Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Pia, 29.03.2024, 1:11
Dnes je piatok 29. marca 2024, meniny má Miroslav a zajtra Vieroslava




Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 88 ]  Choď na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6  Ďalší
 Kolko aut ste vystriedali??? 

Koľko aut ste vystriedali???
Žiadne,mám stále to isté 5%  5%  [ 9 ]
1,a toto je moje druhé... 8%  8%  [ 15 ]
2 7%  7%  [ 12 ]
3 12%  12%  [ 22 ]
4 a vyššie 67%  67%  [ 120 ]
Celkom hlasov : 178

 Kolko aut ste vystriedali??? 
Autor Správa
Ťažký Profík
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Sob, 18.08.2007, 9:31
Príspevky: 335
Odpoveď s citáciou
Tak priznajte sa..


Str, 23.01.2008, 11:25
Profil
Recyklovaný teaneger
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto, 26.12.2006, 17:21
Príspevky: 3601
Bydlisko: MY/BA
Odpoveď s citáciou
Poslať 
...viac , ako manželiek :-D .

Nebolo by špatné si urobiť aj také krátke hodnotenie aut , aspon tých dobrých .

_________________
JAK BY TADY BYLO KRÁSNE, KDYBY SEM TU NEBYL JÁ.Obrázok


Str, 23.01.2008, 11:39
Profil
Ťažký Profík
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Sob, 18.08.2007, 9:31
Príspevky: 335
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Kapo píše:
...viac , ako manželiek :-D .

Nebolo by špatné si urobiť aj také krátke hodnotenie aut , aspon tých dobrých .


Dobry napad... :wink:


Str, 23.01.2008, 11:44
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Ned, 26.11.2006, 22:15
Príspevky: 681
Bydlisko: Zvolen
Odpoveď s citáciou
Poslať 
offy, ci aj bruchoplazy?
Niva je moj prvy OFF a mozno aj posledny :-D
A ziadne auto, ktore som kupil, som este nepredal/pokial beriem tie s papiermi/ takze mam momentalne vlastnu zbierku vozidiel Lada - na papieroch 3 kusy :lol:

_________________
Lada Niva MPI v prestavbe, Chevy Niva 2.0MPI


Str, 23.01.2008, 11:57
Profil ICQ WWW
Trvalá prekážka
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 05.10.2006, 0:10
Príspevky: 3197
Bydlisko: nr
Odpoveď s citáciou
Poslať 
... prosím oprávnených o opravu.... klikol som na 3 ale vlastne až viac ako 4.

#1 Škoda 1202 STW.
foto pre mladších :
(to nie je moja, tá mala len jeden pár žltých hmloviek.)
Obrázok
Kúpená za 2000 Kčs v perfektnom stave. Priestranná, prekvapivo pohodlná, spoľahlivá, keďže mala vrch motora zo škody felícia (z pôvodného kabrioletu, nie ten paskvil čo sa vyrábal teraz nedávno) s ostrou vačkou a dvomi karburátormi tak bola aj pozoruhodne rýchla a dynamická. Motor bol rozhodne rýchlejší ako primitívny podvozok z listovým perom naprieč vzadu.
Predal som ju za 3000 Kčs a nemám potuchy ako skončila...

#2 Tatra 805
foto pre mladších :
(presne takúto, ale zo spojárskou budkou ktorá mala trocha inak dvere.)
Obrázok
Nedostižný offroad. Portálové kyvadlové nápravy, uzávierky vpredu/vzadu, silná redukcia... najvážnejší offroad aký som jazdil. Okrem priečneho svahu (kde rada robí bôčik) nepozná prekážky. Predaná z dôvodu kurwa drahej zákonnej poistky (bola registrovaná ako náklaďák), malého priestoru v kabíne a ukrutnej spotreby. Teraz ju má jeden veteránista v NR, ktorý ju vzal dva krát von (pred piatimi rokmi) a od vtedy zarastá u neho na dvore v burine. Je k nahliadnutiu v NR na čermáni.

#3 Aro 240
(foto nebude, všetci viete ako vyzerá)
Kúpené v biednom stave, amatérsky lepené ako sa darilo. Ak sa ho náhodou podarilo prinútiť k činnosti, v teréne celkom obstojné. Pre chronickú nespoľahlivosť jazdené len veľmi málo. Bez ľútosti predané kamsi k Leviciam, neviem čo je s ním...

#4 Aro M461
(foto nebude, všetci viete ako vyzerá)
Kúpené v biednom stave (cestou domov z Čaky ma doprovodný Trabant (!) musel niekoľko krát ťahať). Amatérsky pozliepané, ale s Kápovou a Pneukaktusovou pomocou už na lepšej úrovni. V teréne solídne, ale bolestivo sa prejavuje absencia redukčnaj prevodovky. Predané kamsi k NZ a údajne vraj teraz znova na predaj (ak som dobre počul, tak za nehoráznu cenu :lol: )

#5 Patrol GR Y60
(foto nebude, nájdite si niekde na fóre)
Súčasný milášek. Prejde skoro tolko ako T805, ale je podstatne pohodlneší a menej žravý. Jediné čo mu vytýkam, je malý a ťažko použitelný vnútorný priestor. Je neomylne spoľahlivý, prvá závada sa prejavila po 250 tkm, chcíplo relátko ovládajúce uzávierku a musel som dať renovoať vymlátené guláky riadenia.

_________________
SLOW & FURIOUS


Str, 23.01.2008, 12:21
Profil WWW
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 28.12.2006, 18:59
Príspevky: 586
Bydlisko: Zvolen
Odpoveď s citáciou
Majo píše:
offy, ci aj bruchoplazy?
Niva je moj prvy OFF a mozno aj posledny :-D
A ziadne auto, ktore som kupil, som este nepredal/pokial beriem tie s papiermi/ takze mam momentalne vlastnu zbierku vozidiel Lada - na papieroch 3 kusy :lol:


Tak isto sa prikláňam k úvahe. Berú sa len OFFy, alebo aj iné ?. A tak isto ako Majo, autá ktoré som si doteraz zadovážil aj mám doteraz, takže o striedaní ťažko hovoriť.

_________________
Z prúseru sa vytiahnem, po "svojich" však vždy domov dôjsť xcem.
Nikdy nesúťažte s debilom! Stiahne vas na jeho úroveň a tam vás prevalcuje svojimi skúsenosťami! :-)
ex. Lada Niva 1.6


Str, 23.01.2008, 13:15
Profil ICQ
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon, 19.03.2007, 14:55
Príspevky: 768
Bydlisko: PU - PB
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Kedže sme na offroad fóre tak ja beriem len offy.
1.Prvý moj off bolo Isuzu Trooper z roku 1988,bohužial fotku nemám,kúpil som nepojazdné a spolu s dedom sme ho dali dokopy a jazdilo ako drak,vtedy som však ešte až tak nevedel čo je to offroad a tak bolo len na polovačky a pod. Raz však bolo trochu blato a popršané išli sme na polovačku a to bol zážitok,priznávam že sa mi to začalo páčiť, no a MAICO ked ukázal toho svojmo samca čo to dokáže :shock: chytila ma nová droga, rozmýšlal som o niečom lepšom a novšom.

2.Bolo tiež Isuzu Trooper 2.6mpi,dvoezený z Nemecka za dobrý peniaz,tiež však bolo torochu poškodené,no vlastne bolo treba vymeniť lamelu na spojke.Ale ked som išiel prvý krát na výjazd z našimi chalanmi zdalo sa mi že by to chcelo aj úravy,no a dalej stále a stále som upravoval a opravoval.Najskôr vyzeralo takto:
Obrázok
Obrázok
No a to sa mi nezdalo podla mojich predstáv a tak neskôr vyzeralo takto:
Obrázok

no a nakoniec to išlo až do tohto a to už bol koniec pretože o necelý polrok som ho predal
Obrázok
Obrázok

3.no a teraz mám Nissan Patrol GR y60 2.8TD,pevnostné nárazníky,naviják Come-up,pružiny Ironman budú aj tlmiče,vysielačka pribudne záhradka a nové pneu SS Boger 35x14.5 R15.
Zatial prebieha renováciou kedže musím meniť hlavu a ešte nejako drobotinky,takže dúfam že z garáže vyjde ako nové auto :-D
Obrázok

Ak ste si mohli všimnúť zatial ani jedno auto čo som kúpil nebolo pojazdné,neviem či ma to baví stále opravovať :-D alebo je to moje prekliatie. :roll: :-D

_________________
Nissan Patrol Y61 4.2TD Only Black


Str, 23.01.2008, 13:50
Profil
Ťažký Profík
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon, 01.01.2007, 23:33
Príspevky: 459
Bydlisko: BA/MY
Odpoveď s citáciou
Poslať 
noo my autá viac kupujeme ako predávame, ale v chronologickom poradí:
1) GAZ 69M - ešte stále vo vlastníctve, momentálne v dlhodobej prestavbe v garáži
2) ARO M461 - Kapove - predané... véľmi pekné bolo...

odtiaľto už spoločný majetok:
3) Škoda 105 - Šedá eminence - predaná
4) Škoda 120 - Ďuri - predaná
5) Peugeot 305 Combi - rozobraný do šrotu...
6) Peugeot 305 Combi - rozobraný na dvore
7) Peugeot 305 Combi - dožíva, ale ešte jazdí.. momentálne prudko zvýšená hodnota novou STK a EK :-D
8 ) Nissan Patrol - v prestavbe
9) Nissan Patrol 2,8 D - v plnej kráse a prevádzke
10) GAZ 69M - nooooo pomlčím, ale je vo dvore a s papiermi
11) najnovšie - Citrón Xsara Combi

ufff, snáď som nejaké nezabudla...

_________________
GAZ 69M, Nissan Patrol a niečo medzi tým. Výbava? Kapo. :-)
skype: jancila (<>)


Str, 23.01.2008, 14:12
Profil
Ťažký Profík
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia, 01.12.2006, 16:44
Príspevky: 402
Bydlisko: Púchov
Odpoveď s citáciou
Poslať 
No tak ja som mal prvé auto 120ku. Potom prišlo na rad výmena za trocha lepšiu popolnicu Seat Cordoba ktorú vlastním dodnes. Hned po som kupil Suzuki Samurai vid. obr.
Obrázok
Bolo to super vozítko no po kratkom čase mi nestačil obsah 1.0 tak som presedlal na 1.3
Obrázok
Po chvíli vozenia som ho trocha zreparoval a postavil na značky pri čom mi ku tomu dopomohol ROMAN Š. z CZ za čo mu ďakujem.Tak takto vyzera po prerábke
Obrázok
Tento Off mi úplne postačoval až pokial som nešiel na Off dovolenku. Po príchode domov sme zistili, že pre rodinu je toto auto velmi malé a tak padlo rozhodnutie a tu je konečné a aktuálne foto.
Obrázok


Str, 23.01.2008, 14:47
Profil
Ťažký Profík
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Sob, 18.08.2007, 9:31
Príspevky: 335
Odpoveď s citáciou
Poslať 
MAICO píše:
No tak ja som mal prvé auto 120ku. Potom prišlo na rad výmena za trocha lepšiu popolnicu Seat Cordoba ktorú vlastním dodnes. Hned po som kupil Suzuki Samurai vid. obr.
Obrázok
Bolo to super vozítko no po kratkom čase mi nestačil obsah 1.0 tak som presedlal na 1.3
Obrázok
Po chvíli vozenia som ho trocha zreparoval a postavil na značky pri čom mi ku tomu dopomohol ROMAN Š. z CZ za čo mu ďakujem.Tak takto vyzera po prerábke
Obrázok
Tento Off mi úplne postačoval až pokial som nešiel na Off dovolenku. Po príchode domov sme zistili, že pre rodinu je toto auto velmi malé a tak padlo rozhodnutie a tu je konečné a aktuálne foto.
Obrázok


Veľmi pekné autá no Samuraie sa mi páčia...


Str, 23.01.2008, 15:40
Profil
Legenda Offroadu
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 05.10.2006, 10:45
Príspevky: 3012
Bydlisko: Rimavská Sobota
Odpoveď s citáciou
Poslať 
1. Skoda 120 - modra, skoro obsolvovala cestu do Chorvatska (den predtym sa pokazila)
2. Lada Niva - cervena, z zubozeneho stavu prestavana na skvely voz, predana vo vrcholnej forme
3. Jeep ZJ

_________________
Bilancia skrývky humusového horizontu poľnohospodárskej pôdy.


Str, 23.01.2008, 19:10
Profil WWW
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Ned, 09.12.2007, 22:40
Príspevky: 1125
Bydlisko: Nové Zámky
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Tak ja som mal len približovadlá pomocou ktorých som sa presúval z bodu A do bodu B :smt142
LADA 1500
SKODA 125
FORD SIERA 2.0
a teraz mam už autíčko
MITSUBISHI L 200 2,5 TD

_________________
TOYOTA 4 Runner 3.0V6 , off road club NZ, www.4x4nz.sk


Str, 23.01.2008, 22:53
Profil WWW
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 05.10.2006, 8:47
Príspevky: 4612
Bydlisko: Hlavná dedina
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Takže aj ja začínal klasicky na nejakých bruchoplazných približovadlách:

škoda 120, po motorickej stranke fajn vozitko, len to hnilo jak hrušky na strome.

Faforiť :-D najhoršie auto čo mal vadné už po zídení z pásu, furt sa sral motor 3x ma to nechalo na dialnici. Neustále sa tam niečo robilo, spotreba o 2l vyššia jak jazdili všetci. Predaná kamošovi čo mal servis, kde to potom skončilo ani sykorka neví.

Daewo Lanos fajn vozítko malo to 1,5 motor, jazdilo slušne docela fajn spotreba lial len benzín a vodu a sem tam chodil na servisné prehliadky. Predané na protiúčet ked bral dalšie auto.

Daewo Nubira kombík, docela dobré povozenie, za 3 roky čo ho mal nič moc neriešil proste vozil. Predané niekde medzi grobom a pezinkom.

Konečne Jeep Grand Cherokee 4l. :-D

_________________
WJ 2004 4,0l Laredo, 242 štandartne vo výbave - cestná leštenka 2" lift, Bilsteiny
Toyota Auris Tourist Sports 1,6Valvematic, multidrive S
EX Honda Civic 1,5 VVTI
EX JGCH 4l - trochu off
EX JGCH 5,2l - cestná leštenka

email: andrej.durda@gmail.com


Štv, 24.01.2008, 9:40
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia, 16.11.2007, 10:33
Príspevky: 747
Bydlisko: Trenčianske Teplice, Košice
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Hmmm

Š 1203 výfuk z AUDI Kvatro - nerezový upravený do dĺžky lešenárskou trubkou, motor - pri GO mi servisák povedal, že to nemôže jazdiť, po daždi som musel AC pumpou odčerpať vodu z nádrže, pod sedačkou igelit, lebo prskalo mi na zadok z kolesa. Vonkajší náter som opravoval štetcom. Inač dobré auto, len keď nechcela, tak nenaštartovala.

VAZ 2106 môj 1. "Offroad" na originálkach ruských zimných a s 80 kg. betónovou kockou v kufri - išiel ako snežná fréza, kvôli policajným kontrolám som ho predal. Škoda - lebo predtým som urobil generálku motora a karosérie.

Opel Kadett - zdvihnutý o 8 cm zodral som motor

2. Opel Kadett automat - vymenil som iba podložky a frčal.

(Žiga bola lepšia)

Teraz JEEP CHEROKEE - momentálne vychitávam závady a opravujem (najviac ma dojal alternátor - ale o tom som písal inde)

_________________
Nikdy sa nehádaj s blbcom. Niekdo by si nemusel všimnúť, že je medzi vami rozdiel.

LAND ROVER Discovery II.


Štv, 24.01.2008, 9:52
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 04.10.2006, 21:15
Príspevky: 2569
Bydlisko: Handlová
Odpoveď s citáciou
Poslať 
skoda 105L skoncila v srote, sak mala 25r ci kolko. inak kupena ako novy voz,
opel vectra 1,8i 16V rv 98

a bez SPZ bola lada niva a ta sa predala a nastancom sa stal nissan patrol 160

_________________
Jeep Grand Cherokee 4,7 V8 - zatial sa zoznamujeme


Pia, 25.01.2008, 15:53
Profil
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 88 ]  Choď na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6  Ďalší

Kto je on-line

Užívatelia prehliadajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na: