Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Pia, 29.03.2024, 8:02
Dnes je piatok 29. marca 2024, meniny má Miroslav a zajtra Vieroslava




Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 27 ]  Choď na stránku 1, 2  Ďalší
 Provokateri na cestach 

Na cestach ma najviac rozculuju:
Neosvetleny cyklisti v "maskacoch" (v tmavom obleceni) 13%  13%  [ 9 ]
Korculiari flakajuci sa po polovici cesty 1%  1%  [ 1 ]
Kreteni s hmlovkami 13%  13%  [ 9 ]
Po 18:00 neosvetlene protiiduce "plechovky" 1%  1%  [ 1 ]
Vsetko vyssie uvedene 61%  61%  [ 42 ]
Vytunene plechovky a motorky (s dialkovymi svetlami) 3%  3%  [ 2 ]
Človek, zbytočne brzdiaci lavý pruh 7%  7%  [ 5 ]
Celkom hlasov : 69

 Provokateri na cestach 
Autor Správa
Support
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 04.10.2006, 14:20
Príspevky: 6674
Bydlisko: PB
Odpoveď s citáciou
Niekde ma nastartovala podobna anketa :-D
Ak Vas este napadlo nieco, co by sa tam hodilo, nehlasujte, ale dopiste to ako odpoved, pridam to tam ...

_________________
Co neubrdzis, neukecas. Ak to nejde ubrzdit, aspon pridaj, nech je sranda :-D.
31" AT, AVM, hasicak, gurtne, retaze, bezna auto vybava. Zatial ...
http://www.spritmonitor.de/en/mileage_icon/599240.html


Štv, 30.08.2007, 12:29
Profil
Začínajúci koumák
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia, 16.03.2007, 15:23
Príspevky: 122
Bydlisko: Považská Bystrica
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Raz za čas sa mi stane, že protiidúci automobil obchádza protiidúceho cyklistu bez toho, aby radšej spomalil ale radšej - niekedy aj cez plnú - vbehne do môjho pruhu a v tom rozmýšľam, či sa mám takému autu uhnúť, keď jeho cena je niekoľko krát vyššia ako môjho. Mám zákonnú aj havarijnú poistku a vynník by bol jasný, nehovoriac o tom, že i keď som 4x4, tak som malé auto. :? :? :?
Všetko je to o vlas a pevnosťák by v takýchto situáciách moc pomohol, aspoň keby čosi ....


Štv, 30.08.2007, 12:37
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Ned, 18.02.2007, 18:42
Príspevky: 566
Bydlisko: senk
Odpoveď s citáciou
Poslať 
No tak ti kreteni zo sadnymi hmlovkami v kolone tak to bolo nieco na moj ubudajuci porast na hlave. Pisem bolo, lebo teraz ked ich presvietim pridavnymi tak vypinaju aj radio :-D :-D


Štv, 30.08.2007, 13:04
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Str, 13.12.2006, 23:17
Príspevky: 667
Bydlisko: Nitra
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Pomaly s tym buranim :). Mame nelegalne prerobene auta - vinny sice bude on , ale obavam sa ze ziadna poistovna nic platiti nebude - zacvakas z vlastneho len koli tomu ze si mal nepovolenu upravu - jemu aj sebe :(


Štv, 30.08.2007, 13:13
Profil
Support
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 04.10.2006, 14:20
Príspevky: 6674
Bydlisko: PB
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Peto neviem ako tvoja Toya, ale moj tyran ma pod plastovymi naraznikmi normalne zelezo ...Teda skor zeliezko ci dokonca to nazvem silnejsi plech ... Co mi brani spravit mensiu upravu a zosilnit ho patricne, ucelovo (teda absorbcne) zhodne s pevnostakom ? (nechajme polemiky ze velky pevnostak bude inac plnit funckiu ako len modifikovany mininaranzik). Nelegalne to samozrejme je, ale je to "hidden" montaz, oko organov nie je provokujuce, a ucel si to plni (uz je druha vec ze pridem pri zrazke o plastovy naraznik + mozno svetla ci smerovky, co mi ale moze byt jedno, ak nie som vinny, niekto to uz zaplati :-D ). No a pokial je zelezny naraznik na aute seriovo (napr. Patrol 260 ?, ja tie cisla furt neviem), tak tam si mozes zvarat a zosilnovat kolko sa paci ... Nema nahodou Aro tiez zelezne narazniky ?

Poistovak sa k tomu asi postavi tak - dve auta, obe poskodene. JEdno viac (predpoklad ze plechovka), druhe menej (dzip) ... Tak co, zaujima ho, akurat kto je vinny ... Policajta tak isto ...

_________________
Co neubrdzis, neukecas. Ak to nejde ubrzdit, aspon pridaj, nech je sranda :-D.
31" AT, AVM, hasicak, gurtne, retaze, bezna auto vybava. Zatial ...
http://www.spritmonitor.de/en/mileage_icon/599240.html


Štv, 30.08.2007, 13:35
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Str, 13.12.2006, 23:17
Príspevky: 667
Bydlisko: Nitra
Odpoveď s citáciou
Poslať 
No kedze poistovna robi obstrukcie kde moze , tak myslim ze by uz len koli gumam povedali ze ti nic nedaju - pripadne by ti policajt rovno na mieste zobral aj technicak - nechce mi tu snad niekto tvrdit ze ma predpisany rozmer :D


Štv, 30.08.2007, 14:11
Profil
Support
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 04.10.2006, 14:20
Príspevky: 6674
Bydlisko: PB
Odpoveď s citáciou
Poslať 
S tymi obstrukciami mas recht ...
Hat, toto je zaujimava otazka s tymi pneu. Mam ci nemam legalnu gumu, ak nemam rozmer pneu v cm ale palcoch ? (Teraz vychadzajme cisto teoreticky z predpokladu ze naozaj mam korektny rozmer gumy).

_________________
Co neubrdzis, neukecas. Ak to nejde ubrzdit, aspon pridaj, nech je sranda :-D.
31" AT, AVM, hasicak, gurtne, retaze, bezna auto vybava. Zatial ...
http://www.spritmonitor.de/en/mileage_icon/599240.html


Štv, 30.08.2007, 14:20
Profil
Trvalá prekážka
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 05.10.2006, 0:10
Príspevky: 3197
Bydlisko: nr
Odpoveď s citáciou
Poslať 
.... korčuliarov ešte nie je tak vela aby mi to nejako vážne zdvíhalo tlak, hmlovkári ma teda štvú o poznanie viac (predné... čert ich ber, zadné sú horšie :evil: ... udatná polícia by si to tiež mohla viac všímať) ale zo stealth matných čiernych cyklistov bez odraziek (požadovať svetielko by asi bol nehorázny luxus) ma ide na mieste poraziť :evil: :evil: :evil:
Keď mi taký ide oproti, tak sa na ňom podla možností odbavím komplet celým inštalovaným svetelným výkonom :twisted: :twisted: :twisted: (kvoli sebevražednému idiotovi oproti nehodlám riskovať pošlapanie iného sebevražedného idiota v mojom smere... a tak si radšej fest posvietim) Samozrejme ak má velocipédista žižu dopredu, rešpektujem ho ako riadneho účastníka cestnej premávky a zhasnem.

Inak pre zaujímavosť... akýmsi zázrakom začali nočný jazdci nejako vadiť PZSR a už som z viacerých končín vlasti počul klebetu že čiernu jazdu nocou uniformovaný orgán na potkání spoplatňuje za 500 SKK a ak jazdec pred šliapaním do pedálov trúnok požil, účtuje sa prirážka 1000 SKK

_________________
SLOW & FURIOUS


Štv, 30.08.2007, 14:57
Profil WWW
Support
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 04.10.2006, 14:20
Príspevky: 6674
Bydlisko: PB
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Martin 4 píše:
.... čiernu jazdu nocou uniformovaný orgán na potkání spoplatňuje za 500 SKK a ak jazdec pred šliapaním do pedálov trúnok požil, účtuje sa prirážka 1000 SKK

Malo .. Velmi malo ... :( Ja viem, ze obrat cyklistu o (predpokladajme) dochodok alebo socialku je nehoraznost, ale .. Nejaka rovnopravnost by mohla byt ...Aspon ventilky by im mohli odrezat ... Nech chalan rozmysla pri vymienani za co to je ..

_________________
Co neubrdzis, neukecas. Ak to nejde ubrzdit, aspon pridaj, nech je sranda :-D.
31" AT, AVM, hasicak, gurtne, retaze, bezna auto vybava. Zatial ...
http://www.spritmonitor.de/en/mileage_icon/599240.html


Štv, 30.08.2007, 15:48
Profil
Trvalá prekážka
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 05.10.2006, 0:10
Príspevky: 3197
Bydlisko: nr
Odpoveď s citáciou
Poslať 
finder píše:
Nech chalan rozmysla pri vymienani za co to je ..


...dovolím si opraviť ... v drvivej väčšine dôchodca. Okrem toho, od chalana (ak je triezvy) sa dá očakávať aj nejaká zmysluplná sebazáchovná reakcia .... dôchodcovia obvykle leda oneskorene prepadnú panike, alebo (častejšie) sa začnú okolím zaoberať až keď je dávno po kritickej situácii.

_________________
SLOW & FURIOUS


Štv, 30.08.2007, 16:41
Profil WWW
Support
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 04.10.2006, 14:20
Príspevky: 6674
Bydlisko: PB
Odpoveď s citáciou
Poslať 
No ja som to myslel tak, ze obycajne kto sa cajda v noci na biku, tak ma aj nieco v sebe :? ...

_________________
Co neubrdzis, neukecas. Ak to nejde ubrzdit, aspon pridaj, nech je sranda :-D.
31" AT, AVM, hasicak, gurtne, retaze, bezna auto vybava. Zatial ...
http://www.spritmonitor.de/en/mileage_icon/599240.html


Štv, 30.08.2007, 20:13
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 04.10.2006, 17:20
Príspevky: 4200
Bydlisko: St. George SVK
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Dovolil som si pridať jednu možnosť v ktorej som sa uvidel.

Neosvetlení cyklisti sú si sami strojcami svojho osudu a spravidla mám v noci oči dostatočne vypleštené a idem len tak rýchlo aby som vedel zareagovať na prekážku vo vzdialenosti na ktorú dovidím takže to ma tak netlačí.

Korčuliara si ani pravdupovediac nepamätám.

Hmlovky ak ma neoslňujú tak mi nevadia....ak áno tak si ho tiež vodblejsknu. :twisted:

Dialkové svetlá detto čo hmlovky.

18:00 je relatívny pojem... :-D

Jednoducho mna najviac nasiera trkvas čo zbytočne zablokuje lavý pruh súbežnou jazdou s vodičom v pravom jazdnom pruhu hoci aj nemusí. Večšinou si asi povie že just nepustím toho grázla čo sa na mna lepí, ale kludne ten "grázel" môže byť človek ktorý sa skutočne potrebuje dostať niekam rýchlejšie ako on a hocikedy aj možno zo skutočne vážnych dôvodov...

_________________
Strieborný Šíp & Čierny Hawran


Štv, 30.08.2007, 20:15
Profil
Pajero compatibile
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon, 09.10.2006, 11:04
Príspevky: 2172
Bydlisko: Licavca City
Odpoveď s citáciou
Poslať 
ako čerstvo sa navrátivší z Rumunska (rozumej konečne offroaďák, i keď ešte stále nie úplný, lebo nemám patrol :lol: ) musím konštatovať, že môj postoj je zmenený a tých blbcov hore menovaných síce nemám rád, ale nie je to tak zlé...

...v Rumunsku v zákrute isto stretneš aj v noci neosvetlený konský povoz, sem-tam kravy a iné zvieratá...ale najviac prekvapivé sú náhle chýbajúce (obyčajne odtrhnuté) kusy vozovky bežne dosahujúce šírku celého jazdného pruhu (výnimkou nie sú ani jamy, kde by nepochodil ani trol na 35")...a zaspať za volantom nehrozí nielen kôli potrebe maximálnej koncentrácie na všetko možné aj nemožné, ale kôli tak geniálnej hrboľatosti, že ti drkocú aj zuby :twisted: ...

...takže tí hore uvedení sú často blbci, ale aj tak je to u nás ešte stále OK...

_________________
:smt017 Krásnu blondínu, abo nadupaný off????? ..... :smt115 Poradím sa s tou brunetou v mojom pajero šport!!!!!... :smt025


Štv, 30.08.2007, 20:26
Profil
Mitsubishi Man
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 10.01.2007, 22:54
Príspevky: 1375
Bydlisko: Púchov
Odpoveď s citáciou
Poslať 
rozumej konečne offroaďák, i keď ešte stále nie úplný, lebo nemám patrol :

Janko tak toto snáď NIE!!!! :roll:
A teraz k téme,dal som neosvetlených cyklistov.Máme tu u nás dve dediny kde je to národný šport,(D.Kočkovce,Beluša) a hlavne večer to ako keby všetci vytiahli bycikle a hurá sa voziť alebo babky oblečené v čiernom a hurá do kostola a potom s kostola.No kde lepšie rozoberieš omšu ako dve babky v čiernom vedľa bycikla po stredovej čiare.Zažil som tak asi preto. :twisted:

_________________
Každý raz začínal!Nemalo by sa na to zabúdať!
Offroad nie je o autách,ale o ľuďoch!


Štv, 30.08.2007, 22:02
Profil
Support
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 04.10.2006, 14:20
Príspevky: 6674
Bydlisko: PB
Odpoveď s citáciou
Poslať 
:-D Konecne sukmenovec, ktory vie o com hovorim :-D
To su asi len u nas hore taki ftaci na cestach ... :(

_________________
Co neubrdzis, neukecas. Ak to nejde ubrzdit, aspon pridaj, nech je sranda :-D.
31" AT, AVM, hasicak, gurtne, retaze, bezna auto vybava. Zatial ...
http://www.spritmonitor.de/en/mileage_icon/599240.html


Štv, 30.08.2007, 22:11
Profil
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 27 ]  Choď na stránku 1, 2  Ďalší

Kto je on-line

Užívatelia prehliadajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na: