Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Pon, 17.06.2024, 14:59
Dnes je pondelok 17. júna 2024, meniny má Adolf a zajtra Vratislav




Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 130 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Ďalší
 Tisovec 2008 - uz sa to zacina 
Autor Správa
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 04.10.2006, 17:20
Príspevky: 4200
Bydlisko: St. George SVK
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Ja v prvom rade rešpektujem víziu vývoja tisovca ako sa o ňu chalani snažia. Ak bude nezlučitelná s mojou úchylkou, jednoducho tam už nepôjdem. Nieje možné aby to tu preliezali a čítali a snažili sa vyhovieť úplne každému. Bol by z tisovca jeden zbastardený hybrid, kde by pomali už bola malá trať aj pre detičky na trojkolkách. Tisovčania to nerobia jeden rok aby nevedeli triezvo posúdiť čo je potrebné a žiadúce. Vôbec nevidím potrebu im dávať rozumy. Robia to dobre tak ako to robia.

_________________
Strieborný Šíp & Čierny Hawran


Sob, 08.12.2007, 10:10
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Sob, 03.02.2007, 20:57
Príspevky: 555
Bydlisko: Praha
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Haldir píše:
uz mas svoje auto alebo skym pojdes?


S prispevku co som pisal je jasne ze zatial auto nemam, ci bude do pretekov sa uvidi. Zatial som pesoturista :( .

_________________
http://www.4x4tisovec.sk ...


Sob, 08.12.2007, 11:20
Profil WWW
Frajer

Registrovaný: Str, 22.11.2006, 23:03
Príspevky: 230
Bydlisko: Krnov
Odpoveď s citáciou
ROMAN píše:
ahoj lidi o cem se to bavite pravidla diktuje vzdycky poradatel akce a ostatni je respektuji :!: a Vy chlapi z Tisovca ty kamene na tej trati nechte :twisted:

Taky souhlasím s tím, že pravidla určuje pořadatel. A pokud se jedná o Offy, které tyto podmínky splňovat nebudou, tak bych je také pustil na trať, ale samozřejmě až na konci startovního pole těch, kteří podmínky splňují. Tisovec se mi moc líbil a vím, že pořádat závod je daleko těžší než se jej účastnit. Držím palce všem, kteří se o něco takového pro ostatní obětují. :!:


Sob, 08.12.2007, 18:00
Profil
Ťažký Profík
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia, 30.11.2007, 22:19
Príspevky: 490
Bydlisko: Nové Zámky
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Priklánám sa k názoru že Tisovec neni prechácka ružovou záhradkou , ked sa ide do terénu tak už poriadne vyzbrojený ked už nemám navyják tak aspon poriadné gumy MT .
Losos :smt125

_________________
Off road Nové Zámky LOSOS http://www.4x4nz.sk/
Mitshubishi L200 zvíšená , navyják,cb,gurtna,šnorchel a iné maličkosti aké majú mat naši miláčkovia.


Sob, 08.12.2007, 19:35
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Sob, 03.02.2007, 20:57
Príspevky: 555
Bydlisko: Praha
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Karlito píše:
Citácia:
"každé auto bude musieť mať obuté minimálne pneumatiky vzor MT a gurtňu alebo lano"


Čo Vás chlapi sledujem, no diskuzia dobrá...

ja osobne sa chcem opýtať, ako je to s podmienkou MT pneumatík. Ide mi o to, že musia byť minimálne MT, a keby niekto nebol spokojný s minimálom, ako by to malo vyzerať... :smt102

Niekde v bazare som zahliadol inzerát na ocelové obruče na starý traktor, ale musel by sa navariť nové rebrovanie, už boli dosť hladké...

-ka-


Karlito asi si to trosku nepochopil... Kludne sa usad a znovu si precitaj tu vetu... Tak, uz mas? vyborne, tak si sa urcite dovtipil ze to nebolo myslne minimalne pneu MT ale ako minimalna vybava pneu MT, gurtna alebo lano. No vidis ako pekne sme to spolocne zvladli :-) .

_________________
http://www.4x4tisovec.sk ...


Sob, 08.12.2007, 19:40
Profil WWW
Legenda Offroadu

Registrovaný: Pon, 25.06.2007, 8:49
Príspevky: 210
Bydlisko: Kopřivnice,CZ
Odpoveď s citáciou
peter gyurusi píše:
Priklánám sa k názoru že Tisovec neni prechácka ružovou záhradkou , ked sa ide do terénu tak už poriadne vyzbrojený ked už nemám navyják tak aspon poriadné gumy MT .
Losos :smt125
Taky to tak vidim akce v Tisovci je narocnosti velmi vzdalena pojmu SRAZ OFFROAD je to trophy jak kazda ina a podivejte se treba na pravidla CROATIA TROPHY jake jsou technicke pozadavky na techniku ucastniku podobne jako v Tisovci poradali svou akci menem MUTT kamaradi v Polskych Gliwicich par akci v poho a pak smrtak od te doby - uz tri roky je ostra technicka prejimka kazdy den u startu test na alkohol atd. a predstavte si ze poctu ucastniku ani kvality akce se tyhle aspon zakladni pravidla nijak nedotkly takze remcat nad tim ze poradatele chteji po ucastnicich aspon poradne gumy NO NEVIM...... :wink:


Sob, 08.12.2007, 20:19
Profil WWW
Ťažký Profík
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia, 30.11.2007, 22:19
Príspevky: 490
Bydlisko: Nové Zámky
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Možem sa ta zúčastnit aj stýmto? Obrázok

_________________
Off road Nové Zámky LOSOS http://www.4x4nz.sk/
Mitshubishi L200 zvíšená , navyják,cb,gurtna,šnorchel a iné maličkosti aké majú mat naši miláčkovia.


Sob, 08.12.2007, 20:32
Profil
Trvalá prekážka
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 05.10.2006, 0:10
Príspevky: 3197
Bydlisko: nr
Odpoveď s citáciou
Poslať 
peter gyurusi píše:
Možem sa ta zúčastnit aj stýmto?


neprejdeš.

Už Patrol je miestami skoro až moc velký....

k veci.

... kontrolu na alkohol (aj na trase) by som veľmi naliehavo doporučoval.

... asi by som si dovolil doporučiť zmenu formulácie z "minimálne pneu MT" na "vhodné pneu do terénu v riadnom stave" Aj nie priamo MT kadečo zvládku a ošlahané MT síce formálne vyhovejú, ale fakticky nestačia. To, čo je "vhodné pneu" určí niekto múdry na štarte a jeho názor bude konečný.

Nemyslím si, že by sa Tisovec radikalizoval = že by boli trasy ťažšie... skôr chodí stále viac účastníkov a teda zákonite stúpa aj množstvo nepripravených áut s neskúsenými šoférmi.... a pre tých Tisovec fakt nie je.

... aha ... ešče by to najmä pre prvojazdcov ktorý s jazdením v teréne začínajú chcelo veľmi zdôrazniť vhodnosť a dostatočnú pevnosť vlečného lana/gurtne a viazacích pomôcok. Mráz mi prešiel po chrbte keď mi onehdá jeden velmi snaživý mládenec čo by strašne chcel jazdiť offroud hrdo ukazoval že má lano aj šeklu... lano bola žltá šnórka z teska z odlievanými háčikmi na koncoch a šekla bola maličko väčšia ako prívesok na klúče. Dosť ho prekvapilo keď som mu ukázal ako vyzerá ozajská gurtňa a ozajská dvojkilové šekla.... a že na použitie s navijákom sa ozaj nedá použiť kladka ktorú používajú murári na vytiehnutie kýbla s maltou na lešenie.

Taktiež by mal šofér vedieť kde má na aute vlečné oká, resp. dostatočne pevné body na ťahanie a ideálne mať tamže lano naviazané už na štarte.

_________________
SLOW & FURIOUS


Sob, 08.12.2007, 21:23
Profil WWW
CVOK HOBBISTA
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 14.06.2007, 22:53
Príspevky: 1442
Bydlisko: Západné čechy - okres ROkycany (pochádzam z Martina)
Odpoveď s citáciou
Poslať 
slovacisko píše:
Karlito píše:
Citácia:
"každé auto bude musieť mať obuté minimálne pneumatiky vzor MT a gurtňu alebo lano"


Čo Vás chlapi sledujem, no diskuzia dobrá...

ja osobne sa chcem opýtať, ako je to s podmienkou MT pneumatík. Ide mi o to, že musia byť minimálne MT, a keby niekto nebol spokojný s minimálom, ako by to malo vyzerať... :smt102

Niekde v bazare som zahliadol inzerát na ocelové obruče na starý traktor, ale musel by sa navariť nové rebrovanie, už boli dosť hladké...

-ka-


Karlito asi si to trosku nepochopil... Kludne sa usad a znovu si precitaj tu vetu... Tak, uz mas? vyborne, tak si sa urcite dovtipil ze to nebolo myslne minimalne pneu MT ale ako minimalna vybava pneu MT, gurtna alebo lano. No vidis ako pekne sme to spolocne zvladli :-) .


Aha tak toto modré je... to múdro

Martin z Nitry to vystihol - vhodné do terénu, by bolo vhodnejšie napísať. Inak je to striktný limit na MT gumy... teda minimálne...

-ka-

_________________
Červená je tiež farba...
+420 604 240 223


Sob, 08.12.2007, 22:40
Profil WWW
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 10.05.2007, 22:16
Príspevky: 1999
Bydlisko: Trencin
Odpoveď s citáciou
Poslať 
peter gyurusi píše:
Možem sa ta zúčastnit aj stýmto? Obrázok


ak mas gurtnu...... :-D


Sob, 08.12.2007, 23:56
Profil ICQ WWW
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Sob, 03.02.2007, 20:57
Príspevky: 555
Bydlisko: Praha
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Martin 4, Karlito, ano mohlo to byt napisane aj inak, to sa upravi. Vsetko ostatne sa vyspecifikuje pozdejsie, teraz slo len o to upozornit vas na tento aspekt ze podmienkou vybavy su minimalne MTcka a gurtna alebo lano. Do akcie je este 5 mesiacov, takze cas na podrobnejsie info este pride...
Tudom???

_________________
http://www.4x4tisovec.sk ...


Ned, 09.12.2007, 0:12
Profil WWW
Trvalá prekážka
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 05.10.2006, 0:10
Príspevky: 3197
Bydlisko: nr
Odpoveď s citáciou
Poslať 
slovacisko píše:
Tudom???


.... téé jasnééé ..

Jednoducho chcete upozorniť na to, že trasa bude náročná a kto tomu neverí, ohrozuje seba aj svoje okolie.

_________________
SLOW & FURIOUS


Ned, 09.12.2007, 0:34
Profil WWW
CVOK HOBBISTA
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 14.06.2007, 22:53
Príspevky: 1442
Bydlisko: Západné čechy - okres ROkycany (pochádzam z Martina)
Odpoveď s citáciou
Poslať 
slovacisko píše:
Do akcie je este 5 mesiacov, takze cas na podrobnejsie info este pride...

Tudom???


úgy van :wink:

-ka-

_________________
Červená je tiež farba...
+420 604 240 223


Ned, 09.12.2007, 9:59
Profil WWW
ATOYOT positive
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto, 30.01.2007, 0:46
Príspevky: 685
Bydlisko: Poprad
Odpoveď s citáciou
Poslať 
velmi nerad pisem prispevok k tejto teme a priznam sa ze som to tu cele ani neprecital, lebo som nevladal, ale neda mi....

co vam vsetkym j#be?

vobec kafrat do tejto temy by mali len ludia, ktory taku velku akciu niekedy aspon spoluorganizovali.

a nemam ten pocit ze sa k tomu vyjadruju taky ludia.

budte radi ze tisovec je, a ked orgaqnizator povie ze auto musi byt nejak vybavene tak to musime respektovat...

...alebo tam vobec neist.

a ked tam bude 120 auto namiesto 250 tak to na charaktere akcie ajtak nic nepokazi.

kto tam chce ist , tak sa zariadi tak aby tam siel ... a bodka...

a vobec sa cudujem ze vladzete o tomto diskutovat.

_________________
Su veci medzi nebom a zemou, ktore nevysvetlis


Ned, 09.12.2007, 12:10
Profil ICQ
Ťažký Profík
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia, 01.12.2006, 16:44
Príspevky: 402
Bydlisko: Púchov
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Hugo píše:
velmi nerad pisem prispevok k tejto teme a priznam sa ze som to tu cele ani neprecital, lebo som nevladal, ale neda mi....

co vam vsetkym j#be?

vobec kafrat do tejto temy by mali len ludia, ktory taku velku akciu niekedy aspon spoluorganizovali.

a nemam ten pocit ze sa k tomu vyjadruju taky ludia.

budte radi ze tisovec je, a ked orgaqnizator povie ze auto musi byt nejak vybavene tak to musime respektovat...

...alebo tam vobec neist.

a ked tam bude 120 auto namiesto 250 tak to na charaktere akcie ajtak nic nepokazi.

kto tam chce ist , tak sa zariadi tak aby tam siel ... a bodka...

a vobec sa cudujem ze vladzete o tomto diskutovat.


Hugo pekne si to napísal a súhlasím s tebou :smt023


Ned, 09.12.2007, 12:42
Profil
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 130 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Ďalší

Kto je on-line

Užívatelia prehliadajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na: