vo väčšiom počte kilometrov problém nevidím,a ešte také moje motto:Nie je nad šikovne nabúrané auto.Zníži to cenu a auto to neublíži. :wink:

_________________
Každý raz začínal!Nemalo by sa na to zabúdať!
Offroad nie je o autách,ale o ľuďoch!


Štv, 30.08.2007, 21:54
Profil
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 19 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2

Kto je on-line

Užívatelia prehliadajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na: