Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Pon, 17.06.2024, 16:38
Dnes je pondelok 17. júna 2024, meniny má Adolf a zajtra Vratislav




Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 130 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Ďalší
 Tisovec 2008 - uz sa to zacina 
Autor Správa
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 28.12.2006, 18:59
Príspevky: 586
Bydlisko: Zvolen
Odpoveď s citáciou
Poslať MT
Jano JP píše:

sám MT zatiaľ nemám aj keď moje AT majú k nim veľmi blízko, ale nechcem to posudzovať podľa seba


Čeče, vidíš jak dopadneme nakoniec?? Obišli sme Rumunsko (ty na AT síce len), ale do Tisovca sa nedostaneme, teda dostaneme ale tak po štátnej ceste leda a END :D .


to dindaj : Ja to všetko chápem a snažím sa pre to niečo robiť ale ..... však uvidíme čo prinesie sled udalostí a diskusia ...

_________________
Z prúseru sa vytiahnem, po "svojich" však vždy domov dôjsť xcem.
Nikdy nesúťažte s debilom! Stiahne vas na jeho úroveň a tam vás prevalcuje svojimi skúsenosťami! :-)
ex. Lada Niva 1.6


Pia, 07.12.2007, 10:51
Profil ICQ
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 27.09.2007, 12:05
Príspevky: 1818
Bydlisko: Trencin
Odpoveď s citáciou
Poslať 
som toho isteho nazoru ako janci :smt151 je nezmysel pustat na drahu auta ktorych upravy koncia namontovanim predneho chromoveho naraznika a dvoch svetiel a k tomu je na slikoch. A som aj za napad vytvorit aspon dve trate rozznej narocnosti aj ked mi je jasne ze aj tak maju chalani z tisovca prace vyse hlavy aj s jednou tratou ale aj pato ma pravdu aj mne to pride trochu diskriminacne :cry: ze moze byt dobry sofer moze mat navijak dvihnute auto o 10 cm a len preto ze ma AT ho tam nepustia. Ostavam pri nazore ze najlepsie by boli dve trate. Niekto by sa mohol pokusit to prekonzultovat s chalanmi z tisovca co vy na to ??? Mal som na mysli hlavne SLOVACISKA :-D

_________________
"Bolesť trvá len chvíľu, víťazstvo trvá navždy"
Ex: JEEP CHEROKEE 4.0i, 4.5" lift
Ex: Patrol K260, 2.8D homemade pickup
Ex: Patrol W260, 2.8TD eMHaDecka na 33kach
Patrol Y61 3.0DTi - ma vsetko co treba


Pia, 07.12.2007, 10:52
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Ned, 26.11.2006, 22:15
Príspevky: 681
Bydlisko: Zvolen
Odpoveď s citáciou
Poslať 
nechapem preco zrovna dve trate?
Uplne staci ked sa my poslabsi nenadrbeme na trat ako prvy a nebudeme zavadzat rychlejsim. Tak nejak to bolo vlani.

Budete mozno oponovat, ze ked sa prevali tych 50aut na M/T(viac ich urcite nebolo), tak ti slabsi budu mat rozbitu trat. Ale to uz bude ich problem, kedze uz nebudu tym bezproblemovejsim zavadzat :-D Vzdy lepsie ako neist vobec.

_________________
Lada Niva MPI v prestavbe, Chevy Niva 2.0MPI


Pia, 07.12.2007, 10:58
Profil ICQ WWW
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 27.09.2007, 12:05
Príspevky: 1818
Bydlisko: Trencin
Odpoveď s citáciou
Poslať 
jo a to dindaj: viem ze si chces v prvom rade zajazdit ale netreba zabudat na to ze tisovec neni organizovany ako ladoga trophy alebo croatia trophy alebo rainforest challenge malaysia s tym ze ides nieco vyhrat a ponahlat sa rychlo preletet trat. Tisovec je organizovany skor ako kamaratska akcia ak sa nemylim takze zajazdit pokecat a pomoct si no nie ??? :-D A myslim si ze ta chvilka zdrzania nezabije ani jednoho offroadaka aj ked uznavam ze cakat na niekoho dve hodiny len preto ze podcenil trat je uz dost na prd ak sa mylim tak ma zrus dindajko :-D

_________________
"Bolesť trvá len chvíľu, víťazstvo trvá navždy"
Ex: JEEP CHEROKEE 4.0i, 4.5" lift
Ex: Patrol K260, 2.8D homemade pickup
Ex: Patrol W260, 2.8TD eMHaDecka na 33kach
Patrol Y61 3.0DTi - ma vsetko co treba


Pia, 07.12.2007, 11:01
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 28.12.2006, 18:59
Príspevky: 586
Bydlisko: Zvolen
Odpoveď s citáciou
Majo píše:
.... Sice budem mat uzavierky, svetlu vysku pomaly pol metra, ale diskvalifikuju ma MT... Seriova Niva na malinkych MTckach, sice ostane vsade na bruchu ale start bude mat odobreny...
:


Tak na toto som fakt zvedavý na túto logiku : a rovno by som postavil na štart ako prvého niekoho ako majo píše : ... Seriový CAR na malinkych MTckach, ktorý sice ostane vsade na bruchu ale start bude mat odobreny...

Na koho budete potom nadávať ? keďže pravidlá dodržal , hmmm

_________________
Z prúseru sa vytiahnem, po "svojich" však vždy domov dôjsť xcem.
Nikdy nesúťažte s debilom! Stiahne vas na jeho úroveň a tam vás prevalcuje svojimi skúsenosťami! :-)
ex. Lada Niva 1.6


Pia, 07.12.2007, 11:04
Profil ICQ
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 28.12.2006, 18:59
Príspevky: 586
Bydlisko: Zvolen
Odpoveď s citáciou
Majo píše:
nechapem preco zrovna dve trate?
Uplne staci ked sa my poslabsi nenadrbeme na trat ako prvy a nebudeme zavadzat rychlejsim. Tak nejak to bolo vlani.

Budete mozno oponovat, ze ked sa prevali tych 50aut na M/T(viac ich urcite nebolo), tak ti slabsi budu mat rozbitu trat. Ale to uz bude ich problem, kedze uz nebudu tym bezproblemovejsim zavadzat :-D Vzdy lepsie ako neist vobec.


Sa pripájam k Majovi. Keď tu už ide o ten čas a zdržanie ktoré vy MT-čkári tak nenávidíte (ono ako keby pre nás ostatných to bol pôžitok a slasť ) ako vidím. Nemusia byť 2 trate, to by bolo asi fakt náročné organicačne, ale neubudlo by z vás, keby sme šli nakoniec, hmm ??

_________________
Z prúseru sa vytiahnem, po "svojich" však vždy domov dôjsť xcem.
Nikdy nesúťažte s debilom! Stiahne vas na jeho úroveň a tam vás prevalcuje svojimi skúsenosťami! :-)
ex. Lada Niva 1.6


Pia, 07.12.2007, 11:11
Profil ICQ
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 11.10.2006, 22:19
Príspevky: 886
Bydlisko: Šoma - východ SR
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Podľa mňa treba brať do úvahy, že organizátor chce určite zvýšíť bezpečnosť a to sa dá asi len s dobrými gumami. Verte tomu, že neupravený off na MTčkach možno ostane vysieť na bruchu, ale ak sa dostane dole prudkým klesaním, on to v pohode dá a na ATčkach sa budeme modliť, aby dole nikto nestál. Napr. Tis 2007 a nočná Trophy, kde bol ten riadny padák, kde to tlačilo aj na suchom povrchu, ak by tam padlo vtedy zopár kvapiek, tak ja na svoje AT dávam reťaze. Čo hore dáš na ATčkach dole to tak dobre ísť nemusí a o to ide asi hlavne organizátorom - o našu bezpečnosť.

_________________
"Každý z nás je len taký človek, ako vníma a posudzuje iných ľudí okolo seba."
https://www.youtube.com/channel/UCI80j8 ... y0FyRKt0Xg


Pia, 07.12.2007, 11:15
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Uto, 06.03.2007, 19:34
Príspevky: 1801
Bydlisko: SE
Odpoveď s citáciou
Poslať 
masurko píše:
jo a to dindaj: viem ze si chces v prvom rade zajazdit ale netreba zabudat na to ze tisovec neni organizovany ako ladoga trophy alebo croatia trophy alebo rainforest challenge malaysia s tym ze ides nieco vyhrat a ponahlat sa rychlo preletet trat. Tisovec je organizovany skor ako kamaratska akcia ak sa nemylim takze zajazdit pokecat a pomoct si no nie ??? :-D A myslim si ze ta chvilka zdrzania nezabije ani jednoho offroadaka aj ked uznavam ze cakat na niekoho dve hodiny len preto ze podcenil trat je uz dost na prd ak sa mylim tak ma zrus dindajko :-D


Si na velkom omyle.Ja urcite nechodim vyhravat.Na to prdim.Vzdy dorazim medzi poslednymi,lebo sa snazim vychutnat kazdy kusok trate a rad zastavim pomoct komukolvek.Ved niekoho vytiahnut je tiez zabava.Problem je v tom ze tie dve hodiny boli realne a sediet v aute v noci v sore bez moznosti vystupit a pokecat ,lebo sa pohne sora o 15m nie je bohvie co.Okrem toho nikoho nesudim.Len som chcel povedat svoj nazor a ako to bude na koniec rozhodnu organizatori a ja ich nazor budem respektovat,pretoze na tej akcii sa namakaju oni a nie ja.Takze ak nieco robia-vedia preco a ja im nepomôzem,tak budem respektovat ICH pravidla.

_________________
Bývalý offroadak


Pia, 07.12.2007, 11:17
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 27.09.2007, 12:05
Príspevky: 1818
Bydlisko: Trencin
Odpoveď s citáciou
Poslať 
dindaj píše:
masurko píše:
jo a to dindaj: viem ze si chces v prvom rade zajazdit ale netreba zabudat na to ze tisovec neni organizovany ako ladoga trophy alebo croatia trophy alebo rainforest challenge malaysia s tym ze ides nieco vyhrat a ponahlat sa rychlo preletet trat. Tisovec je organizovany skor ako kamaratska akcia ak sa nemylim takze zajazdit pokecat a pomoct si no nie ??? :-D A myslim si ze ta chvilka zdrzania nezabije ani jednoho offroadaka aj ked uznavam ze cakat na niekoho dve hodiny len preto ze podcenil trat je uz dost na prd ak sa mylim tak ma zrus dindajko :-D


Si na velkom omyle.Ja urcite nechodim vyhravat.Na to prdim.Vzdy dorazim medzi poslednymi,lebo sa snazim vychutnat kazdy kusok trate a rad zastavim pomoct komukolvek.Ved niekoho vytiahnut je tiez zabava.Problem je v tom ze tie dve hodiny boli realne a sediet v aute v noci v sore bez moznosti vystupit a pokecat ,lebo sa pohne sora o 15m nie je bohvie co.Okrem toho nikoho nesudim.Len som chcel povedat svoj nazor a ako to bude na koniec rozhodnu organizatori a ja ich nazor budem respektovat,pretoze na tej akcii sa namakaju oni a nie ja.Takze ak nieco robia-vedia preco a ja im nepomôzem,tak budem respektovat ICH pravidla.


hmm s toho co si napisal mi skor pride ze som neni na omyle ale ze som mal uplnu pravdu :-D ja som tiez neni za to aby to tam vyzeralo ako na donovaloch ked napadne prvy sneh to v ziadnom pripade. A mas pravdu klobuk dole pred organizatormi da to vela namahy spravit taku eksn a este k tomu nie pre peniaze ako je dnes zvykom ale z cistej nezistnosti. Ide mi len o to aby sa tisovec nestal akciou pre vyvolenych ale aby to ostalo tak ako to bolo po minule rocniky. Aj ked je pravda ze s tou prejazdnostou treba nieco spravit :cry:

_________________
"Bolesť trvá len chvíľu, víťazstvo trvá navždy"
Ex: JEEP CHEROKEE 4.0i, 4.5" lift
Ex: Patrol K260, 2.8D homemade pickup
Ex: Patrol W260, 2.8TD eMHaDecka na 33kach
Patrol Y61 3.0DTi - ma vsetko co treba


Pia, 07.12.2007, 11:29
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 05.10.2006, 0:19
Príspevky: 1872
Bydlisko: Východ pri KE
Odpoveď s citáciou
Poslať 
dindaj píše:
Si na velkom omyle.Ja urcite nechodim vyhravat.Na to prdim.Vzdy dorazim medzi poslednymi,lebo sa snazim vychutnat kazdy kusok trate a rad zastavim pomoct komukolvek.Ved niekoho vytiahnut je tiez zabava.Problem je v tom ze tie dve hodiny boli realne a sediet v aute v noci v sore bez moznosti vystupit a pokecat ,lebo sa pohne sora o 15m nie je bohvie co.Okrem toho nikoho nesudim.Len som chcel povedat svoj nazor a ako to bude na koniec rozhodnu organizatori a ja ich nazor budem respektovat,pretoze na tej akcii sa namakaju oni a nie ja.Takze ak nieco robia-vedia preco a ja im nepomôzem,tak budem respektovat ICH pravidla.


... a jeje tu je nejaka burka. Vy nemate co robit ???

Ano dolezite je zucastnit sa za dodrzania podmienok organizatorov. Budme radi, ze je niekto kto nieco take organizuje...rodina off sa rozrasta a Tisovec je naj podujatie na Slovensku tak nekazme jeho hodnotenie hodinami stravenymi cakanim na trati. Ak sa niekto chce ucastnit naj podujatia nech preto nieco urobi a naviajk (nie je to osobne voci Patovi) je malo...offa offom robia predovsetkym pneu. Stavat zvlast trate pre AT a MT nema zmysel...ked uvazime, ze nikto nepyta startovne tak je to velmy velke gesto od organizatora a treba mu za to podakovat a nie dumat nad tym preco si vymyslel take pravidlo.

GO GO GO TISOVEC 2008 !!!

_________________
Ak mozem vytiahnem....potiahnem.


Pia, 07.12.2007, 11:34
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 27.09.2007, 12:05
Príspevky: 1818
Bydlisko: Trencin
Odpoveď s citáciou
Poslať 
DanoDEF píše:
dindaj píše:
Si na velkom omyle.Ja urcite nechodim vyhravat.Na to prdim.Vzdy dorazim medzi poslednymi,lebo sa snazim vychutnat kazdy kusok trate a rad zastavim pomoct komukolvek.Ved niekoho vytiahnut je tiez zabava.Problem je v tom ze tie dve hodiny boli realne a sediet v aute v noci v sore bez moznosti vystupit a pokecat ,lebo sa pohne sora o 15m nie je bohvie co.Okrem toho nikoho nesudim.Len som chcel povedat svoj nazor a ako to bude na koniec rozhodnu organizatori a ja ich nazor budem respektovat,pretoze na tej akcii sa namakaju oni a nie ja.Takze ak nieco robia-vedia preco a ja im nepomôzem,tak budem respektovat ICH pravidla.


... a jeje tu je nejaka burka. Vy nemate co robit ???

Ano dolezite je zucastnit sa za dodrzania podmienok organizatorov. Budme radi, ze je niekto kto nieco take organizuje...rodina off sa rozrasta a Tisovec je naj podujatie na Slovensku tak nekazme jeho hodnotenie hodinami stravenymi cakanim na trati. Ak sa niekto chce ucastnit naj podujatia nech preto nieco urobi a naviajk (nie je to osobne voci Patovi) je malo...offa offom robia predovsetkym pneu. Stavat zvlast trate pre AT a MT nema zmysel...ked uvazime, ze nikto nepyta startovne tak je to velmy velke gesto od organizatora a treba mu za to podakovat a nie dumat nad tym preco si vymyslel take pravidlo.

GO GO GO TISOVEC 2008 !!!


danko ja sa vobec nesnazim spochybnovat pravidla organizatorov je to ich akcia robia to zadara tak si mozu diktovat pravidla to mi je jasne ja len chcem povedat ze aspon mohli dat na vyber :( lebo je fakt ze z novymi atckami si na tom niekedy lepsie ako zo zoslahanymi mtckami. A je sveta pravda ze offa robia kolesa. :-D a to neni burka ale vysoko sofistikovana debata medzi dvoma inteligentnymi offom postihnutymi ludmi :-D

_________________
"Bolesť trvá len chvíľu, víťazstvo trvá navždy"
Ex: JEEP CHEROKEE 4.0i, 4.5" lift
Ex: Patrol K260, 2.8D homemade pickup
Ex: Patrol W260, 2.8TD eMHaDecka na 33kach
Patrol Y61 3.0DTi - ma vsetko co treba


Pia, 07.12.2007, 11:42
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 05.10.2006, 0:19
Príspevky: 1872
Bydlisko: Východ pri KE
Odpoveď s citáciou
Poslať 
masurko píše:
Ide mi len o to aby sa tisovec nestal akciou pre vyvolenych ale aby to ostalo tak ako to bolo po minule rocniky.


...si myslim, ze to nebude akcia len pre vyvolenych ale hlavne pre spravne naladenych

masurko píše:
Aj ked je pravda ze s tou prejazdnostou treba nieco spravit :cry:


...ano odstartovat vcas medzi prvymi

Ale vazne treba sa prisposobit organizatorovi aj v inych situaciach v zivote sa prisposobujeme.

Dajme startovne 50Euro aby organizator mal prostriedky na vynalozenu namahu a mozno budu aj dve trate...

_________________
Ak mozem vytiahnem....potiahnem.


Pia, 07.12.2007, 11:43
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 27.09.2007, 12:05
Príspevky: 1818
Bydlisko: Trencin
Odpoveď s citáciou
Poslať 
danko tak teraz si trafil klinec po hlavicke tych cca 1500 korun si myslim ze kazdy do jedneho ochotne zaplati a chalani by mali aj motivaciu na dve trate :-D lenze ktovie ci by im to nadsenie tie peniaze nepokazili :( ale v konecnom dosledku vsetci idu do tisovca jazdit a nie stat v sore :-D tak uz som ticho :lol:

_________________
"Bolesť trvá len chvíľu, víťazstvo trvá navždy"
Ex: JEEP CHEROKEE 4.0i, 4.5" lift
Ex: Patrol K260, 2.8D homemade pickup
Ex: Patrol W260, 2.8TD eMHaDecka na 33kach
Patrol Y61 3.0DTi - ma vsetko co treba


Pia, 07.12.2007, 11:48
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 05.10.2006, 0:19
Príspevky: 1872
Bydlisko: Východ pri KE
Odpoveď s citáciou
Poslať 
masurko píše:
je fakt ze z novymi atckami si na tom niekedy lepsie ako zo zoslahanymi mtckami.


ked ma niekto "zoslahane MT" tak nepatri do skupiny "spravne naladenych"... :-D

...organizator by mal zabezpecit statut technickeho breberania vozidla (nieco ako v Tornali) a az tam sa potom rozhodne ci bude alebo nebude pripusteny na start... to si potom niekto rozmysli ci pojde do Tisovca alebo nie ak ho nepustia na start.

_________________
Ak mozem vytiahnem....potiahnem.


Pia, 07.12.2007, 11:49
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 05.10.2006, 0:19
Príspevky: 1872
Bydlisko: Východ pri KE
Odpoveď s citáciou
Poslať 
masurko píše:
...lenze ktovie ci by im to nadsenie tie peniaze nepokazili :(


...tak o chalanov z Tisovca sa nebojim :smt023

_________________
Ak mozem vytiahnem....potiahnem.


Pia, 07.12.2007, 11:52
Profil
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 130 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Ďalší

Kto je on-line

Užívatelia prehliadajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na: